Jak napisac wypowiedzenie umowy o prace? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2008-02-12 15:43:13

Fiona
Gość Netkobiet

Jak napisac wypowiedzenie umowy o prace?

Bede robila to po raz pierwszy w zyciu, zmieniam prace i musze napisac wypowiedzenie, mozecie mi poradzic co powinnam zawrzec w jego tresci?Bede wdzieczna za pomoc!!!

#2 2008-02-16 18:38:11

Sandrine
Niewinne początki

Re: Jak napisac wypowiedzenie umowy o prace?

Oto wzór, już nie miałam okazję składać wypowiedzenie:

ROZWIĄZANIE UMOWY O PRACĘ ZA WYPOWIEDZENIEM

Z dniem .............................. r. (data rozwiązania umowy)  składam wypowiedzenie umowy o pracę zawartej w dniu.............................. r. (data zawarcia umowy)  w .............................................(miejsce zawarcia umowy), pomiędzy:   
PRACODAWCĄ:
................................................................................................................ (pełna nazwa i adres pracodawcy)
reprezentowaną przez: ................................  (imię i nazwisko pracodawcy lub osoby reprezentującej pracodawcę lub osoby uprawnionej do dokonywania czynności prawnych w imieniu pracodawcy w sprawach z zakresu prawa pracy)
a
PRACOWNIKIEM:
.......................................... (imię i nazwisko pracownika), zam. w .................................................................................................................                                        (adres zamieszkania pracownika).
z zachowaniem ........................................ okresu wypowiedzenia,

Pragnę dodatkowo podziękować za bogate doświadczenie, jakie zdobyłam, pracując w Państwa firmie.
Z poważaniem,

Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy, kiedy tego pragniemy.

#3 2008-02-16 21:02:22

Fiona
Gość Netkobiet

Dzięki, no ja raczej odpuszczę sobie to stwierdzenie, że się dużo nauczyłam,bo chyba nie za wiele,dlatego chcę zmienić by się nauczyć!Dziękuję za pomoc!!!

#4 2011-09-06 00:06:29

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

Zwróciłabym jeszcze uwagę, że warto powalczyć o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron smile, zawsze to lepiej wygląda dla przyszłego pracodawcy, tym bardziej, że na świadectwie pracy ta informacja również zostaje zawarta.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

#5 2012-01-15 17:37:52

mmllmm
Niewinne początki

Tutaj jest kilka gotowych wzorów  zmianywpodatkach.info/pisma-i-druki-wzory/wzor-umowy-o-prace.html

Stopka forum