Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Witajcie kobitki,

Czy któraś z Was robi sobie refleksy na włoskach lub pasemka sama w domu?
Bardzo podoba mi się lekko zróżnicowany kolor włosów na głowie i chciałabym spróbować, ale nie czuję się kompetentna wink Nie chciałabym zakładać potem wątku w stylu 'robienie pasemek - POMOCYYYYYYY' smile)

Do fryzjera nie pójdę bo finansowo zbyt wiele by mnie to kosztowało. Włosy mam długie, prawie do pasa. Farbuję je. Na to chciałabym refleksy.
U mojej fryzjerki - zwykły osiedlowy fryzjer - mycie 20 zł + farbowanie jeden kolor 180, balejaż dwa kolory 260 zł, refleksy 290 zł. W dodatku nie akceptuję u siebie odrostów - miesiąc w miesiąc farbuję więc to byłby za duży wydatek.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Ale samemu to lepiej nie kombinować jednak smile

3

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Cóż, drogo czy też nie, sama możesz zniszczyć sobie włosy.
I na bank nie osiągniesz takiego efektu, jak u fryzjera.

Może wstrzymaj się chwilowo, uzbieraj pieniądze...?

4

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

To właściwie nie chodzi o uzbieranie pieniędzy. Chodzi o praktyczne podejście do wydawania pieniędzy. 290 zł miesięcznie to rocznie wydane ponad 3000 zł na kolor włosów. To za dużo.
Tak jak Amelio piszesz (piękne imię) - to ryzyko samemu kombinować. Dlatego nie chcę porywać się z motyką na słońce. Chciałam wpierw zapytać czy może któraś z Was to robi i może coś więcej z tematu przybliżyć abym mogła ocenić czy jest szansa że się z tym sama ogarnę:)

5

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Dziękuję smile

Ja nie jestem specem w dziedzinie pasemek, fakt, 290 zł to b. dużo, ale skoro masz długie włosy, to cena chyba adekwatna.
Ja niedawno korzystałam z usług fryzjerki (dekoloryzacja). Zapłaciłam 120 zł, włosy mam do ramion. No i nie są zniszczone.

Nie masz żadnej koleżanki fryzjerki, która by mogła ewentualnie pomóc..? Służyć radą?:)

6

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Refleksy są prostsze w zrobieniu niż pasemka, jednak aby wyszło dobrze najlepiej abyś miała jakąś koleżankę do pomocy.

Podaj maila - prześlę Tobie instruktaż.

7

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Cynicznahipo - niestety nie mam takiej koleżanki smile

Transylwanio - przesłałam Ci prywatną wiadomość, nie jestem pewna czy dotarła więc podam także tutaj - andziamitsu@gmail.com. Bardzo Ci dziękuję z góry

8

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Jej, wybacz, że to napiszę, ale... pasemka, balejaże i refleksy kojarzą mi się z paniami pod 50tkę z kiepskim gustem. Masz piękne, długie włosy, nie niszcz ich pasemkami smile

9

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

nie odważyłabym się robić sama. nie wiem, jak mogłabym zrobić to u siebie z tyłu głowy neutral

10

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Chyba po to sa farby, różnego rodzaju tak samo jak rozjaśniacze, plukanki, itp. w sklepach, Zebysmy wlasnie nie musiały jezeli nie chcemy badz nie ma takiej potrzeby, latać za kazdym razem do fryzjera. Nie bądźcie takie nieporadne i zależne od innych ludzi, czy to wlasnie od wlosow czy od paznokci. Zeby kobieta sama nie potrafiła sobie zrobic Manicure czy zafarbować wlosow, to cos jest nie tak. Po to mamy ulotki, a na nich zalecenia, instrukcję by sie do nich stosować. Kto jak kto, ale my znamy swoje wlosy najlepiej i jezeli jest taka potrzeba trzymamy krócej farbę niz na tych ulotkach pisze. Wystarczy troche pomyśleć. Ja robie sama wlosy mojej siostrze. Wlasnie refleksy sobie zażyczyła. Ma kolor na całych, dosyc ciemny brąz. Chciała wiśniowe refleksy. Położyłam na wierzch rozjaśniacz, od czubka glowy. Nie rozjaśniło zbyt wiele, ale na tyle, by po nałożeniu wiśniowej farby otrzymała piekne refleksy. Wszyscy chwalą jej kolor. Wiadomo, ze samemu jest ciężej, ale przeciez zamiast fryzjera mozna poprosić koleżankę, mamę i nie trzeba wydawać kasy.

11 Ostatnio edytowany przez szati (2013-02-20 13:50:59)

Odp: Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

czesc dziewczyny mam do was pytanie ,A mianowicie chodzi mi o farbowanie wlosów brazowych ,farbowalam dosyc dawno na ton jasniejszy farba syosa nie pamietam juz dokladnie jaki odcien ale jakis pisakowy blond czy jakos tak bo mi tak fryzjerka doradzila ale zadnej róznicy nie bylo i juz zaprzestalam farbowaniu zeby to wszystko zmyc no i mam dalej ciemne i teraz chce pofarbowac na jasniejszy moze byc nawet rudy aby był ladny wiec doradzcie mi jaki kolor kupic dodam ze wczwsniej farbowalam na ciemny blond moge dla ułatwienia wstawic fote zebyscie mi doradziły czy dalej farbowac na ciemny czy troche dac rudego

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pasemka lub refleksy - czy któraś z Was robi je sama w domu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024