problemy łóżkowe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » problemy łóżkowe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: problemy łóżkowe

Witam, wiem że to forum jest niby dla kobiet ale właśnie chciałem się poradzić w mojej dziwnej sytuacji smile

a więc tak mamy po 20 lat jesteśmy ze sobą ok 3-4 lata uprawiamy seks od ok. roku

problem jest w tym jak ten seks wygląda, nasz seks wygląda dość dziwnie nigdy jej nie widziałem nago zawsze odbywa się to po ciemku pod kołdrą i zaczyna od tego że całujemy się chwile odrazu rozbieramy ( wszystko pod kołdrą ) i gdy tylko się rozbierzemy to ona odrazu "wpycha" na siłę ja widzę że ją to boli nawet ale nie wiem czemu tak robi. Nie daję mi się nawet podotykać jakoś rozpalić nas jak tylko próbuje to mi zabiera ręce. Odrazu mowię że nie jestem jakimś wyczynowcem narazie tylko poczatkujący więc ten seks nie trwa nie wiadomo ile i jak tylko dojdę to ona odrazu się obiera i wyskakuje z lóżka o jej orgazmie to nawet niema co myśleć żadko się zdaża i tak wygląda  nasz seks który mniej wiecej jest raz dwa razy na tydzień. Dawniej były jakieś pieszczoty ale to w bardzo  małym stopniu. Co ja mam robić w takiej sytuacji jak z nią rozmawiać? Przekonać że to nie jest złe? Bo szczerze mnie to męczy chciałbym coś więcej i to nie chodzi o to że ja jestem jakiś zboczny czy coś w tym stylu tylko że mi się wydaje że to jest normalne. Dodam że ona jest bardzo ładna strasznie mnie podnieca na sam widok w bieliznie bo na tyle mogę mnie dreszcze przechodza wiec nie sądzę żeby miała jakieś kompleksy bo nie jest gruba ani nic z tych rzeczy. A ja nie chce szukać tego u innej chciałbym być z nią i mieć ten własny "raj w łożku" tylko z nią.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Artemida (2012-11-15 16:40:33)

Odp: problemy łóżkowe

Odpowiedzi może być 1000. Tu nie ma jasnowidza. Szczera rozmowa - tyle mogę doradzić.

Wygląda, jakby ona chciała:
1. Szybko mieć to z głowy
2. Żebyś był zaspokojony.

Gdzie to robicie?

3

Odp: problemy łóżkowe

A mi mimo wszystko wydaje się, że dziewczyna ma kompleksy. Nawet ładne dziewczyny je mają, my zawsze znajdziemy dziurę w całym więc wiesz. Może na początek spróbuj jej prawić komplementy, mów jak na Ciebie działa, jak Cię podnieca. I zobacz czy po tym się coś zmieni.

4

Odp: problemy łóżkowe

Wydaje mi się, że jesteście po prostu młodzi. Nie macie ogromnego stażu, więc troszkę cierpliwości. Ja też chyba nie należę do wstrętnych kobiet a często słyszę ,,kiedy ty się w końcu przestaniesz wstydzić?''. Może powiedz jej, że chciałbyś się nią dłużej cieszyć, dłużej dotykać, tak po prostu otwarcie. Mów jej dużo komplementów. Musi poczuć, że całkowicie ją akceptujesz i że jest dla Ciebie piękna.Czasem jest tak, że niby się to wie, ale tych słów potrzeba do życia jak powietrza. Zacznij delikatnie ,,rozświetlać'' atmosferę. Może jakieś świeczki, wcześniejsza pora itp. My przynajmniej stawialiśmy powoli takie kroczki. Każda kobieta jest inna, ale szczerość i delikatność na każdej robią takie samo wrażenie.

5

Odp: problemy łóżkowe

Ktoś ją mógł gwałcić w dzieciństwie. Dziwny to odruch "wsadzić" sobie, odczekać, uciekać.

6

Odp: problemy łóżkowe

Wedlug mnie jest zakompleksiona.

7

Odp: problemy łóżkowe

lulek15 - a rozmawiałeś już z nią na ten temat? Powiedziałeś jej o swoich pragnieniach i oczekiwaniach? Pytałeś się jej czemu tak robi? Bo to od tego powinno się zacząć - nie od forum.

8 Ostatnio edytowany przez Animus (2012-11-16 07:55:34)

Odp: problemy łóżkowe

To nie muszą być kompleksy, to może być normalny wstyd, krępująca nagość. Można to sprawdzić w rozmowie na ten temat, niekoniecznie na temat tego co robicie, ale na przykład o nagości w filmie, w sztuce, aktach.

Taki wstyd jest efektem wychowania. Poznałeś Jej rodziców?

I ważne, ile macie lat?

9

Odp: problemy łóżkowe

Po 20 lat

Ogólnie to ona pomieszkuje ze mną śpimy razem, znam ich rodziców bardzo dobrze o żadnym gwałcie niema szans a robimy to u mnie w pokoju zamknięci tu nikt nie wchodzi. Co do nagości to ja takie rzeczy brzydzą niema szans żeby oglądnęła jakiś film tego typu. No właśnie co do rozmowy to ona zawsze mnie zbywa albo zmieni tego albo powie "nie bo nie" a jak np. popatrzę jak jest w bieliźnie na jej piersi czy coś to odrazu jest "tekst a ty gdzie się tam patrzysz"? ja nie chce być nachalny no ale ciężka sytuacja

10

Odp: problemy łóżkowe

A może... Może ona po prostu nie do końca jest pewna swoich uczuć do Ciebie? To ogromnie blokuje...

11

Odp: problemy łóżkowe
sam22 napisał/a:

Ktoś ją mógł gwałcić w dzieciństwie. Dziwny to odruch "wsadzić" sobie, odczekać, uciekać.

Trudno przyznać, ale to może być prawda.

12

Odp: problemy łóżkowe

o tym samym pomyślałam, może nie jest pewna. rozmowa jest najlepszym wyjściem.

13

Odp: problemy łóżkowe

to wygląda tak jakby się do tego zmuszała, jakby to był jej obowiązek. Jesteśmy razem, ty chcesz seksu, a ja chce z Tobą być no to sie poświęcę. bo jak nie będziemy tego robić to pewnie mnie zostawisz.
Z czasem będzie tylko gorzej, szczególnie, że nie chce rozmawiać.
Ty zacznij rozmowę i może nie pytaj jej się dlaczego? itp Zacznij mówić o sobie, dlaczego Tobie nie odpowiada taka sytuacja, oczywiście cały czas podkreślając swoje uczucia do niej.

14

Odp: problemy łóżkowe

Zgadzam się z Nirvanką - ta dziewczyna robi to nie dlatego że lubi ale dlatego że uważa że tak powinna że jej chłopakowi sie to należy skoro chodzą ze sobą. Może chłopak ma też jakieś nieodpowiednie podejście (choć z tego co piszę wynika że nie robi nic źle) przezco ją krępuje. Sporo winy bym tu zrzucił jednak na mlody wiek. W takim wieku ludzie jeszcze nie znają swojego ciała na tyle dobrze żeby wiedzieć czego chcą w łóżku, czego oczekują od partnera i co można mu dać od siebię. Myślę że z czasem będzie lepiej.
Może też dość konserwatywne wychowanie ma tu swój wpływ na to że dziewczyna wstydzi się swojej nagości.

15

Odp: problemy łóżkowe

Witam czytam i tak myślę kurcze o co jej chodzi ...dlaczego robi tak a nie inaczej ...i tak myślę że na pewno musisz  jej powiedzieć otwarcie o wszystkim . nie żę chcesz zobaczyć ją w końcu w bieliźnie czy nago bez żądnych krępacji i że chcesz ją po dotykać tylko że chcesz tego by ona też nauczyła się czerpać z tego przyjemność żeby spróbowała ...małymi krokami . Na 99% stawiam że nigdy nie miała orgazmu . A i jeszcze jedno nie bądź pewny że kompleksów nie ma bo może być tak że ona się czuje przy tobie swobodnie ? Może to głupie no ale ..bekacie przy sobie ? czy się wstydzicie   przy sobie tego ? Takie małe głupie rzeczy ale naprawdę , może ona musi się poczuć pewnie ? Zacznij od małych rzeczy . Może ona boi się że nie spełni twoich wymagań , a może ma jakieś problemy ''kobiece''?
Pomyśl o tym i pogadaj z nią..;)

powodzenia !;)

16

Odp: problemy łóżkowe

Wygląda, jakby się wstydziła. Może jej zależy na tym, żeby Tobie było miło, a sama ma jakiś problem, może nie chce się wygłupić... Jest dużo "może", bo przyczyn może być multum. Pogadaj z nią, ale bardzo delikatnie. Może zaproponuj zabawę, że będziecie tylko w bieliźnie i będziecie się przytulać i głaskać wink że dziś jesteś zmęczony i zestresowany, że chcesz tak spokojniej. Zadbaj, by było spokojnie, światło takie nieostre, przy słabym świetle lepiej się wygląda smile Poćwiczcie tego typu bliskość, może dziewczyna się przełamie. Jeśli o to chodzi.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » problemy łóżkowe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024