Czy mimo dostania okresu ciąża możliwa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy mimo dostania okresu ciąża możliwa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy mimo dostania okresu ciąża możliwa?

Mam takie pytanie, uprawiałam seks z chłopakiem, a następnego dnia dostałam 'okresu', jest taki jakiś inny, przypomina trochę plamienie, jest mało obfity, ale mam takie same objawy jak na miesiączkę tj. ból piersi, brzucha, duży apetyt itd. Przewidywałam, że okres dostane dopiero za tydzień, dlatego zdziwiłam się że tak szybko dostałam, mimo, że raczej mam regularny. Czy istnieje szansa, że mogę być w ciąży?
Dodam jeszcze, że chłopak częściowo skończył we mnie.
Z góry dziękuje za odpowiedź smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mimo dostania okresu ciąża możliwa?

Zawsze istnieje szansa, że możesz być w ciąży, tylko nie można tego określić już po jednym dniu po stosunku.
Zwłaszcza jeśli skończył częściowo w Tobie, to wiesz, nasienie zostało w Tobie i mogło dojść do zapłodnienia. Być może to faza wstępna do miesiączki i stąd te małe plamienia, a te właściwe przyjdą właśnie dopiero za tydzień. Tak czy siak lepiej udaj się do ginekologa żeby Cię przebadał, a nie pytaj na forum.

3

Odp: Czy mimo dostania okresu ciąża możliwa?

No myślę że nie skoro okres dostałaś na drugi dzień po stosunku. Takie plamienia występują ale po około 2 tygodniach  w związku z zagnieżdżaniem się zarodka ale to zazwyczaj śluz zabarwiony krwią i jest go bardzo niewiele. Jeśli masz się stresować to zrób sobie test ale pewnie już wiadomo jaki będzie wynik. A te objawy które opisujesz to zapewne skutki okresu. Daj później znać

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy mimo dostania okresu ciąża możliwa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024