Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?

Witam. Chciałem przedstawić najkrócej jak to możliwe moją sytuację. Byłem w  związku małżeńskim 6 lat od roku jestem w separacji, rozwód to tylko formalność (w tym roku dojdzie do skutku) także powrotów już nie ma i nie myślę nawet o tym. Tylko co dalej. Mieszkam od 2 m-cy i pracuje w Holandii co 6 tyg mogę przyjechać do Polski na 2 tyg. albo co 4 tyg na tydzień, także wydaje mi się że mam możliwość podczas tego wolnego kogoś poznać interesującego. Jestem zalogowany na różnych portalach randkowych i nie mam z tym problemu żeby się z kimś umówić i kogoś nowego poznać.Ale co dalej spotkam się raz czy dwa razy z taką osobą niby mi się podoba niby się dobrze rozmawia ale czegoś mi zawsze brakuje,  nie ma już czegoś takiego jak miałem 20 lat ze się zakochałem  jak młody i tylko o niej myślałem. Czy w ogóle jeszcze takie coś można przeżyć a może za mało mi się te osoby podobają ... sam nie wiem także nie kontynuuje tych znajomości i ciągle jestem na etapie szukania i poznania kolejnej osoby. Tu w Holandii tez są oczywiście polki ale tez nikogo interesującego nie udało mi się poznać. W tyg pracuje od rana do wieczora więc mam tylko sobotę. także nie ma specjalnie czasu i możliwości na to. Także w sumie wiem że nie chce być ciągle sam i chciałbym kogoś poznać i  żeby mi na kimś bardzo zależało, a jak na razie to jestem zimny jak lód. Nie wiem czy to wina jest po mojej stronie czy trafiam po prostu na nieodpowiednie kobiety, tez jest nie raz tak ze na zdjęciach ktoś mi się podoba nawet bardzo a na żywo to jestem rozczarowany....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?

W każdy wieku moźna się zakochać , a jak jest w kim , to nawet trzeba . Zimny jak lód piszesz , dlatego , źe jesteś juź dojrzały . Doświadczenie co nie co masz , to juź człowiek inaczej patrzy na życie i ludzi . Samemu jest dobrze , ale do pewnego czasu .

3

Odp: Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?

Moim zdaniem próbujesz się zmusić do uczucia, a to nie tędy droga. Przestań patrzeć na każdą kobietę jak na przyszłą żonę i oceniać od razu czy się do tego nadaje czy nie, bo w ten sposób nigdy nie znajdziesz tej właściwej! Jesteś pewny, że w stu procentach poradziłeś sobie z przyszłym rozwodem? Myślę, że nie. Powinieneś najpierw ten rozdział zakończyć, by pójść dalej. No i musisz przestać na siłę szukać dziewczyny. Odpuść sobie. Poznawaj dziewczyny w celach towarzyskich, a być może pewnego dnia zdasz sobie sprawę, że którąś lubisz bardziej od innych? Jeśli to po czujesz to dopiero wtedy możesz zastanawiać się czy to ta właściwa. Nigdy od razu przy pierwszym poznaniu.:)

4

Odp: Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?

tak może masz racje poznawać dziewczyny w celach towarzyskich tylko te dziewczyny są spragnione stałego związku i nie interesuje ich niezdecydowany facet który co chwile poznaje inna koleżanke każda by chciała być tą najważniejszą a ja nie jestem w stanie sie określlic i musze kłamać bo jakbym powiedział od razu ze jeszcze nie wiem czy coś w tym stylu to zaraz do widzenia takie są kobiety, tylko ze nie poznałem kogoś takiego jeszcze zeby sie tak w pełni i szczerze zaangażować. Lepiej tak jak mi tu radzicie spotykąć dużo kobiet w celach towarzyskich (nie myśłleć o niej jak o przyszłej żonie co zawsze tak robię ), a później jak sie poznam lepiej z każda z nich to może akutrat w którymś momencie bede wiedział ze to jest ta osoba...

5

Odp: Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?

Kobiety przede wszystkim oczekują szczerości. Żadna nie woli być okłamywana. Więc lepiej od razu powiedzieć co Cię w życiu spotkało i że podchodzisz teraz z dystansem do kobiet, niż obiecywać nie wiadomo co, a potem je rozczarować.:)

6

Odp: Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?
Myszeczka23 napisał/a:

Kobiety przede wszystkim oczekują szczerości. Żadna nie woli być okłamywana. Więc lepiej od razu powiedzieć co Cię w życiu spotkało i że podchodzisz teraz z dystansem do kobiet, niż obiecywać nie wiadomo co, a potem je rozczarować.:)

Nie nie. Kobieta woli jak jest niepewna wszystkiego. Okłamuj i drocz się, by nie wiedziała o co chodzi smile

7

Odp: Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?
Myszeczka23 napisał/a:

Kobiety przede wszystkim oczekują szczerości. Żadna nie woli być okłamywana. Więc lepiej od razu powiedzieć co Cię w życiu spotkało i że podchodzisz teraz z dystansem do kobiet, niż obiecywać nie wiadomo co, a potem je rozczarować.:)

To wtedy każda ucieknie.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak ułożyć na nowo sobie życie, czy w ogóle jest mi potrzebne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024