Naturalne metody na łuszczycę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Naturalne metody na łuszczycę

Witajcie.
Mój ślubny od pół roku męczy się z łuszczycą.
Pojawiła się u niego zaraz po zapaleniu żołądka i problemami z wątrobą i przełykiem.

Z początku miał tylko na nogach niewielkie dwie plamki, poniżej kolana, ale ostatnio po przejściu anginy trzy razy, wysypało go strasznie, plecy, pupa, nogi, ręce, za uszami, we włosach.
Był u lekarza który przepisał mu Clobederm, maść z początku działała ale jak tylko nie posmarował jeden dzień to na drugi miał tych plam miał 50% WIĘCEJ.
Pogmerałam po internecie, znalazłam kilka fajnych specyfików.
Smaruję go Olejem z Uczepu Trójlistkowego, głowa i całe ciało- w głowie już prawie nie ma, a na ciele niektóre plamki już są bladoróżowe.
Zażywa po jednej tabletce dziennie biosiarki, i widaminy D forte.
Dziś ma przyjść, bo zamówiłam szampon z dziegciem i ziołami, i płyn do mycia ciała z dziegciem.
Modlę się żeby mu przeszło, jest załamany, jak on to mówi że wygląda jak parszywy, trędowaty. Jak on w lecie spodenki założy.
Jest młody i przystojny a tu taki klops...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naturalne metody na łuszczycę

Kremy, tinktury , balsamy, odzywki i dieta, to tylko polowa sukcesu.
Nie wiem , czy twoj slubny zdaje sobie z tego sprawe ze w jego przypadku stan skory moze zmieniac sie wraz z problemani zyciowymi i stanem psychiki.
Warto popracowac nad soba i koniecznymi zmianami.

3

pinkpiwonia napisał/a:

Kremy, tinktury , balsamy, odzywki i dieta, to tylko polowa sukcesu.
Nie wiem , czy twoj slubny zdaje sobie z tego sprawe ze w jego przypadku stan skory moze zmieniac sie wraz z problemani zyciowymi i stanem psychiki.
Warto popracowac nad soba i koniecznymi zmianami.

No właśnie, przy każdym przeziębieniu, jakichś boleściach wysyp się nasila.
Boże jak on bedzie z tym żyć, ani na basen, ani w lecie bez koszulki pochodzić, ani na wczasy pojechać!!!

Reklama

4

Może niech spróbuje terapii światłem uv, moze ktos z was slyszał o metodzie PUVA

5

Jestem zdania, że w przypadku łuszczycy nie powinno stosować się maści sterydowych, gdyż gwarantują one krótki czas remisji i nawrót choroby ze zdwojoną siłą. Jeśli tylko można, trzeba się leczyć metodami naturalnymi. Ze swojej strony mogę polecić kąpiele z dodatkiem wywaru z płatków owsianych oraz okłady z aloesu. Jeśli to nie pomaga, warto wtedy sięgnąć po jakiś sprawdzony preparat, ale nie powinien on zawierać sterydów (ze swojej strony mogę polecić dermokosmetyki "dr. Michaels", które mimo że ich nie mają, są bardzo skuteczne).

Reklama

6

posiadam info na temat leczenia chorób metodą naturalną/ziołolecznictwo m.in łuszczycy info na priv: annamaj1981małpagazeta.pl

7

Przy swędzącej skórze dobrze robi kąpiel w krochmalu. Olej z wiesiołka ma zastosowanie w leczeniu łuszczycy (medycyna naturalna). W aptece są takie kule do kąpieli z olejem z wiesiołka i witaminami firmy Gal. Kosztują kilka złotych, warto spróbować.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016