jak zapomnieć o kimś, kogo się ciągle kocha? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-06-29 03:07:08

elviska18
Zbanowany

jak zapomnieć o kimś, kogo się ciągle kocha?

...

Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-09-17 23:21:33)

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#2 2009-06-29 07:08:14

stokrotka28
Przyjaciółka Forum

Re: jak zapomnieć o kimś, kogo się ciągle kocha?

Niestety rozstania to nic przyjemnego,bolą i to bardzo.Do tego dochodzą wspomnienia,wspólne miejsca,znajomi,wszystko przypomina to co było.Ale niestety na to nie ma lekarstwa,tylko czas,on potrafi uleczyć wiele.Piszesz,że minął dopiero miesiąc,wszystko jest jeszcze świeże ale za 2-3 miesiące będzie już inaczej,lżej na sercu.Jedyne co mogę ci poradzić to to abyś wygadała się komuś(mamie,przyjaciółce)to też pomaga chociaż w niewielkim stopniu.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

#3 2009-06-29 10:05:40

elviska18
Zbanowany

ja już tyle razy mówiłam z przyjaciółmi o tym, że oni chyba mają już dość maglowania w kółko jednego i tego samego tematu...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#4 2009-06-29 14:58:41

aga2448
Dobry Duszek Forum

doskonale cie rozumiem, ja mam podobna sytuacje tyle ze z moim bylym nie jestem juz od ponad roku a nadal nie potrafie o nim zapomniec i chyba nigdy mi sie to nie uda sad
Probowalam juz roznych sposobow ale to na nic. Wszystko mi sie z nim kojarzy, wszystko mi go przypomina. Ja bym ci radzila zerwac z nim jakiekolwiek kontakty. Powiedz mu wprost ze nie mozesz sie z nim kontaktowac, pisac, spotykac itp. Nie rozmawiaj juz z nikim wiecej na jego temat, to i tak juz nic nie pomoze. Co bylo do powiedzenia zostalo powiedziane, twoje zycie nie moze sie juz krecic wokol niego. To powinno ci pomoc mi w pewnym stopniu pomoglo chociaz nigdy nie wymaze z pamieci 6 lat spedzonych z nim. Moj byly tez ma dziewczyne i powiedzial mi zebym pozwolila mu byc szczesliwym (mial na mysli zebym sie odczepila i nie zawracala mu glowy) Mi jest tymbardziej ciezej o nim nie myslec bo mial byc tym jedynym do konca zycia. Myslelismy juz powaznie o wspolnej przyszlosci a teraz on mysli o przyszlosci ale juz nie ze mna niestety. Ty jestes mloda, uwierz mi ze znajdziesz kogos kogo pokochasz i bedziesz szczesliwa. Zycze ci tego.

Love changes everything, love makes you fly

#5 2009-06-29 17:11:56

Agatka
100% Netkobieta

Jedynie czas jest tutaj lekarstwem. Jeśli kochałaś to pewnie jeszcze trochę będziesz cierpieć. Kiedy rozstałam sie z poprzednim chłopakiem,który bardzo mnie zranił to pamiętam, ze miałam podobnie jak Ty. I dla mnie najlepszym lekarstwem był zajęty czas.Robiłam wiele rzeczy, żeby za dużo nie myśleć. Zaczęłam chodzić na siłownię, odwiedzałam koleżanki,spotykałam się z rodzinką i polubiłam opiekować się kwiatami.Ktoś mógłby pomyśleć, ze zgłupiałam, ale ja mogłam gadać do tych kwiatków, podlewać je, przesadzać czy czyścić listki. To mnie bardzo uspokajało i pozwoliło, ze nie myślałam o tamtym facecie. Aż po kilku miesiącach zorientowałam się, ze nie myślę o nim tak czesto i już powoli ból minął. Tak więc moim zdaniem powinnaś zająć się czymś. Może zapisz się na jakiś aerobik czy coś innego. Umawiaj się ze znajomymi, ale staraj się nie mówić o byłym chłopaku. Czytaj, oglądaj filmy i staraj się nie rozpamiętywać tego, co się stało a już niedługo będzie lepiej.

#6 2009-06-29 19:48:40

ona1986
Na razie czysta sympatia

Doskonale Was rozumiem. Też jestem w takiej sytuacji. Mieliśmy wziąć ślub za 3 miesiace. Wszystko dopięte na ostatni guzik. dwa tygodnie temu pokłociliśmy się, o głupotę, o smsa. Ale jak opadły emocję, jak zawszę siedliśmy i rozmawialiśmy. Rano wstał do pracy, spytałam czy mnie jeszcze lubi, a on odpowiedział, że kocha i dał buziaka. Potem były jeszcze miłe smsy, ale po południu, pstryk... już coś się zmieniło. Wrócił do domu póżno, juz nie był ten sam, nie chciał na mnie spojrzec, przytulić, porozmawiać... wolał towarzystwo innych. sad A dostał smsa, od dziewczyny, spytałam sie czy zna ten numer, odpowiedział nie, spytałam, będzie na bilingu, odpowiedział patrząc w oczy, że nie. i Tu kłamał, numer był na bilingu... spotykał się z tą dziewczyną przez dwa tygodnie przed naszą kłótnią. A byliśmy zaręczeni. Teraz myśle, że to był pretekst, że ta kłótnia wystąpiła w dobrym momencie. Po kilku dniach powiedział mi ze to nie ma sensu sad To po co sie zareczyl, po co razem zamieszkaliśmy? po co sprawil mi bol?
Ostatnio gdy sie spotkalismy, powiedzial mi ze jestem bardzo ladna dziewczyna, ze mial szczescie, ze bardzo mnie lubi, a nawet cos wiecej. Wiec pytam, skoro kochasz, to czemu nie chcesz ze mna byc. Nie potrafil odpowiedziec. Z dnia na dzien mnie zostawil. I na sam koniec jeszcze pobawil sie moimi uczuciami, mowil ze jest sam.. Ale który normalny czlowiek, jak jest sam i kocha, odchodzi od kogos kogo uwaza za ladna,  i byl szczesliwy? Jest tylko jedno wytlumaczenie, jest z kims, dlatego nie pragnie kontaktu ze mna.. tylko gra. A ja wciaz mysle, jakby to bylo gdy tu byl, siedze sama w domu, choc staram sie zajmowac jakos czas, nie myslec... juz tyle razy wygadałam ta sama historie co sie zdazyla... ze zaczyna mnie to smieszyc.... ze facet, w wieku 26 lat, planuje slub, mowi ze kocha, a nagle znika. I jeszcze beszczelnie powiedzial mi ze ja bylam z nim szczesliwa i kazdego nastepnego bede porownywala do niego.. I napisze jeszcze tyle, ze jego mama powiedziala mi ze myslala ze sie w koncu ustatkuje. dla mnie to znaczy jedno, z kwiatka na kwiatek... Tylko to tak strasznie boli sad Nie moge zniesc mysli, ze jest z inna szczesliwy, ze moze byc, ze jej zdradzac nie bedzie, ze ja jestem gorsza, a ona okaze sie ta idealna..

Ostatnio edytowany przez ona1986 (2009-06-29 19:50:05)

#7 2009-06-29 22:34:04

Noelle
Przyjaciółka Forum

dziewczyny.. życie takie właśnie jest-człowiek każdego dnia odkrywa coś nowego, doświadcza czegoś nieznanego.. i tak samo jest ze związkami! relacje między ludzkie są zbyt skomplikowanie by umieć je zgeneralizować i odpowiedzieć sobie jednoznacznie i ostatecznie na pytanie jak przestać kochać? jak przestać cierpieć? jak zapomnieć? świat to ludzie, relacje.. i właśnie dlatego że jest nas tylu na tej planecie dzieje się tak a nie inaczej.. gdzieś tam na świecie jest ktoś mi przeznaczony-być może ten który trwa przy mnie, może nie.. a może go wcale nie ma? nie ma odpowiedzi na pewne pytania.. dlatego po burzliwym związku, po bolesnym rozstaniu trzeba po prostu zacząć żyć.. każda tego typu sytuacja uczy nas pokory, uczy nas czegoś nowego- i mimo że często cierpimy, ronimy łzy.. to warto.. bo kiedyś zjawi się ktoś kto je osuszy i ukoi ból, a człowiek w tym momencie ukochany okaże się nie tym za kogo się go uważało!

tak więc dziewczyny, choć jest trudno, choć los sprawił takie a nie inne rozwiązanie sytuacji musicie podnieść głowy do góry i iść przed siebie.. szkoda łez.. zostawcie sobie dobre wspomnienia, tych dobrych chwil a szczęście wróci ze zdwojoną siłą szybciej niż się obejrzycie wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#8 2009-06-29 22:42:24

salomea
Przyjaciółka Forum

A może powinnaś zacząć spotykać się z innymi....nie mówię, że zaraz coś poważnego ale żeby miło spędzić czas i zapomnieć.Nie myśleć!!! Jesteś młoda może ktoś Ci się spodoba ........Nie ma sensu tracić czas na kogoś kto nie jest tego wart!!!

„Czasami świat ma tyle wad….”

#9 2009-07-01 19:15:37

aga2448
Dobry Duszek Forum

ja ma tak samo, nie potrafie wyobrazic sobie przyszlosci, zycia bez niego. Nie wyobrazam sobie ze moge miec innego meza. Nawet gdy kiedys wyszlabym za innego to i tak bede myslala o bylym. Wszystkich porownuje do bylego, on jest wzorem mojego idealu.

#10 2009-07-01 21:16:52

ona1986
Na razie czysta sympatia

Mnie też ciężko... mówicie o porównaniu? On sam na ostatnim spotkani powiedział mi, że będę go porównywać do innych.. Ale teraz tak siedzę i myślę, że owszem będę porównywać, a w ten sposób, że on był najgorszym draniem...  Bo jaki chłopak, porządny zostawia dziewczynę dla innej? CZy tak się zachowuje prawdziwy mężczyzna? Wiem, ciężko jest... Bo my mieliśmy zaplanowane już wspólne życie... ale jednak nie był to ten jedyny... Nie tylko on jest na świecie. Dziewczyny jesteśmy młode, piękne smile I zasługujemy na szczęście. Skoro były, nie potrafił docenić takiego skarbu, który miał przy sobie to był totalnym idiotą... Staram się żyć normalnie, nie mam znajomych bo dla niego urwałam kontakty, chodzę sama na spacery, albo z siostrą, wstaje rano idę do pracy, gorzej jest jak wracam już do domu... ale staram się czymś zająć, byle nie myśleć smile a jak przychodzą myśli od razu je wypędzam... idę właśnie zając sie jakąś głupotą smile
I nie ma idealnego faceta.... smile tak więc dziewczyny, musimy się wziąć za siebie smile

#11 2009-07-02 06:37:18

aga2448
Dobry Duszek Forum

chcialabym miec takie nastawienie ja ty ona1986 ale nie potrafie. Ja tez dla niego zerwalam kontakty z kolezankami i zostalam teraz sama. Zreszta wiekszosc kolezanek ma juz ulozone zycie, ja tez mialam miec...

#12 2009-07-02 07:23:35

kasku84
Szamanka

... podobno czas leczy rany - podobno ...

[...] A niebo płacze razem ze mną...

#13 2009-07-02 12:36:08

aga2448
Dobry Duszek Forum

kidys tez tak myslalam, wszyscy to zawsze w kolo powtarzaja. Przekonalam sie ze moich ran nie wyleczy czas, na sama mysl o nim serce krwawi jak oszalale. Moze tez te serce krwawi z zalu ze duzo w tym rozstaniu mojej winy.

#14 2009-07-02 17:58:08

ona1986
Na razie czysta sympatia

Kochana czasu nie cofniemy, ja też bym chciała, inaczej bym wtedy postąpiła... ale zobacz, on Cie skrzywdził. Myślisz, że siedzi teraz w domu i wypłakuje sie w poduszkę? nie. cieszy sie życiem. A Ty sie smutasz... mam te 23 lata i sobie myślę, że już nikogo nie znajdę, że chciałam mieć dzieci przed 25... no ale cóż, widocznie inaczej jest mi pisane. Ale tak patrze.. i moje koleżanki są w związkach tylko dlatego, że wpadły, reszta jest wolna i cieszy się życiem, więc ze mną też nie będzie tak źle.. Noski do góry, a jak chcesz pogadać wyżalić się, może Ci to ulży, to możemy pogadać prywatnie...

#15 2009-07-02 18:39:23

Danusia
Zbanowany

Może to głupie co powiem- ale jak tak strasznie tęsknisz- wspominaj wtedy nie to co było dobre a to co było złe w Twoim związku.Może to troszkę złagodzi tęsknotę?

Ostatnio edytowany przez Danusia (2009-07-02 18:39:52)

#16 2009-07-02 19:31:46

anuska
Netbabeczka

No ja tez mam z tym problem,od 3 miesiecy z nim nie jestem od 3 miesiecy jestem z innym.Tylko ze ciągle sie przyłapuje ze mysle o tamtym codziennie o nim mysle,sni mi sie czesto,wspominam nasze poznanie.Nie moge zapomniec mimo ze mam juz innego. ehh to co do niego czulam i niestety dalej czuje to cos konkretnego nigdy w zyciu czegos takiego nie czulam.Wiem ze obecnego tak nie pokocham nie az tak.......a szkoda, kurcze to nie tak mialo byc.......jeszcze pol roku temu zapowiadało sie na zupelnie co innego.ale niestety kochanki czesciej jednak przegrywaja ,naiwna bylam. No ale mam R. ktory jest dla mnie bardzo wazny,ehh tez go kocham ale nie tak jak tamtego.kocham 2? smieszne i głupie te moje wnioski jak mozna kochac 2,jednego wiecej 2 mniej,przeciez nie jestem nastolatka hehehe

..............................

#17 2009-07-02 19:51:29

beforethedawn
Zaglądam tu coraz częściej

Gdy to czytam czuję się jakbym czytala wlasna historie. miesiac temu mnie zostawil, znalazl sobie dziewczyne a co gorsza powiedzial mi ze mam sobie kogos znalezc bo on nie moze patrzec w jakim ja jestem stanie. i ze trzeba w zyciu probowac sad - faceci... 
musimy po prostu byc twarde i co rusz znajdowac sobie nowe zajecia zeby nie zwariowac sad (ciezko)

#18 2009-07-02 19:51:48

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Miałam w życiu jedną wielka miłośc , mojego męża teraz pozostały tylko rozpacz i rozczarowanie a zarazem strach że sobie nie poradze niby mam dziecko ale to wcale nie jest prostrze tyle że widze że do pustki można przywyknąc .
Mam nadzieje że kiedyś o nim zapomne że patrząc na niego nie będą mnie nękac uczucia z którymi sobie nie radze.
Wiem jedno należy miec pozytywne nastawienie i nadzieje a to połowa sukcesu.

#19 2009-07-03 20:49:44

ona1986
Na razie czysta sympatia

Z tymi samochodami to tak samo mam... Ja żeby mnie nie korciło i nie pisać do niego i nie otrzymywać wiadomości, zablokowałam jego numer.. czuje się lepiej, bo patrząc w telefon wiem, że nie natknę się na jego smsa... a żeby nie było, że telefon milczy, to odnawia kontakty ze znajomymi smile Trzymajcie się dziewczynki smile

#20 2009-07-04 11:08:44

Roxana
Przyjaciółka Forum

elviska18 napisał:

tak strasznie chcialabym zapomnieć o Nim, ale nie mogę. codziennie przyłapuję się na momentach kiedy o Nim myślę. w nocy nie mogę spać, bo w głowie mi tylko on. mimo, że tego nie chcę.
minął dopiero miesiąc od rozstania, a on mi dziś mi powiedział, że ma dziewczynę i żebym się nie zdziwiła jakbym ich gdzieś razem spotkała na mieście...
chciałam, żeby to wszystko ułożyło się jakoś inaczej. żebym wylizała rany po Nim i znalazła kogoś innego. a tu się okazuję, że on od razu się wyleczył...
nie mogę go usunąć z książki telefonicznej, bo czasem do mnie pisze w jakiejś typowej sprawie, pyta po prostu o coś. nie mogę go nie spotykać, bo mamy wspólnych znajomych. zresztą oni też czasem coś o Nim powiedzą, niechcący mnie raniąc.
ja wiem, młoda jestem, przejdzie mi, ale... jak zrozumieć to, że już razem z Nim nie będę, że on też ma prawo do tego by być z kimś innym i co najważniejsze przestać o Nim myśleć?
chciałabym móc wyzbyć się z tych przykrych uczuć, zapomnieć w końcu... ale tylu rzeczy i sposobów już próbowałam, a dalej mam wrażenie jakbyśmy się rozstali wczoraj...
nikt nie lubi, gdy czuje się zagubiony... ;/

.
Jeśli byłaś zakochana prawdziwą miłością to nigdy o niej nie zapomnisz . Wiem , że to boli ale czasem takie wspomnienia dają przetrwać ,dają nadzieję a  czas zagoi rany ,zapomnisz co było złego ,będziesz pamiętać same szczęśliwe chwile . Bo to jest właśnie życie.

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

#21 2009-07-04 11:19:39

kasku84
Szamanka

wiecie co, gdy zaczęłam czytać  Wasze posty akurat w radiu puścili piosenkę Dody- Rany....
hmmm... ciekawe...

[...] A niebo płacze razem ze mną...

#22 2009-07-04 15:53:53

aga2448
Dobry Duszek Forum

ja wlasnie boje sie tego ze nigdy nie zapomne o moim bylym, nigdy nie przestane go kochac a na mysl o nim serce ciagle bedzie krwawic...

#23 2009-07-07 19:39:23

ona1986
Na razie czysta sympatia

Roxana napisał:

Wiesz elviska 18 ,spotkałam kiedyś swoją wielką miłość i powiem ci że to juz nie ten sam człowiek . Teraz wiem że dobrze sie stało iż nie jesteśmy razem ,to już nie ta sama osoba choć wygląda tak samo . Dziękuje Bogu że mnie uchronił przed nim ,co z tego że go kochałam ,wiem teraz że czasem miłość nie idzie w parze ze szczęściem . Ale cóż ,zapamiętam go takiego jakim był ,choć tak naprawdę to go chyba nie poznałam do końca. Pomyśl o tym ,bo czasem kochamy ludzi wbrew sobie ,a oni   nas ranią później przez całe życie , może lepiej nie być kochanym ale za to szanowanym.

Po przeczytaniu Twojego postu, tak właśnie mogę określić swój były związek... kochałam i nadal kocham całym sercem... ale teraz myślami wracając, nie byłam szanowana. Ja mu dawałam wszystko co chciał, byłam na każde zawołanie, zawsze wygospodarowałam czas, a on.. gdy było mi źle czasu dla mnie nie miał, były ważniejsze sprawy, o cokolwiek go poprosiłam, musiałam prosić tysiąc razy aż z łaski to zrobił... Ale na początku był inny, i to na początku mnie w sobie rozkochał, a z czasem zabierał to wszystko i robił tak jak po części napisałam na górze... teraz wiem, że rozkocha w sobie kolejną i też będzie odbierał po czasie jej to wszystko, znowu nie będzie miał czasu... ale to już tyczyć nie będzie, teraz mogę ułożyć sobie życie na nowo..

#24 2009-07-07 19:58:36

Roxana
Przyjaciółka Forum

Tak czasem bywa Ona 1986 , kochamy mocno i cierpimy mocno ,czasem lepiej jest się związać z kimś kogo się nie kocha, bo choćby co robił złego to nie boli to tak bardzo ,jak ktoś kogo kochamy ,a on czegoś nie robi dla nas to nie jesteśmy pewne czy kochamy odpowiedniego faceta. Miłość istnieje ,ale tylko w kimś kto naprawdę kocha i wie co to miłość . Faceci z reguły nie wiedzą co to jest za uczucie, myślą tylko że są zakochani ,oni po prostu nie maja serca do miłości .
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu. Ale nie można przez kogoś takiego cierpieć . Gdybyś z nim została cierpiała byś jeszcze bardziej.

Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek.

Ostatnio edytowany przez Roxana (2009-07-07 20:00:37)

#25 2009-07-07 21:34:32

elviska18
Zbanowany

po co być z kimś, kogo się nie kocha?

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#26 2009-07-07 23:04:14

aga2448
Dobry Duszek Forum

mam wrazenie ze moje zycie bez mojego bylego nie bedzie spelnione. Zyje tak jakby nie do konca. Nic nie cieszy, nic nie ma wiekszego sensu.  To jemu chcialabym powiedziec o waznych dla mnie rzeczach z nim dzielic radosci i smutki, z nim zyc...

#27 2009-07-08 07:18:18

Roxana
Przyjaciółka Forum

elviska18 napisał:

po co być z kimś, kogo się nie kocha?

............

Ostatnio edytowany przez Roxana (2010-02-24 08:23:13)

#28 2009-07-08 07:21:51

Roxana
Przyjaciółka Forum

aga2448 napisał:

mam wrazenie ze moje zycie bez mojego bylego nie bedzie spelnione. Zyje tak jakby nie do konca. Nic nie cieszy, nic nie ma wiekszego sensu.  To jemu chcialabym powiedziec o waznych dla mnie rzeczach z nim dzielic radosci i smutki, z nim zyc...

No ,masz rację nie będzie spełnione , nie do końca . Znajdziesz kiedyś kogoś bliskiego  ,który cie urzeknie wrażliwością i sercem ,wtedy po części na pewno zapomnisz o byłej miłości . Tylko po części ,ponieważ wszystko co przeżyłaś zostanie na zawsze w twoim sercu .

#29 2009-07-08 09:56:58

Sarenka
Przyjaciółka Forum

Napisałam taki wiersz:

Proszę zobacz, spójrz w te oczy
Co kryją pod rzęsami potok łez
Czy umiałbyś to zjednoczyć
Czy już nie da sie
Tak też, uważam
Podzielam twe zdanie
Lepsza jest przyjaźń
Gdy boli kochanie

Never, never give up wink

#30 2009-07-08 11:25:38

elviska18
Zbanowany

ten wiersz jest śliczny smile tylko szkoda, że taki prawdziwy.

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#31 2009-07-08 11:54:50

aga2448
Dobry Duszek Forum

Nie mów mi nigdy
Tych słów nie pojmiesz sam
I nie wiesz jak bardzo ich żal
Nie widzisz nigdy
Już nie chcesz widzieć, jak
Jedno z nas rani
Nie ja

Jeśli możesz mi pomóc
Nie odmawiaj, nie mów nie
Tak mi Ciebie brak
Jeśli możesz mi pomóc
Nie odmawiaj, nie mów nie
Tylko powiedz tak
To wszystko czego chcę

Mam tyle przed sobą
Mój Bóg odnalazł mnie
Lecz nie wiem naprawdę
Kim jest
(Kasia Kowalska "Tak mi ciebie brak")

#32 2009-07-08 13:07:46

Roxana
Przyjaciółka Forum

Sarenka napisał:

Napisałam taki wiersz:

Proszę zobacz, spójrz w te oczy
Co kryją pod rzęsami potok łez
Czy umiałbyś to zjednoczyć
Czy już nie da sie
Tak też, uważam
Podzielam twe zdanie
Lepsza jest przyjaźń
Gdy boli kochanie

Super wierszyk ,też kiedyś pisałam ,ale teraz jakoś wenę straciłam.

Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać.

#33 2009-07-08 13:53:23

masala
Zbanowany

elviska18 napisał:

juz tak to jest z tą okropną pamięcią, że nawet jeśli człowiek się bardzo stara, to czasami po prostu nie może zapomnieć... chciałabym mieć własny detonator pamięci.

Masz w wieku wpisane 19 lat.
Szybko zapomnisz i jeszcze nie jednego przelecisz.
Spoko przejdzie Ci. ;-)

#34 2009-07-08 14:19:30

yostynka
Netbabeczka

wczoraj zerwal ze mna chlopak po 4 latach zwiazku
olal mnie a ja go nadal bardzo kocham
nie odzywa sie do mnie choc wystarczylo by jego jedne słowo,
jest mi tak cholernie ciezko nie umiem sobie poradzic sama nie daje rady

#35 2009-07-08 14:37:09

masala
Zbanowany

yostynka napisał:

wczoraj zerwal ze mna chlopak po 4 latach zwiazku
olal mnie a ja go nadal bardzo kocham
nie odzywa sie do mnie choc wystarczylo by jego jedne słowo,
jest mi tak cholernie ciezko nie umiem sobie poradzic sama nie daje rady

a czemu zerwał?

#36 2009-07-08 15:10:09

SaveMe
Powoli się zadomawiam

Hmm.. Moze to Co powiem zabrzmi tandetnie.. Ale tak naprawde rany leczy tylko Czas.. I musisz uwierzyc w to, ze z Czasem bedzie Ci lzej. Moze nie zapomnisz O Nim w 100%.. Ale juz nie bedziesz O nim tak Często myslala.. I rany zamienia sie w blizny.. Ktore przestana bolec.  Z Czasem się ułoży smile Zobaczysz.

Post do Elviska18 wink)

Ostatnio edytowany przez SaveMe (2009-07-08 15:12:10)

^^ ..Nie bądz Slangiem W Niczyich Ustach.. Bo Jestes Czystą Poezją.. ^^

#37 2009-07-08 16:18:46

elviska18
Zbanowany

SaveMe, dzięki smile

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#38 2009-07-08 19:54:43

Ach ta nadzieja
Niewinne początki

Od paru dni przeglądam wszelkiego rodzaju forum dotyczące rozstań . W sumie pomaga tylko wtedy kiedy czyjaś historia zakończyła się szczęśliwie czyli najlepiej powrotem. My rozstaliśmy się miesiąc temu. Jak piszę MY to aż w gardle mnie ściska...co za ból! Mieliśmy się pobrać w przyszłym roku. Niestety muszę przechodzić przez to drugi raz...moja rodzina to chyba niedługo się przyzwyczai do tego,że ja to ołtarza to chyba nigdy nie dojdę. Za 1-szy razem to zrozumiałe. Byłam w toksycznym związku i dobrze się stało,że się rozeszliśmy...chociaż też cholernie bolało!!! Teraz było inaczej.Psuć zaczęło się jak wprowadziłam się do Jego rodziców. Chcieli ułożyć nasze zycie po swojemu.Dosłownie we wszytko się wpierniczali. Najgorsze jest to,że On tego nie widział. W oczach Jego rodziców byłam wymarzoną synową -czyli wtedy gdy na wszystko się zgadzałam dla świętego spokoju i gdy wszystko dusiłam w sobie. A gdy przez ostatnie 2 m-ce zaczęłam się im stawiać i walczyć o nas,o Niego...to zaczęli Go nastawiać przeciwko mnie. Dosłownie !Mydlą mu oczy ciągle. A On im wierzy. Dla mnie to jest niezrozumiałe...Mam 26 lat i nie mam ochoty kolejny raz walczyć ze sobą żeby komukolwiek zaufać. Boję się strasznie. W życiu bym nie pomyślała,że będę musiała przechodzić znowu przez to samo...czy któraś z Was przechodziła przez to co ja? Jak w takiej sytuacji radzić sobie? Żyć dalej i mieć nadzieję? bo ja już w miłość nie wierzę,boję się jej ...

Stopka forum