Alli- pochłaniacz tluszczu??? Odchudzanie z alli opinie - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-05-11 20:25:06

karina85
Cioteczka Dobra Rada

Alli- pochłaniacz tluszczu??? Odchudzanie z alli opinie

Ktoś z Was brał Alli i wie jak działa?? Czy jak zwykle  ŚCIEMA???? Nigdzie nie znalazłam informacji o alli  na forum a jednak słyszałam, że alli na odchudzanie działa bardzo fajnie. Alli tabletki na odchudzanie cieszą się dużą i dobrą sławą w sieci. Ale chcę wiedzieć - czy to naprawdę działa ? Macie jakieś o alli opinie ? Z tego co ja wiem to: Alli jest preparatem wspomagającym odchudzanie. Substancją aktywną odpowiedzialną za działanie odchudzające preparatu jest orlistat. Zdanie o tej substancji do tej pory dostępnej jedynie w lekach na receptę ( w alli jest w mniejszych dawkach , 60 mg  w leku na receptę było to 120 mg) są bardzo różne bo podobno orlistat blokuje enzymy trawienne odpowiedzialne za trawienie tłuszczów co więc sprawia, że tłuszcz nie wchłania się tak jak powinien w jelicie cienkim i  przechodzi do jelita grubego powodując tzw. biegunkę tłuszczową czy coś takiego. W efekcie mamy chęć  zmniejszenia tłuszczu w diecie, co może prowadzić do redukcji wagi. Tak w ogóle to za  proces rozkładu tłuszczów odpowiadają enzymy zwane lipazami. Lipaza-jest to enzym występujący w soku trzustkowym-i służy do rozkładania tłuszczu. Wchłanianie spożytego tluszczu odbywa się w jelitach cienkich; najczęstsze zaburzenia tego procesu wynika z braku soku trzustkowego w jelitach, braku wydzielania żółci z przewlekłych stanów zapalnych błony śluzowej jelit. Stężenie tłuszczów w organizmie jest regulowane przez zespół hormonów i enzymów np. przez lipazę lipoproteinowa, która rozkłada wyższe tłuszcze do substancji prostszych, transportowanych do naczyń. Upośledzone funkcjonowanie tych mechanizmów może prowadzić do otyłości lub wychudzenia. Tak więc blokujemy tym specyfikiem działanie lipaz i w ten sposób uruchamiam mechanizm  blokowania wchłaniania tłuszczy dostarczonych z pokarmem i przez to odkładanie ich nadmiaru w postaci tkanki tłuszczowej. Alli może dosyć znacząco obniżyć wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, czyli witaminy A, witaminy D, witaminy E, witaminy K. Na pewno trzeba wziąć to pod uwagę przy jego stosowaniu. Alli podobno nie powoduje efektu jojo, kurację można stosować 6 miesięcy. Alli należy przyjmować 3 razy dziennie po 1 kapsułce i należy allli przyjąć przed, w trakcie lub do godziny po głównym posiłku zawierającym tłuszcze (jeżeli posiłek nie zawierał tłuszczy, preparatu nie należy przyjmować), popijając szklanką chłodnej wody. Alli jest przeciwwskazany dla osób uczulonych na jego składnik orlistat, nastolatek, kobiet w ciąży i karmiących, osób przyjmujących cyklosporynę, doustne leki przeciwkrzepliwe, akarbozę lub amiodaron.

#2 2009-05-26 10:09:25

anna_g
Zbanowany

Re: Alli- pochłaniacz tluszczu??? Odchudzanie z alli opinie

Jeśli chodzi o Alli opinie są raczej  mało pochlebne. Sama wcześniej formoline łykałam i byłam bardzo ciekawa jak wygląda działanie alli. Okazuje się jednak, że raz: wolniej się chudnie (jeszcze wolniej niż z tymi moimi tabletkami), to jeszcze żeby nie mieć kłopotów ze zdrowiem trzeba zmienić dietę. Jeśli chodzi o alli cena wynosi 150 zł. Uważam, że to trochę dużo... Moim zdaniem ta dieta wymaga od nas chyba trochę za dużo i trzeba zachować sporą ostrożność w stosowaniu jej. Czas trwania kuracji jest również dosyć długi, jednak jeśli ktoś jest zdeterminowany aby pozbyć się nadwagi nie powinno to stanowić wielkiego problemu. Wydaje mi się, że  na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych preparatów na odchudzanie i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ważne, żeby nie dać się omamić reklamom a wybrać rozsądnie to co najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Alli jest środkiem dla ludzi dorosłych i raczej otyłych, ważne więc by tego środka nie stosować zbyt pochopnie.
Podsumowując alli tabletki na odchudzanie nie są moim numerem 1 jeśli chodzi o podobne środki, chociaż jestem ciekawa opinii o alli od ludzi, którym te tabletki na odchudzanie pomogły smile

#3 2009-06-01 14:22:22

madzia_usa
Tajemnicza Lady

Zgadzam się z tym, że cena jest za wysoka. Muszę powiedzieć, że z tego co czytałam to All 84 powoduje też naprawdę straszne efekty uboczne, które są dosyć powszechne jeśli ktoś nie trzyma określonej diety. Każdy kto decyduje się na leczenie otyłości tym sposobem powinien pamiętać, że jest to metoda przeznaczona dla osób u których BMI wynosi co najmniej 28. Indywidualnie trzeba zdecydować czy będziemy rygorystycznie przestrzegać nisko tłuszczowej diety i regularnie przyjmować tabletki alli.

Ja ostatnio widziałam zestawienie alli i formoline i chyba dobrze, że wybrałam te drugie... Czas trwania kuracji jest krótszy, nie słyszałam też o tak poważnych skutkach ubocznych jak w przypadku alli.

#4 2009-07-06 16:35:10

kofeinka
Niewinne początki

O Alli wiele różnych opinii słyszałam.

Jest to faktycznie stary i bardzo dobrze znany lek wystepujący do tej pory pod nazwą "xenical". Substancja aktywna jest ta sama (orlistat).
Zacznijmy od tego że do tej pory orlistat był dostępny jedynie na receptę, teraz pozornie ze zmniejszona dawką (faktycznie dziennie przyjmuje się nawet więcej niż wersji na receptę) jest on dostępny jako lek OTC (bez recepty).
Nie można odmówić mu skuteczności ponieważ jest to LEK (a nie suplement diety) jednakże jego stosowanie wiąże się z KONIECZNOŚCIĄ ZMIANY DIETY. Orlistat działa przez blokowanie lipazy trzustkowej (odpowiedzialnej za trawienie tłuszczu) i przez to tłuszcz nie jest wchłaniany a wydalany... i tu zaczynają się schody. Jak wydalany jest ten tłuszcz? Głównie z kałem ale również przez skórę... jeśli zastosujemy diete niskotłuszczową (której nalezy przestrzegać baaaardzo dokładnie) nie czeka nas nic "złego" poza ewentulanym niedoborem witamin z grupy A D E K oraz przesuszenie naskórka (łuszczy się szczególnie wierzchnia skóra dłoni).
Gorzej jest natomiast jeśli zignorujemy zalecenia dietetyczne i zastosujemy ten lek, zaskutkuje to bardzo nieprzyjemnymi tłuszczowymi biegunkami które mogą byc trudne do opanowania (i powstrzymania...), zawartość tluszczu w pocie również się zwiększy co moze być nieprzyjemne ze wzgledów estetycznych. Długotrwałe tłuszczowe biegunki są niebezpieczne dla zdrowia szczególnie ze wzgledu na jelito grube, które nie jest przystosowane do duzych ilości tłuszczu w kale.

Moja opinia: Czy ALLI czy Xenical - TAK, ale tylko jeśli mamy do czynienia z OTYŁOŚCIĄ (BMI powyżej 30), i tylko pod stała opieką lekarza i dietetyka. No i oczywiście tylko dla osób które są w stanie przestrzegac diety i mają fundusze aby zakupić ten środek

#5 2009-07-09 20:46:22

missy
Zaglądam tu coraz częściej

kofeinka a to prawda ze przy stosowaniu alli moze sie popuscic troche w galoty ?smile ktorejs z was sie zdarzylo? pytam bo kiedys czytalam ze tak sie dzieje i to dosyc czesto wink Mój dermatolog wspomniał ,ż alli działa dobrze na cellulit

#6 2010-05-17 20:36:46

alessandra
Do zakochania jeden krok

No teraz wiosna jakby nie było idzie wiec tez proszę o opinie na forum o alli.  Bo te opinie w sieci o alli na które się natknęłam są różne.  Tabletki alli na odchudzanie mają swoje zwolenniczki ale i przeciwniczki. Mnie jednak interesuje jedno : Czy alli działa ? Czy tabletki alli są skuteczne ? Jak w ogóle działa alli i jak go stosować ?

#7 2010-06-06 16:23:35

madziunia
Przyjaciółka Forum

Bralam, ale nie polecam..Schudlam 6kg, ale nie wiem czy w miesiac, czy w dwa.. hm.. ogolnie niby dobrze, ale potem przestalam brac i juz nie trzymalam diety i przytylam znowu... bez sensu;/

Gdy jedyna osoba, która może sprawić, że przestaniesz płakać to ta, przez którą płaczesz...

#8 2010-06-06 19:38:42

peggyy
Na razie czysta sympatia

Moja znajoma to brała i również nie była zadowolona z efektów. Brała i brała a chudła mało i powoli ..no ale może to zależy też od organizmu..Może lepiej dietetyka się poradzić.

#9 2010-06-08 14:56:35

aga74
Zaglądam tu coraz częściej

Cześć kobietki
Jakieś pół roku temu brałam tabletki alli, ale stanowczo nie polecam. Dla mnie nie pomogły, miałam po nich straszne wzdęcia i musiałam je odstawić po tygodniu, bo nie dało się wytrzymać . Mój brzuch był jak balon. Czytałam trochę o nich i jednym pomagają a innym nie , ale według mnie szkoda na nie pieniędzy. Obecnie jestem na diecie szósty dzień i udało mi się schudnąć ponad 2 kg bez tabletek.

#10 2010-08-05 10:18:11

alaclaudie
Przyjaciółka Forum

Z tego co czytałam- biorąc ten preparat trzeba się restrykcyjnie trzymać niskotłuszczowej diety. Ponieważ potem ma się problemy z biegunką.
Jak zawsze jestem przeciwko "cudownym" wspomagaczom!
Nasza natura jest tak skonstrułowana że jeśli ktoś zacznie ćwiczyć i zrezygnuje ze słodyczy tłusto przyrządzonych potraw- na pewno spadnie z wagi. A dzięki takim preparatom spowalnia się metabolizm i zaczynają się problemy.
Nie ma cudów. Jak wszędzie trzeba na sukces zapracować.

#11 2010-08-17 16:23:15

Kasiczka
Niewinne początki

Moja kolezanka strasznie zle sie czula po alli. odstawila po tygodniu. Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z Linei. Schudlam w miesiac 5kg i zaczelam powoli odstawiac. Minelo poltora miesiaca a ja nadal waze tyle samo smile

#12 2010-08-25 11:27:39

lena5
Zbanowany

No to gratulacje ale ja i tak nie ma zaufania do tego typu środsków. Gdyby faktycznie były tak skuteczne to na przykład gwiazdy nie wydawałyby fortuny na osobistych trenerów. Jeśli faktycznie chce się przyspieszyć spadek wagi to można sięgnąć po Fatblock Base ( można dostać na hellhound.pl)  nie obejdzie się jednak bez intensywnego treningu

#13 2010-08-30 13:18:32

tadeja64
Niewinne początki

Witam!
Chciałbym przestrzec przed używaniem "alli"ludzi z jakimkolwiek problemem układu pokarmowego.Farmaceuta z apteki ostrzegł mnie przed "alli"bo jest to środek odchudzający z tzw.grubej rury,chyba,że lekarz rodzinny zezwoli.Nie posłuchałem go i kupiłem w promocji opakowanie 84 kapsułek.Wydałem 84 zł i po trzech dniach musiałem odstawić bo wzdęcia i biegunki stały się bardzo uciążliwe a także zaczęło mnie pobolewać z lewej strony podbrzusza(jelito grube).Wytrzymałbym to ale jak ukazał się stolec(woda)podbarwiona krwią to się wystraszyłem nie na żarty.Może krew się pokazała bo muszę zażywać Acard choć podobno nie jest lekiem przeciwzakrzepowym.Dla informacji w ubiegłym roku miałem usuwane polipy z jelita grubego i stwierdzono też hemoroidy.W czasie zażywania(3 dni) schudłem 2 kg.Myślę,że te 2 kg to, to co ze mnie zeszło.Wg mnie to "alli"dla osób zupełnie zdrowych ale na stan zdrowia na pewno nie pozostaje obojętny.
Tadeusz

#14 2010-09-08 10:48:55

bonsay
Wkręcam się coraz bardziej

kochane dziewczyny, moja koleżanka rozregulowała sobie żołądek właśnie takimi "cudownymi" środkami.. nie mówiąc o tym , że jest teraz uczulona na co najmniej 30 produktów.. Najnowsze badania amerykańskich naukowców potwierdziły, że te preparaty nie działają! żadne też nie przeszły badań klinicznych.. działają na zasadzie placebo.. więc może zamiast zatruwać nasz organizm, warto po prostu zażyć więcej ruchu, jeść więcej warzyw i owoców i zrezygnować ze słodyczy?? to na pewno będzie zdrowsze..

30.04.2003 - słodkie początki
14.02.2008 - zaręczyny:)
26.06.2010 - ślub:)
.. bo kocham do szaleństwa:)

#15 2010-09-08 21:02:34

pyska24
Niewinne początki

Ja właśnie stosuję Alli drugi raz, po krótkiej przerwie. Po pierwszym opakowaniu schudłam 5kg bez efektu jojo. Efektami ubocznymi były luźne wypróżnienia przy ostatnich tabletkach. Niespecjalnie zmieniłam dietę, bo akurat były wakacje i nie chciaąłm sobie niczego odmawiać. Zrobiłam sobie przerwę około 1 miesiąc i znów zaczęłam jeść Alli. Teraz troszkę to wygląda inaczej. Już w pierwszym tygodniu miałam gazy z wyciekami niestrawionego tłuszczu co skutecznie zmusiło mnie do ograniczenia tłuszczu w posiłkach. Nie mam czasu i ochoty na dokładne liczenie tłuszczu, ale trzymam się zasady aby nie jest niczego co ocieka tłuszczem i nie najadać się do bólu brzucha. Oczywiście to nie znaczy, że nie skuszę się czasami na fryteczki, ale nie robię tego za często. Jeśli chodzi o zwiększony wysiłek fizyczny to raczej mi się nie chce, ale mimo to waga spada. Oczywiście trzeba pamiętać, że podczas odchudzania nie należyt ważyć się codziennie, o to nie ma sensu. Ja uważam, ze najlepiej jest zważyć się na początku diety, na końcu diety i po miesiącu żeby zobaczyć czy udaje się nam utrzymać wagę. Wychodzę też z założenia, ze po zakończeniu diety także należy zwracać uwagę co się je, bo inaczej będzie efekt jojo i nie ma znaczenia jakie leki braliśmy. Ja chcę aby dzięki Alli mój żołądek się zmniejszył i po skończeniu „leczenia” też będę mniej jadła. Jak dla mnie Alli jest świetnym stróżem przed objadaniem się smile ja polecam Alli i zaznaczam, że przy każdych preparatach odchudzających trzeba włożyć trochę własnego wysiłku, bo inaczej nie bedize trwałych efektów. Pozdrawiam wszytskie Panie chcące schudnąć smile

#16 2010-09-16 09:39:20

pixaaaaa
Niewinne początki

pyska 24 czy to normalne, że wydala się prawie sam tłuszcz?? Jest to trochę obrzydliwe jak dla mnie i martwię się, czy wszystko ze mną ok? Stosuje Alii dopiero od dwóch dni (dziś jest 3), ale sprawia mi to taki dyskomfort, że zastanawiam się, czy powinnam stosować go nadal?  Z Twojego posta wynika, że jeśli ograniczę spożywanie tłuszczy to problem powinien zniknąć? Problem jednak w tym, że za bardzo nie wiem, co powinnam jeść w takim wypadku. Ogólnie nie jem tłustych rzeczy, wiec nie wiem skąd te obrzydliwe wycieki ? sad Imam jeszcze pytanie jak długo stosowałaś Alli, że udało Ci się schudnąć 5kg? Ja właśnie tyle chciałabym się pozbyć, a tabletki są drogie i nie wiem, czy jest sens pakować się w to wszystko szczególnie jeśli okaże się, że dla efektów trzeba zastosować półroczną dietę hmmsad proszę odpisz smile Pozdrawiam serdecznie smile

#17 2010-12-29 12:16:16

martyna 20
Niewinne początki

Alli to jest najgorsza rzecz jaką mogłam wypróbować. Zaczęłam brać jedno opakowanie skończyło się więc kupiłam drugie i dopiero się zaczęło. Przestałam w ogóle jeść, nie miałam siły, serce strasznie wolno mi biło. Pół drugiego opakowania wywaliłam ale trochę za późno. Wszystko co jadłam zwracałam, żołądek mi się skurczył, pękały mi naczynia w oczach, miałam wylewy krwi w oczach. Ledwo chodziłam, temperatura mi cały czas skakała, zęby mi się zniszczyły od wymiotów. Na psychikę też mi zadziałało cały czas myślę że jestem gruba, mam 168 i ważę 56kg i uważam się za grubasa. Lekarz stwierdził że mam bulimię, mam napady żarłoczności a potem do toalety. Czasami wole nic nie jeść żeby nie wymiotować,  w czasie wymiotów leci mi krew z nosa, po wymiotach ledwo stoję. Dziwi mnie jedna rzecz jak zjem bardzo malutko to nie muszę wymiotować, jak zjem troszkę więcej od razu idę zwrócić. Jak tak dalej będzie to czeka mnie anoreksja. Pisze do młodych dziewczyn, które uważają sie za grube to jest nie warte tego bólu i cierpienia.

#18 2011-01-19 13:44:13

Yoshika
Niewinne początki

Alli jest świetne . Krytykują je jedynie osoby które nie zapoznały się dokładnie z ulotką i nie przestrzegały diety . Co wy sobie myślicie ,że waga sama spadnie jak będziecie się wszystkim obżerać !!!!???? Na pewno nie. Wystarczy odrobina samokontroli i chęci a dieta przynosi efekty. Ja zazwyczaj miała problemy z wypróżnianiem i wzdęciami . Teraz w ogóle nie mam takich problemów. I czuję się świetnie. Schudłam już 5 kg . Stosuję dietę i alli od 3 tygodni . Polecam !!!!!!!

#19 2011-01-20 15:21:05

maiko1
Tajemnicza Lady

mnie też zawsze zastanawiało czy działają te tabletki, strasznie drogie i zawsze to mnie odstraszało przed kupnem.

"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują." A.Einstein

#20 2011-01-22 23:34:48

kamilalodz
Dobry Duszek Forum

Działają upośledzając wchłanianie.
I o ile nasz organizm ma tłuszczu za dużo,to defekt powstaje wtedy,kiedy ten środek zablokowuje działanie cukrów prostych(np.fruktozy) i pada mózg.

Jest taki sposób,który w/g mnie jest dość skuteczny:
przed śniadaniem mała,słaba kawa,śniadanie zjedzone do połowy.
to samo w innych przypadkach(obiad,kolacja)
nie jemy po godz. 20!!!
chudnąć zaczynamy po 4 dniach stosowania tej diety,na początku organizm trochę "zbuntuje się"-poranne biegunki
ale tomija jak zaczyna to działać.
Kawa dowolna;ja testowałam to na jacobsie,primie,egzotycznych kawach z netu,ale też jak kiedyś istniał Lider Price i też działało.

Uwaga!!!

Po schudnięciu musimy obniżyć jeszcze bardziej kaloryczność posiłków. jeść dobrej jakości,sycące produkty,ale mało-np.miód,mięso(nie z marketu),a unikać zbóż. Błonnikjest dobry na jelita,ale powoduje tycie u osób skłonnych.

Zmieńcie też olej na oliwę. W oleju jest kwas erukowy(który wprowadza tłuszcz do ciała),czego oliwa nie posiada,ponieważ się nie wchłania,a tylko pozostawia swoje dobroczynne składniki.

#21 2011-02-02 12:15:48

nymphe
O krok od uzależnienia

witajcie dziewczyny
nie wiem czy każda ma tak która stosuje alli
ja już łykam 3 tydzień i ani grama w dól chodze na basen, jem jak królik sałatki albo nieraz juz nic i nic się nie dzieje
moge tylko stwierdzić że alli to ściema
150 zł i zero efektu
ale zjem do końca
tyle co powiem że już więcej tego nie kupie nawet jakby było dostepne za 1 zł hmm

#22 2011-02-03 14:51:30

Selene1
Przyjaciółka Forum

Bralam alli jakies 3 tygodnie do momentu, kiedy nie zaczal bolec mnie zoladek. Czesto mialam wzdecia, z odbytu wyplywaly caly ten pomaranczowy plyn, okropnosc!! nic nie schudlam mimo przestrzegania diety itp. Zostalo mi jeszcze kilkanascie tabletek, ale juz ich chyba nigdy nie zuzyje, no chyba, ze os mi odbije.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#23 2011-02-09 16:06:56

daria płock
Wkręcam się coraz bardziej

a czy stosujac ten preparat, trzeba sie wiecej ruszac tak jak przy cla?

#24 2011-02-10 23:02:44

agness27
Niewinne początki

hej zazywam alli ok 3 tygodnie .Efekty  ? nie ma zadnych ,wrecz spowolnilo maja pzemiane materii do minimom ! dzis navet zjadlam fast food i nic

#25 2011-02-11 11:28:24

sisley
Netbabeczka

ja bym odpuscila sobie wszelkie alli i tym podobne  badziewia...
najlepiej zaczac zdrowo sie odzywiac,zaczac sie ruszac i waga sama zacznie spadac.
jedyne odzywki jakie uznaje to fatburnery i inne dla sportowcow. sa przebadane i bezpieczniejsze od tych wynalazkow ktore niby wchlaniaja tluszcz...

#26 2011-02-25 10:55:32

milly
Przyjaciółka Forum

ja brałam alli w wakacje i byłam bardzo zadowolona z efektow;)
schudłam w miesiąć 8 kg;)

przytulanie - najlepsza forma dziękowania za obecność

#27 2011-04-05 11:40:17

FilipinkaS
Do zakochania jeden krok

milly napisał:

ja brałam alli w wakacje i byłam bardzo zadowolona z efektow;)
schudłam w miesiąć 8 kg;)

A nie miałaś przy tym przykrych sytuacji z wydalanym tłuszczem, moja dobra znajoma brała i strasznie się przy tym męczyła bo mówiąc delikatnie tłuszcz z niej wypływał ( z pupy) Fakt faktem schudła, ale cały proces był mocno nieprzyjemny....

#28 2011-04-14 22:01:03

aniolecze_21
Niewinne początki

witam...biorę alli już 2 dzień...ale nie zapoznałam się z ulotką,ja w aptece za alli zapłaciłam 85zł!
obrzerałam sie jeszcze więcej niż normalnie przez te 2 dni, czyżby ukryty skutek uboczny?

co mam jeść stosując alli...?

#29 2011-04-16 10:09:54

Namaluje Cie Lzami
Netbabeczka

Witam.stosuje xenical juz od tygodnia i nic! Zadnych wzdec,tluszczowych stolcow,i waga stoi w miejscu..Jem 3 razy dziennie niskotluszczowe posilki,do tego cwiczenia,taniec.
Nie rozumiem dzialania tego specyfiku-skoro nalezy scisle przestrzegac diety i nie jesc tluszczy to po co w ogole brac te leki???? Kiedy to dziala w koncu????-jak sie zje cos tlustego i wystepuje ta biegunka czy jak sie niej je tlusto wcale???Hmmm...tylko wtedy po co ta tableta?

The hard way is the best way.

#30 2011-04-17 22:49:42

aniolecze_21
Niewinne początki

ale tak wcześniej mi sie nie chciało jeść jak po alli zażyłam drugi dzień i wpiepszałam jak małpa...niewiem czemu...ale po 4tym dniu to leci mi tłuszcz z tyłka mocno i nie jem zbyt tłusto....tłuszcz leci wtedy jak sie zje np bigos,kiełbase te żeczy na tłuszczach...bez podpaski nie wychodź z domu! tylko podpaske nasuń bardziej do tyłu...a we wc ten tłuszcz wydalany nie chce sie spłukiwać!!!!

#31 2011-04-22 14:35:06

Marta29
Niewinne początki

Część smile

Chciałam dodać swoją opinie na ten temat. Brałam Ali przez bardzo długi czas i dopiero po naprawdę paru miesiącach widać było różnice. Po odstawieniu mam mdłości, depresje i wiele innych dolegliwości. nawiązująca do wypowiedzi i tematu ( http: //jumpto.pl/Alli ) jestem całkowicie odwrotnego zdania. Uważam to za negatywny wpływ na nas, na kobiety sad Czekam na wasze opicie.

#32 2011-04-26 22:15:13

Namaluje Cie Lzami
Netbabeczka

Jestem w trakcie brania xenicalu (polmetek) i jak narazie schudlam kilogram.Depresje to ja mam z powodu mojej tuszy (68 kg przy wzroscie 163...) i jestem tak zacieta na to odchudzanie ze za wszelka cene chce to zrzucic-a wiec tablety,3 razy w tyg zumba, scisla dieta-naprawde idzie to STRASZNIE opornie-waga stala w miejscu od prawie 2 miesiecy!!! masakra!!! takze nie sadze ze jezeli schudne i odstawie leki to popadne w jakas depresje-mysle ze bede szczesliwsza osoba.

The hard way is the best way.

#33 2011-06-03 21:15:59

martax22
Niewinne początki

Alli to nic innego jak taki oksymoron odchudzania. Brałam, ale efekty uboczne straszne. Nie polecam. Trzeba trzymać idealna dietę i najlepiej ćwiczyć, pytanie tylko czy jak już to będziemy robili to po co brać do tego tabletki i się dodatkowo truć? Moim zdaniem najlepsze tabletki to takie, które zmniejszają łaknienie.

#34 2011-06-09 15:40:51

yadgaa
Cioteczka Dobra Rada

Myślisz, że to jest wyjście z sytuacji? Branie tabletek zmniejszające łaknienie?

#35 2011-11-15 10:46:42

syrda1
Niewinne początki

Najpierw zapoznaj się z ulotką!!!!!!!!! Jeśli każda z Was zrobiłaby to, wiedziałybyście, że podczas przyjmowania Alli, trzeba jeść posiłki z tłuszczem, ale w ograniczonych porcjach. Jeśli zastosujesz się do tego, to nie będzie skutków ubocznych. Również w ulotce zawarte są informacje, kiedy nie powinniśmy stosować tego preparatu. Tu jest wszystko o alii. Polecam alli-plan diety - wpiszcie w google i pojawi się pdf

#36 2012-01-13 00:57:00

irminkaka
Niewinne początki

Hej!

Ja dość dużo poczytałam o alli na forach i mimo sprzecznych opinii zaryzykowałam i powiem Wam, że po prawie całym opakowaniu jestem zadowolona bo w dół mi waga ruszyła. Nie wiem, może to zbieg okoliczności bo i dietę trzymam i staram się chodzić a nie jeździć tramwajem ale widzę efekty:)  No i ograniczyłam tłuszcze bo jak na początku myślałam że mogę podjeść to... leciałooooo ze mnie wszystko:P
Najgorsza jest ta cena:( grubo ponad 100zł miesięcznie to dużo. Nie orientujecie się czy można gdzieś kupić taniej?

Jestem z Łodzi gdyby któraś z Was wiedziała gdzie mogę zajrzeć to bym byla wdzięczna. Nie wiem jakoś obawiam się aptek internetowych bo pewnie w imternecie mogłabym znaleźć taniej?

Papap
IK

#37 2012-04-12 13:34:16

IceLady
Zbanowany

Alli działa zapobiegając trawieniu i wchłanianiu tłuszczy. Nie powoduje efektu jo-jo, bo odchudza stopniowo, ale ważne, żeby przestrzegać rozsądnej, niskokalorycznej diety, pasowałoby się też trochę poruszać. Ogólnie to mocny środek, więc należy przestrzegać zaleceń. Dosyć tanio można kupić w aptece internetowej.

#38 2012-06-26 03:11:05

monia2508
Niewinne początki

Brałam alli i rzeczywiście działa. Zresztą podczas studiów miałam zajęcia z dietetyki i w Polsce jak na razie orlistat (substancja aktywna w alli) to jedyny potwierdzony klinicznie lek, który rzeczywiście działa. Drugi zaburzający wchłanianie węglowodanów wycofano (  m.in. groził zawałem serca). Reszta środków, które działają na prawdę to nic innego jak narkotyki m.in. amfetamina (Liz Taylor była tym odchudzana w latach 70-tych), a więc środki bardzo szkodliwe i mogące zakończyć się zatrzymanie akcji serca. Co do alli to rzeczywiście, zjedzenie loda, czy bitej śmietany od razu kończy się "mokrymi" żółtymi gazami (to nic innego tylko zjedzony tłuszcz, który się nie wchłonął. Coś obrzydliwego....ble.... po takim czymś od razu przchodzi ochota na lody itp. )Niestety cudów nie ma i schudnięcie wymaga wyrzeczeń. Ja przy alli nie ćwiczyłam i w ciągu 3 miesięcy schudłam 10 kg (5kg w pierwszym m-cu 3 w 2 m-cu, i 2 kg w 3 m-cu). Wg dietetyków najbardziej optymalnym tempem chudnięcia jest 0,5-1kg tygodniowo, nie więcej. Więcej może się skończyć tylko efektem jojo, a przecież o to nikomu nie chodzi. Po alli przytyłam w ciągu zimy 2 kg. a więc jak na mnie nie było jojo. Dotychczas 5 kg chudłam, a po pół roku 6 tyłam... Jak na razie alli to mój faworyt. Oczywiście mógłaby kosztować mniej, no ale cóż...na amfę się nie zdecyduję, życie mi milsze od szczupłej talii.

Stopka forum