Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych

Witam Was drogie kobiety, kobietki,panny i... wszystkie po kolei.
... Jak w temacie...
proszę, podpowiedzcie mi jakieś tytuły filmów opowiadających o samotnych kobietach, które, mimo, że nie zamierzały, znalazły się w związku z mężczyzną... żonatym, przez który je w sobie rozkochał...

Będę wdzięczna za każdy tytuł.
Pozdro.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych
tfurca napisał/a:

Witam Was drogie kobiety, kobietki,panny i... wszystkie po kolei.
... Jak w temacie...
proszę, podpowiedzcie mi jakieś tytuły filmów opowiadających o samotnych kobietach, które, mimo, że nie zamierzały, znalazły się w związku z mężczyzną... żonatym, przez który je w sobie rozkochał...

Będę wdzięczna za każdy tytuł.
Pozdro.


Jeden z takich filmów, który troszeczkę pasuje do Twoich zapotrzebowań to polski film "Sara".
Na razie nic mi innego do głowy nie przychodzi ale myślę. smile

3

Odp: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych

Dziękuję Ci i pozdrawiam smile

4 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-07-01 12:29:46)

Odp: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych
Kleoma napisał/a:
tfurca napisał/a:

Witam Was drogie kobiety, kobietki,panny i... wszystkie po kolei.
... Jak w temacie...
proszę, podpowiedzcie mi jakieś tytuły filmów opowiadających o samotnych kobietach, które, mimo, że nie zamierzały, znalazły się w związku z mężczyzną... żonatym, przez który je w sobie rozkochał...

Będę wdzięczna za każdy tytuł.
Pozdro.


Jeden z takich filmów, który troszeczkę pasuje do Twoich zapotrzebowań to polski film "Sara".
Na razie nic mi innego do głowy nie przychodzi ale myślę. smile

Myślę, że to nietrafiony przykład.
Mamy tu nastolatkę, która dla wolności w jej rozumieniu, chce się uwolnić spod kurateli ojca, wpływowego gangstera.
I to ona, w tym celu m. in., rozkochuje w sobie zgorzkniałego ochroniarza po przejściach. smile

Jeśli już, to zaproponowałbym odwrotną, choć podobną sytuację.
"W chmurach", z Georgem Clooney'em i Verą Farmiga'ą.
On, zapracowany, nie mający czasu na uczucia, spotyka podobną mu kobietę.
Zakochał się. Wbrew jej zamierzeniom, co prawda, jak w końcówce się okazało.
Ona bowiem, była "szczęśliwą żoną i matką", a bohatera traktowała, jako pogotowie seksualne.
Bohater miał tak mało czasu na życie prywatne, że nawet nie wiedział, że takie "związki" w wielkich korporacjach, to powszechna praktyka. "Dla zdrowotności", jak by to określił Pawlak z trylogii o zabużanach.
Dla mnie ten film,  to pic i fotomontaż, bo w taką aż głupotę i naiwność sprawnego "producenta bezrobotnych" nie wierzę. Wnioski z tego, niestety i tak są wstrząsające.

5

Odp: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych

Excop

Masz rację. Podając tamten tytuł też wiedziałam, że ten film niezupełnie spełnia kryteria oczekiwane przez autora i napisałam, że troszeczkę pasuje. Nic innego mi wówczas nie przychodziło na myśl mimo, że przeanalizowałam dziesiątki filmów.

I nadal mam z tym problemy. Najbliżej z tego co oglądałam to "Dziwne losy Jane Eyre".

6

Odp: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych

Boza podszewka, na Youtube jest.

7

Odp: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych

Ech, wy gapy. A  Glenn Close. grająca zawiedzioną i mściwą kochankę cudzołożnika Michaela  Douglasa? To słabe, że Close została za ten film tylko nominowana do Oscara (w sumie była 8 razy, ani razu go nie dostała, skandal!) . To był wielka rola,  tragiczna.
A ten film nazywał się Fatalne zauroczenie (Fatal Attraction) .  To był największy hit, przynajmniej  kasowy, w 1987 roku.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024