problem - mały penis - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-07-11 19:59:44

nimfa
Netbabeczka

problem - mały penis

Jest taka sprawa.
Proszę o odpowiedz osoby, które były w związku lub są, albo miały do czynienia z facetem, którego penis jest jest mniejszy niz normalnie. Czy to jest problem, czy mozna normalnie uprawiac seks, czy taki facet ma opory przed seksem, kompleksy itp.
Chciałabym dowiedziec sie wiecej i liczę na pomoc forumowiczek. Pozdrawiam

#2 2009-07-11 20:32:02

qani
Powoli się zadomawiam

Re: problem - mały penis

znaczy jak mały jest tten penis?

#3 2009-07-11 20:38:24

nimfa
Netbabeczka

Nie wiem tego osobiscie, bo gosc boi sie zblizenia. Nie wiem czy z powodu penisa czy z innego, z powodu zranienia czy jeszcze czegos innego.
O tym problemie wiem z trzeciej reki i jest to okolo 8 - 10 cm.
Osobiscie uwazam ze wielkosc to nie problem raczej klopot jest jesli nie dziala. Zastanawia mnie dlaczego on boi sie seksu?

#4 2009-07-12 12:40:25

nimfa
Netbabeczka

Taka pomoc  z męskiego punktu widzenia najbardziej mi się przyda smile

Także rozmiar ma znaczenie jeśli schodzimy poniżej magicznej granicy 10cm, uwierz.

Ja się obawiam że to może być koło 10 cm:(

Najgorsze też jest to jak ktoś mówi: ee tam że mały są inne możliwości, przedłużki/nakładki, seks oralny, paluszki, języczek itd. ale prawda jest taka, że to jest jak pocieszanie kaleki wózkiem inwalidzkim.

Tu masz rację. Normalnego seksu z penetracją nie zastąpią tego rodzaju pocieszacze.

Zaufanie przede wszystkim, poznanie siebie,  On musi poznać Ciebie na tyle dobrze, aby nie mieć cienia wątpliwości, że w przypadku zbliżenia w jakikolwiek sposób mogłabyś zadrwić/zaśmiać się/zażartować z jego rozmiarów, a najlepiej w ogóle pozostawić bez jakiegokolwiek komentarza. Podjąć temat tylko i wyłącznie w przypadku gdyby On go w jakiś sposób poruszył, ale pamiętać że jest to bardzo delikatna kwestia i "grunt niepewny".

Wiem na czym stoję, nie mam zamiaru żartować. Nie jestem jednak do konca pewna czy mi sie spodoba, a seks badz co badz jest dla mnie wazny.

Tak, tak i tego sobie właśnie życzę na przyszłe lata - dalsze 100% niezawodności tego pięknego narządu tongue

Pomogłeś mi bardzo Dzięki. Jednakże muszę pomyśleć  kilka razy, czy zdecyduje się na seks z tym moim przyjacielem.
Widzę jednak ze Ty jesteś zadowolony i nie masz żadnych kompleksów.  Gratuluje i wszystkiego naj..., dużo seksu smile

#5 2009-07-12 15:53:53

nimfa
Netbabeczka

Drogi kolego - forumowiczu czy jesli zadam pytanie jak Twoja dziewczyna zareagowała na Twój narząd, to będzie zbyt intymne? Jesli tak, nie odpowiadaj.

Przyszło mi do głowy ze mały penis moze miec zalety np. przy seksie oralnym smile

#6 2009-07-13 00:23:52

Yvette
100% Netkobieta

Postaram się nie "zmasakrować" właścicieli małych penisów swoją wypowiedzią, ale jeśli mam być szczera, to muszę być też w tym temacie brutalna wink

Wszystko jest oczywiście kwestią upodobań i budowy kobiety. Są dziewczyny, które wolą mniejsze penisy, bo w trakcie stosunku są inaczej stymulowane (ponoć dotarcie do punktu G nie jest wtedy takie trudne) i oczywiście w trakcie seksu oralnego też jest łatwiej. Seks nie jest też bolesny, nawet, jeśli się ostro zaszaleje.

I jak dla mnie tutaj dobre strony się kończą. Są pozycje, o których można zapomnieć, jeśli mężczyzna ma krótkiego penisa - np. tą, w której leżysz na mężczyźnie - niewiele poczujesz po prostu (a dla mnie to jest duży minus).

Myślę, że jak ze wszystkim w seksie, nie będziesz wiedziała, dopóki się nie przekonasz. Doznania są inne, dla jednych lepsze, dla innych gorsze, ja podpisuję się pod twierdzeniem "Rozmiar ma znaczenie", ale to jest opinia, której nigdy nie wyraziłabym przy mężczyźnie, którego rozmiarów nie jestem pewna i oczywiście może mi się zdarzyć, że ktoś kiedyś tą opinię zmieni wink

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

#7 2009-07-13 10:34:25

Amelia*
Zbanowany

Wszyscy chętnie głoszą idee braku znaczenia wielkości penisa. Panowie, którzy wyrośli już z porównywania przyrodzeń w szkolnych łazienkach i na basenie, często nawet żartobliwie bronią swoich skarbów słowami: „mały, ale wariat”. Ich kobiety solidarnie dodają, że nie liczy się wielkość, ale technika i umiejętność prawidłowego użytkowania tego, czym natura obdarowała faceta. I jest w tym sporo prawdy, pod warunkiem, że partnerzy są dobrze dobrani anatomicznie. Pochwa, owszem, potrafi idealnie dopasować się do rozmiaru penisa, ale często zdarza się, że np. po porodzie jej ściany ulegają rozciągnięciu i nie jest już tak plastyczna jak dawniej. Mimo to, partnerzy darzący się zaufaniem i chętni do eksperymentów na pewno znajdą pozycję, w której penetracja będzie na tyle głęboka, aby sprawiała przyjemność obojgu kochankom.

O poradę dla Ilony poprosiliśmy naszego zaprzyjaźnionego seksuologa:

„Po pierwsze, musisz zdać sobie sprawę z tego, że najczulszym miejscem w pochwie są pierwsze 4 centymetry od jej ujścia, więc długość penisa nie ma aż tak dużego znaczenia w odczuwaniu satysfakcji seksualnej przez kobietę. Jednak mały członek działa na wyobraźnię – ta wiedza cię przytłacza i powoduje, że automatycznie się blokujesz na doznania, których mógłby ci dostarczyć stosunek. Być może podobnie jest z twoim partnerem, który denerwuje się podczas zbliżenia, że nie będzie cię w stanie zaspokoić. W efekcie, pod wpływem działania stresu, nie osiąga stuprocentowej erekcji, co wywołuje dodatkową frustrację.

Aby rozładować napiętą atmosferę, spróbujcie się rozluźnić. Mężczyźni oczekują w takich sytuacjach zrozumienia i akceptacji (co nie znaczy, że masz się zachwycać jego rozmiarami – on dobrze wie, jak jest). Warto więc zadbać o odpowiedni nastrój w sypialni, seksowną bieliznę i pobudzającą grę wstępną. Możesz na przykład pokusić się o relaksujący masaż, który pobudzi partnera i pozwoli mu zapomnieć o kompleksach.

Gdy już przejdziecie do konkretów, trzymaj uda złączone – taka pozycja to gwarancja intensywnej stymulacji u wejścia pochwy. Mocne doznania zapewni ci również klasyczna pozycja misjonarska, ale pod jednym warunkiem: że podłożysz pod pupę poduszkę. Kochając się w ten sposób, partner wejdzie w ciebie najgłębiej jak tylko potrafi, a ty lepiej będziesz go w sobie czuła. Podobną satysfakcję przyniesie ci również pozycja na łyżeczki – nie dość, że penis będzie się dynamicznie ocierał o ujście pochwy, to partner dodatkowo będzie mógł pieścić twoją łechtaczkę.

Jeśli mimo to nadal nie poprawi się jakość waszego życia seksualnego, powinnaś szczerze porozmawiać o waszym problemie z partnerem. Istnieją sposoby na powiększenie penisa, które przynoszą oczekiwane rezultaty. Najpopularniejszym i najskuteczniejszym z nich są zastrzyki z kwasu hialuronowego, jednak ich cena, 6 tysięcy złotych, może odstraszać. Na początek wypróbujcie więc powyższe rady i udajcie się na konsultację do specjalisty seksuologa”.

Zródło : http://www.papilot.pl/article/5245/Pyta … loga-.html

#8 2009-07-13 10:44:33

Desire1987
Przyjaciółka Forum

WIELKOSC MA ZNACZENIE!!!
raz w zyciu miałam cos takiego... spotykałam sie z facetem juz od jakiegos czasu... strasznie mu sie podobałam i nie ukrywał tego... jak zaczelismy sie całowac tak sie nakręcał...szok!
Kiedy wreszcie przyszło co do czego... nie poczułam go nawet!! koles po 2 minutach doszedł a ja nie zdazyłam go poczuc... bardzo sie zdziwiłam kiedy wstał i powiedział " przepraszam ale ja juz"  byłam w cięzkim szoku... ale cóz...miał chyba maxymalnie z 7-8 cm...

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

#9 2009-07-13 11:02:27

nimfa
Netbabeczka

Ja akurat lubię seks i mam obawy czy spodoba mi się. Wiem ze tylko moge sie przekonac jak sproboje. Tylko sie boje, bo to wrazliwy facet, ale i bardzo przystojny smile On powiedzial mi ze nie wie czy mnie zaspokoi. W sumie chce sprobować, ale boje sie ze dostane jakiegos szoku, albo kogos poranię sad

#10 2009-07-13 11:17:54

Yvette
100% Netkobieta

Skoro wiesz, jak jest to szok Ci raczej nie grozi wink
A co Ty czujesz do tego faceta? Wiesz, wszystko inaczej się przyjmuje, kiedy się jest zakochanym... wink

#11 2009-07-13 12:23:29

pennylane
100% Netkobieta

Ja tam wychodzę z założenia, że długość mniej ważna niż grubość smile

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#12 2009-07-13 15:47:40

nimfa
Netbabeczka

yvette no fakt jak czlowiek jest zakochany to i zaslepiony, potem wychodza rozne rzeczy.....

#13 2009-07-13 21:37:21

stokrotka28
Przyjaciółka Forum

A mi się wydaje,że nie wielkość jest najważniejsza,tylko aby w łóżku było nam dobrze i aby nas mężczyzna zaspokoił seksualnie,fakt może nie wszystkie pozycje są dostępne ale faceci z mniejszym przyrodzeniem tez potrafią być zmysłowi i być fantastyczni w łóżku.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

#14 2009-07-14 14:45:51

kingaaa
Zaglądam tu coraz częściej

No i co z tego że mały penis ?, tu nie ważny jest rozmiar ,ale technika . Gdy ktoś ma penisa większego niż 15 cm to nie można kochać się w niektórych pozycjach bo sprawia ból . A taki troszkę między 10-15 cm niezależnie od tego jak kobieta jest zbudowana , jest super , można broić ile się da .

#15 2009-07-14 14:47:50

kingaaa
Zaglądam tu coraz częściej

stokrotka28 napisał:

A mi się wydaje,że nie wielkość jest najważniejsza,tylko aby w łóżku było nam dobrze i aby nas mężczyzna zaspokoił seksualnie,fakt może nie wszystkie pozycje są dostępne ale faceci z mniejszym przyrodzeniem tez potrafią być zmysłowi i być fantastyczni w łóżku.

Hej stokrotka 28  - zgadzam się z tobą , są bardzie zmysłowi i to na 100%!

Desire1987 napisał:

WIELKOSC MA ZNACZENIE!!!
raz w zyciu miałam cos takiego... spotykałam sie z facetem juz od jakiegos czasu... strasznie mu sie podobałam i nie ukrywał tego... jak zaczelismy sie całowac tak sie nakręcał...szok!
Kiedy wreszcie przyszło co do czego... nie poczułam go nawet!! koles po 2 minutach doszedł a ja nie zdazyłam go poczuc... bardzo sie zdziwiłam kiedy wstał i powiedział " przepraszam ale ja juz"  byłam w cięzkim szoku... ale cóz...miał chyba maxymalnie z 7-8 cm...

No to ci współczuję , do takiego rozmiaru to trzeba nową pozycje wymyślić .

#16 2009-07-14 15:27:47

misiabe
Woman In Red

hmm wiecie co z penisem to jest tak jak z piersiami u kobiet... moje osobiste zdanie smile ale wracając do wielkości to uwazam ze nie liczy się wielkość tylko grubosć i robotnośc wink

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...

#17 2009-07-14 17:07:57

nimfa
Netbabeczka

A co poradzicie jesli ten gosc ma jak mi sie zdaje bardzo zle doswiadczenia z bylymi dziewczynami i prawdziwa obsesje na punkcie wielkosci? Mega obsesje.

#18 2009-07-14 17:23:05

Claudymek
Cioteczka Dobra Rada

Nimfa
wedy moja droga masz problem,
może warto z nim porozmawiać i nakłonić do seksu?chociaż nie! ja bym nie chciała rozmawiać z facetem o moich wadach więc facet pewnie też by nie chciał. więc zastosuj jakąś sztuczkę-magiczkę i zaciągnij go do łóżka podstepem:P

swoja drogą jeśli chodzi o to czy wielkość ma znaczenie to zależy o jakiej wielkości mówimy, miałam już kilku partnerów o różnych gabarytach i jakoś nie zauważyłam, żeby wielkość wpływała na jakość seksu.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

#19 2009-07-14 21:47:14

Yvette
100% Netkobieta

Myślę, że niewiele możesz zrobić, żeby mu pomóc. Jeśli on obawia się, że źle przyjmiesz jego wielkość czy że nie zaakceptujesz go w łóżku, to jedyną drogą, żebyś mogła wyprowadzić go z błędu jest właśnie nagość. Natomiast nie możesz go uspokoić, jeśli on nie da Ci szansy i Ci nie zaufa.

Wydaje mi się, że któregoś wieczoru zainicjowałabym seks, a gdyby jednak się wykręcał, powiedziałabym tylko "Zaufaj mi i daj szansę". Choć może takie zabiegi nie będą potrzebne, jeśli dasz mu jeszcze trochę czasu, by mógł lepiej Cię poznać i nabrać pewności, że nie będziesz kolejną niedojrzałą kobietą w jego życiu. A Ty z kolei zaufaj jemu, że będzie dobrze, gdy już się w łóżku znajdziecie i absolutnie nie mów mu, że seks jest dla Ciebie taki ważny... Bo wcale go to nie zachęci.

#20 2009-07-14 23:50:02

dan1982
Net-facet

Musze zając temat Kiedyś pracowałem z gościem x 33 letni kawaler miły życiowy i dobry kolega   ciągle mdlał ciągle ciśnienie nie te Pytamy sie dlaczego :-) odpowiedział wprost mam penisa 22 cm i nie mogę czasami pracować odrazy śmiech żadna kobieta nie mogla wytrzymać 2 min za duzy problem za maly tez

#21 2009-07-15 17:14:11

pennylane
100% Netkobieta

O matko... O.o

#22 2009-07-15 19:54:40

Roxana
Przyjaciółka Forum

misiabe napisał:

hmm wiecie co z penisem to jest tak jak z piersiami u kobiet... moje osobiste zdanie smile ale wracając do wielkości to uwazam ze nie liczy się wielkość tylko grubosć i robotnośc wink

Misiabe - piersi nie muszą byc duże bo one są tylko do pieszczot i wykarmienia dzieci , a penis raczej odgrywa najważniejszą rolę podczas zbliżenie . Wiem że każda kobieta potrzebuje czegoś innego bo każda  inaczej jest zbudowana . Kiedyś mądra pani powiedziała że,, nie ważny jest rozmiar czy grubość ,ale ważne jest to jak długo może '' bo co nam z faceta na 2 minuty?!

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

#23 2009-07-22 11:06:07

nimfa
Netbabeczka

Niestety nie dam rady, chyba popełniłam wszystkie błedy o których wspominałyście. Za dużo gadałam o seksie. Kompletnie się zamknął  w swojej skorupie sad

#24 2009-07-22 11:12:14

pennylane
100% Netkobieta

I wcale mu się nie dziwię. Nie jesteście razem, umawiacie się na randki a ty gadasz od razu o seksie? Naprawdę nie było żadnych lepszych tematów?
Eh... i facet zamknął się w sobie a następna kobieta jaka będzie chciała z nim pofiglować będzie miała jeszcze trudniejsze zadanie...

A tak na koniec złota myśl z komiksu "Nie liczy się wielkość ptaszka tylko jego filuterność" wink

#25 2009-07-22 11:18:44

nimfa
Netbabeczka

pennylane to jak mam teraz to odkręcić? My się znamy już kilka lat  i zdecydowałam sie pogadac z nim o seksie. Jestem otwarta, seks nie jest dla mnie tabu. Liczyłam na jego szczerość. A tu odwrotny rezultat. Zamiast szczerości - ucieczka. sad

#26 2009-07-22 12:29:06

misiabe
Woman In Red

Roxana napisał:

Kiedyś mądra pani powiedziała że,, nie ważny jest rozmiar czy grubość ,ale ważne jest to jak długo może '' bo co nam z faceta na 2 minuty?!

Oj prawda smile zgadzam się big_smile

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...

#27 2009-07-24 23:50:41

vidomina
Wróżka Bajuszka

nimfa napisał:

pennylane to jak mam teraz to odkręcić? My się znamy już kilka lat  i zdecydowałam sie pogadac z nim o seksie. Jestem otwarta, seks nie jest dla mnie tabu. Liczyłam na jego szczerość. A tu odwrotny rezultat. Zamiast szczerości - ucieczka. sad

daj mu troche czasu, przetrawi rozmowę i sam się odezwie ;]

Chodzić swoimi ścieżkami...

#28 2009-07-31 04:46:28

AlicjaZKrainyCzarow
Mój jest ten kawałek podłogi

Jak dla mnie wielkosc i grubosc ma znaczenie. Tez wazne jest gdzie masz swoj punkt G i czy mezczyzna tam siegnie malym, lub cienkim penisem. Niektore kobiety wola male, bo duzy sprawia bol. Czyli zalezy to takze od glebokosci pochwy. Sprobuj! Moze warto?

Jesli nie wiesz co zrobic - usmiechnij sie.

#29 2009-07-31 11:06:52

PurBlanca <3
Przyjaciółka Forum

Moim skromnym zdaniem najważniejsze jest Twoje nastawienie.
Jeśli sama nie  będziesz robiła problemu dot.wielkości to facet nie będzie miał powodu do przejmowania.Będzie wiedział,że go akceptujesz i kochasz takim,jakim jest:)

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

#30 2009-08-13 10:58:54

yostynka
Netbabeczka

kiedys uwazałam ze rozmiar nie ma znaczenia, tzn jak sie kogos kocha to i tak bedzie dobrze.
natomiast teraz  z moim obecnym partnerem uwazam ze rozmiar ma znaczenie, jego "interes" nie jest imponujacy i czasem tez go nie czuje, czasem on nie moze mimo ze jest mlodym chlopakiem. Wiem ze mial ogromne kompleksy zanim sie ze mna zaczal spotykac -chyba jego byla mu dogryzala!!! smile
Ale ja wielce zakochana przekonywalam go ze jest mi cudownie i wogole ze jest the best! no i czasem jest rewelacyjnie, wogole to czasami jest DUZY i wtedy umieram....
a czasem marze zeby juz skonczyl bo moglabym rownie dobrze podczas sexu czytac ksiażke hihi
ale ogolnie jest mi dobrze chociaz tez nie mam orgazmow pochwowych.

#31 2009-09-24 15:18:46

nimfa
Netbabeczka

Taki mały penis to chyba zdarza sie czesciej niz myslalam.
Mnie nic nie wyszło, ani z seksu ani ze zwiazku, bo gosc jest nieuleczalny pod wzgledem psychiki i woli byc sam.

#32 2009-09-24 16:57:54

stokrotka25
Wkręcam się coraz bardziej

Mały penis może nie czuję się go tak głeboko i mocno jak dużego,ale też ma swoje dobre strony np.w sexie oralnym mały jest sto razy lepszy bynajmniej ja tak uważam smile A co do samego sexu jak sie chce to wszystko można smile Mój mąż ma małego,ale za to pracowitego big_smile i na poczatku tez myslałam,ze mały to kłopot w dobraniu pozycji ;-) ale ostatnio wypróbowaliśmy na boku i powiem szczerze czułam go głęboko big_smile kazda pozycja jest dobra,ale najlepsza na boku,od tyłu i na jeżdzca big_smile nie polecam zwykłej klasycznej bo za głeboko nie wejdzie smile ale mimo małego członka mój facet za kazdym razem doprowadzi mnie do orgazmu smile

#33 2009-09-24 17:43:14

Throe
Netchłopak

Odpowiem na to pytanie tak. Boisz się że to może być 8-10 cm.
Tak więc kochasz chłopaka za penisa, czy za to jakim jest, bo nie rozumiem?
Jeżeli kobieta rzuca faceta bo ma małego penisa, to dla mnie jest nie warta większej uwagi.
Kobieta która kocha swojego faceta, nie zwraca uwagi na to czy jego penis jest duży czy mały - kocha go za charakter i za to że jest a nie po budowie fizycznej.

Seks jest cudowny wystarczy kochać osobą z którą się uprawia seks. Wiadomo że jeżeli się nie kocha kogoś, bądź chce się wynieść z seksu orgazmy i tak dalej, wtedy penis powinien mieć rozmiary coś w gustach 12cm +

Jeżeli seks się uprawia z miłości - wtedy penis nie ma znaczenia. Seks zawsze jest wtedy bardzo przyjemny. Wystarczy szczerze kogoś kochać a nie udawać że się kogoś kocha.

Więc moim zdaniem penis ma tylko znaczenie dla pustych panienek - to tyle.

Na forum dbamy o wysoką kulturę języka, dlatego dostosuj swoją wypowiedź do forumowych zwyczajów.
Zwróć też uwagę na ton, jakim piszesz swoje posty, bo grono kobiet mających inne niż Twoje zdanie zostało właśnie bezpośrednio nazwanych "pustymi panienkami", a nie jest to także język, którym chcemy rozmawiać ze sobą na forum.
Pozdrawiam
Moderator

#34 2009-09-24 20:52:00

lalinea
Na razie czysta sympatia

No i tyle wywodow o znaczeniu wielkosci peniska goscia, o ktorym juz ani widu ani slychu:) Throe - nie mow ze wielkosc ma znaczenie tylko dla pustych panienek... oczywiscie - milosc przede wszystkim, ale chyba wiekszosc kobiet chcialaby przynajmniej "czuc" swojego partnera, zas jesli tak nie jest, to wydaje mi sie, ze predzej czy pozniej czegos jej bedzie brakowalo i moze nie czuc sie w pelni spelniona w zwiazku...ludzie sa rozni, dla kazdego cos innego ma w zyciu znaczenie...ja nie dzielilabym kobiet wedlug tak czarno bialego schematu: jesli rozmiar sie dla Ciebie liczy, jestes "pustą panienką", jesli wyglad, fizycznosc, nie ma dla Ciebie znaczenia "szacunek, jestes cudowna, w pelni wartosciowa kobieta"...Istnieje tez srodek.

"Stop, children
what's that sound
everybody look what's going down..."

#35 2009-09-28 13:34:47

Delicious
100% Netkobieta

Lalinea i Nimfa - pkt. 5 regulaminu: Staraj się nie zbaczać z tematu, który ma dany wątek ! Wszelkie wypowiedzi ( w szczególności zaś prywatne pogaduszki, podziękowania czy przekomarzania użytkowników ) odbiegające w jednoznaczny sposób od wyznaczonego tematu mogą zostać przez Moderatorki potraktowane jako off topic i usuwane beż ostrzeżenia.
Proszę o stosowanie się do regulaminu

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

#36 2009-10-29 11:15:13

nimfa
Netbabeczka

Powracając do tematu.
Czy są odważni faceci, którzy posiadają taki wlaśnie narząd i opowiedzieliby o tym. Jak sobie radzą?

#37 2009-10-29 11:43:51

papillon
Cioteczka Dobra Rada

mój pierwszy facet miał całkiem pokaźnego, chociaż nie znałam się na tym zbytnio, bo był to drugi penis, z jakim przyszło mi obcować (pierwszy był podobnych rozmiarów), ale muszę powiedzieć, że było super, czasami nawet bolało przy niektórych pozycjach, ale ja lubię na ostro.
dziś się pierwszy raz kochałam z moim obecnym, nie ma zbyt dużego i odczułam różnicę - dużo słabiej czuć, co mnie trochę martwi. zobaczymy, jak będzie potem...

#38 2009-10-29 11:49:48

dan1982
Net-facet

Moj Danielek ma 12 cm i wystarcza .Kolega  ma 15 i jego dziewczyna plącze bo nie może poradzić z bolem

Ostatnie tematy :

Stopka forum