Cykl miesiączkowy a badania hormonalne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

Witam kobietki smile chcę zasięgnąć waszej pomocy gdyż mam zespół policystycznych jajników. Mój lekarz dał mi skierowanie do szpitala na badania hormonalne.Mam się zgłosić w 3 dniu cyklu. Nie raz już w tym wszystkim się gubię . Dziś dostałam miesiączkę(w końcu) , czyli 3 dzień cyklu wypada mi w sobotę tak ? Jakoś dziwnie że podczas miesiączki mam być w szpitalu

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

No tak w sobotę:D

3

Odp: Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

Jeśli tak Ci powiedział lekarz, to tak zrób - gdzie jest problem? Trzeci dzień cyklu = trzeci dzień okresu, więc tak, wypadałby w sobotę. To, że masz miesiączkę nie jest przeciwwskazaniem do badań - przecież badania hormonalne robi się z krwi (gwoli ścisłości: tej pobieranej z żyły w ręce wink), nie jest to badanie ginekologiczne.

4

Odp: Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

O dziękuje za odpowiedzi smile) po prostu nie chciałabym spędzić weekendu w szpitalu no ale cóż zrobić .

5

Odp: Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

A dlaczego miałabyś spędzić cały weekend w szpitalu? Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że badania hormonalne oznaczają dla Ciebie tylko przyjście na pobranie krwi a potem po wyniki - faktyczne badania robią specjaliści w laboratorium wink

6

Odp: Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

Bo właśnie lekarz mówił mi że to się zalicza jako normalny pobyt w szpitalu 2-3 dniowy smile no właśnie to tylko krew pobierają więc po co tam tyle byc ; /

7

Odp: Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

A to tego już nie wiem. Nie słyszałam o tym, żeby takie badania się robiło przez tyle czasu, ale kto wie? Może potrzebują je robić w jakichś konkretnych odstępach czasu? Tak czy inaczej - może i jeden weekend będziesz miała zajęty, ale w końcu zdrowie najważniejsze, prawda?

8

Odp: Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

Prawda prawda , tylko , że w soboty i niedziele ponoć badań nie robią laboratoryjnych . No nic , muszę dzwonić i się dowiedzieć smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Cykl miesiączkowy a badania hormonalne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024