Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1 Ostatnio edytowany przez dzikaRoza (2013-05-11 01:53:29)

Temat: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

Po czym poznac jezeli facet umawia sie z kobieta w miare regularnie na niezobowizujacy  sex ,bo sa czasami  przypadki jak to faceci wspominali ze umawia sie na sex z kobietami o KTORYCH SADZA ze sa brzydkie.. i NIE MOWIMY tu o jednym numerku!!! tylko regularnym spotykaniu sie na SEX  ze potrafia bzykac kobietki ktore nie podobaja im sie, sa dla nich brzydkie ...WIEC JAK POZNAC to, po czym??  ze facet sadzi o takiej kobietce ze jest brzydka??? a pomimo tego chce przychodzic do niej spotykac sie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

nie sądzę żeby była dla niego aż tak nie atrakcyjna. Na pewno coś mu się w niej podoba. Nie ma tak że nic Ci nie podoba i idziesz z kimś do łózka. Cyba że zdażają się takie sytuacje po pijanemu

3

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

O dobre pytanie. Tak samo jak czytałam gdzieś, że przy takim układzie, facet nie zawsze uważa, że seks z tą kobietą jest dobry, umawia się z nią, bo po co szukać jak ma 'pod ręką' i też jestem ciekawa jak to poznać.

4

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

Jeżeli jej płaci to mu sie jednak podoba, bo nikt nie wyrzuca kasy w błoto na jakiegoś maszkarona
Innego sposobu nie widzę, żeby poznać, czy to z faktu podobania się czy tylko z doskoku

5

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

ale tu nikt nie mowi o sponsoringu..tylko o wolnym niezobowiazujacym sexie ,nie sexie za kase..

6

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

Na pewno będzie się starał, aby nie wprowadzać ją w grono swoich znajomych. Brzydką od seksu nie ma co się chwalić.
Nie będzie też inwestował za wiele w nią, bo i po co? To ona ma się starać, w końcu ma seks, a jest brzydka.
No i niezbyt dużo miłych słów, bo się jeszcze zakocha i problem.

7

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

no właśnie chodzi o to, że tak naprawdę kobieta może być pewna, że się podoba facetowi tylko wtedy kiedy on chce jej płacić:P
Wiem, mam dziwne podejście do życia

8

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...
Remi napisał/a:

Na pewno będzie się starał, aby nie wprowadzać ją w grono swoich znajomych. Brzydką od seksu nie ma co się chwalić.
Nie będzie też inwestował za wiele w nią, bo i po co? To ona ma się starać, w końcu ma seks, a jest brzydka.
No i niezbyt dużo miłych słów, bo się jeszcze zakocha i problem.

oooooo matko i corko !!! sad(( znam takiego kolesia ,mowi na to uzywanie. Dla uzywanej dziewczyny moze sie cos takiego skonczyc trauma na cale zycie !!!

9

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...
Nirvanka87 napisał/a:

no właśnie chodzi o to, że tak naprawdę kobieta może być pewna, że się podoba facetowi tylko wtedy kiedy on chce jej płacić:P
Wiem, mam dziwne podejście do życia

Wiesz, jeżdżę samochodem przez taki las, gdzie stoi masa prostytutek. Są obleśne, a klientów mają pełno. Zawsze tam stoi pełno samochodów w tym lesie. Po prostu potrzeba seksu dla niektórych facetów jest ważniejsza. Liczy się tylko to, żeby sobie ulżyć. Nie raz słyszałam rozmowy męsko-męskie na temat tego, że jakaś jest paskudna, ale "dobrze daje". Niektórzy faceci chyba potrafią odizolować potrzebę seksu od wszystkiego innego. Mam jednak wrażenie i jakieś tam skromne doświadczenia, że w seks-koleżeństwie wygląd jednak odgrywa jakąś tam rolę. Znam sporo facetów, którzy twierdzą, że dziewczyna się jednak musi podobać żeby z nią uprawiać seks więcej niż tylko raz. Ale ja myślę, że to jednak zależy od konkretnego faceta i tego co się dla niego bardziej liczy. Poza tym w seks-koleżeństwie wygląd jest bardziej priorytetem niż np. charakter i inteligencja. Jak się ktoś chce tylko bzykać, to potencjalny partner może być głupi albo mieć irytującą osobowość. Skoro chodzi tylko o seks od czasu do czasu, to reszta schodzi jednak na dalszy plan, bo nie musimy znosić tego kogoś na co dzień. Niektórzy faceci wolą taką relację od związku, bo fakt - to jest jednak do pewnego czasu bardzo wygodne.
W sumie miałabym wywalone, czy kumpel, z którym łączy mnie tylko seks uważa mnie za ładną. Facet, z którym się kiedyś umawiałam też nie był moim ideałem męskiej urody, za to rozmawiało się super. Nie był co prawda jakoś totalnie paskudny, podobał mi się w pewnym stopniu, ale nie był to mój typ. Znowuż inny, trochę wcześniej był piękny jak adonis - pięknie zbudowany, wysoki, przystojny tak że majtki same spadały, do tego sympatyczny i jeszcze pogadać było o czym. Taki pozytywnie zakręcony, a w łóżku po prostu genialny. Nie każdy facet szukający relacji opartej na seksie szuka "mięcha do posuwania", ja trafiałam na takich, że relacje z nimi były bardzo pozytywne, przyjacielskie i będę je zawsze miło wspominać. W sumie wiele osób sobie wyobraża, że to jest jak seks za pieniądze - wchodzisz, korzystasz, płacisz, wychodzisz. To jest totalnie nie tak - ja sobie z moimi seks-koleżkami robiłam zawsze miłe wieczory przy szampanie, czymś dobrym do jedzenia, jakimś fajnym filmie, albo wyjściu do pubu na piwko, czy dwa. To się w sumie nie różniło za wiele od takiej standardowej randki zakończonej w łóżku. Od tych obu facetów dostałam więcej czułości i radości niż od byłego chłopaka, z którym miałam 2 miesiące porąbanego po całości związku.

10 Ostatnio edytowany przez dzikaRoza (2013-05-12 01:49:04)

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

Ciekawe czy ci faceci co mowia o dziewczynach "ze brzydka ale dobrze daje" Ciekawe czy oni sa tacy PIEKNI-tacy idealni..:) i ciekawe co te kobiety sadza o wygladze tych facetow  smile
Wydaje mi sie ze tak postepuja ci zakopleksieni faceci ,facet przystojny-ladny  na poziomie  nie musi takich rzeczy robic bo moze miec prawie kazda ,a taki nieudacznik zakopleksiony musi  kombinowac..

11

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...
Remi napisał/a:

Na pewno będzie się starał, aby nie wprowadzać ją w grono swoich znajomych. Brzydką od seksu nie ma co się chwalić.
Nie będzie też inwestował za wiele w nią, bo i po co? To ona ma się starać, w końcu ma seks, a jest brzydka.
No i niezbyt dużo miłych słów, bo się jeszcze zakocha i problem.

a jak ona sie nie stara olewa? to on zabiega caly czas o sex ,ale nie wprowadza ja w grono swoich znajomych nie kupuje jej nic nie inwestuje ?

12

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...
dzikaRoza napisał/a:

facet przystojny-ladny  na poziomie  nie musi takich rzeczy robic bo moze miec prawie kazda ,a taki nieudacznik zakopleksiony musi  kombinowac..

Zdziwiłabyś się. Przystojni faceci na poziomie też korzystają z usług prostytutek (tirówek chyba rzadziej, bo zwykle to "na poziomie" pociąga za sobą jakiś tam status majątkowy). Czemu? A temu najczęściej, że nie chce im się kombinować, szukać docierać się, a za to chcą fachowej obsługi.

A z tym facetem, co przychodzi na seks, to owszem, może ją uważać za ... może nie brzydką, ale średnio atrakcyjną i uprawiać seks. Mąż może za taką uważać żonę, żona męża, więc nie ma w tym chyba nic dziwnego. Nie każdemu chce się szukać bardziej odpowiadającego kochanka/i.

13

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

DzikaRóżo, wbrew pozorom to kolejny Twój wątek o Twoim psychopatycznym Arabie. Naprawde to takie ważne czy mu się podobasz? Nie wystarcza, ze Cię nie szanuje? Że uzywa wobec Ciebie przemocy? Po co w ogole to rozkminiasz zamiast uciec jak najdalej?

14 Ostatnio edytowany przez dzikaRoza (2013-05-12 20:06:03)

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...
nocnalampka napisał/a:

DzikaRóżo, wbrew pozorom to kolejny Twój wątek o Twoim psychopatycznym Arabie. Naprawde to takie ważne czy mu się podobasz? Nie wystarcza, ze Cię nie szanuje? Że uzywa wobec Ciebie przemocy? Po co w ogole to rozkminiasz zamiast uciec jak najdalej?

Dziewczyno <,aale coo  ty za jakies bzdury opiwiadasz ??? wspominasz o jakims Arabie??? te pytanie jest ogolnikowe jakbys nie zauwazyla... to wszytsko wszystkie wypowiedzi ,pytania laczysz tylko z jednym postem...Kobieto opanuj sie..bo to chyba ty  masz jakas obsesje..

15

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

Witam! Nie do końca rozumiem po co kobiecie wiedzieć co uważają o jej urodzie faceci przed stosunkami. Ja akurat uważam że zdecydowana większość dziewczyn to boginie.Bardzo rzadko widuje dziewczyny wyjątkowo mało atrakcyjne. Sądzę że jeśli spotykają się wielokrotnie na '' numerek'' , to chyba nie są aż tak brzydkie.Należy pamiętać że uroda kobiety to nie tylko buzia. Mężczyzna patrzy na wiele więcej przymiotów niż tylko twarz. Jeśli dziewczyna nie jest mis świata , to i tak bez problemu widzę w niej urodę. Czasem to piękny kolor oczu,lub włosów. Innym razem ładny sposób poruszania się. Czasami uroczy śmiech. Powiem Wam że jedną z najpiękniejszych chwil w moim życiu była ta , kiedy właśnie jedna z tych mniej pięknych dziewczyn pocałowała mnie w usta. Pracuję w firmie , gdzie przeważają faceci,ale raczej nie spotkałem się , by moi koledzy dyskredytowali te tzw.brzydkie dziewczyny. Wszytko jest kwestią kultury i dojrzałości facetów. Jeśli są puści np. ze względu na młody wiek  , to znaczy że jeszcze nie dorośli do prawdziwego odbioru wielu rzeczy. Jeśli macie dylematy,że faceci z którymi spotykacie się na swobodny seks,przechwalają się że muszą się kochać z Wami mimo Waszej brzydoty, to spytajcie ich wprost. Dlaczego uprawiają z Wami seks jeśli uważają Was brzydkie? Gdybym był kobietą to może próbowałbym znaleźć innego partnera , dla którego byłbym atrakcyjny.. Tak to widzę , jeśli dobrze zrozumiałem sens pierwszego posta... Pozdrawiam.

16

Odp: Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

Jeżeli chodzi o dziwki, myślę, że sprawa ma dwa aspekty:
- Faceta podnieca sama mechanika, umiejętności dziwki.
- Dominacja - zapłaciłem to "na kolana i do roboty suko". To podnieca faceta samo w sobie.

Jeżeli chodzi o związki, ja osobiście bym się nigdy nie chciał w coś takiego wpakować.
Jestem dosyć szczery/otwarty, nie potrafię dobrze kłamać i ukrywać uczuć. Ciężko byłoby mi ukryć przed dziewczyną, że jej wygląd nie pasuje mi na stopro...
Jeżeli w grę wchodzą uczucia, dziewczyna musi mi się podobać.
Czyli wchodziłbym w taki dziwny związek, gdyby nie zależało mi na uczuciach.

Zakładam też, że większość kobiet potrafi bez pudła rozpoznać czy pociągają danego faceta czy nie.
Myślę, że ty dzikaRoza dobrze wiesz jak jest w twoim przypadku.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Po czym poznac ze facet z ktorym spotykacie sie na sex ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024