Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Witam to jeszcze raz ja!!!Pisałam wczoraj z moim prywatnym problem
   Mam jeszcze jeden,jak to w każdej rodzinie dziwne są przypadki!!!Opowiem w skrócie-mój brat jest z
tą ta kobietą,moją obecną ukochaną bratową 17 lat,małżeństwem są 10lat.Wszystko było ok do urodzenia pierwszeo dziecka.
Kiedy jeszcze dziecka nie było wszystko układało się miedzy nią a naszą rodziną(głównie mamą,jej teściową)Kiedy urodziła dziecko troszke odsunęła się od naszej rodziny nie wiem dlaczego????Ale jeszcze był Ok.Kiedy mały już zaczął mówić ciągle powtarzał że bardzo kocha babcię i dziadka,a także mnie(wołał na mnie ciocia Mania he he do dzisiaj się z tego śmieję)Bardzo lubiał przyjeżdżać do dziadków.Zauważyłśmy z moją mamą,że druga babcia jest zazdrosna o to że mały tak chętnie do dziadków jeżdzi,a powroty do domu kończą się płaczem.Moją bratowa też była troszkę zła choć starała sie tego nie okazywać jak jej mamuśka!!!Nie rozumiałam tego zahowania ale cóż różni ludzie!!!
  Póżniej zachorowała moja mamusia,leżała w szpitalu,Mój brat odwiedzał  ją z małym,ale bez żony kiedy mama pytał co robi Kamila on odpowiadał ,że jest w pracy.Ciągle odwiedzał ją sam z małym.Aż przyszedł dzień i wpadł z nią(zdziwione byłyśmy z mamą)ale tylko pewnie dlatego wpadła że to był 1maja(wolne w pracy i już nie było wymówki)póżniej przyszedł3maja i znów sam.Mama zapytała czemu Kamila nie przyjechała odpowiedział,że nie będzie się prosił aby przyjechała nie to nie nic na siłe.Moja mama NIGDY się nie wtrącała do ich związku,wszystko tolerowała,a mojej bratowej to zawsze Kamilcia mówiła(moim zdaniem była za dobra dla niej)Póżniej mama wyszła ze szpitala,brat przyjechał do niej i tak rozmawiali,powiedział że ona się szykowała ,a on jej zapytał gdzie się tak szykuje,ona na to:do szpitala-on na to że mama sobie Ciebie nie życzy-w nerwach odpowiedział.Myślę,że troche przesadził i tym skłócił moją mamę ze swoję synową.Moja mama Nigdy nie powiedziała takich słów.Bratowa honorowa i do nikogo w rodzinie sie nie odzywa nawet do mnie i siostry!!!Nie rozumiem jej co my jej zrobiłyśmy!!!
Aha mój brat mieszka z żoną,dzieckiem i teściową.Jego teściowa do wszystkiego się wtrąca,MASAKRA JAKAŚ!Myślę,że to jej sprawka,choć nie mogę jej obwiniać.Tak więc mojej bratowej już nie widziałam 1,5roku choć mieszka tylko8km ode mnie,od teściowej23km.Nikogo nie odwiedza,nie dzwoni.Mój brat przyjeżdża z małym sam do mnie lub do rodziców.Dziwna sytuacja nie sądzicie.Największą przykrość wyrządziła ona mojej mamie,bo toże ona do mnie się nie odzywa to ja mam to w duszy głęboko!!!!Co myślicie o tej chorej sytuacji!!!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Iceni (2013-11-30 22:27:09)

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Skoro bratowa mieszka tylko 8km dalej to nie widzę problemu żebyś nie mogła ruszyć tyłek i jej odwiedzić. Ktoś w końcu musi wyciągnąć rękę na zgodę

Aha, zapomniałam ...

!!!

3

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Ja się nie kłóciłam,aby teraz wyciągać rękę na zgodę!!!

4

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

To się pokłóć !!!

5

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Wyraźnie napisalas ze brat w nerwach powiedział bratowej "mama se Ciebie nie życzy " więc to brat powinien wyjaśnić sytuacje i powiedzieć żonie ,ze to wymyślił bo był wkurzony.Skoro wy wiecie jak było to powinniście z mama normalnie utrzymywać z nią kontakty,bo tak to utwierdzacie ja w tym ,ze mama faktycznie tak powiedziała .Foch na całej lini przez głupi tekst brata.Trzeba to wyjaśnić ,święta idą ,a brat powinien kopa w tyłek dostać za gadanie za kogoś .

6

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Ja myślę że to wina Twojego brata,też bym była wściekła gdybym coś takiego usłyszała i zapewniam że długo w domu teściowej bym się nie pojawiła,jak nie w ogóle.A tyłek Ci przyrósł że sama ruszyć się nie możesz?
Mnie się wydaje że dziewczynie mogło się przykro zrobić że jej dziecko bardziej(wnioskuje z Twojej wypowiedzi) woli teściów niż jej mamę.Tak się zastanawiam i wydaje mi się że postąpiłabym tak samo(w podobnym przypadku) z tym że ja separowałabym swoje dziecko od teściów,a nie dawała mężowi żeby z nim do nich jeździł.

7 Ostatnio edytowany przez PodPseudonimem (2013-12-01 09:35:09)

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Szkoda że sytuacja zabrnęła tak daleko i nie została wyjaśniona wcześniej. Ona może się krępuje do was odezwać, bo ona jest jedna a was więcej, czułaby się niezręcznie i speszona. Jeśli sytuacja ci nie leży, to korona ci z głowy nie spadnie jesli zadzwonisz i umówisz się na kawę, możecie przy okazji wyjaśnić sobie to i owo, albo przynajmniej pokażesz jej że chciałabyś poprawy stosunków

I nie ona was olała, tylko uniosła się honorem. Nie dziwie się, gdybym ja usłyszała, że ktoś nie chce mnie widzieć to też bym się do niego nie pchała. Miejcie pretensje do brata a nie do jego żony

8

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Wiem brat namieszał!!!Ja nie raz wyciągałam rękę zapraszałam na urodziny.Ona nie raczyła z życzeniami zadzownić.
W ubiegłym roku na święta Bożego Narodzenia nawet do rodziców nie zadzwoniła,tato się postawił i zadzwonił do niej życzeniamy noworocznymi,a ona co zrobiła nawet na jego urodziny nie zadzwoniła.Całkowity brak wychowania.Jak można pisać że małego odseparować od dziadku tylko dlatego że on ich bardziej lubi,jak dla mnie głupota!!!!!Dziecko nic nie winne

9

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!
idunia napisał/a:

Wiem brat namieszał!!!Ja nie raz wyciągałam rękę zapraszałam na urodziny.Ona nie raczyła ...

JAK DZIECI w piaskownicy!
To nie pierwszy raz?
Może TWOJA kolej wybrać się do domu bratowej? I zmusić braciszka do WYZNANIA PRAWD? Taka konfrontacja?

10

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Pierwsza nie pojadę do niej!!!!!Za to co ona odwaliła nie ma szans.
Zresztą zawsze walczyła o to,aby odseparować się z bratem od naszej rodziny.Brat jej w tym pomógł w nerwach powiedział co powiedział,ona odebrała to serio.Wiem że na jej miejscu też nie wiem czy bym przyjechała do teściowej,ale mogła zadzwonić do mnie i zapytać o co chodzi.Tym bardziej że miałyśmy dobry kontakt,do tego wydarzenia.

11

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Wine ponosi brat, a widzę ze caly czas obarczasz ta biedna bratowa, jaka ona to zla jest. Ma swój honor i sie nie odzywa. Tak samo bym zrobila.

12

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!
idunia napisał/a:

Pierwsza nie pojadę do niej!!!!!
...
Wiem że na jej miejscu też nie wiem czy bym przyjechała do teściowej,ale mogła zadzwonić do mnie i zapytać o co chodzi.Tym bardziej że miałyśmy dobry kontakt,do tego wydarzenia.

"Nie pytaj co może Ameryka dać tobie - pytaj co TY możesz dać Ameryce"? wink
To czego Ty chcesz? Żebyśmy przyklasnęły, że bratowa jest świnia?

13

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Powiem szczerze, że gdybym, usłyszała takie słowa od męża, a potem tłumaczenie, że sobie je wymyślił to bym nie uwierzyła. Myślałabym że mówi tak tylko po to aby wlasnie załagodzić sytuację, ale już zawsze uważałabym że teściowa tak powiedziała.

14

Odp: Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Witam dawno mnie tutaj nie było!!!
Brak czasu!!!
Piszę bo ostatnio doznałam szoku brat odwiedził mnie  w pracy z bratową i synkiem.Wpadli na chwilkę,powiedziec tylko cześć.
Dziwne zachowanie he he co to miał być????

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Moja bratowa olała moją mamę i całą rodzinnę!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024