poniżenie w pracy-jak napisać skargę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » poniżenie w pracy-jak napisać skargę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez tabasco (2014-05-08 09:45:42)

Temat: poniżenie w pracy-jak napisać skargę?

Witam,prawie pięć lat pracuje w markecie,
Ostatnio podczas kontroli przez rewizję ochrony mojego marketu
Pan rewizor za bardzo sobie pozwalał:nie przedstawiając się podniósł na mnie głos,nicu nie zrobiłam i widziałam go pierwszy raz w życiu,pod koniec kontroli chciał mi coś pokazać i zamiast poprosić żebym spojrzała złapał za kark i przychylił w ku dołowi jak jakiegoś bandytę.no szok po prostu.
Ciężko mi opisać szczegóły tak po krotce ale chodzi o to ze chcę złożyć na tego bezczelnego typa skargę o poniżenie,tym bardziej ze zdarzenie najprawdopodobniej jest nagrane przez monitoring
Nie wiem tylko od czego zacząć?
Oczywiście zwróciłam uwagę rewizorowi ale byłam w takim szoku
ze nie zgłosiłam od razu kierownikowi ani dyrektorowi zajścia.
Chcę się jednak upewnić czy zajście widać na monitoringu?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: poniżenie w pracy-jak napisać skargę?

Leć do szefostwa.. jak tak można.. w życiu nie pozwoliła bym sobie na takie zachowanie !
Powiesz im o zaistniałeś sytuacji i poproś o sprawdzenie nagrań z monitoringu ! Takiej bezczelności nie należy tolerować i popuszczać.. ! Skarga to już czysta formalność.. od razu wysłała bym pismo !
Zrób to jak najprędzej..

Pozdrawiam

Wszystko siedzi w Twojej głowie !
                        &
" Z natury jestem słodka- tak mnie wychowała mama,
lecz ten piepr*ony świat, przerobił anioła na chama."

3

Odp: poniżenie w pracy-jak napisać skargę?

Według mnie z czyms takim trzeba isc natychmiast na policję. To naruszenie nietykalności cielesnej.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » poniżenie w pracy-jak napisać skargę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016