Akcesoria kuchenne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Akcesoria kuchenne

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 58 ]

1

Temat: Akcesoria kuchenne

Poszukuję aktualnie jakiś niebanalnych akcesoriów kuchenny o atrakcyjnym i unikalnym designie. Czy ktoś może polecić mi jakieś konkretne produkty.. albo marki?

Pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Akcesoria kuchenne

ja oszalałam na punkcie akcesoriów stąd: link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum

dam radę

3

Fajny sklep:) thx za linka:)

Ja wpadałam na coś takiego link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum

Sam sklep może z wyglądu tak atrakcyjny jak ten co ty podałaś nie jest.. ale mimo wszystko fajne rzeczy można tam znaleźć:)

Reklama

4

dzieki smile

dam radę

5

Jeśli chodzi o dodatki do kuchni, pokoju, czy łazienki to najczęściej kupuje takie rzeczy w IKEI, w czym jak w czym ale akurat na tym polu są bardzo konkurencyjni. Poza tym polecam poszukać czegoś na różnych bazarach, targowiskach. Nieraz na takich straganach można znaleźć prawdziwe cudeńka big_smile. Jeszcze inną alternatywa jest ... strych u babci wink. Ostatnio "wykopałam" takie śliczne, ręcznie malowane doniczki, wprost zachwyciły wszystkie koleżanki wink

Reklama

6

A co powiecie na komplety do otwierania wina? smile Polecam zestaw firmy Fackelmann (niestety linka dać jeszcze nie mogę, ale zainteresowanym mogę podesłać na PRV).

Ogólnie firma Fackelmann ma sporo fajnych i unikalnych rzeczy do kuchni.

7 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-10 00:49:28)

Właściwie nie wiem co masz na myśli, pisząc akcesoria kuchenne - to dość szerokie pojęcie smile ja np. bardzo lubię drewniane akcesoria (łyżki, podstawki, deseczki, moździerze etc.) i tak wyposażyłam sobie kuchnię. Korzystam często ze sklepu spam. Przeglądnij sobie tę stronkę - to kopalnia pomysłów. Różne drobiazgi miseczki, kubki, filiżanki, jajkowniki, zaparzacze do herbaty itd. można tam znaleźć smile polecam

8 Ostatnio edytowany przez Marvie (2009-10-28 20:15:54)

A ja oszalalam na punkcie tych nozy big_smile Rewelacyjny zestaw na prezent!!!

link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum

9

A ja ciągle myślę o jakimś nietypowym dywanie. Najlepiej biały lub ecru i łatwy do utrzymania. Wiąże się z tym zakup odkurzacza, sama nie wiem co wybrać. Piorący czy zwykły...?

10

karina - ale dywan w kuchni??? Rane... No to nie dla mnie tongue Chyba, że nie w tym wątku Ci się napisało tongue A odkurzacz zależnie od potrzeb - jak dużo brudzenia (dzieci, zwierzaki) to pewnie piorący się przyda smile

Nie stój nad kwiatem z konewką i batem - to na nic!

11

No nie w kuchni to i ja bym sie zamęczyła jakbym miała dywan tak sobie głośno dumam...
W kuchni musze teraz zrobic specjalna półke na słoje z kaszami i ziarnami, bo juz mi blatu brakuje. Ach i mam do rozszyfrowania jak działa sprzęt do gotowania jajek. Dostałam od brata taki automat i chce go wypróbować. Ma Ktoś coś takiego?

12

Widziałam takie cudo, ale nigdy się nie bawiłam... Ja do gotowania jajek używam tzw. "kukułczego jaja" --> link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum

Nie stój nad kwiatem z konewką i batem - to na nic!

13 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-10 00:50:06)

mała_kobietka napisał/a:

Jeśli chodzi o dodatki do kuchni, pokoju, czy łazienki to najczęściej kupuje takie rzeczy w IKEI,

ja również dużo rzeczy do domu kupuje w Ikei, chociaz ostatnio znalazlam pare fajnych rzeczy na spam, wiec moze i Ty znajdziesz cos czego szukasz
Pozdrawiam.

14 Ostatnio edytowany przez MultiMarta (2009-12-12 12:23:48)

Ja ciągle kupuje coś na stronie link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum Mają tylko akcesoria kuchenne i to takie dość nietypowe smile ceny różne od tanich do tych z górnej półki:) Ostatnio zamawiałam u nich szybkowar i kieliszki ;] wszystko takie jak w opisie :] teraz planuje kolejne zakupy

15

Osobisice z dodatków do kuchni ( otwieracze, solniczki, zestawy nozy ) to tylko firmy Berghoff.
Design elegancki no i jakosc bardzo wysoka

16

a czy lubicie pokazy kuchenny mistrzów-widziałyście kiedyś takie na żywo?

17 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-10-19 13:13:33)

Polecam noże marki nazwa marki (ceramiczne, znacznie zdrowsze od stalowych, no i ostrzejsze - ogólnie super sprawa). Przyprawnik marki nazwa marki (takie półki na przyprawy). Co jeszcze?! A, fondue, coraz modniejszy pomysł na wspólne biesiadowanie. Ja uwielbiam czekoladowe, ale dla tych co nie przepadają za słodkim są jeszcze serowe, olejowe i bulionowe. I polecam patelnie granitowe - lepsze niż teflon czy stal. Super się na nich smaży, dno się nie odkształca. Takie patelnie mogą być na przykład marki nazwa marki.

Post został edytowany, gdyż jest niezgodny z regulaminem. Moderaotrka Agatka

18

Ja mam fajny przyrząd do gotowania jajek - taką specjalną podstawkę którą się wkłada do garnka - z chorągiewką.  Nawet kupiłam go w sklepie o którym pisze MultiMarta.

19

chodziło mi o pokazy w restauracjach-jak i co przyrządzić by było smacznie a Wy mi tu o nożach

20

Ale to jest temat 'akcesoria kuchenne' smile jeśli chcesz załóż nowy temat.

21

Na pewno fajnymi akcesoriami do kuchni jest nowoczesny, designerski czajnik, robot kuchenny czy ekspres do kawy. Ale istotne też są akcesoria i przedmioty typu pojemniki kuchenne, pojemniczki na zioła, fajne kubeczki czy filiżanki, misy na owoce, solniczki, pieprzniczki, młynki itp.. Takie przedmioty tworzą klimat kuchni i nadają jej charakteru. Wybierając je trzeba się kierować tym w jakim stylu ma być nasza kuchnia, czy nowoczesna, czy bardziej tradycyjna, retro, folkowa. Jak ktoś chce mieć kuchnie trochę w stylu retro to może wyeksponować w kuchni młynek do kawy, starą cukiernice, moździerz itp.

22

Czajnik, ekspres zdecydowanie ale to raczej sprzęty AGD niż akcesoria. A robot kuchenny zazwyczaj trzyma się w szafce więc też raczej nam kuchni nie upiększy wink Ostatnio widziałam piękny zestaw mis i talerzy w stylu folk, świetnie wyglądały. Jak dla mnie takie style folk, retro można dobrze połączyć z nowoczesną kuchnią smile

23

Teraz stają sie modne akcesoria w stylu vintage, następuje powrót do przeszłości. Fajne są koszyczki na szklanki. Na szafce lub stole można postawić robiony na szydełku kolorowy koszyczek, a do niego włożyć kwiaty lub jakieś inne przedmioty dekoracyjne bądź użytkowe- polecam spam

24

Polecam sklep Duka kupiłam tam dużo ciekawych drobiazgów od kieliszków po rękawiczkę do wyciągania gorących foremek. Ceny są średnio wygórowane. Znajdziesz na pewno coś dla siebie.

Aska

Moja Córeczka, moja Miłość, moje Szczęście!

25

Ja znalazłam wiele ciekawych i niedrogich w prymus-agd w ich sklepie internetowym chciałam Ci linka dać ale za świeżym użytkownikiem jestem ha ha ha smile i mi nie pozwolili.

26

Ja znalazłam taki fajny zestaw. Zastanawiam się czy sobie go nie kupić. Co o tym sądzicie?
link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum

27

Apropo ;-) Co myślicie o czymś takim? link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum
Ludzie mają nieźle w ....

28

szala napisał/a:

Apropo ;-) Co myślicie o czymś takim? link usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum
Ludzie mają nieźle w ....

O Kurka, ale drogo, z czego są te rzeczy...?
Pojemnik ze szczotką do wc za 1200 zł... big_smile za taką cenę to 2 miesiące można się żywić a nie.. masakra..

29 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-09-03 14:56:50)

Bardziej praktyczny przykład:
Wstawianie linków jest niedozwolone, zapoznaj się z regulaminem forum / Mod. Anemonne
U nas na takim relingu wiszą różne przybory kuchenne. Genialnie to wygląda, a koszt żaden ;-)

30

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie piękne tace drewniane. Jak wcześniej kursowałam od kuchni do salonu po trzy razy, żeby skompletować obiad tak teraz raz dwa i jest wink. Przydatna rzecz.
http://www.yourhome24.pl/zdjecia/2012/08/06/Q26881394-6159-thickbox.jpg

31

No śliczne. Drogie to? Może trochę z innej beczki ale jak dla mnie to gadżet kuchenny czasem przydatny - w zeszytach "Dekoracje ciast" dodają teraz elementy do dekoracji tortów, foremki. Myślałam, że jakość będzie taka sobie bo wiadomo jak to czasem jest ale powiem wam, że jeśli któraś lubi takie pierdółki i zabawę to całkiem ok.

32

Zestaw trzech 225zł. Tak myślałam nad tą gazetką ale chyba za rzadko robię coś słodkiego a do tego.. no niestety dieta by się przydała wink. Ja myślę nad kupieniem sobie silikonowych foremek tylko takich złączonych.

33

Ale to drewno? Nie jakaś płyta drewnopodobna? Też zastanawiałam się nad gazetką, czekam na gadżet który mi na pewno się przyda. Chciałabym ten pistolet do ozdabiania, przyda się na święta i okazje. A proszę o podpowiedź gdzie najlepiej szukać moździerz?

34

Drewno smile. Ja ogólnie jestem kiepska w ciastach..ale silikowowe foremki można też wykorzystać nie tylko dla muffinek smile. Jeśli chodzi o moździerz to ja dostałam taki stary od rodziców. Jeśli o taki porządny Ci chodzi to może na jakiś targach staroci?

35

jowit napisał/a:

Ale to drewno? Nie jakaś płyta drewnopodobna? Też zastanawiałam się nad gazetką, czekam na gadżet który mi na pewno się przyda. Chciałabym ten pistolet do ozdabiania, przyda się na święta i okazje.

Nie wiem czy masz ale ostatnio były końcówki cukiernicze - wbrew pozorom rzecz przydatna nie tylko w słodkościach, użyłam je do ozdabiania pastą małych kanapeczek. A pistolet jest dołączany tylko w przypadku prenumeraty Dekoracji ciast ale nie jestem w 100% pewna radzę sprawdzić. Wczoraj z okazji zakupów po wypłatowych kupiłam nóż w auchan za 15 zł (zielony nazwa na B w promocji) - polecam bo jest wygodny.

36

Ja kupuję rzeczy do kuchni bardzo pomysłowe z firmy betterware , to  firma mlm ale zapisałam sie jako klient i jak coś mi się spodoba to kupuję , bardzo fajne mają produkty i nawet niedrogie :>  Jakbyście były ciekaw to wstawię jakieś fotki , piszcie:)

37

Od kilku tygodni kupuje takie zeszyty do dekoracji ciast z deagostini. Bardzo fajne gadżety są w środku i przepisy. Jak lubicie piec i ozdabiać ciasta, ciasteczka to super sprawa.

38 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-10-30 19:10:01)

Ja generalnie mam już całą kuchnię zagraconą akcesoriami. Większość z nich jest zbędna, chociaż teraz powiększam swoją pasję gromadzenia akcesoriów o rzeczy do łazienki big_smile Kupuję w różnych miejscach, ostatnio znalazłam w sieci sklep internetowy spam z różnymi nietypowymi akcesoriami, a takie lubię najbardziej. Chociaż tak czy siak podczas wakacji jak byliśmy w Chorwacji znalazłam sklepik malutki z akcesoriami i tam dopiero było królestwo takich rzeczy dla koneserów dobrego designu. Tylko niestety był to rzeczywiście tylko lokalny mały sklepik, a szkoda, że nie mają sklepu online. :-)

Posty [ 1 do 38 z 58 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Akcesoria kuchenne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018