MIELNO - Kluby - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: MIELNO - Kluby

Witam kochane podróżniczki:)
Jadę w lipcu do Mielna i nie ukrywam, że moim głównym celem jest dobra zabawa big_smile Na internecie jest mało informacji  na temat klubów, które tam są... zresztą uważam, że najlepszą odpowiedź uzyskam od kogoś kto tam był i widział na własne oczy. Tak więc mam kilka pytanek smile

- jakie kluby są wg Was najlepsze
- jakie są ceny za wstęp do tych klubów
- czy są w klubach szatnie
- czy są jakieś dodatkowe opłaty za toalety itd..

Mój urlop będzie krotki, więc nie chce czasu tracić na chodzenie do miejsc które nie są tego warte.
Z góry dziękuję jeśli ktoś mi pomoże wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: MIELNO - Kluby

byłam w Mielnie 2 lata temu na wakacjach, imprezy imprezy i imprezy... wtedy była bardzo fajna dyskoteka Sun City, ale niestety już jej nie ma z tego co słyszałam. Ale polecam Trola, wstęp to chyba z 5zł, szatnia jest ale nie pamietam czy płatna, tak samo z toaletą było.  Polecam ten klub bardzo, wytańczyłam się tak szalenie smile
ale nie ma też jak to imprezy na plaży, gdzie też jest pełno ludzi wink ogólnie świetne miejsce właśnie na imprezy smile

3

Odp: MIELNO - Kluby

Senso, Troll, Bajka, Koko-Bongo wink i pewnie jakieś inne- ja mieszkam 7km od Mielna i tam zawsze się coś dzieje wink kluby są spoko ale zawsze przeludnione, często nie da się szpilki wcisnąć wink poza tym płaci się standardowo-jak to w klubie, szatnie zazwyczaj są-ale kto latem bierze kurtkę do Mielna?:D

4

Odp: MIELNO - Kluby

tak zgadzam się ze chyba najlepsze imprezy są w Senso i w bajce czy koko-bongo chociaz tam zawsze jest tłum ludzi... są to kluby blisko siebie koło morza..... natomiast jest jescze ponoc bardzo fajna dyskoteka koło jeziora - Ekwador... ale nie wiem bo mimo iż jestem z Mielna, to jakis czas mieszkam już poza nim i nie chodzę tam.....

5

Odp: MIELNO - Kluby

Mhmm...no dzięki smile  A co do szatni...no dla mnie jest to ważna sprawa bo nad Morzem nie raz bywam i wiem , ze pogoda jest zmienna zresztą wieje jak diabli a ja zmarzlok jestem hehehe 

A jakie towarzystwo w tych klubach przeważa? ;]

6

Odp: MIELNO - Kluby

wszędzie możesz trafić na ludzi którzy są ok, ale i tacy którzy są bojowo nastawieni do innych. zalezy jak się trafi wink
ale mnie o moim znajomym nie trafiło się nic przykrego, żadnych bójek w sensie jeśli to miałaś na myśli wink

7

Odp: MIELNO - Kluby

senso nie bede robil reklamy 1000% bezpieczenstwa i kultura odraczam Trola bajka nie za bardzo ale spoko

8

Odp: MIELNO - Kluby

Najfajniej jest w Senso. Koko-bongo i bajka to 2 kluby w jednym-mi sie bardzo podobaly. Do Ekwadoru nie ma co wchodzic, bo nie ma jak sie ruszyc, poza tym lipna muzyka. I w Trollu tez fajnie smile w sumie te kluby sa blisko siebie, wiec jak Ci sie nie bedzie podobac, to zawsze  mozesz sie przeniesc. Wstep to zalezy kiedy, ja pamietam ze w Bajce i Koko-Bongo pare razy byl za darmo,najdrozej chyba w Senso. Szatnie sa, nie pamietam czy platne, toalety bezplatne

9

Odp: MIELNO - Kluby

I o taką odpowiedź mi chodziło kochani wink dzięki i być może do zobaczenia w którymś z nich hehe wink

10

Odp: MIELNO - Kluby

Mam pytanko:) wybieramy się do Mielna po 15.08 na tydzień. Czy wie ktoś czy nadal jest tam tak fajnie w tym terminie który wybrałyśmy na wyjazd tz. imprezki i sporo ludzi młodych w kubach?? bo to juz tak prawie końcówka wakacji i obawiamy się żebyśmy nie były jedyne w klubie;) albo jedyne wśród emerytów:)pozdrawiam

11

Odp: MIELNO - Kluby

w Mielnie przez całe wakacje pełno wiary-i właśnie najwięcej gówniarstwa. Poza tym pijane koksy, zjarane na solarium blondyny. więc towarzystwa na pewno Wam nie zabraknie w zależności od tego kogo szukacie.

12

Odp: MIELNO - Kluby

Dzięki za odpowiedź:) czyli same nie będziemy wśród emerytów- mam taką nadzieje:)Pozdrawiam

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024