Co na Jego 30-te urodziny? Pilne!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Co na Jego 30-te urodziny? Pilne!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Co na Jego 30-te urodziny? Pilne!!

Słuchajcie, musicie mi pomóc przygotować cos na 30-te urodziny mojego męża:) może jakiś ciekawy pomysł na prezent ktoś ma? MOże na jakąś pyszną kolacje? A moze po prostu na nietypowe jakieś spedzenie czasu? Pomożcie bo ja mam mętlik w głowie wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co na Jego 30-te urodziny? Pilne!!

Jeśli chodzi o prezent to Ci nie pomogę bo sama najlepiej znasz swojego męża- co lubi, czym się interesuje, co by mu się podobało a co nie...

Ale jeśli chodzi o spędzenie czasu to możesz zabrać go gdzieś, wyjść z domu do jakiejś restauracji albo pubu- może w Twoim mieście są jakieś takie specjalne- np. karczmy, czy coś takiego... Po powrocie do domu możesz ubrać się w coś czego wcześniej nie widział i zjecie razem deser:P Nie wiem... Jest dużo możliwości...

3 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-10-10 23:37:33)

Odp: Co na Jego 30-te urodziny? Pilne!!

No właśnie - same najlepiej znamy swoich mężczyzn i powinnyśmy wiedzieć co chcą dostać. 30stka to jednak okrągła liczba i warto podarować coś, co na długo pozostanie w pamięci albo np. na...ręce wink Jeśli chodzi o prezenty dla facetów, to osobiście uważam, że zegarki są świetnym pomysłem. Polecam zawsze stronę (...) - mają wielki wybór i można tam kupić bardzo eleganckie czasomierze znanych firm. Piękne urządzenia - prawdziwy mężczyzna powinien mieć dobry zegarek

4

Odp: Co na Jego 30-te urodziny? Pilne!!

Na twoim miejscu połączyłabym przyjemne z pożytecznym- kup mu ekspres do kawy. On będzie zadowolony a ty tym bardziej( te poranki przy aromatycznej kawie...) Nie zwlekaj zamów już dziś:)  Fajnie, że kupując komuś prezent możesz myśleć też o sobie- uroki bycia w związku

5 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-09 23:31:40)

Odp: Co na Jego 30-te urodziny? Pilne!!

Witam!
A może kupiłabyś mu coś zupełnie innego??
Coś takiego oryginalnego, coś czego jeszcze z pewnością nie dostał, a  z czego na pewno się ucieszy??
Tu był spam. Za spamowanie forum można zostać zbanowanym, proszę  tym pamiętać.

Warto. Pozdrawiam

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Co na Jego 30-te urodziny? Pilne!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024