Piękna Panna Młoda ? kalendarium zabiegów kosmetycznych dla kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piękna Panna Młoda ? kalendarium zabiegów kosmetycznych dla kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Piękna Panna Młoda ? kalendarium zabiegów kosmetycznych dla kobiet

?Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne? ? Vivien Leigh.

Jeśli więc któraś z przyszłych Panien Młodych nie wie jeszcze, że jesteś ładna, niech przygotuje sobie kalendarium zabiegów kosmetycznych, które ułatwią jej uświadomienie sobie swoich wdzięków wink

Oczywiście kobietom, które uważają się za piękne, takie zabiegi również nie zaszkodzą. Oby tylko nie popadły w samozachwyt tongue

Pół roku przed ślubem:
- zrzucamy zbędne kilogramy ? jogging, siłownia, basen; wybieramy to, co sprawia nam przyjemność a dodatkowo poprawia kondycję, pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, rzeźbi sylwetkę
- zapisujemy się na konsultacje do kosmetyczki ? planujemy zabiegi na twarz, dekolt oraz dłonie i paznokcie
2 miesiące przed ślubem:
- wizyta u dentysty ? sprawdzamy stan swoich zębów, a po dokonaniu ich naprawy, umawiamy się na wybielanie (jeśli na zębach mamy osad)
- wizyta u fryzjera ? zanim wybierzemy się na próbne czesanie, włosy należy do tego przygotować; odżywić kolor, podciąć zniszczone końcówki i wymodelować fryzurę
2 tygodnie przed ślubem:
- próbny makijaż ? dobieramy taki, który po pierwsze bardzo nam się podoba, a po drugie pasuje do naszej urody, fryzury, sukni
- próbne czesanie ? najlepiej tego samego dnia, co próbny makijaż, aby móc dopasować jedno do drugiego
Ostatni tydzień przed ślubem:
- depilacja
- pedicure, manicure
- henna
- ewentualne dodatkowe zabiegi: masaże, zabiegi pielęgnacyjne, maseczki
Dzień ślubu:
- czujemy się jak gwiazda wink

Co o tym sądzicie? Czy planujecie takie przygotowania?
A te z Was, które ślub mają już za sobą, czy wykonywałyście jakieś zabiegi? Czy przygotowywałyście swoje ciało, włosy, skórę specjalnie do ślubu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Piękna Panna Młoda ? kalendarium zabiegów kosmetycznych dla kobiet

Fajny plan smile
Ja się odchudzałam troszeczkę, ale prawda jest taka, że krawcowa musiała mi troszkę zwężać sukienkę nie poprzez to, ze schudłam, ale też przez tę adrenalinę przedślubną wink
Malowała mnie siostra, więc próbnych makijazy miałam kilka. Raz na jakiś czas próbowałyśmy, jak będę najlepiej wyglądać wink Wizytę u fryzjera też oczywiście trzeba zaliczyć. Jeśli farbujemy włosy czy robimy pasemka to warto to zrobić z tydzień/dwa przed ślubem a nie zostawiać na sam koniec. A fryzurę próbną miałam jakieś 2 miesiące przed. Miałam przy sobie już welon, więc warto mieć na taką fryzurę próbną welon czy inne dodatki, jakie chcemy mieć na włosach.
Paznokcie malowałam dzień przed ślubem, kiedy już właściwie nie miałam za dużo rzeczy do zrobienia, żeby lakier się nie popsuł.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piękna Panna Młoda ? kalendarium zabiegów kosmetycznych dla kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024