Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?

NIE WIEM OD CZEGO ZACZĄC MAM MOTŁOK W GŁOWIE.2 DNI TEMU DOWIEDZIAŁAM SIĘ,ŻE MÓJ PARTER MA KOBIETĘ.ZOSTAWIŁ MNIE Z DWÓJKA DZIECI.NADMIENIĘ,ŻE CHYBA W NAJGORSZYM MOMECIE MOJEGO ŻCIA( ZŁA SYTUACJA FINANSOWA I ZDROWOTNA)NIE WIEM JAK WYTŁUMACZYC DZIECIOM DLACZEGO TATA OD NAS ODSZEDŁ.ZDAJĘ SOBIE SPRAWE ŻE NIE BYŁ TO ZWIĄZEK IDEALNY ,ALE PRZECIEZ NIE MOZNA ZOSTAWIĆ OSOBY Z KTÓRĄ SIĘ PRZEZYŁO 11 LAT  i TYM BARDZIEJ Z KTÓRA MA SIĘ DZIECKO W CIĄGU JEDNEGO DNIA BEZ WCZESNIEJSZEJ ROZMOWY.STWIERDAJAC TYLKO NA ULICY ,ZE JUZ NIC DO MNIE NIE CZUJE A DOM GO MĘCZY.CZUJE SIE OKROPNIE JAK PACZKA  NIEPOUKŁADANYCH PUZLI. TAK SAMO SIE  CZULAM  10 LAT TEMU PO SMIERCI MEŻĄ.WESZLAM DZISIAJ NA TO FORUM Z CHECIA " WYGADANIA "SIĘ KOMUŚ,GDYZ JEDYNA OSOBĄ Z KTORA MOGLAM POROZMAWIAC BYL WLASNIE ON.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?
Edyta2013 napisał/a:

ALE PRZECIEZ NIE MOZNA ZOSTAWIĆ OSOBY Z KTÓRĄ SIĘ PRZEZYŁO 11 LAT  i TYM BARDZIEJ Z KTÓRA MA SIĘ DZIECKO W CIĄGU JEDNEGO DNIA BEZ WCZESNIEJSZEJ ROZMOWY.

mozna

zazwyczaj tak wlasnie sie to odbywa niestety
poczytaj na forum

w jakim wieku masz dzieci ?
masz gdzie mieszkac ?

wiem ze na dzis trudno ci myslec bez emocji
ale ocen swoja sytuacje obiektywnie, czysto fizycznie
bo teraz potrzebujesz strategii
konkretnego planu dzialania

3

Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?

2 chłopców 10 i12 lat mama mieszkanie -zadłużone.Naprawdę juz sama nie wiem co mam z  tym wszystkim robić.Nawarstwiły się problemy  a On poprostu odszedł.Ile moze znieść człowiek,wszystko ma swoje granice.Mi się nie chce juz zyc,codziennie rano wstaje i mysle o smierci.

Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?
Edyta2013 napisał/a:

2 chłopców 10 i12 lat mama mieszkanie -zadłużone.Naprawdę juz sama nie wiem co mam z  tym wszystkim robić.Nawarstwiły się problemy  a On poprostu odszedł.Ile moze znieść człowiek,wszystko ma swoje granice.Mi się nie chce juz zyc,codziennie rano wstaje i mysle o smierci.

Koniecznie poszukaj wsparcia, masz bliskich an których możesz liczyć? Przyjaciół? Rozmawiałaś z byłym żeby wspierał Cie chociaż finansowo dopóki nie staniesz an nogi? To jego dzieci??

Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?

to bedzie wyswiechtana rada ale mysle ze najbardziej skuteczna - na poczatek

idz do dobrego psychiatry !!!!!
mysli samobojcze - on z tym musi szybko cos zrobic !

samo ci nie przejdzie zwlaszcza ze jestes teraz w bardzo trudnej sytuacji
emocjonalnej i finansowej

my ci tu mozemy dobre rady sypac jak z rekawa, pocieszac
ale ty i tak niczego w nich nie dojrzysz

zasuwaj po tabletki, natychmiast !

masz male dzieci ktore cie kochaja i potrzebuja !!!!!!!!!

Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?
bignąca z wilkami napisał/a:

Rozmawiałaś z byłym żeby wspierał Cie chociaż finansowo dopóki nie staniesz an nogi? To jego dzieci??

on laski nie robi
a jesli ma problem zeby to zrozumiec bo mu sie glowa z glowka zamienila
to mysle ze sad mu pomoze to zrozumiec

7 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2013-08-07 15:19:03)

Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?
Edyta2013 napisał/a:

2 chłopców 10 i12 lat (...) a On poprostu odszedł.
Ile moze znieść człowiek,wszystko ma swoje granice.Mi się nie chce juz zyc,codziennie rano wstaje i mysle o smierci.

Człowiek, a zwłaszcza kobieta może znieść BARDZO dużo.
Skończ z tymi głupimi myślami - nie wierzę, że mogłabyś TAKI los zgotować swoim dzieciom! Najpierw ojciec, potem matka!
Owszem tatuś zachował się karygodnie i nieodpowiedzialnie. Ale życie - zwłaszcza Twoich OPUSZCZONYCH już przez 1 rodziciela dzieci TRWA. Pewnie są skołowane i zagubione.
Myślę, że najprościej byłoby się zwrócić o pomoc do Centrum Pomocy Kryzysowej. ZAJĄĆ się działaniami praktycznymi, by nie pogrążać się w rozpaczy!
PRAWNIK poradzi jak zadziałać w kwestii długu za mieszkanie. Pomoże napisać pozew o alimenty - odwidziało się w/w mieszkać razem, ale dzieci jeść muszą. TO podstawa. Może uda CI się skorzystać również z pomocy psychologa. I Tobie i dzieciom taka pomoc by się przydała. Rozejrzyj się przy pomocy neta, gdzie najbliżej taka pomoc możesz otrzymać.
Powodzenia - trzymaj się

8

Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?

DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI,TYM BARDZIEJ ZE CZUJE SIĘ TAKA SAMOTNA A JEDNAK KTOŚ JEST...SŁUCHAJCIE JA KORZYSTAM Z POMOCY PSYCHIATRY I PSYCHOLOGA-DLA MOICH DZIECI,ALE CÓZ Z TEGO...JEDEN DZIEŃ Z MOJEGO ZYCIA SOBOTA-OD.7,00 -14.00PRACA POWRÓT DO DOMU GOTOWANIE SPRZA TANIE ITP. TATUS OBIECAL ŻE DA  PIENIADZE DLA CHŁOPCÓW POPRZEDZONE ZOSTAŁO TO ROZMOWA TELEFONICZNA TYPU TU TERA K... BO INACZEJ NIC NIE DOSTANIESZ.(DZISIAJ JEST 10,08-PORA WYPŁATY ALIMENTÓW)DAŁ10%SUMY KT.MA ZASĄDZONĄ OBLIGATORYJNIE PRZY DZIECIACH .PO CZYM JAK CHŁOPCY CHCIELI Z NIM POROZMAWIAĆ-SZCZEGOŁNIE JEGO BIOLOGICZNY SYN ,KT.PRZYJECHAŁ Z WAKACJI I MAIŁ TYLE DO OPOWIEDZENIA I TAK BARDZO ZA NIM OBYDWAJ TĘSKNILI CO TAUŚ ZROBIŁ UCIEKŁ(TAK TO JEST NIEWYOBRAŻALNE ALE PO PROSTU PRZSPIESZYŁ  KROKU I SCHOWAŁ SIĘ ZA DRZEWEM.KOLEJNY RAZ ZMANIPULOWAŁ MNĄ I MOIMI DZIEĆMI.I JAK MY MOŻEMY NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ

9

Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?

ON MA ZASADZONE ALIMENTY,ALE PRACUJE NA" CZARNO" I DLA KOMORNIKA JEST NIEWYPŁCALNY A ZAWODU JEST GEODETĄ(CIEKAWE NIEPRAWDAŻ)ŚMIAŁ MI SIĘ W TWARZ TWIERDZĄC JUZ CIĘ NIE KOCHAM TY IDIOTKO.ALE  KTO Z IDIOTKA ZOSTAWIADZIECI?CZUJE SIĘ CAŁKOWICIE ZRUJNOWANA PSYCHICZNIE.TO O CZYM PISZECIE PSYCHIARTA ,PSYCHOLOG ,ALIMENTY ,SAD JA TO WSZYSKO PRZERABIAŁAM I CO Z TEGO ...

10

Odp: Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?

Edyto2013, bardzo proszę, abyś pisząc na naszym forum wyłączyła Caps Lock, bowiem zgodnie z zasadami netykiety słowa pisane dużymi literami oznaczają krzyk. Równocześnie proszę, abyś nie pisała postów jeden pod drugim, gdyż jest to sprzeczne z regulaminem forum. Jeśli chcesz coś dopisać użyj opcji ,,edytuj".
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Mod. Olinka

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój partner mnie zostawił, jak mam dalej żyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024