urodziny, a ja sama - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: urodziny, a ja sama

Witam. Ten wątek pasuje do nieśmiałosci więc dałam go tu.
Więc mam pytanie do Was co Wy byście zrobiły?

moja koleżanka wyprawia urodziny, jednakze ja nikogo tam nie będę znała, ani dziewczyn, ani mężczyzn.
Mowiłam jej o tym, że pewnie będę się dziwnie czuła - osamotniona?
a ona, ze właśnie dlatego mam nikogo nie brać, bo poznam tam kogos. Ona oto zadba.

no i właśnie boję się, ze wyjdę na idiotkę, bo tam pewnie duzo osób będzie się znało; hm co robić
?

poszłybyście?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: urodziny, a ja sama

oczywiscie ze idz smile pomysl sobie tak : jesli towarzystwo Ci nie przypasuje to sama mowilas ze nikogo nie znasz wiec wiecej mozesz ich juz nie spotkac big_smile a jesli bedzie przeciwnie to tym lepiej dla Ciebie. a osobiscie uwazam ze zwykle na takich imprezach atmosfera jest przyjemna i kolezanka napewno nie pozwoli zebys czula sie osamotniona i nawet nie zauwazysz kiedy bedziesz sie bawila i smiala z caa reszta smile

3

Odp: urodziny, a ja sama

No pewnie że bym poszła:D na pewno znajdziesz jakieś towarzystwo dla siebie. Ludzie podczas imprez zawsze łatwiej się integrują. Moim zdaniem będzie ok, tylko bądź otwarta.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024