MEIZITANG-tabletki, które niosły śmierć... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-05-02 15:47:19

Sasinka1990j
O krok od uzależnienia

MEIZITANG-tabletki, które niosły śmierć...

Po wielu próbach stosowania wielu diet, znalazłam w internecie "cudowny środek" na odchudzanie.
Biorę go 4 dzień i ani kilograma w dół. Czuję wstręt do jedzenia, w ogóle nie mam ochoty jeść. Do tego suchość w ustach, jednak czytałam, że ludzie naprawde chudną na tym specyfiku. Proszę o nie wpisywanie mi negatywnych skutków ubocznych, poniwaz wszystkie już czytałam w internecie. Czy ktoś z was miał do czynienia z tym cudem i po jakim czasie zaczął działać?smile

#2 2013-05-02 15:59:08

alfaalfa
Przyjaciółka Forum

Re: MEIZITANG-tabletki, które niosły śmierć...

To prowokacja, prawda?
Jeśli nie to sprecyzuj o jakie "działanie" pytasz.. zawał? udar mózgu? padaczka? nerwica? czy może wady wymowy i paraliż?

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

#3 2013-05-02 16:10:09

Sasinka1990j
O krok od uzależnienia

dlatego napisałam, że nie potrzebuje informacji na temat tego co moze mi sie stac, nie wiem umrzec, dostac zawalu. To wszystko juz wiem, chcialam tylko zapytac po jakim czasie zaczyna sie chudnac.

#4 2013-05-02 16:13:26

Cynicznahipo
Przyjaciółka Forum

Umrzesz, to zmądrzejesz.
Żenujący temat, bardzo pasuje do tytułu wątku.

Adaś, 22.05.2013, 13:45 :-)))))

#5 2013-05-02 16:17:26

Sasinka1990j
O krok od uzależnienia

czy czlowiek, który ma wlasna wole i podjal decyzje o braniu jakiegos "leku" nie ma prawa sie dowiedziec od innych osob, ktore tez go biora o jego dzialaniu? czy musi tylko czytac info od ludzi, którzy nie maja co robic tylko wypisuja pierdoly, ktore juz wiem, bo jak napisalam czytalam o tym leku wszystko i wiem jakie moga byc jego kutki uboczne.

#6 2013-05-02 16:28:39

Cynicznahipo
Przyjaciółka Forum

Oczywiście, ze ma prawo.
Ale przeciwnicy tez maja prawo się wypowiedzieć.

Moje zdanie jest takie, ze normalni ludzie nie biorą takich specyfików.
Jestem przeciwna takim tematom na forum - jakaś durna małolata to przeczyta, kupi na czarnym rynku, coś jej się stanie i będzie git.
No ale przecież Pani z forum polecała te tabletki!!! Chudła po nich! A ja durna, nie doczytałam i teraz mam problem...

Chcesz się truć? To zachowaj to dla siebie.

Dla ciekawskich: TE TABLETKI SA ZROBIONE NA BAZIE AMFETAMINY. ROZREGULOWUJĄ CAŁKOWICIE METABOLIZM. POWODUJĄ PADACZKI, NERWICE, ZAPALENIA NERWÓW, NEREK, FATALNIE WPŁYWAJĄ NA KRĄŻENIE I SERCE. SA NIELEGALNE. Dziękuję ;-).

Ostatnio edytowany przez Cynicznahipo (2013-05-02 16:35:01)

#7 2013-05-02 16:32:42

Sasinka1990j
O krok od uzależnienia

Chce sie tylko dowiedzieć info od osób, które to brały. Ja tu niczego nie reklamuje, napisałam, że jest mnóstwo skutków ubocznych, a poza tym, każdy ma swój rozum i sam decyduje co bierze, co nie i czy ja tu napiszę o tym czy nie to i tak na to trafi jeśli bedzie chciala.

#8 2013-05-02 16:34:15

Cynicznahipo
Przyjaciółka Forum

Sasinka1990j napisał:

każdy ma swój rozum

Przypuszczam, ze wątpię.
Napisałam, co miałam napisać.
Może nikt się nie da namówić na te piguły...

Zdrowia życzę.

#9 2013-05-02 18:04:42

lanjelin
Tajemnicza Lady

Każdy ma swój rozum, ale jak będziesz leżała z powodu "swojego rozumu" w szpitalu to zmarnujesz tylko czas i pieniądze innych.

#10 2013-05-03 18:33:57

Zuza33
Cioteczka Dobra Rada

Oj tam,oj tam-pewnie się dziewczyna nudzi.
Coby nam podnieść ciśnienie/bo sennie jakoś/.
Grubasy zawsze oczekują cudu-piszę z autopsji-hi,hi!

...jutro będzie lepiej...

#11 2013-05-05 18:29:00

Sasinka1990j
O krok od uzależnienia

nikomu nie mam zamiaru podnosić ciśnienia smile
i owszem...jakiś cud by się przydał, może wreszcie cudownie ludzie zajmą sie sobą, a nie umoralnianiem dorosłych ludzi...a nie w takie cuda nie wierze...

#12 2013-05-06 08:27:54

Cynicznahipo
Przyjaciółka Forum

Sasinka1990j napisał:

może wreszcie cudownie ludzie zajmą sie sobą, a nie umoralnianiem dorosłych ludzi...a nie w takie cuda nie wierze...

To jest forum PUBLICZNE.
Pisząc tutaj, ZGADZASZ SIĘ  z regulaminem i WYRAŻASZ ZGODĘ, by inni wypowiedzieli się w temacie poruszonym przez CIEBIE.

Wiec ludzie się wypowiadają. W czym problem?
Nie chciałaś umoralniania, trzeba było nie pisać. Proste jak budowa cepa.

A już tak całkiem na marginesie - chcesz się truć, to się truj, ale nie wypisuj o tym na forum, bo WIADOMO, ze każdy zdrowy i obiektywny człowiek zwróci Tobie uwagę, ze NIE SZANUJESZ życia i robisz GŁUPOTĘ.

#13 2013-05-06 08:51:06

I.S.
Wróżka Bajuszka

Nikt Cię nie umoralnia, tylko zauważa pewne defekty w logicznym rozumowaniu...

Jaką trzeba być desperatką by dla kilogramów w dół rujnować sobie zdrowie a nawet ryzykować życie ?
Nie lepiej ruszyć cztery litery i zacząć ćwiczyć ? Zdrowiej się odżywiać ? Pić np herbatki ziołowe na poprawę trawienia ?
Ludzie kochani jest tyle sposobów hmm Ale najlepiej iść po najprostszej linii oporu - kupię sobie tabletki i sama schudnę.
Na logikę gdyby te tabletki były takie cudowne to nie byłyby NIELEGALNE i na forum nie jedna osoba by Ci powiedziała o ich działaniu itp. smile

Pozdrawiam i życzę powodzenia... hmm

"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego."

#14 2013-05-06 12:50:41

mery90
Przyjaciółka Forum

I.S. napisał:

Nikt Cię nie umoralnia, tylko zauważa pewne defekty w logicznym rozumowaniu...

Jaką trzeba być desperatką by dla kilogramów w dół rujnować sobie zdrowie a nawet ryzykować życie ?
Nie lepiej ruszyć cztery litery i zacząć ćwiczyć ? Zdrowiej się odżywiać ? Pić np herbatki ziołowe na poprawę trawienia ?
Ludzie kochani jest tyle sposobów hmm Ale najlepiej iść po najprostszej linii oporu - kupię sobie tabletki i sama schudnę.
Na logikę gdyby te tabletki były takie cudowne to nie byłyby NIELEGALNE i na forum nie jedna osoba by Ci powiedziała o ich działaniu itp. smile

Pozdrawiam i życzę powodzenia... hmm

podpisuje sie pod kazdym slowem napisanym przez I.S!! rusz sie i na silownie. moze i kg od razu Ci nie poleca, ale napewno sylwetka sie zmieni... zdrowiej i pewniej...

#15 2013-05-06 13:36:52

BabaOsiadła
Moderator

Sasinka1990j napisał:

może wreszcie cudownie ludzie zajmą sie sobą, a nie umoralnianiem dorosłych ludzi...

Ależ jakie umoralnianie? To tylko ciekawość, czy naprawdę chcesz w najpiękniejszym dniu Twojego życia (bierzesz ślub w czerwcu, prawda?) być potworem z wypadającymi włosami, kruszącymi się paznokciami, poczerniałymi zębami, ociekającym cuchnącym, lepkim potem, którego smrodu nie zabije ani mycie, ani najlepsze dezodoranty? Ja tam pamiętam, że w dniu mojego ślubu chciałam być ładna, ale może teraz są jakieś inne standardy... big_smile

"Cięcie! Po reżysersku to znaczy: morda!"

#16 2013-05-06 16:28:18

Bella919
Cioteczka Dobra Rada

Ja kiedyś to bralam, w sumie nie pamiętam zadnych rezultatów bo prawdopodobnie to byly zwykle pastylki ziolowe a nie prawdziwy specyfik. Mysle ze po okolu tyg waga sie zmniejszy, proponowalabym ci troche ruchu, moze jakies dluzsze spacery??

Te tabletki, bardzo ciezko zdobyc.
Uważaj na siebie wink

Niby ten sam człowiek, lecz inny wyraz twarzy, na tym samym szlaku, a los się ciągle warzy, pełna zdumienia przez wszystkie te lata
jak czas z obcej osoby robi brata. A przyjaźń tak krucha jak ten stary chleb, tysiące potknięć i miliony gleb, a tamte wpadki teraz bez znaczenia
teraz nowe cele, teraz nowe pragnienia...

#17 2014-01-21 23:20:21

joasiunia
Niewinne początki

widze ze post jest przerwany....Sasinko strasznie cie wszyscy zaatakowali a przeciez wyraznie napisalas na poczatku ze nie o krytyke i porady ci chodzi tylko informacje od tych co to brali. Nikomu nie polecam tego bo???? moze komus zaszkodzic. ja sama bralam to juz kilka razy czerwony z Tybetu i pomagal zawsze. oczywisice czasami efekt jojo wystepowal ale to poprostu trzeba sie nauczyc utrzymac wage a to jest trudniejsze niz schudniecie. Ktos napisal ze grubasy chca miec cud. nie ladnie pisac grubasy o kims. i dlaczego by nie chciec dostac cudu???? ten kto ma troche kilogramow za duzo wie ze to nie zawsze takie proste pozbyc sie ich. ten kto tam nie byl nie powinien krytykowac.

Ostatnie tematy :

Stopka forum