Seks, wytrysk ponowyny seks. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks, wytrysk ponowyny seks.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Witam wszystkich zarejestrowałem się na forum bo szukałem odpowiedzi na moje pytania na jedne znalazłem ,a teraz czas na drugię.
Mianowicie mam 18 lat nie uprawiałem seksu przez ponad ok 3 miesiące, a wcześniej był to mój pierwszy raz. Pytanie moje jest taki czy jeżeli będę się kochał z dziewczyną i dojdę w chusteczkę czy gdzieś tam na jej brzuch i potem zrobię chwilę przerwy, wysikam się dokładnie umyję członka mydłem całego całego żołędzia itd. ogólnie całego członka i następnie będę chciał się kochać bez prezerwatywy czy istnieje taka możliwość, że dziewczyna zajdzie w ciąże ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Tak.

3

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Ok dzięki bardzo, czyli po prostu potem musiałbym założyć prezerwatywę i wszystko tak ? wink

4 Ostatnio edytowany przez Molica (2013-10-20 12:16:04)

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Jeśli Twoja dziewczyna nie zabezpiecza się przed ciążą, to każdy seks bez zabezpieczenia z Twojej strony, może skończyć się wpadką.
Gumka też nie daje stuprocentowej pewności, ale ryzyko zmniejsza wysoko.

5

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Tak wiem, ale gdy nie dojdę w niej to nic się nie powinno wydarzyć. Ona chce zacząć brać tabletki, ale to też nie daje 100% pewności.

6

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

To niech lepiej stosuje tą antykoncepcje ,to napewno bezpieczniejsze niż wczesniejsze wyjście z niej .No chyba ,że chcecie ryzykowac ,to tylko moge napisac -powodzenia.

7

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.
undercover napisał/a:

Tak wiem, ale gdy nie dojdę w niej to nic się nie powinno wydarzyć. Ona chce zacząć brać tabletki, ale to też nie daje 100% pewności.

Skuteczność tabletek antykoncepcyjnych, jest określona na 99,7 %. Jeżeli Twoja dziewczyna przyjmowałaby je zgodnie z wytycznymi, ryzyko zajścia w ciążę graniczy z cudem.
Poczytaj o preejakulacie.

8

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.
undercover napisał/a:

Tak wiem, ale gdy nie dojdę w niej to nic się nie powinno wydarzyć. Ona chce zacząć brać tabletki, ale to też nie daje 100% pewności.

Podziwiam prawie-prawiczka, który jest pewien, że "nie dojdzie w niej" tongue Albo musisz być bardzo pewny swoich umiejętności w tej dziedzinie, albo mało doinformowany smile

W preejakulacie mogą być żywe plemniki. Zajście w ciążę bez wytrysku jest znacznie bardziej prawdopodobne niż zajście w ciążę przy stosowaniu tabletek.

9

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.
vinnga napisał/a:

(...)Podziwiam prawie-prawiczka, który jest pewien, że "nie dojdzie w niej" tongue Albo musisz być bardzo pewny swoich umiejętności w tej dziedzinie, albo mało doinformowany smile (...)

To samo chciałam napisać, ale może nabył już na tyle bogatą praktykę w pojedynkę, że nauczył się wyczuwać moment finalny. tongue

10

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Moment finalny właśnie umiem wyczuć. wink Mam jakieś tam doświadczenie, ale nie duże... dlatego wolę się zapytać i jakąś wiedzę nabyć.

11

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.
undercover napisał/a:

Moment finalny właśnie umiem wyczuć. wink Mam jakieś tam doświadczenie, ale nie duże... dlatego wolę się zapytać i jakąś wiedzę nabyć.

Nie wątpię, że umiesz wyczuć. Wątpię natomiast w to, że na pewno zdążysz sprzęt wyjąć smile
Stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcji. Więc pozostają prezerwatywy lub tabletki jeśli nie chcesz zostać zbyt szybko tatusiem.

12

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Rozumiem i dzięki bardzo za wszystkie informacje bo na pewno się przydadzą. A co do tabletek 99,7% skuteczności to dość dużo, ale nigdy nie wiadomo kiedy te 0.3% bd miało swoją chwilę. I tu też pytanie, wcześniej pisałeś "Zajście w ciążę bez wytrysku jest znacznie bardziej prawdopodobne niż zajście w ciążę przy stosowaniu tabletek." to jest chyba oczywiste, że zawsze lepiej wyjść i nie dochodzić w niej. Ale nie wiem może ktoś już robił to w taki sposób, że i tak dochodził w środku?

13

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Undercover, chyba większość par decydujących się na tabletki jednak "dochodzi w środku". Po to się te prochy przecież łyka, żeby mieć pełną radość z seksu.
0,3% niepewności... Osobiście nie słyszałam o przypadku ciąży podczas antykoncepcji hormonalnej. To naprawdę najskuteczniejsza współcześnie metoda. Jeśli w ogóle decydujesz się uprawiać seks to musisz liczyć się z prawdopodobieństwem ciąży. Ale przy tabletkach jest ono tak małe, że nie warto zaprzątać sobie nim głowy. Pod warunkiem, że dziewczyna będzie przyjmowała tabletki regularnie i o żadnej nie zapomni.

14

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Dzięki wielkie za pomoc !! W takim razie najlepiej będzie jeśli udam się z dziewczyną do lekarza na wizytę. Sama mi powiedziała, że chce zacząć brać tabletki więc teraz tylko kwestia dogadania terminu. Jeszcze raz dzięki wielkie wink

15

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.
vinnga napisał/a:

Undercover, chyba większość par decydujących się na tabletki jednak "dochodzi w środku". Po to się te prochy przecież łyka, żeby mieć pełną radość z seksu.
0,3% niepewności... Osobiście nie słyszałam o przypadku ciąży podczas antykoncepcji hormonalnej. To naprawdę najskuteczniejsza współcześnie metoda. Jeśli w ogóle decydujesz się uprawiać seks to musisz liczyć się z prawdopodobieństwem ciąży. Ale przy tabletkach jest ono tak małe, że nie warto zaprzątać sobie nim głowy. Pod warunkiem, że dziewczyna będzie przyjmowała tabletki regularnie i o żadnej nie zapomni.

Jest taki przypadek big_smile Moja koleżanka biorąc tabletki regularnie i od dawna zaszła smile Ale to tylko i wyłącznie z powodu przyjmowaina w tym czasie antybiotyku, który osłabił działanie tabletek XD

16

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

O to widzisz taka informacja jest bardzo przydatna wink

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Wśród młodych ludzi często panuje takie przekonanie, że przerywany seks jest dobrą metodą antykoncepcji, a to nie jest prawda.

18 Ostatnio edytowany przez Konsternacja (2013-10-21 21:06:30)

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Gdy nie dojdziesz w swojej dziewczynie a skończysz gdzieś na zewnątrz np. brzuszek, uda, pośladki etc. i później pójdziesz się wykąpać jest możliwość, że zajdzie ona w ciążę. Zresztą zawsze jest możliwość jak ktoś się nie zabezpiecza.
Co do tabletek.. niech pójdzie do ginekologa, zbada poziom hormonów. Ja sama nigdy nie brałam, jakoś nie mogłam się przekonać, zresztą mój chłopak też tego nie chciał, więc w tej kwestii Ci nie doradzę:) Ale... moja jedna koleżanka zaszła w ciążę właśnie przez osłabienie działania przez antybiotyk a druga po kilku latach brania tabletek. Nie wiem czy to prawda -niech się wypowiedzą te dziewczyny które biorą- ale jedna ze znajomych mówiła mi, że znacznie obniżyło to jej libido po jakimś czasie.
Co do prezerwatyw... nie lubimy ich, znacznie osłabiają doznania, poza tym nie lubię lateksu w sobie, bo nie czuję mojego mężczyzny.
Ogólnie wygląda to tak: idziemy na całość w moje dni niepłodne(musi to być regularny cykl), a kiedy są te płodne w inny sposób okazujemy sobie miłość. Stosunek przerywany też się zdarza, bo akurat lubię jak kończy mi na brzuszku. No ale jesteśmy w trochę innej sytuacji od Ciebie, bo nie mamy nic przeciwko bobasowi:)

19

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Jak tak bardzo sie ciazy boisz to ja propobuje super rozwiazanie: tabletki + prezerwatywa + wczesniejsze wyjscie z niej big_smile hehe. A tak bardziej serio, to tabletki w zupelnosci same wystarcza.

20

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

No dzięki bardzo. Teraz tylko czekać na termin do ginekologa. Czy lepiej pójść do prywatnego ?

21

Odp: Seks, wytrysk ponowyny seks.

Na tym forum nie pytaj lepiej o ginekologa jeśli nie chcesz zostać oświeconym w kwesti zdrady z palcami lekarza. :-)

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks, wytrysk ponowyny seks.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024