Mąż- Szwagier POMOŻCIE - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-05-25 21:46:34

iziaaaaak
Redaktor Działu Dziecko i Styl Życia

Mąż- Szwagier POMOŻCIE

nie bede sie rozpisywać dużo.. Mój probem polega na ty,że moj mąż nie toleruje mojego szwagra.. Po prostu go nie lubi.. Moja siostra wraz ze szwagrem przyjezdzaja dosc czestodo domu rodzinnego w którym mieszkam ja i moj mężuś.. wiele razy rozmawiałam z nim na ten temat, że przecie to rodzina nasza, kiedys moze jednyna.. nie pomaga nic.. Najgorsze jest to ze szwagier zaczał widziec ze moj maz niebardzo szuka z nim kontaktu.. jest troche rozczarowany, smutny..
Mamy razem jechac na wakacje nad morze... nie wiem jak to bedzie..
Wszyscy wkoło mi truja zebym z mezem pogadała  a ja nie wiem jak mam go przekonac.. nie twierdze ze zalezy mi na ich dobrych relacjach.. Co robić?..

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

#2 2009-05-26 12:34:06

Puma
Słodka Czarodziejka

Re: Mąż- Szwagier POMOŻCIE

Niestety o ile sobie wybieramy męża - to wszystko inne ( o czym często się właśnie nawet nie myśli, że będą z tym kłopoty ) dostajemy w tobołku razem. Ale odkąd się stało, ze on go nie lubi ? No bo rozumiem, że to nie jest tak ,ze go nie lubi od zawsze ? Musi być chyba jakiś powód, przyczyna takiego stanu rzeczy ? Może jakaś uwagą, jakiś gest szwagra kiedyś sprawił ,że tak się stało? Takie rzeczy potrafią czasem bardzo zranić ... ja też ni lubię mojego potencjalnego szwagra a stało się to tak ,że kiedyś zn im jechałam, podwoził mnie akurat do szkoły w weekend na studia podyplomowe - no i wyobrazicie sobie jakoś wcześniej nie miałam z nim okazji porozmawiać , mieszkamy gdzie indziej, nie widuję go wcale itd Był mrukliwy , atmosfera była taka nudna w tym aucie a mieliśmy jakieś pól godziny więc żeby zagaić rozmowę zaczęłam mu opowiadać o studiach o pracy itd No bo o czym mu miałam mówić ? I wiecie jak to się skończyło? Powiedział mojemu facetowi ,ze jestem zarozumiałą, egoistyczną babą z przerostem ambicji , która tylko mówi o sobie !!!!!!!!!!! dodał egoistyczną bo tylko mówiłam o sobie a nie o mnie i P. - moim facecie !!! Nienawidzę go za to i już nigdy słowa do niego nie przemówię ! Może twój mąż też tak się sparzył jak ja ?

Ostatnio edytowany przez Puma (2009-05-26 12:34:43)

#3 2009-05-27 14:49:02

koniczynka
Do zakochania jeden krok

Powinnaś się dowiedzieć dlaczego Twój mąż go nie lubi,może tak jak pisała Puma ma jakiś powód.

#4 2009-05-27 18:14:39

iziaaaaak
Redaktor Działu Dziecko i Styl Życia

Podejrzewam ze czuje sie od niego "gorszy".. Szwagier skończył studia , moj A. nie

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

#5 2009-05-27 18:28:07

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

iziaaaaak a może twój szwagier poprostu nie da się lubić? czasami są tacy ludzie...
Albo może twój szwagier to taki lizusek(czyt lubi włazi w tyłek) a twój mąż takich nie lubie.
A może twój szwagier to takie prosze, przepraszam, dziękuje a twój mąż takich nie lubi.
A może twoi rodzice faworyzują twojego szwagra i pokazują twojemu mężowi że wg nich jest gorszy od twojego szwagra.
A może ty dałaś mu kiedyś odczuć że wolałabyś żeby mąż był taki jak szwagier.
A może twój szwagier to bajkopisarz, zgrywus, cwaniak itp a twój mąż tego nie lubi.
Może poprostu twój szwagier nie odpowiada charakterowo twojemu mężowi.
Twój mąż zracji tego że jesteście rodziną ma obowiązek tolerować szwagra i znosić jego obecność ale wcale nie musi go dażyć sympatią czy nawiązywać z nim głębszych relacji. Zdecydowanie odrazałabym wyjazd razem nad to może bo napewno nie będzie udany.
Też tak mam że nie lubie brata mojego faceta i unikam go jak ognia nie wyobrażałabym sobie wyjazdu z nim na wakacje napewno byłyby do....smile

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

#6 2009-06-10 16:18:07

Celia
Zbanowany

iziaaaaak napisał:

Podejrzewam ze czuje sie od niego "gorszy".. Szwagier skończył studia , moj A. nie

Niestety, czasami tak jest, że ludzie mają wobec innych kompleks niższości i przez to ich nie lubią. Porozmawiaj ze swoim mężem. Niech powie, co go tak naprawdę razi w szwagrze. Jeżeli rzeczywiście są to wydumane powody, może w końcu się przełamie i odpuści.

Ostatnio edytowany przez Celia (2009-06-10 16:18:53)

Stopka forum