Jak zaczać od nowa, jak należałoby postępować z nowo poznaną kobietą? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-06-16 09:55:37

marcin1717
Do zakochania jeden krok

Jak zaczać od nowa, jak należałoby postępować z nowo poznaną kobietą?

Jestem 6 lat po ślubie kościelnym mam 2 dzieci 6 lat i 4 lata. Jestem tuż przed rozwodem. Żona ma od pół roku kochanka. Chciałbym, żebyście mi doradzili jak poznaję nową kobietę, to czy powinienem jej wszystko mówić od początku jaką mam sytuację czy poczekać ileś czasu. Ja nie chce mówić zaraz na 1 czy 2 spotkaniu że mam dzieci i że jestem w trakcie rozwodu, każda jedna da sobie ze mną spokój.. a po za tym myślę, że te pierwsze spotkania są i tak zapoznawcze, więc nie ma sensu przedstawiać swojego całego życia jak i tak nic z tego poważnego może w ogóle nie być. Mówię na razie że jestem po 6 letnim związku z kobietą i tyle, że nie chce o tym rozmawiać i tyle. W zasadzie nie kłamie tylko nie mówię wszystkiego, czyli tego że byłem po ślubie no i te dzieci czy dobrze robię?

#2 2013-06-16 10:10:00

Szarlotkanagorąco
Przyjaciółka Forum

Re: Jak zaczać od nowa, jak należałoby postępować z nowo poznaną kobietą?

Warto żebyś najpierw poukładał woje porozwodowe życie, relacje eks i dziećmi, a dopiero potem zaczynał jakieś nowe poważniejsze relacje z kobietami .
Ale jeśli już poznasz kogoś kto Cię zainteresuję bardziej na poważnie to bezwzględnie powinieneś od początku przedstawić sprawę jasno: masz dwoje małych dzieci. Ukrywanie tego nie ma sensu i jest nieuczciwe. Oczywiście dla młodych wolnych kobiet jest to raczej nie do przeskoczenia i większość tego nie zaakceptuje. No ale trudno. Możesz stworzyć udany związek tylko z kobietą, która zaakceptuje twoją sytuację.
Oczywiście nie mówię tu  jakiś przelotnych historiach, wtedy nie ma powodu, żeby wtajemniczać każdą kobietą w twoje osobiste sprawy.

Kochać sa­mego siebie - to początek ro­man­su na całe życie.
Człowiek nap­rawdę po­siada tyl­ko to, co jest w nim.

#3 2013-06-16 10:17:02

marcin1717
Do zakochania jeden krok

Wiem. Tak jak mówisz tylko jeszcze nie wiem czy bede chciał czy ona by chciała coś na poważnie, dlatego nie mówie, wiem, że to nie jest w porządku. Chciałbym mieć singielke, ale może rzeczywiście zostaną mi tylko rozwódki....

#4 2013-06-16 13:15:01

pati31
Przyjaciółka Forum

Po pierwsze sam bedziesz   rozwodnikiem , a rozwodki beeeeeeeeeeeee.

I te dzieci ? hallo to Twoje dzieci , kolego..........

Zalujesz ze masz dzieci? , to malutkie istotki , nic nie winne a Ty piszesz i jeszcze te dzieci?
Brak slow rece mi opadaja .

Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-06-16 13:17:43)

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

#5 2013-06-18 16:08:40

nieznajoma2013
Niewinne początki

Może na pierwszym spotkaniu faktycznie powinieneś sobie darować opowiadanie całej historii swojego życia. A nie lepiej byłoby poczekać na rozwód i dopiero wtedy poznawać nowe osoby? Jeśli osoba będzie ciekawska na pewno będzie wypytywać o Twoje życie i co wtedy powiesz? Nie każda uwierzy, że jesteś w trakcie rozwodu, większość pomyśli, że najzwyczajniej w świecie kłamiesz. Jak już Twoja sytuacja się ustabilizuje, będziesz miał rozwód to myślę, że nie powinieneś ukrywać tego,że jesteś po rozwodzie i masz dzieci. Jeśli komuś będzie zależało na Tobie to nawet ten niezbyt przyjemny fakt będzie w stanie zaakceptować.

#6 2013-06-18 16:43:13

Cynicznahipo
Przyjaciółka Forum

"no i te dzieci..." mną wstrząsnęło.

Wobec tego uważam, ze powinieneś informować ewentualne wybranki o fakcie, iż dzieci posiadasz i jesteś w trakcie rozwodu, niech się nie łudzą, ze jesteś księciem z bajki...

Adaś, 22.05.2013, 13:45 :-)))))

Stopka forum