gdzie za granicą nieprzepłacając dobrze wypocząć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » gdzie za granicą nieprzepłacając dobrze wypocząć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1

Temat: gdzie za granicą nieprzepłacając dobrze wypocząć?

może wątek się już pojawił ale jak nie to prosze o jakieś dobre rady jakieś stronki sprawdzone miejsca cokolwiek
do 2tys łącznie bo wiecej nie chce wydać

chciałabym gdzieś wyjechać
oprócz tunezji smile tam byłam dwa lata temu na wakacjach
z góry dziękuję

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gdzie za granicą nieprzepłacając dobrze wypocząć?

Ja w maju byłam w Grecji, w Olimpic Beach, tyle że jechaliśmy autokarem, za 10 dni zapłaciliśmy około 500 zł za osobę, wyżywienie we własnym zakresie.

3

A ja kocham Węgry- wąskie uliczki, ciepłe baseny, arbuzy i duuużo wina;)

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.
Reklama

4

zobacz może ofertę Orbis Travel, my u nich kupiliśmy bardzo tanio wakacje, akurat są spore rabaty w tej chwili
tu jest ich strona: http://www.orbistravel.pl/?ls=NK

5

Nadias - Egipt jest dość tani, a z bliższych kierunków to Bułgaria na przykład... Odradzam Włochy i Hiszpanię - co z tego, że znajdziesz wyjazd w rozsądnej cenie jeśli kosmiczne ceny na miejscu szybko te 2 tys rozdysponują?

6

A jeśli chodzi o wycieczki np. 6 Dni w Paryżu od 1011zł. Taka cena wygląda aż nierealnie big_smile

7

Bo jest nierealna, sylfka... Sprawdź ile jeszcze musisz do niej dopłacić, czyli dokładnie przeczytaj ofertę wink

8

wcale nie jest aż tak nierealna, biura podróży walczą o klientów, więc oferty muszą mieć konkurencyjne wink

9

Dorotko, ja pracuję w biurze podróży i wiem na czym polega konkurencja w tej branży...

10

A możesz napisać coś więcej?

11

Jeżeli oferta jest podejrzanie tania to może znaczyć, że ma sporo ukrytych dodatkowych kosztów (opłaty lotniskowe, wyżywienie dod.płatne, dopłaty do programu itp). Z przerażeniem patrzę czasem jak bardzo niekompletną treść mają oferty niektórych biur podróży - trzeba się bardzo postarać, żeby wyczytać z niej co mamy w cenie a co nie.

Ale jest też dobra wiadomość. Czasem można trafić na świetną ofertę bardzo tanio, ale pod warunkiem, że jest się gotowym spontanicznie zaplanować wakacje smile Biura podróży mają często wykupione miejsca w hotelu czy samolocie i jeżeli nie zbierze się komplet to i tak za te miejsca płacą. Więc czasem opłaca się sprzedać po cenie bardzo niskiej, żeby tylko straty ograniczyć smile

Np w zeszłym roku w ramach takiego "ograniczania strat" z naszego biura można było wyjechać na Sycylię lub do Grecji (obóz młodzieżowy 12 dni) za 999 zł a samolotem do Bułgarii za 1499 (też obóz 12 dni) smile

P.S. Noclegi w Paryżu i pod Paryżem są kosmicznie drogie smile Za 1011 zł można dojechać do Paryża, mieć nawet opiekę pilota, noclegi w hoteliku bez gwiazdek 30 km od Paryża, może nawet śniadania ale z pewnością nie było tam żadnych wstępów do zwiedzanych obiektów smile

12

Ja myslę, ze kierunek Rumunia, Bułgaria jest dobrym pomyslem. Ceny są przystępne, a panstwa w unii eur. wiec w miare bezpieczne

Jeśli wszyscy wokół Ci kadzą, zważ, byś nie został zaczadzony

13

Ale do Rumunii niestety nie ma tanich lotów, znajoma jechała niedawno 4 dni z Gdańska na południe Rumunii, do swojego chłopaka, bo jednak pociągami wyszło o wiele taniej niż samolotem, a mimo to podróż kosztowała ją tyle, co nas wakacje na Krecie na początku maja

14

w Bułgarii nie jest drogo, a wypocząć można rewelacyjnie, w zeszłym roku byłam przez tydzień w Złotych Piaskach i chyba faktycznie łącznie cały wyjazd wyniósł mnie 2tyś, a bawiłam się bardzo dobrze, także polecam ten kraj smile

15 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 22:53:10)

Ja uwielbiam podróżować po krajach śródziemnomorskich, a najbardziej to chodzić i zwiedzać smile a jakie są wasze ulubione miejsca? Ja osobiście zakochałam się we Francji wink

16

W tym roku bardzo tanie są: Turcja oraz Egipt - spójrzcie z resztą na allinclusive.com.pl - mozna plażować, nurkowac i zwiedzać a na wakacjach chyba o to właśnie chodzi. Z drugiej teź strony mozna samemu zorganizować sobie wyjazd na przykład samochodem ze znajomymi - wtedy koszta się rozkładają.

17 Ostatnio edytowany przez Bardolka (2011-07-08 13:07:13)

Ja polecam Turcję (do Egiptu prędko nie wrócę, denerwuje mnie syf, jaki panuje w tym kraju i nieżyczliwość miejscowych, choć rafy sa przepiękne). W Turcji jest pieknie, radośnie, miejscowi są bardzo mili, są duże możliwości relaksu, zwiedzania i miłego spędzania czasu. Ze swojej strony polecam smile

Moje 3 ostatnie wakacyjne wyjazdy wykupiłam w poniedziałek ok. południa, a wylot był we środę rano smile

Po prostu mieliśmy urlop na dane 10 dni i musieliśmy się zmieścić w tych dniach z 7dniowym pobytem smile

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

18

no to do wyboru zostaja 2 paśtwa Bułgaria lub Chorwacja - w obu jest w miare tanio i w miare ładnie:0

19

Hmm, teraz można pojechać za rozsądna cenę niemal w każde miejsce jakie sobie wymarzysz. Ja osobiscie polecam Ci kraje Europy Wschodniej, bo tam są naprawdę świetne warunki, zdecydowanie niższe ceny, a do tego ludzie się bardzo życzliwi i pomocni, niektórzy miejscowi w bardziej znanych kurortach nawet radzą sobie po polsku. Ja planuję wyjazd do Chorwacji, poki co przegladam oferty tu i tam, a w głównie allinclusive. Wiadomo raz sie żyje, warto więc dopłacić i bawic sie swietnie bez troski o portfel.

20

Chorwacja smile Mili ludzie, czyste ( chociaż bardzo słone ) morze i przystępne ceny nawet w sezonie.

21

Dokładnie, bardzo lubię ten kraj, podobnie jak Węgry. Szkoda, że my nie mamy tyle słońca, optymizmu i radosci zycia co oni.

22

Z własnego doświadczenia mogę polecić wypoczynek we Włoszech w Livigno. Podróżuje tam od wielu lat i nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne. Świetnie można tam wypocząć zarówno w lecie jak i w zimie. Apartamenty zawsze rezerwuje z pomocą Volare i muszę powiedzieć, że dzięki temu jeżdżę za każdym razem w różne miejsca (za każdym razem inny hotel). Muszę jeszcze powiedzieć, że wielu ludzi uważa, że wakacje za granicą to straszny wydatek - a to nic bardziej mylnego. Wykupienie wczasów za granicą jest bardzo porównywalne finansowo do kosztów wakacji spędzanych w naszym kochanym kraju...

23

Bułgaria, Grecja.. W zależności kiedy kupisz i gdzie. Jak trafisz na last minute to można bardzo tanio kupić wakacje w Grecji, Turcji (ale teraz to słaby pomysł).

24

śledź oferty biur podróży, bo wczesną wiosną można trafić na naprawdę fajną wycieczkę. Wiem, że z niektórych biur już w marcu latają np. na Majorkę.

25

Chorwacja chyba na razie króluje jeśli chodzi o niedrogie kierunki, a przy tym miejsce, gdzie jest naprawdę ładnie, gdzie jest co robić no i pogoda zapewniona. Dodatkowo naprawdę w rozsądnej cenie można wynająć dom i dojechać samochodem (podróż nie jest męcząca). Ja osobiście preferuje taki sposób wypoczynku, bo nie znoszę hoteli i tłumów.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » gdzie za granicą nieprzepłacając dobrze wypocząć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016