Starsza Kobieta-Młody Facet - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-05-09 19:46:30

Slawek111
Zbanowany

Starsza Kobieta-Młody Facet

od dwóch lat jestem z kobieta w wieku 45 lat ja mam 24 jestem zakochany i spotykam się z nią często jesteśmy razem szczęśliwi i przeżywamy piękne chwile...
ale dla mnie to nie realne bo nie planowałem zycia z starszą kobieta mimo że mi teraz jest wspaniale smile
wspierała mnie na samym początku w trudnych chwilach po czym zakochaliśmy się w sobie i co teraz?? co myslicie o tym?? prosze o komentarze

#2 2013-05-09 20:03:36

Drzazga
Net-facet

Re: Starsza Kobieta-Młody Facet

Kobieta 45lat pewnie ma dzieci nie wiele młodsze od Ciebie. Zaakceptują Ciebie ?
A jej mąż ?

za 10 lat, Ty będziesz miał 34. Ona pewnie będzie już po menopauzie.
Jak to widzisz ?
Na ile lat zakładasz ten związek ?

#3 2013-05-09 20:04:19

Gall_Anonim
Net-facet

Nie chce być brutalny w słowach, ale to nie ma przyszłości. Może teraz jest Ci dobrze, ale pomyśl... czy założysz z nią rodzinę? Czy za kilka lat nie obudzisz się w przekonaniu, że to nie to...i sam dobijesz do 40tki? No i do tego będziesz musiał liczyć się ze wszelkimi konsekwencjami życia z kimś, o pokolenie starszym...

"Jeśli kochasz kwiaty, nie wyrywaj ich. Ponieważ jeśli wyrwiesz, to one umrą, a zdaje się, że one są tym, co kochasz. Więc jeśli kochasz kwiaty, pozwól im być. Miłość nie polega na posiadaniu. Miłość polega na docenianiu" - Osho

#4 2013-05-09 20:42:08

Dussia
Przyjaciółka Forum

A co z założeniem rodziny z Twojej strony, bo pewnie kiedyż będziesz chciał mieć swoja.....Ona na pewno nie da Ci dzieci. Pomyśl nad tym. Teraz jest fajnie, ale przyszłości nie ma dla was niestety

przygarnij kropka...

#5 2013-05-09 20:45:19

Slawek111
Zbanowany

ona jest po rozwodzie jej dzieci mnie zaakceptowały...
nie mysle o przyszłości ponieważ ja kocham i ona jest moją przyszłoscią...
to mój świadomy wybór i jestem szczęśliwy

#6 2013-05-09 20:49:06

jagodówka
Zbanowany

Czas pokaże... Nie ma co rozmyślać - co ma być to będzie. Mnie w Twoim przypadku bolałoby tylko to, że jeśli już bym była z nią do końca to nie miała bym dzieci (oczywiście jak bym byla facetem)

#7 2013-05-09 21:04:48

YOGI bear
Net-facet

Slawek111 napisał:

od dwóch lat jestem z kobieta w wieku 45 lat ja mam 24 jestem zakochany i spotykam się z nią często jesteśmy razem szczęśliwi i przeżywamy piękne chwile...

W życiu piękne są tylko chwile, więc się nimi ciesz smile.

Slawek111 napisał:

ale dla mnie to nie realne bo nie planowałem zycia z starszą kobieta mimo że mi teraz jest wspaniale smile

A co ma planowanie do niespodziewanego szczęścia?

Slawek111 napisał:

wspierała mnie na samym początku w trudnych chwilach po czym zakochaliśmy się w sobie

Innymi słowy matkowała Ci big_smile i chciałbyś, aby tak pozostało big_smile.

Slawek111 napisał:

i co teraz??

To chyba Ty wiesz: co jest teraz.

Mam pewne wątpliwości co do trwałości takich związków sad.
Wynikają one z informacji o menopauzie przeczytanych w internecie. Pozwolę sobie zacytować fragmenty:
...Okres menopauzy przypada zwykle pomiędzy 45 a 55 rokiem życia kobiety...
..Zaburzenia związane z tym etapem, mogą trwać kilka la, nawet 12-20 i jest to bardzo znaczące ponieważ ma wpływ nie tylko na zdrowie ale również na relacje społeczne, rodzinne, bo jeśli dochodzi do rozregulowania systemu hormonalnego i konsekwencja tego są zmiany nastroju, depresje, nieuzasadnione zmiany zachowania , płaczliwość, podejrzliwość, problemy z pamięcią, z koncentracją, wybuchowość, nerwowość, to może to zaburzyć relacje w rodzinie i w pracy...

źródło: http://www.menopauza.biz.pl/

Takie zachowania, to bardzo duże wyzwanie dla partnera. O ile dotąd ta kobieta matkowała Tobie, o tyle niedługo Ty będziesz musiał zadbać o nią. Temu nie potrafią sprostać niektórzy dojrzali mężczyźni, żyjący ze swoimi Paniami od wielu lat.
Trzeba prawdziwie kochać kobietę, by mając wybór między bezproblemową równolatką, a ciągle zaburzoną hormonalnie, dojrzałą kobietą pozostać przy tej ostatniej sad.
Mało mężczyzn jest do tego zdolnych.

Właśnie zauważyłem, że to może być też powodem dużej ilości rozwodów, dotykających kobiet po czterdziestce. Mężczyźni, którzy już wcześniej nie czuli z nimi więzi, uciekają od zaburzeń związanych z menopauzą.
Może w tej "zamianie na młodszy model" nie chodzi tylko o wygląd?

Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-05-09 21:19:22)

#8 2013-05-10 09:33:09

Mussuka
Przyjaciółka Forum

YOGI bear napisał:

Slawek111 napisał:

W życiu piękne są tylko chwile, więc się nimi ciesz smile.

Slawek111 napisał:

A co ma planowanie do niespodziewanego szczęścia?

Slawek111 napisał:

wspierała mnie na samym początku w trudnych chwilach po czym zakochaliśmy się w sobie

Innymi słowy matkowała Ci big_smile i chciałbyś, aby tak pozostało big_smile.

Slawek111 napisał:

i co teraz??

To chyba Ty wiesz: co jest teraz.

Mam pewne wątpliwości co do trwałości takich związków sad.
Wynikają one z informacji o menopauzie przeczytanych w internecie. Pozwolę sobie zacytować fragmenty:
...Okres menopauzy przypada zwykle pomiędzy 45 a 55 rokiem życia kobiety...
..Zaburzenia związane z tym etapem, mogą trwać kilka la, nawet 12-20 i jest to bardzo znaczące ponieważ ma wpływ nie tylko na zdrowie ale również na relacje społeczne, rodzinne, bo jeśli dochodzi do rozregulowania systemu hormonalnego i konsekwencja tego są zmiany nastroju, depresje, nieuzasadnione zmiany zachowania , płaczliwość, podejrzliwość, problemy z pamięcią, z koncentracją, wybuchowość, nerwowość, to może to zaburzyć relacje w rodzinie i w pracy...

źródło: http://www.menopauza.biz.pl/

Takie zachowania, to bardzo duże wyzwanie dla partnera. O ile dotąd ta kobieta matkowała Tobie, o tyle niedługo Ty będziesz musiał zadbać o nią. Temu nie potrafią sprostać niektórzy dojrzali mężczyźni, żyjący ze swoimi Paniami od wielu lat.
Trzeba prawdziwie kochać kobietę, by mając wybór między bezproblemową równolatką, a ciągle zaburzoną hormonalnie, dojrzałą kobietą pozostać przy tej ostatniej sad.
Mało mężczyzn jest do tego zdolnych.

Właśnie zauważyłem, że to może być też powodem dużej ilości rozwodów, dotykających kobiet po czterdziestce. Mężczyźni, którzy już wcześniej nie czuli z nimi więzi, uciekają od zaburzeń związanych z menopauzą.
Może w tej "zamianie na młodszy model" nie chodzi tylko o wygląd?

Bezproblemowa rownolatka? Czlowieku, z choinki sie urwales? Wlasnie panny 20+ zachowuja sie tak jak tam wyzej opisano: placza bez powodu, w depresje wpadaja, na zmiane sie zakochuja i odkochuja, obsesyjnie odchudzaja co powoduje ich wieczne narzekanie, maja nieuksztaltowana psychike i czesto priorytety do gory nogami, nie mowiac o tym, ze takie malolaty co same nic jeszcze nie maja licza, ze mezczyzna ma im to zapewnic. Uczepia sie jak bluszcz i potem masz tu na forum, placze i ryki - ja go kocham a on mnie nie, buuuah - droga redakcjo co mam zrobic?

W Polsce nadal panuje staroswiecki sposob widzenia kobiet po 40-tce - stara, gruba, pomarszczona i za chwile pewnie sie rozpadnie. W lozku pewnie calkowita kloda.
Otoz nic bardziej mylnego - kobieta 40+ z klasa moze miec nadal nadal swietna figure, ladna cere, wlosy, plus odpowiednio dobrane ciuchy dobrej jakosci a nie wytarte na dupie rurko dzinsy albo powyciagane legginsy, bedzie miala czas na siebie, pasje, zainteresowania a jesli chodzi o TE sprawy to 20-tki niech sie przy 40-tkach schowaja:). Poza tym jesli jest to kobieta mloda duchem to nic nie stoi na przeszkodzie aby razem ze swoim mlodszym partnerem mieli podobne temperamenty, hobby.

A co bedzie za lat 10? A co ma byc? To samo moze byc i z ta przepiekna i beztroska rownolatka, ktora po dwoch ciazach przytyje do rozmiaru XXL i bedzie pokazywala swoje regularne zle humory i PMS-y.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  smile

#9 2013-05-10 09:51:13

Tegan
Przyjaciółka Forum

ja też jestem starsza od partner, co prawda nie aż tyle, ale ja Wam kibicuję i życzę szczęścia, dla mnie miłosć nie ma granic, ani jesli chodzi o wiek, płeć, rasę, religię i inne...powodzenia!

#10 2013-05-10 10:07:22

Zuza33
Szamanka

Sławek111-dopiero po 2 latach ocknąłeś się?Pewnie Twoje uczucie zaczyna stygnąć.Co robić?
"Carpe Diem!"
A potem proza życia.

...jutro będzie lepiej...

#11 2013-05-10 11:43:10

Minoria
Zaglądam tu coraz częściej

Ja się dziwie, bo facet starszy a małolata to tak. a już odwrotnie to nie i kobieta jest  B. A to tak naprawdę nie ma znaczenia. A facet, który przekwita i czepia się życia obiema rękami to co? Ma racje ta osoba co mówi, że nie ważne jest czy starszy czy młodszy i jakiej narodowości jest. ażne, że się kochają  tu i teraz. Nie warto tak bardzo się martwić na zapas. Będzie co będzie.

#12 2013-05-10 13:18:16

benia29
Niewinne początki

Slawek111 napisał:

wspierała mnie na samym początku w trudnych chwilach po czym zakochaliśmy się w sobie i co teraz?? co myslicie o tym?? prosze o komentarze

wspierała Cię finansowo tak? sorry ale nie wierze w takie związki z miłości. to moje zdanie

#13 2013-05-10 13:45:10

Kizia75
Przyjaciółka Forum

Różnica wieku spora, pewnie dla społeczeństwa łatwiejszy do zaakceptowania jest związek, gdy to ona ma 24 lata a on 45 lat, ale to tylko pokazuje jak często uprzedzenia i stereotypy kierują naszymi wyborami.  Osobiście znam taką parę, gdy to on jest  młodszy o 20 lat i są razem już ponad 30, to znajomi moich rodziców. Ona była wdową z 3 dzieci, a on biedny chłopak z wielodzietnej rodziny. Polubili się i po miesiącu był ślub. Sąsiedzi krzywo patrzyli, jego rodzina wyklęła. On był zaradny i bardzo energiczny, a ona ciepła i troskliwa. Nie mieli wspólnych dzieci, ale wychowywali razem 3 jej własnych. Dziś te dzieci są już dawno dorosłe i same dzieciate, a ich ojczym jest dla nich jak ojciec.

Allan Sandale, Carnegie Institution w Pasadenie: "Świat we wszystkich swych składowych częściach i zależnościach jest zbyt skomplikowany, aby mógł być wyłącznie rezultatem przypadku."
Artur Leonard Schawlow - fizyk,noblista: "Wydaje mi się, że będąc skonfrontowani z cudami życia i wszechświata, należy zadać sobie pytanie dlaczego, a nie po prostu jak. Jedyne możliwe odpowiedzi są religijne..."

#14 2013-05-10 14:17:06

Slawek111
Zbanowany

benia29 napisał:

Slawek111 napisał:

wspierała Cię finansowo tak? sorry ale nie wierze w takie związki z miłości. to moje zdanie

nie wspiera mnie finansowo nie ma willli z basenem ani luksusowego samochodu....
jest zwykłą kobieta która mnie wspierała mentalnie i psychicznie na samym początku gdy miałem pewne problem.. dzieki niej wyszedłem na prosta i sie zakochałem smile

#15 2013-05-10 15:36:02

Bullinka
Redaktor Działu Prawo i Psychologia

No i badzcie szczesliwi smile

Klopoty bedza jak u wszystkich par. Radosci, smutki i cala reszta. Raz lepiej a raz gorzej. Tylko otoczenie jest mniej tolerancyjne i nie raz uslyszysz "pani syn", " twoja mama" smile Ale jak sadze, po 2 latach ty juz to znasz.

Nie mowie tego ot tak sobie.

Mam 43 lata a moj 23. Na pytanie "co dalej" mowimy: co ma byc to bedzie.

edit: powiem wiecej. Jesli sie kiedys rozejdziemy ( bo na zaden zwiazek nie ma przeciez gwarancji ), zawsze bedzie dla mnie kims waznym. To dzieki niemu poznalam szczescie, poczulam sie kobieta ( w pelni znaczenia tego slowa ), zobaczylam, ze zaufanie to nie tylko puste slowa i wiele, wiele innych rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Bullinka (2013-05-10 15:43:34)

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

#16 2013-05-10 21:16:38

Zuza33
Szamanka

Bullinka-gratuluję odwagi!
Mnie jej zabrakło.
Samych szczęśliwych chwil Wam życzę.

...jutro będzie lepiej...

#17 2013-05-10 21:36:37

Remi
Net-Facet

Bullinka napisał:

No i badzcie szczesliwi smile

Klopoty bedza jak u wszystkich par. Radosci, smutki i cala reszta. Raz lepiej a raz gorzej. Tylko otoczenie jest mniej tolerancyjne i nie raz uslyszysz "pani syn", " twoja mama" smile Ale jak sadze, po 2 latach ty juz to znasz.

Skoro ktoś tak wygląda jak w tych określeniach to nie musi oznaczać nietolerancji. To oznacza, że wygląda jak "pani syn" albo "twoja mama"

Bullinka napisał:

Nie mowie tego ot tak sobie.

Mam 43 lata a moj 23. Na pytanie "co dalej" mowimy: co ma byc to bedzie.

A co innego niż - co ma być to będzie - można powiedzieć  w przypadku różnicy 2 pokoleń...

Bullinka napisał:

To dzieki niemu poznalam szczescie, poczulam sie kobieta ( w pelni znaczenia tego slowa ), zobaczylam, ze zaufanie to nie tylko puste slowa i wiele, wiele innych rzeczy.

Szczerze. To z jednej strony współczuję, że dopiero w wieku 40kilku lat poczułaś się kobietą, ale z drugiej strony cieszę się że jednak się nią poczułaś i życzę szczęścia. Oby jak najdłużej, bo nie wierzę że na zawsze.

Zuza33 napisał:

Mnie jej zabrakło.

Taka odwaga najczęściej się wiąże z późniejszym bólem. Gdy partner zgodnie z ludzką naturą poszuka sobie młodszej kobiety, w odpowiednim wieku... Ja bym ci gratulował rozsądku.

Ostatnio edytowany przez Remi (2013-05-10 21:41:01)

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#18 2013-05-10 23:08:59

EMER
Niewinne początki

musze tego posta pokazać swojej lubie bo dzieli nas tylko jeden rok i jej to przeszkadza ;p

#19 2013-05-10 23:45:46

nikandra
Przyjaciółka Forum

Nie uznaję związków z taką różnicą prędzej czy później to się rozleci ale nie to najważniejsze tylko to co w trakcie...i wiem że pewne rzeczy potrafią być upierdliwe/bolące/nie do zaakceptowania...aż do rozstania.
Wiem wiem większość zacznie klikać ,że każde związki się rozpadają nie zależnie od wieku.
Mimo to uważam ,że tak wielka różnica jest nie do przeskoczenia pod KAŻDYM WZGLĘDEM ! smile
Moje zdanie i koniec kropka.

#20 2013-05-11 09:22:57

alfaalfa
Przyjaciółka Forum

Slawek111 napisał:

Mam swoją teorię w tym temacie..
Możesz powiedzieć coś więcej jak to się stało że jesteście razem?
Kto z Was zabiegał bardziej o drugą osobę?
Długo trwało zanim Ona się zdecydowała być z Tobą?

Jak wyobrażasz sobie Waszą przyszłość.. czy nie jest tak, że Ona jest dla Ciebie tylko taką wygodną i bezpieczną "poczekalnią" aż spotkasz kobietę swojego życia?

Fajnie że jesteście na tyle odważni by łapać szczęście.. smile
Będzie co ma być - tak jak napisałeś.

Ostatnio edytowany przez alfaalfa (2013-05-11 09:24:58)

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

#21 2013-05-11 09:32:20

alfaalfa
Przyjaciółka Forum

Remi napisał:

Zuza33 napisał:

Mnie jej zabrakło.

Taka odwaga najczęściej się wiąże z późniejszym bólem. Gdy partner zgodnie z ludzką naturą poszuka sobie młodszej kobiety, w odpowiednim wieku... Ja bym ci gratulował rozsądku.

Remi zapominasz że nikt nie ma monopolu na bycie razem do grobowej deski.. wiek nie ma tu nic do rzeczy. Sama znam wielu starszych od siebie facetów którzy zachowuję się dziecinnie i niedojrzale wobec swoich partnerek, zdradzają je z byle kim i gdzie..

Zauważ że mężczyźni (zapewne włącznie z Tobą) nie szukają równolatki - tylko młodszej kobiety.. dlaczego odwrócenie sytuacji aż tak bardzo szokuje?

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

#22 2013-05-11 11:12:44

NinaLafairy
Przyjaciółka Forum

nikandra to tak jakbyś mówiła, że Ziemia jest płaska wbrew temu co mogą Ci udowodnić naukowcy.
Mogę podać tuzin przykładów par z dużą różnicą wieku, która została przekroczona i owe pary były razem aż jedno z nich umarło.
Wysuwać więc taką teorie i jeszcze w nią wierzyć, kiedy przeczy faktom to nie jest za dobry sposób myślenia w tym świecie.

Ostatnio edytowany przez NinaLafairy (2013-05-11 13:57:07)

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

#23 2013-05-11 11:46:50

YOGI bear
Net-facet

NinaLafairy napisał:

nikandra to tak jakbyś mówiła, że ziemia jest płaska wbrew temu co mogą Ci udowodnić naukowcy.

Ja tam wolę mieć płaską ziemię pod nogami big_smile big_smile big_smile.

Różnica wieku w związku, rodzi związane z nią problemy (konsekwencje). Rodzą je także wszelkie inne różnice. Ważne, by ludzie byli ze sobą szczęśliwi smile.

Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-05-11 11:47:08)

#24 2013-05-11 11:52:47

Slawek111
Zbanowany

alfaalfa napisał:

Slawek111 napisał:

Mam swoją teorię w tym temacie..
Możesz powiedzieć coś więcej jak to się stało że jesteście razem?
Kto z Was zabiegał bardziej o drugą osobę?
Długo trwało zanim Ona się zdecydowała być z Tobą?

Jak wyobrażasz sobie Waszą przyszłość.. czy nie jest tak, że Ona jest dla Ciebie tylko taką wygodną i bezpieczną "poczekalnią" aż spotkasz kobietę swojego życia?

Fajnie że jesteście na tyle odważni by łapać szczęście.. smile
Będzie co ma być - tak jak napisałeś.

miałem pewne problemy natury osobistej i tu nie chodzi o brak pieniędzy... chodziło tu o sferę psychiczna problemy domowe i życiowe....
oczywiście jak sie ma problemy i nie ma sie z kim pogadać wchodzi się na czat i tam właśnie spotkałem swoją wybrankę gadaliśmy do rana... na 2 dzień wymieniliśmy nr tel i każdy wiedział kto ile ma lat...
od tego czasu na samym początku gadaliśmy tylko na czacie w tym czasie miałem nieudane epizody z kobietami w moim wieku... i inne problemy z którymi dzieliłem się z moja obecna wybranka serca która mnie wspierała w każdej chwili kiedy ją potrzebowałem była obok mnie... oba też miała epizody z kilkoma mężczyznami...  i też ja jej służyłem rada wsparciem itd...
po jakimś czasie zaczeliśmy rozmawiać przez telefon godzinami..
ale nawet przez sekunde nie mysleliśmy o tym by być razem bo przecież ta bariera wiekowa itd...
pewnego dnia wpadłem na pomysł spotkania... jako koledzy... znajomi...
ona nie chciała się spotkać i wykręcała się pod róznymi pretekstami... czując już wtedy coś do mnie ale nie dopuszczała myśli że może być z kimś o tyle lat młodszym...
a wiedziała że to spotkanie może obudzić w niej jeszcze większe uczucie do mnie...
ja też sie tego obawiałem że moge coś wiecej poczuć podczas tego spotkania ale byłem bardziej odważniejszy...
koniec końców po paru miesiącach zwlekania ze spotkaniem.. postanowiliśmy się wreszcie spotkać...
akurat wypadło to nam w sylwestra... w hotelowym pokoju gdzie spędziliśmy piękne chwile... nie obyło się bez płączu z obydwu stron z powodu wielu wątpliwości jeśli chodzi o nasz związek...

#25 2013-05-12 00:08:46

Drzazga
Net-facet

A co Twoi rodzice na to ?
o ile są starsi od niej ?
Koledzy, znajomi - wprowadziłeś ją do swojego życia, znajomych ?
Czy to nie jest tak, że nie potrafiłeś znaleźć sobie dziewczyny w Twoim wieku i zauroczyłęś się pierwszą kobietą która okazała Ci trochę ciepła ?

Wiesz mozna zyć dniem dzisiejszym. Fajnie mieć taką nauczycielkę życia, doświadczoną.
Ale jak wyobrażasz sobie życie w oklicach trzydziestki ?
Myślałeś o własnych dzieciach ? Chciałbyś mieć syna , córkę ?
Ona Ci ich nie da.
Jej dzieci też pewnie dawno wyrosly z pieluch.
Tak do 30, to facet nie myśli z ochotą o bawieniu się pieluchami, ale z czasem potrzebuje normalnego stadła, żeby kiedyś tam posadzić wnuka na kolanach smile

dlatego jest róznica pomiedzy facetem 45 letnim z 22 dziewczyną a sytuacją odwrotną sad
Biologii niestety, nie oszukamy, choćbyśmy nie wiem jak chcieli.
Chociaż fFacet 45 latek też ma małe szanse na to że dziecko z 22 latką da mu wnuka smile

Ostatnio edytowany przez Drzazga (2013-05-12 00:14:18)

#26 2013-05-12 21:30:36

Slawek111
Zbanowany

Drzazga napisał:

A co Twoi rodzice na to ?
o ile są starsi od niej ?
Koledzy, znajomi - wprowadziłeś ją do swojego życia, znajomych ?
Czy to nie jest tak, że nie potrafiłeś znaleźć sobie dziewczyny w Twoim wieku i zauroczyłęś się pierwszą kobietą która okazała Ci trochę ciepła ?

Wiesz mozna zyć dniem dzisiejszym. Fajnie mieć taką nauczycielkę życia, doświadczoną.
Ale jak wyobrażasz sobie życie w oklicach trzydziestki ?
Myślałeś o własnych dzieciach ? Chciałbyś mieć syna , córkę ?
Ona Ci ich nie da.
Jej dzieci też pewnie dawno wyrosly z pieluch.
Tak do 30, to facet nie myśli z ochotą o bawieniu się pieluchami, ale z czasem potrzebuje normalnego stadła, żeby kiedyś tam posadzić wnuka na kolanach smile

dlatego jest róznica pomiedzy facetem 45 letnim z 22 dziewczyną a sytuacją odwrotną sad
Biologii niestety, nie oszukamy, choćbyśmy nie wiem jak chcieli.
Chociaż fFacet 45 latek też ma małe szanse na to że dziecko z 22 latką da mu wnuka smile

nie moge jej wprowadzić do swojego zycia czyli do rodziców swoich i do kolegów...
ponieważ nikt nie zrozumie tej sytuacji że sie zakochałem...
tylko każdy będzie myślał po swojemu że mama z synem że pewnie mu płaci za sex itd nikt nie pomysłi sobie że sie chłopak naprawdę zakochał no kto tak momyśłi i zrozumie???
ludzie w Polsce są mało tolerancyjni... myślą bardzo płytko...
a poza tym nie potrzebuję kolegów itd do szczęścia ona mi wystarczy...
czy planuję dzieci???
nie mam takiej potrzeby ta miłość daje mi tyle i na tyle mi wypełnia życie że nie odczuwam potrzeby posiadania dzieci wink
co dalej??
ona jest moja przyszłoscią i nie mysle o niczym innym...

#27 2013-05-12 22:33:29

YOGI bear
Net-facet

Drzazga napisał:

Dlaczego?

#28 2013-05-12 22:49:49

Drzazga
Net-facet

YOGI bear napisał:

Drzazga napisał:

Dlaczego?

Bo musiałby dożyć co najmniej wieku emerytalnego, a to wielce aspołeczna postawa smile

#29 2013-05-14 21:37:16

Patii222
Niewinne początki

Znam wielu mezczyzn ktorzy w wieku 45 lat zostaja ojcami

#30 2013-05-14 21:57:44

Remi
Net-Facet

Patii222 napisał:

Znam wielu mezczyzn ktorzy w wieku 45 lat zostaja ojcami

Ale ile kobiet w tymże wieku zostaje matkami???

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#31 2013-05-15 10:53:15

Tegan
Przyjaciółka Forum

Remi znam takie, np. matka mojego faceta

#32 2013-05-15 10:58:15

Mussuka
Przyjaciółka Forum

A coscie sie tak tego potomstwa czepneli? Skad wiadomo, ze autorowi tylko o prokreacje i sianie swoich plemnikow w zwiazku chodzi? Sa pary nawet rownolatkow, ktore maja cale to wychowywanie potomnosci w glebokim powazaniu, dlaczego akurat nie autor? Przeciez nie jest debilem, wie, jakie szanse na dziecko ma z kobieta 45 lat i skoro to mu nie przeszkadza i ja kocha POMIMO tego feleru i ulomnosci jego partnerki to niech sie ciesza dlugim pozyciem, wspolzyciem i kupa wolnego czasu. Nie kazdy sni o Pampersach, przecierach, lataniem za rowerkiem czy kopaniem pily z nastepca tronu.

#33 2013-05-16 15:53:36

Patii222
Niewinne początki

dokładnie...

#34 2013-05-16 16:24:51

Drzazga
Net-facet

Mussuka napisał:

A coscie sie tak tego potomstwa czepneli? Skad wiadomo, ze autorowi tylko o prokreacje i sianie swoich plemnikow w zwiazku chodzi? Sa pary nawet rownolatkow, ktore maja cale to wychowywanie potomnosci w glebokim powazaniu, dlaczego akurat nie autor? Przeciez nie jest debilem, wie, jakie szanse na dziecko ma z kobieta 45 lat i skoro to mu nie przeszkadza i ja kocha POMIMO tego feleru i ulomnosci jego partnerki to niech sie ciesza dlugim pozyciem, wspolzyciem i kupa wolnego czasu. Nie kazdy sni o Pampersach, przecierach, lataniem za rowerkiem czy kopaniem pily z nastepca tronu.

- teraz chłopak ma 24 lata.
Tak naprawdę stanie się facetem lekko przed wiekiem Chrystusowym, wtedy 90% facetów mysli o tym zeby zasdzić drzewo, zabudować dom i ..... spłodzic potomka. Tak sie to dzieje od wieków.
Czyli ich zwiazek ma realne szanse na ok 6 lat.
Wtedy ona bedzie starszą panią 50 letnią a on rozpocznie budowę swojego życia.
Dla chłopaka super, dla niej trochę gorzej. Prawdopodobieństwo znalezienia faceta w jej wieku bedzie wtedy dosyc małe.

#35 2013-05-16 22:35:35

alfaalfa
Przyjaciółka Forum

Jeśli się kochacie, dobrze Wam ze sobą - to po co na siłę szukać problemów..
Nie zauważyłam żeby każda kobieta miała/chciała mieć dziecko.. ale może ślepa jestem i zabobony prawię..

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

#36 2013-05-17 10:30:32

Mussuka
Przyjaciółka Forum

Drzazga napisał:

Mussuka napisał:

- teraz chłopak ma 24 lata.
Tak naprawdę stanie się facetem lekko przed wiekiem Chrystusowym, wtedy 90% facetów mysli o tym zeby zasdzić drzewo, zabudować dom i ..... spłodzic potomka. Tak sie to dzieje od wieków.
Czyli ich zwiazek ma realne szanse na ok 6 lat.
Wtedy ona bedzie starszą panią 50 letnią a on rozpocznie budowę swojego życia.
Dla chłopaka super, dla niej trochę gorzej. Prawdopodobieństwo znalezienia faceta w jej wieku bedzie wtedy dosyc małe.

przeczytaj jeszcze raz moj post ze zrozumieniem - wyraznie pisze, ze nie kazdy..24 czy 48-latek chce miec dzieciaka. Tak jak nie kazdy marzy o domu i sadzeniu lasku wokol niego. Autorowi moze dzieciak byc calkiem do szczescia zbedny. Bo, gdyby tak baaardzo tego potomka chcial to ruszylby w pogon za plodna 20-tka a nie motal sie w zwiazek ze starsza pania. Tak na marginesie - starsze to sa panie 60+, wczesniej sa to kobiety dojrzale.

Na koniec tego watku o potomstwie - istnieje tez adopcja, rozwiazanie dla wielu par.

#37 2013-05-17 11:33:30

niki71
Woman In Red

Autor tego wątku jest dorosły, ale nie ma odwagi przedstawić swojej wybranki rodzicom i znajomym.Nie zrozumieją? Raczej wydaje mi się że jest tchórzem,bojąc się reakcji  otoczenia .Dobrze po cichu sypiać ze starszą  ale powiedzieć o tym mamusi to już nie.

#38 2013-05-17 13:56:31

Slawek111
Zbanowany

niki71 napisał:

Autor tego wątku jest dorosły, ale nie ma odwagi przedstawić swojej wybranki rodzicom i znajomym.Nie zrozumieją? Raczej wydaje mi się że jest tchórzem,bojąc się reakcji  otoczenia .Dobrze po cichu sypiać ze starszą  ale powiedzieć o tym mamusi to już nie.

czy tchórzem??? nie...
po po prostu z góry wiem z jaką to reakcją by sie spotkało gdy bym wszystkim do okoła rozpowiadał....
społeczeństwo w którym żyję nie jest wyrozumiałe... i nikt nie pomyślał by że sie chłopak zakochał i że to prawdziwa miłość..
widzieli by tylko 45 latkę i młodego chłopaka czyli naśmiewali by się roznosili by plotki... zaczęło by sie wytykanie palcami i głupie uśmieszki i komentarze...
a wiadome że w takiej atmosferze nie moża sobie spokojnie żyć i na plucie udawać że deszcz pada...
więc po co burzyć harmonię wink
my się kochamy dla siebie a nie dla innych...
ale po co burzyć sobie ta pełnie szczęścia głupim społeczeństwem??

Stopka forum