Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...

Mam niskie poczucie własnej wartości. Ostatnio zobaczyłam zdjęcie byłej mojego faceta. Bardzo ładna dziewczyna. Doszłam do przykrego dla mnie wniosku, że gdyby poznał nas w tym samym czasie, to z pewnością wybrałby ją a ja nie miałabym na co liczyć.

Chodzi głównie o wygląd, ale nie tylko. O styl bycia, inteligencję, poczucie humoru, styl. Uważam się za gorszą i nie mam pojęcia jak to zmienić...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...

Prosta rada : zapytaj go co w Tobie ceni i co mu się w Tobie podoba. Powinno pomóc;)

3

Odp: Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...

Po co się zadręczasz myślami co by było gdyby? Poza tym jeżeli uważasz, ze jego była jest ładna i dlatego wybrałby ja, to nisko go oceniasz.
Prosty dowód: Po co facet by z Toba był, gdyby miał o Tobie zdanie jakie masz sama o sobie? Jedyne, co może go odstraszyć, to Twoje marudzenie, wiec nie wywołuj wilka z lasu smile.

4

Odp: Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...

Skoro jest z Tobą, to znaczy, że on to widzi inaczej i dla niego jesteś piękna!

5

Odp: Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...
mOBSCENE napisał/a:

Mam niskie poczucie własnej wartości. Ostatnio zobaczyłam zdjęcie byłej mojego faceta. Bardzo ładna dziewczyna. Doszłam do przykrego dla mnie wniosku, że gdyby poznał nas w tym samym czasie, to z pewnością wybrałby ją a ja nie miałabym na co liczyć.

Chodzi głównie o wygląd, ale nie tylko. O styl bycia, inteligencję, poczucie humoru, styl. Uważam się za gorszą i nie mam pojęcia jak to zmienić...

Myśle ,że szukasz dziury w całym. U mnie zawsze było tak, że każda nowa dziewczyna była dla mnie tą najpiękniejszą, najcudowniejszą , a jak pózniej oglądałem jakieś zdjęcia swoich byłych to bez entuzjazmu, nie miały dla mnie żadnego znaczenia, poza tym ,że były jakąś częścią moich wspomnień- bez znaczenia.

6

Odp: Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...

Wiesz jesteś na najlepszej drodze by oszaleć - po co się porównujesz do kogokolwiek - po co jakieś jego byłe podpatrujesz ? Jest z TOBĄ więc musisz coś w sobie mieć !zresztą co tam widac po zdjęciach ich inteligencję ?
Poważnie nie wpędzaj się w zbędne kompleksy, ale rozwijaj się, skoro już widzisz u siebie jakies mankamenty - dbaj o wygląd, rozwijaj umysł (kurs językowy, komputerowy, ) jakieś zainetersowania ,żebyś sama wewnętrznie czuła się lepsza i atrakcyjniejsza !

Nie psuj swojego związku wkręcaniem sobie jakichś 'czarnych scenariuszy' i dołowaniem się !

7

Odp: Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...

Gdyby wolał ją od Ciebie, to by się z Tobą rozstał i zrobiłby wszystko, aby znow wejść związek ze swoją byłą parnerką. Z jakiejś przyczyny się rozstali, on połączył się z Tobą, proste równanie -dajesz mu coś, czego ona nie mogła lub nie chciała mu dać. I bardzo dobrze smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Porównywanie się do byłych dziewczyn faceta...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024