nie wiem czy dobrze robie..... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie wiem czy dobrze robie.....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: nie wiem czy dobrze robie.....

Mam ten sam problem. Moj facet mnie zdadzil dla mnie to byl szok...dowiedzilam sie przypadkowo.On pojechal do swojej mamy ja zostalam w domu zeby sie pouczyc chcialam zapalic papierosa ale nie moglam znalesc zapalniczki i szukalam u niego w tobie zamiast zapalniczki znalazlam kilka kartek i karte do aparatu. Nie wiem dlaczego ale sprawdzilam co tam jest. I znalazlam zdjecia jego i jej. Zaraz do niego zadzwonilam i poweidzilam / krzyczalam ze bedzie dla niego lepiej jak nie przyjedzie dzis do domu.Ale przyjechal....zapytal sie co sie stalo i wtedy sie zaczelo pokazlam mu te zdjecia zamknelam komputer podeszlam do niego uderzylam go kilka razy w twarz i poszlam do lazienki on po kilku sekundach przyszedl chyba chcial ze mna porozmawiac a ja uderzylam go znowu i kazalam mu wyjsc. Wykopalam sie i wyszlam z domu do baru.A jeszcze przed wyjsciem powiedzialam ze jak wroce do domu mam miec bilet do domu w jedna strone. Jak siedzialam w barze przy piwku zadzwonil do mnie powieczal  ze chce ze mna porozmawiac powiedzialam gdzie jestem przyszedl i zapytalam sie czy mnie z nia zdradzil powiedzial ze nie/ tylko sie z nia pocalowal nie wierzylam mu... przysiegal mi ze nie!!! Nastepnego dnia wstalam rano i wyszlam z domu nie chialam z nim rozmawiac nie wierzylam mu ze mozna *tylko* pocalowac dziewczyne i nic wiecej...W pracy mial trenig i musial wyjedzac przez 3 mieisace powiedzialm sobie ze i tak sie dowiem / i tak wiedzialm ze mnie oszukuje ale chcialam sie od niego prawy sie dowiedziec uslyszec ja od niego. Wymyslam sobie ze zaloze sobie e-mail i napisze do niego po hiszpansku. Wyslam go do mnie i do niego. Po 30 minutach dzwoni do mnie i mowi jejku jaki ja zdenerwowany jestem pytam sie dlaczego powiedzial ze ona do niego napisala.Co do mnie powiedzil a ja sie zapytalam czy mnie z nia zdradzil ( modlilam sie ze powie ze nie) powiedzial tak ;-( Rozlonczylam sie wylanczylam telefon zdzwonil na domowy nie chcialam z nim rozmawiac. Napisal mi sms ze spal z nia ze wyslal jej pieniadze,ale od dawna nie utrzymuja ze soba  kontaktu. Nie utrzymawalam z nim kontaktu. Napisalam tylko do niego ze to jest moj ostani sms. Odpisal ze nie, ze nie da mi odejsc. Po 2 tygodniach wrocil do domu  balam sie tego spotkania nie wiedzial jak zaraguje. Ale poszlismu na balkon i chial ze mna porozmawiac.Ja siedzialam i sluchalm.Na koniec powiedzial ze nie wiem czy mu wybacze i ile czasu potzrebuje.On odpowiedzial ze bedzie tyle czekal ile ja go potzrzebuje. Dzis wszystko sie zmienilo on sie zmienil udawadnia ze mnie kocha (mam taka nadzieje) Kocham go ale powiedzial sobie ze jak zrobi to jeszcze raz zostawie go nawet ne bedzie wiedzial kiedy.Nie wiem czy kiedys zapomne.Ale wiem ze go kocham.Teraz od czasu do czasu wysylam do niego i do mnie e-mail niby od tej kobiety zeby nauczyc go ze prawda i tak kiedys wyjdzie na jaw.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem czy dobrze robie.....

Z tego nic nie będzie, jak ktoś zdradził raz, zdradzi i drugi. Nie ważne czy facet czy kobieta, ale jak się widzi, że tej drugiej osobie zależy, że wybacza, to potem nachodzą myśli, raz wybaczył/a to wybaczy i następny.

3

Odp: nie wiem czy dobrze robie.....

Pela nie uogólniaj, każdy może dostać jedna sznase, jedna jedyna, jak nie wyjdzie to wtedy drzwi zamknąć, mosty spalić wink

4

Odp: nie wiem czy dobrze robie.....

Zdradzi, nie zdradzi-nie wiadomo. Ale Ty Maludka, musisz zastanowić się czy będziesz w stanie z nim żyć. Całować go, przytulać, uprawiać seks. Czy gdy będzie daleko, będziesz w stanie nie wyobrażać go sobie z inną. Czy będziesz w stanie mu w 100% zaufać. Czy znów nie sprawdzisz tej karty z aparatu... Wybaczyć, chyba łatwo. Zapomnieć-jak dla mnie niemożliwe. Wiem, bo przeszłam przez coś podobnego.

Nie warto tracić czasu na kogoś kto nas nie szanuje, kto zdradza a potem udaje wielką skruchę.

Nie i już.

5

Odp: nie wiem czy dobrze robie.....

Wiem tyle ze nie zapomne tego mialam takie dni ze go widzilam z nia. Bylo trudno....ale to jak ktos napisal dac mu jedna szanse...
a jak nie wypali to odejsc.... boje sie jak zrobi mi to jeszcze raz to znowu bede cierpiala... ale codziennie rano wstaje i mowie zadna kobieta nie zniszczy tego uczucia...nie pisalam wczesniej ale bylam z nim w ciazy w 8 miesiacu poronilam ( caly czas byl przy mnie) 2 dni pozniej moj tata wrocil do Polski a w moje urodzinny moja mama do mnie zadzwonila i powiedzila ze tata ma nowa kobiete.Byl przy mnie pomogl mi... Do tej pory spiera mnie ....jak rozmawialam z kolega o tym wszytskim on powiedzial ze on mnie kocha i zrobil najwiekszy blad w zyciu... ze on by dla mnie wszystko zrobil..i tak jest...
Mam pytanie dla facetow czy do kobiety czy mozna zdradzic jeden raz ???


Ale wszyscy zasluguja na jeszcze jedna szanse...

6

Odp: nie wiem czy dobrze robie.....

Wspiera Cię a jednak wyrządził ci krzywdę, w dodatku sytuacje podobne.
Wiedział co zrobił Twój tato...mimo to On zrobił Tobie to samo.
Wydaje mi się ,że Twój chłopak jeszcze nie wydoroślał o odpowiedzialności też chyba nie wielkie ma pojęcie.
Zdradzać można wiele razy,raz albo wcale i nie ma na to żadnych reguł.
Zależy to tylko i wyłącznie od Nas samych.

7

Odp: nie wiem czy dobrze robie.....

nikandra do Ciebie...
Nie wiem czy mam od niego odejsc...kocham go i nie wiem czy dalam bym rade spakowac swoje rzeczy i zamknac drzwi teraz kiedy jest tak dobrze....

8

Odp: nie wiem czy dobrze robie.....

Czasem trzeba. Ja próbowałam, zmiany-nowe mieszkanie, otoczenie. Nic to nie dało. Uczucie zgasło i czułam tylko wstręt.

Jeśli chcesz, to wybacz i próbuj, ale wydaje mi się że nigdy o tym nie zapomnisz i gdzieś to będzie wracało.

9

Odp: nie wiem czy dobrze robie.....

Dla mnie to jest strasznie trudne...
Szczerze do tej pory nie moge uwierzyc w to co zrobil....
Rozmawiam z nim o tym wszystkim mowie mu ze jak zrobi to jeszcze raz to mnie juz nie zobaczy...
on odpowiada ze, juz nigdy tego nie zrobi obiecuje mi...

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ...
ale rozbi mi rozne niespodzianki zabiera mnie na wycieczki..kwiatuczki czekoladki....
romatyczne kolacje
Moze zaluje?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie wiem czy dobrze robie.....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024