musze zrobic projekt o problemie miedzynarowodym. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » musze zrobic projekt o problemie miedzynarowodym.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: musze zrobic projekt o problemie miedzynarowodym.

Witam . Mam prosbe moze ktos cos doradzi. Musze zrobic projekt o problemie międzynarodowym. Moze macie jakies pomysly?
Znajomi zrobili np o:
1. o firmie nikon i jej polityce na swiecie(zapewne skas sciagneli)
2. o podrobkach  luksusowych marek
3. Nokia i jej dzialania na rynku
4.Wzajemne relacje w jakies firmie gdy chodzi o kontakty miedzy dwoma panstawami: roznica kultur, zasad, obyczajow
5. Wojna patentowa miedzy aplle a samsungiem



Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Paweł

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: musze zrobic projekt o problemie miedzynarowodym.

Mam wrazenie, ze idziesz na łatwiznę angażujac do rozwiązania swojego problemu tak dużą społeczność.
Przez chwile sie poczułam jakbym za swoje dziecko musiała lekcje w szkole odrobić bo sobie nie daje radę.

Ale podpowiedm Ci bardzo ciekawy temat + przegryź się potem przez całą zadymę wynikajacą z różnic kulturowych, indolencji i zadufania naszych eurocentrycznych decydentów. Linku Ci nie podam ale wpisz sobie w googla tekst .. Podpisanie kontraktu: ostateczna decyzja czy wstęp do negocjacji? .. i wybierz pozycję 1 albo3 - dalej radź sobie sam.

3

Odp: musze zrobic projekt o problemie miedzynarowodym.

czy  ow problem miedzynarodowy ma sie ograniczac do sfery ekonomicznej? bo takie odnosze wrazenie...

dla mnie problemem wiedzynarodowym jest kryzys gospodsrczy albo wojna w syrii...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » musze zrobic projekt o problemie miedzynarowodym.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024