Drażliwy temat. Swędzenie po stosunku - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-08-31 19:07:22

pysiame
Niewinne początki

Drażliwy temat. Swędzenie po stosunku

Witam serdecznie smile
Przejdę od razu do sedna sprawy. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że po stosunku z moim chłopakiem na drugi dzień zaczyna mnie swędzieć wejście do pochwy, występuje suchość i białe upławy. Byłam parę tyg temu u ginekologa, miałam robioną cytologie i wynik wyszedł pozytywnie ( numerek 1), żadnych stanów zapalnych i grzybicznych. Brałam również globulki dopochwowe.
Zaznaczę, że u chłopaka po ostatnim stosunku wystąpiło łuszczenie się skóry nad jądrami i nie wiemy oboje co to może być. Używamy prezerwatyw. Od ostatniego stosunku minęły już 3 dni i niepokojące objawy nadal występują.
Czy ktoś miał kiedyś taki przypadek?
Z góry dziękuje za odpowiedź wink

#2 2012-09-02 21:12:12

Marzena1
Przyjaciółka Forum

Re: Drażliwy temat. Swędzenie po stosunku

A czy takie objawy pojawiały się przed użyciem prezerwatyw ?
Być może masz uczulenie na lateks...
Ja np nie mogłam się kochać w prezerwatywie, ponieważ coś mnie "obdzierało" , jak dobrze że już nie musze tongue

Czy partnera "swędzi" penis ?
Jeżeli tak, to musicie sie najpierw oboje "wyleczyć" a dopiero kochać się...
Zapytaj w aptece o jakieś maści i kup sobie i chłopakowi żele do mycia miejsc intymnych, przeciw podrażnienią, na pewno nie zaszkodzi a pomoże przy następnych podraznieniach.

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

Ostatnie tematy :

Stopka forum