Krwawienie i brak miesiączki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Krwawienie i brak miesiączki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Krwawienie i brak miesiączki

Witam. Ostatnio dostałam krawawienia (normalnego ze skrzepami) jakos tydzień przed miesiączką . Trwało ono 2-3 dni i było skąpe ale jednak. Teraz miesiączka spoźnia mi sie juz 5 dzień i nie wiem czy to krwawienie było miesiączką czy nie... Zrobiłam testy ciązowe w czasie spodziewanej miesiączki- wyszły negatywne.

Nie wiem o co chodzi. Proszę o pomoc...

Zobacz podobne tematy :
Odp: Krwawienie i brak miesiączki

Eliza90,
czym szczególnym charakteryzywało się to 2-3 dniowe skąpe krwawienie, że uważasz, iż było ono czymś innym niż miesiączka, która pojawiła się po prostu o tydzień wcześniej?

3

Odp: Krwawienie i brak miesiączki

Cykle bezowulacyjne potrafią być krótsze i charakteryzują się skąpym krwawieniem. Jak to akcja jednorazowa, to wszystko gra. Don't worry smile

4

Odp: Krwawienie i brak miesiączki

Czym sie charakteryzowała ? hmm ... w sumie brzuch mnie bolał i krzyż do tego. Więc niczym szczególnym poza tym że byla skąpa i trwała krótko ... Straszyli mnie że to mogło być poronienie albo coś... więc wystraszyłam sie bardzo.

Dzękuje

5

Odp: Krwawienie i brak miesiączki

ostatnio miałam tak, dwa razy pod rząd, potem cykl wrócił do normy. Powiedziano mi, że przez stres, a miałam ogromny, ciężki egzamin, zdawałam kilka razy, to mnie przybiło. Niestety stres jest przyczyną wielu chorób sad

6

Odp: Krwawienie i brak miesiączki

witam,
od maja b.r. staraliśmy się z mężem o drugie dziecko, aż w końcu się udało:). w połowie listopada zobaczyłam na teście dwie kreski. Cykle miałam od zawsze bardzo regularne ( 28-29 dni).W  6 t.c poroniłam samoistnie w pracy i od tego momentu wszytko się pochrzaniło. Krwawienie trwało do 4 grudnia. tego też dnia wybrałam się na wizytę do gina. Przepisała mi Duphaston na 10 dni. 19 grudnia byłam znowu umówiona na wizytę i rano dostałam  krwawienia, które trwało dosłownie 3 dni. Dziś mamy 2 stycznia a ja znowu krwawię(plamię).Nadmienie,że TE krwawienia są bardzo skąpe, ciemno brunatne, nie towarzyszy im zaden ból. Staramy się z mężem nadal, ale nie wiem co teraz zrobić i jak liczyć dni płodne bo na paskach owulayjnych, ile bym nie zrobiła, zawsze mi wyjdą dwie kreski. co to jest?????????

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Krwawienie i brak miesiączki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024