Chodzi o pewnego faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chodzi o pewnego faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Chodzi o pewnego faceta

Witajcie
Chodzi o pewnego faceta. Poznaliśmy się  4miesiace temu przypadkowo na zakupach podszedł i  zagadał do mnie że niby kojarzy to tamto, po jakiś dwóch tygodniach umówiliśmy się na spotkanie było bardzo miło. Jak przystało na dżentelmena na 3 spotkaniu mnie pocałował ale ja tego nie odwzajemniłam chyba się wystraszyłam się pytania do czego to zmierza  i tego że na samym początku mówił iż ma problemy z zakochaniem się. Nie zraził się i ciągle szukał pretekstu aby się odezwać, stwierdziłam ze może warto dać szanse temu wszystkiemu i zaprosiłam go na wesele przyjaciół+ki. Rzeczywiście zainteresowanie okazywał tylko mi lecz nie zaprzeczał jak ktoś mówił ze jesteśmy para czy cos w tym stylu. od tamtego czasu było  pare spotkań wspólna impreza niby jest miło to on zabiega o kontakt prawie zawsze sam się odzywa, dotrzymuje danego słowa i wychodzi z inicjatywa spotkań ALE dostaje tylko  buziaka w policzek na przywitanie i pożegnanie. Tu też  zaczynam się zastanawiać czy nasza znajomość w jego oczach ma charakter czysto przyjacielski czy może liczy na cos więcej? Dodam tylko ze on jest duszą towarzystwa, ma dużo koleżanek co udowodnił na wspólnej imprezie. Spotykamy się jak jest to możliwe średnio raz lub dwa razy w tygodniu niestety mój i jego harmonogram się nie zgrywa lecz potrafi zagospodarować 2-3h aby wyskoczyć na kawę bądź lody.
Co mam o tym myśleć, Ile dać czasu na rozwiniecie się tej znajomości? Nie chce tracić czasu na kolejnego faceta który nie ma mi nic więcej do zaoferowania.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chodzi o pewnego faceta

No jak wtedy wystraszylas sie tego pocalunku i go nie odwzajemnilas to teraz chlopak caluje cie w policzek dziewczyno...moim zdaniem to on ma klase...takze nie dziw sie..teraz to ty musisz wyjsc z inicjatywa i pocalowac go pierwsza bo on jak widac nie chce znowu cie wystraszyc albo sploszyc...

3

Odp: Chodzi o pewnego faceta

Zastanów się czego Ty chcesz, bo z tego co napisałaś wynika że nie wiesz.

4

Odp: Chodzi o pewnego faceta

Ile macie lat?
Sory ale Twoje zachowanie a przede wszystkim jego jest trochę dziecinne. Facet nie wie czego chce.

5 Ostatnio edytowany przez Majki (2014-05-09 13:36:04)

Odp: Chodzi o pewnego faceta
ala674319 napisał/a:

przede wszystkim jego jest trochę dziecinne. Facet nie wie czego chce.

Jego? On nie wie czego chce? Śmiechłem big_smile

Koleś zabiega, stara sie, chciał ją pocałować, a ona nie chciała więc co ma sobie chłopak pomyśleć? Nie to nie. Pora na jej ruch..

6

Odp: Chodzi o pewnego faceta

Ja 22 on 28 smile  Niby się stara lecz traktuje mnie jak koleżankę a takich podobno ma pare co pozostawia wiele do życzenia.. Mój ruch skoro mówi że ma problemy z zakochaniem i najdłuższy jego związek trwał 2lata? To nie facet powinien zabiegać o zbliżenie?

7

Odp: Chodzi o pewnego faceta

Przecież już zabiegał, to Ty nie odpowiedziałaś na pocałunek . Mówisz, że się wystraszyłaś, to teraz on robi wszystko, żeby Ci pokazać , że nie masz się czego obawiać. A co do tego, że jego najdłuższy związek trwał 2 lata - nie martwiłabyś się bardziej jakby miał za sobą 10 -letnie małżeństwo ? To , ile trwały jego poprzednie związki , nie świadczy o tym, że Wasza znajomość zakończy się po kilku miesiącach wink

8

Odp: Chodzi o pewnego faceta

Chciał Cie pocałować? Chciał, Ty nie chciałaś. To koleś sobie pomyślał, hmm może nie chce, może za szybko, nie jest gotowa?  Co ma teraz znów ryzykować czy Ty tym razem odwzajemnisz czy może mu z liścia wypłacisz?

9

Odp: Chodzi o pewnego faceta

"..teraz on robi wszystko, żeby Ci pokazać , że nie masz się czego obawiać.." tak ale mówi że ma problem z zakochaniem się w kimś? Jest typem faceta który kocha wszystkie kobiety i to mnie przeraża..
Teraz kolej na mój ruch ale jak to zrobić skoro nie ma takiej bliskości?

10

Odp: Chodzi o pewnego faceta
ka-kaska napisał/a:

Jest typem faceta który kocha wszystkie kobiety i to mnie przeraża..

Skoro Cie to przeraża to sie nie angażuj, zostań na stopie koleżeńskiej. Albo przestaje Cie to przerażać i akceptujesz jakim jest typem. Innego wyjścia nie ma.

11

Odp: Chodzi o pewnego faceta

Kolejna królewna z drewna..? Chce, ale boi się. Zabiega, ale nie zabiega i nie wie co o tym myśleć. Nie myśl tylko się zdecyduj - albo w jedną albo drugą stronę, facet wiecznie nie będzie się za Tobą uganiał, bo po co?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chodzi o pewnego faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024