Spóźniajacy się okres 4 dni przy nieregularnych cyklach - ciąża ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Spóźniajacy się okres 4 dni przy nieregularnych cyklach - ciąża ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Spóźniajacy się okres 4 dni przy nieregularnych cyklach - ciąża ?

witajcie..spoznia mi sie okres już ok. 4 dni - dzisiaj jest 38 dzien cyklu. cykle u mnie co prawda nie sa bardzo regularne (od 30 do 35/36, czasem zdarzyl się 37dniowy). kochałam sie z facetem w prezerwatywie - raczej nie pekla, nie przypominamy sobie takiej sytuacji..ewentualnie mogło dojść (ale tego tez nie jestesmy pewni) do przeniesienia hm, preejakulatu na dłoniach w okolice pochwy podczas pettingu - stad troche sie obawiam. dodatkowo choruje na subkliniczna niedoczynność tarczycy.. nie wiem czy mialoby to jakis wplyw na moje cykle skoro do tej pory wszystko było w miare ok - zazywam euthyrox a poziom tsh mam w granicach 2,7. co do objawów to bola mnie sutki, gdy je dotkne, pobolewa podbrzusze, sluz jest taki sam jak zawsze przed okresem - mleczny, nie jest go duzo..jedyne co przykuło moja uwage to to, ze kiedyś równo tydzien przed okresem bolaly mnie piersi, byly cale nabrzmiałe, pozniej były cykle kiedy już na 2 tyg. przed okresem zaczynały bolec.. teraz nie bolały wcale, tylko w dzien kiedy powinnam dostac okresu zaczely lekko pobolewac przy dotyku sutki, no i dodatkowo piersi troszeczke sie powiekszyly ale w ogole nie bola.. nie wiem co o tym myslec. a, no i zrobiłam wczoraj test ciazowy, niby wyszedl negatywnie, ale jest możliwość, że to był mało wiarygodny wynik gdyż byl robiony popołudniu a ja wczesniej piłam sporo płynów..nie mogłam doczekac do poranka hmm co o tym myslicie? jest duza szansa na to, że ten test był mało wiarygodny? wg mnie to chyba powinien w 37 dniu cyklu coś pokazać, nawet jeżeli był robiony popołudniu, po jakiejś ilosci spozytych plynow..ech sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spóźniajacy się okres 4 dni przy nieregularnych cyklach - ciąża ?

Nie martw się, prawdopodobienstwo ciąży jest znikome. Jeśli nie ufasz do końca prezerwatywom, to zastosujcie dodatkowe zabezpieczenie. Może to być np contragel - żel plemnikobójczy

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Spóźniajacy się okres 4 dni przy nieregularnych cyklach - ciąża ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024