Mam ochote ze soba skonczyc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Mam ochote ze soba skonczyc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Mam ochote ze soba skonczyc

Witam Was, postanowilam napisac na tym forum, bo mozliwe, ze ktos mial podobnie do mnie i z tego wyszedl, a teraz cieszy sie zyciem i cos mi poradzi.
Moj problem jest taki, mam dosyc wszystkiego, nie mam sensu zadnego w zyciu, zadnego celu, ktory by mnie cieszyl. Wszystko przez to, ze bylam ze wspanialym mezczyzna, tyle ze zonatym i jak sie mozna domyslec przez niego stracilam caly sens swojego zycia, bo to z nim mialam plany na cale zycie, sa mnie uswiadamial jacy bedziemy szczesliwi i nagle z dnia na dzien zniknal. Ale o tym zwiazku jest dluga historia i nie bede sie rozpisywala bo nie o to mi chodzi.
Od wielu miesiey nie moge sie pozbierac, bardzo duzo pije, pije codziennie, nie potrafie przestac.
Bardzo kocham tego mezczyzna, choc minelo juz troszke czasu nie moge zupelnie dojsc do siebie.
Mialam wczesniej jakies zwiazki i dlatego mam porownaie, wiem, ze to ten jedyny. Przez to mam depresje, gdy byl on mialam po co wstawac. Teraz nie mam sensu zycia, probowalam sie umawiac z innymi mezczyznami ale to nic nie dalo, bylo jeszcze gorzej. Poza alkoholem nic sie juz dla mnie nie liczy, nie mam rodziny, znajomi caly czas pracuja i maja swoje obowiazki domowe, takze nawet nie mam z kim o tym porozmawiac. Jak odnalezc sens zycia? Jestem w totalnym dole, od kilku miesiecy nie wychodze z lozka, jedynie do sklepu. Nie moge na siebie patrzec, pierwsza mysl po przebudzeniu jest o nim, kazda kolejna rowniez, gdy zasypiam nie moge sie skupic na niczym innym, to juz chyba choroba. Myslalam, ze to przejdzie dalam sobie czas a jest coraz gorzej, nie mam po co zyc czuje sie jak pasozyt. Budzi mnie w nocy stres, ze go nie ma.
Nie moge patrzec na swoje odbicie w lustrze, przez alkohol, nerwy i lek wygladam strasznie. Nie potrafie dojsc do siebie, mam niska samoocene, kalecze sie psychicznie, mam dosyc zycia, hoc zawsze sie nim tak cieszylam, nie wiem juz co robic... probowalam nie pic, ubrac sie pomalowac, wyjsc gdzies, efektow nie bylo, bo znowu wracalam do lozka i zatapialam swoje smutki.
Mial ktos z Was kiedys podobnie i udalo mu sie wyjsc z tego dolu? Jesli tak to prosze o porady.
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mam ochote ze soba skonczyc

Nie byłam w podobnej sytuacji, ale...
Poszukaj, TERAZ, w internecie namiarów na jakiegoś psychiatrę, zadzwoń i umów się na wizytę.

3

Odp: Mam ochote ze soba skonczyc

Jestem właśnie w takim dołku, nie mozesz siedziec w domu,wychodz na spacery jak najczesciej, znajdz sobie jakiekolwiek zajecie nie wiem gotuj wymyslaj jakies dania itp., duzo rozmawiaj z ludzmi, nie mozesz byc sama bo bedzie jeszcze gorzej, nie zamartwiaj sie tym, moze nie pij alkoholu? ja po alkoholu mam napady i chce dzwonic i pisac do niej, musisz przetrwac to i żyć własnym życiem, napewno poznasz wartościowego człowieka w swoim życiu, który bedzie Cię kochał.

4

Odp: Mam ochote ze soba skonczyc

Dzien dobry,

Bradzo poruszyl mnie twoj mesaz.

Chcialabym ci pomoc. Tylko jak?
Chcialabys moze ze mna korespondowac i opowiedziec mi jak sie czujesz nawet po alkoholu?

Mysle, ze jest jakas mozliwosc by wyjsc z tego etapu, to napewno przejsciowe...
Proponuje ci bezinteresowne wysluchanie wszystkiego co chcialabys powiedziec.
Ulzyj sobie slowem, moze to pomoze choc na jakis czas?

Moze do mnie napisac na skrzynke internetowa. Odpowiem i sluze cieplem i cierpliwoscia.

Z powazaniem

Leszczynek

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Mam ochote ze soba skonczyc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024