Masturbacja - jak to się robi? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2007-08-17 01:31:22

martusia15
Gość Netkobiet

Masturbacja - jak to się robi?

jeszcze nie współżyłam, ale słyszałam,że można się kochać samemu, i że podobno mozna nawet osiągnąć orgazm!!! ciekawi mnie ten osławiony orgazm, jakie to uczucie i chcę spróbować, podobno potem jak się ludzie onanizują to łatwiej osiągają orgazm jak się kochają z partnerem? jak to się robi, jak się można samemu pobudzić i czy nie uszkodzę się w ten sposób??? czy już to robiłyście???

#2 2007-08-19 22:44:52

Karina22
Wkręcam się coraz bardziej

Re: Masturbacja - jak to się robi?

Każdy sam musi wybadać co sprawia mu największą przyjemność. Jak chcesz zobaczyć jak smakuje orgazm pochwowy możesz spróbować z wibratorem, ale rozumiem,ze chcesz się bez niego obejść? Po prostu pocieraj łechtaczkę dwoma palcami, w różne strony, na tyle długo aż poczujesz rozkosz:)sam będzies zmusiała wyczuć kiedy  to już właśnie to:)

#3 2007-08-19 22:46:26

martusia15
Gość Netkobiet

A skąd wiadomo,że to właśnie to??? I tylko to pocieranie wystarczy???

#4 2007-08-19 22:53:27

tygryska
Zaglądam tu coraz częściej

No nei da sięnie zauważyć:) będziesz wiedziec jak poczujesz i będzie ci po prostu dobrze, i będziesz chciała by trwało jak najdłużej to będzie to!Możesz właśnei dwoma palcami w dół w górę i na boki, po prostu pieścisz łechtaczkę. Ja za radą kumpeli próbowałam też ósemki, kreśliłam ósemkę w okolicy punktu rozkoszy, no a na rozgrzewkę czasem zaciskam krocze, zresztą sam azobaczysz co ci się najbardziej podoba:)

#5 2007-08-19 22:58:16

Karina22

no też próbowałam, ale ten pierwszy mi bardziej odpowiada!a z trójpalcówką ktoś próbował???big_smile a zaciskanie krocza to zwykle tak jako "grę wstępną" stosuję:)

#6 2007-08-19 23:05:18

Bridget-nie-Jones
Niewinne początki

z kroczem też sprawdzałam, ale mnie nie rusza!!! trójpalcówka też,trudna!!!serdecznym i i wskazującym trzeba rozchylić wargi sromowe i środkowym bawić się łechtaczką!!!wolę zwykłe pocieranie, najszybciej wtedy odlatuję!!!szybciej niz z facetem:)

#7 2007-08-19 23:07:49

martusia15
Gość Netkobiet

no to spróbuję chyba to zaciskanie krocza i to pocieranie-musze tylko sobie sprawdzić w sieci czy na pewno to co myślę to łechtaczka:)mam nadzieję, że to nie ma jakiegoś złego wpływu na zdrowie!!!

#8 2007-08-19 23:10:36

tygryska

najwyżej się trochę poobcierasz, ale to nic złego, na inne części ciała to nie ma wpływu, więc spokojnie. barzdiej mozesz się poobcierać jak być przez ubranie lub bieliznę próbowała a tak- spokojnie,spodoba Ci się:)

#9 2007-08-19 23:15:04

Karina22

w razie czego nie idź zarz potem do ginekologa, bo on od razu zobaczy i może być głupia sytuacja-no ale jakby co  możesz się posmarować Sudocreamem albo Stelaktivem i szybciej się zagoi:) ale dla zdrowia nie ma ubytków , chyba tylko pozytywy jak sam seks:)

#10 2007-08-25 17:07:50

lori
Gość Netkobiet

Miła rzecz, wiesz co chcesz i jak i ile ,ale łatwo można się uzależnić!!!I potem mężczyzna nie daje już takiej przyjemności:( ale trzeba spróbować, by móc wiedzieć czym to smakuje!!!a otarć to się nie ma co bać,jak się jest delikatnym nic sie nie dzieje!!!

#11 2008-08-07 23:17:23

Jeanne
Zbanowany

Podobno tym co sie masturbuja wyrastaja wlosy miedzy palcami tongue big_smile

#12 2008-08-08 03:12:51

xibalbaa
Netbabeczka

taaaak, a po seksie oralnym włosy na języku :p

Co dręczyło mnie we śnie
Niech zachwyci mnie na jawie

#13 2008-08-08 10:54:07

Jeanne
Zbanowany

No big_smile I na twarzy big_smile  To tez grzech smiertelny ! Niektore kobitki to nawet sie tam nie myja bo nie chca sie tam dotykac big_smile Latwo takie poznac , bo smierdza nieziemsko:D

#14 2008-08-08 17:08:24

karkat
Gość Netkobiet

Jeanne napisał:

No big_smile I na twarzy big_smile  To tez grzech smiertelny ! Niektore kobitki to nawet sie tam nie myja bo nie chca sie tam dotykac big_smile Latwo takie poznac , bo smierdza nieziemsko:D

yyy no nie chce mi się w to wierzyć neutral

a tak wracając do masturbacji, to nie chce mi się wierzyć że ktoś może tego nie UMIEĆ, wydawało mi się że to przychodzi naturalnie i w gruncie rzeczy każdy wie co i jak big_smile no ale jak brakuje wiedzy... w niektórych książkach lub filmach (jestem świeżo po jednym takim, miłosny przewodnik) jest sporo uwagi poświęconej masturbacji - w pojedynkę oraz w parach, ponoć facetów to strasznie podnieca wink

#15 2008-08-19 15:17:10

Ansja
100% Netkobieta

Karkat- zgadzam się z Tobą- to po prostu się WIE smile Wystarczy trochę odwagi i chęci.. Moim zdaniem trzeba poznawać swoje ciało, by nawet podczas stosunku z partnerem wiedzieć, jak go kierować by osiągnąć "szczyt" smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#16 2008-10-09 19:19:34

lulu
Gość Netkobiet

wiecie co? ja to sie masturbuje inaczej(jezeli mozna to nazwac masturbacja) poprostu wsadzam sobie koldre albo miśki do majtek i...mam. sprawdzony sposob. na serio! mialam orgazm!

#17 2008-10-09 19:24:00

Ansja
100% Netkobieta

Hmm... Ciekawe .. smile Nigdy na to nie wpadłam smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#18 2008-10-09 19:26:48

juzia38

to proste poprostu wprawiasz paluszki w ruch i dobrze sie bawisz

#19 2008-10-09 20:56:45

Madzia7
Gość Netkobiet

Ale do tego trzeba dorosnąć! Zobaczcie ile ona ma lat! Chce spróbować, ale nie wie jak się do tego zabrać... Może ty nie czujesz jeszcze takiej potrzeby? - bo takie rzeczy się czuję! Ja tam się nikogo nie pytałam jak zrobilam to pierwszy raz, to natura mną kierowała! Może nic na siłe, co? Niech to samo do Ciebie przyjdzie, poczekaj, poczuj to... Do niektórych spraw trzeba dorosnąć, dojrzeć. Na wszystko kiedyś w życiu przychodzi czas. A jak się robi coś na siłe - to nie jest to przyjemne, a wręcz możę cię zrazić do niektórych spraw.

#20 2008-10-09 21:07:20

CookieBitch
100% Netkobieta

Madzia7 napisał:

Ale do tego trzeba dorosnąć! Zobaczcie ile ona ma lat! Chce spróbować, ale nie wie jak się do tego zabrać... Może ty nie czujesz jeszcze takiej potrzeby? - bo takie rzeczy się czuję! Ja tam się nikogo nie pytałam jak zrobilam to pierwszy raz, to natura mną kierowała! Może nic na siłe, co? Niech to samo do Ciebie przyjdzie, poczekaj, poczuj to... Do niektórych spraw trzeba dorosnąć, dojrzeć. Na wszystko kiedyś w życiu przychodzi czas. A jak się robi coś na siłe - to nie jest to przyjemne, a wręcz możę cię zrazić do niektórych spraw.

w innym watku wlasnie pisalam ze mnie do tego nie ciagnie. jestem od niej troszke starsza tylko. i chyba nie doroslam wink

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#21 2008-10-10 12:09:47

Ansja
100% Netkobieta

Madzia ma rację- musi przyjść odpowiedni moment na takie działania.  W moim przypadku to był całkowity spontan i to w tym wszystkim było najlepsze- do końca nie wiedziałam co robić, ręce same trafiły smile Natura sama dobrze wie kiedy zadziałać .. Nie warto niczego robić na siłę.

#22 2008-10-13 20:11:23

Masturbacja
Gość Netkobiet

Przez przypadek wszedłem na to forum i przeczytałem wasze posty i zgadzam się z teorią że na wszystko  przyjdzie czas a z tym że masturbacja kobiet podnieca męszczyzn to wow!...jedna z największych fantazji męszczyzny patrzeć na masturbującą się kobiete...
Pozdrawiam

#23 2008-10-13 21:37:46

Ansja
100% Netkobieta

Skoro pisze to facet, to jakaś prawda musi w tym być smile Więc Kobietki! Rzućmy wstyd w kąt smile

#24 2008-10-14 07:45:48

Madzia7
Gość Netkobiet

Ale nie nia tym poście - tu padło pytanie jak się to robi pierwszy raz... Zakładamy drugiego posta, jak my to robimy?

#25 2008-10-14 14:02:15

Dziewczyna
Zbanowany

dobra więc jak???

#26 2008-10-23 11:29:04

wera
Gość Netkobiet

a ja mam proble mnie nie łapie orgazm co mam zrobić

#27 2008-10-26 17:01:13

sara007
Gość Netkobiet

powoli, bez pospiechu... smile

#28 2008-10-26 19:20:04

wera
Gość Netkobiet

bez pośpiechu? prosze pomóżcie

#29 2008-10-30 08:30:03

dziubek
Gość Netkobiet

masturbacja jest czymś fajnym sama to robię:), ale uczulam, że czeste masturbowanie wpływa negatywnie na dalsze stosunki z facetami, trudniej jest dojść, bo żaden facet nie jest w stanie pieścić muszelki tak jak ty sama...
Ja bawię się pod prysznicem, palcami na leżąco,siedząco, stojąco różnie, ale wymyślam coś nowego i próbuje różnych gadżetów.
Faceci lubią jak kobiety się masturbują przy nich:D  my z dziubkiem tak robimy, ja leżę w sexi bieliznie bez majcioch i zaczynam się bawić małą, on patrząc na to zaczyna się dotykać i w końcu robi to co ja:D słysząc jęki sam zaczyna dochodzić i oboje szczytujemy w tym samym momencie....   na początku trochę dziwnie ale bardzo podnieca i nie ma monotoni w łóżku. Takie masturbowanie jest czymś intymnym wiem, ale nie wierze że faceci tego nie robią, bzdura nie chcą się przyznać a czemu by nie robić tego razem? potem można dla odmiany 69 i też jest przyjemnie

#30 2008-11-07 02:13:45

olla ;)
Gość Netkobiet

kazdy masturbuje sie w swoim czasie ;P
do mnie to przyszlo znacznie za szybko
przynam ze mam 16 lat a masturbuje sie od 8 roku zycia chyba tongue
nie pamietam ^^
ale to przyszlo samemu a ja to tylko kontynuowalam tongue
a potem juz robilam to regularnie wink

#31 2008-11-10 19:03:41

prysznic
Gość Netkobiet

karkat jak nazywał sie ten film ??
a ja sie masturbuje prysznicem ostry strumień wody skierowany na łechtaczke prawja że odlatuje smile tongue

#32 2008-11-11 08:37:51

aaa
Gość Netkobiet

ja to sie masturbuje tak wkladam kredke lub olowek i mam poznniej orgazm wow naramalnie super smile

#33 2008-11-12 14:22:54

Ansja
100% Netkobieta

aaa - czy to nie jest niebezpieczne ??? i przede wszystkim gdzie w tym higiena ?

#34 2008-11-15 20:57:35

wera
Gość Netkobiet

masturbuje się od roku tylko niewiem jek żeby było przyjemnie lubie terz jak troszkę boli i oczywiście bez użycia wibratora itp. czy wolo zastąpić czymś wibrator?

#35 2008-11-16 21:29:21

ola 20
Gość Netkobiet

wera napisał:

masturbuje się od roku tylko niewiem jek żeby było przyjemnie lubie terz jak troszkę boli i oczywiście bez użycia wibratora itp. czy wolo zastąpić czymś wibrator?

Tak jak najbardziej ! Ja używam do tych spraw np: ogórek , banan , marchewka itp.. Sprubuj ale przed tym naluż prezerwatywe na warzywo lub owoc ! jazda gwarantowana pozdrawiam ...... smile

#36 2008-11-17 21:56:18

Animi
Niewinne początki

Nie ma to jak zakisic ogóra heheheh ale po co sie samemu męczyć to można czasem ale nie ma to jak z prawdziwym mężczyzną.

#37 2008-11-18 14:26:35

ola20
Gość Netkobiet

Jasne ze lepiej z facetem ale jak się nie ma go pod ręką to zostaje ogórek prezerwatywa i też jest fajnie !!!!

#38 2008-11-22 15:14:36

Ansja
100% Netkobieta

Bluee - dobra puenta smile Ja nie wyobrażam sobie jak można masturbować się jakimś warzywem lub owocem .. hmm Nie to, że to neguję, po prostu nie pojmuję tego .. Tyle słyszałam o parówkach i świeczkach, które zostały w kobietach, że chyba wolałabym tego unikać hmm

Ostatnie tematy :

Stopka forum