czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

j/w

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

Ty nie możesz, może zrobić to detektyw, koszt około 1000zł.
Albo zdobądź się na podstęp, zadzwoń jako kurier  z poczty kwiatowej, ściemnij, że zdres jest niewyraźnie zapisany i nie wiesz gdzie dostarczyć kwiaty itp. A potem to już droga prosta:-)

3

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

powyzej ma racje smile

4

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

witam można to sprawdzić , tylko potrzebujesz na to trochę czasu. i detektywa Ci do tego nie potrzeba.

5

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

Podstępem i jeżeli nr jest zarejestrowany. Siec telekomunikacyjna nie udzieli ci odpowiedzi, konsultant w salonie złamie prawo jeżeli to zrobi. Jeżeli nr jest na kartę to niestety albo dobry podstęp albo cud. Jeżeli abonament to włamać mu się na konto w internecie ale to przestępstwo.  Nie ma co się łudzić. Brałam detektywa do takiej sprawy, mam znajomka w policji więc orientuję się w tym temacie.

6

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

ale na to wygląda że chce się dowiedzieć nie oficjalnie. przepisy są po to by je łamać. jak abonament w internecie znajdziesz.
(e
     :  )
(e

a karta jak tylko włączona to też się dowiesz. prosty sposób kup kartę startową nie ukrywaj numeru i zacznij wciskać wygraną tz: np właśnie wygrała pani telefon tylko musi odpowiedzieć na dwa pytania, na zasadzie najszybszy wygrywa. zadaj jej pytania a patom poproś o imię  nazwisko jak zrobisz to szybko i pewnie odpowie Ci na pytanie i nie będzie się zastanawiać. na sam koniec spokojnie podziękuj za uczestnictwo w konkursie i poinformuj ze się z panią skontaktujesz.

7

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

na taki spam na 100%nikt nie odpowie. kto poda wrażliwe dane osobowe niewiadomo komu? ludzie nie s? już tak naiwni jak kiedyś.
płytkie to.

8

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

Ja nie mówię żeby zadzwoniła i od razu o dane poprosiła  tylko ,,sposobem'' to chyba Twoje myślenie jest płytkie skoro uważasz że nie da się załatwić tak prostej sprawy jak dowiedzenie się do kogo należy numer telefonu.

9

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

można spróbować to książka numerów komórkowych, pozwala na znalezienie kilku kliknięć nazwisko właściciela telefonu
informacja-telefoniczna.pl

10 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-07 10:03:43)

Odp: czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

no detektywa raczej nie potrzebujesz big_smile wejdź na wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem, tam na pewno znajdziesz informację, co to za numer

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » czy znając numer komórkowy jestem w stanie sprawdzić do kogo należy??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024