Lakier hybrydowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Lakier hybrydowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Lakier hybrydowy

umówiłam się na malowanie paznokci lakierem hybrydowym i zastanawiam się nad jedną sprawą. W jaki sposób usunąć go w domowy sposób. Koleżanka powiedziała mi, że sam schodzi. 2 lata temu robiłam paznokcie na slub (akryl) i zeszły mi dopiero po 2 miesiacach. Czy lakier hybrydowy sam schodzi?

Poleć temat na :

2

Odp: Lakier hybrydowy

Mi przez miesiąc sam nie schodził, a robiłam w nim dokładnie wszystko - prałam, sprzątałam, zmywałam, przesadzałam kwiatki ... W końcu zaczął mi przeszkadzać, bo pazurki urosły i przy nasadzie był taki nie pomalowany pasek. Wydaje mi się, że jak sam zaczyna odpadać to znaczy, że został źle wykonany. Co do domowych sposobów zmywania to słyszałam o jakimś namaczaniu w acetonie, ale nie wiem, czy to jest skuteczne, bo ja się po prostu umówiłam na zmycie.

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-28 16:05:04)

skoro tak zachwalacie akryl to ja zachwale swój nowy nabytek ;D ! a więc... vinylux kupiłam jakoś 2 tygodnie temu w sklepie spam, na początku byłam nastawiona sceptycznie ponieważ producent gwarantuje że lakier będzie się trzymał 2 tygodnie a po drugie to, że jest utwardzany przez światło słoneczne. Zaryzykowałam, zapłaciłam -około 58zł. Jak dotąd lakier się trzyma idealnie ! Piękny soczysty kolor dalej po 2 tygodniach do tego nie odpryskuje ! Jestem pewna że nie zmienię marki, od dziś pozostaje przy vinyluxie ! smile do tego nie niszczy płytki jak akryl ...

4

sandraaa10 nie miałaś problemu z zaschnięciem tego lakieru,serio?

'Always try to do what you cannot do, in order that you may learn how to do it.'

drogi, ale może warto.

6

Możesz kupić specjalny zmywacz do hybrydy i usunąć w domu

7

wręcz przeciwnie, lakier zasycha bardzo szybko smile właśnie zamówiłam nowy kolorek smile

Ps. Sorry za spam ale jestem tu nowa ... jak widać ;D

8

Sam schodzi, ale dopiero po czasie, wszystko zależy jakiej są jakości. Ja po dwóch miesiącach mam na paznokciach jeszcze normalny manicure ;-)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Lakier hybrydowy