schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez karina85 (2009-03-14 12:41:35)

Temat: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

ktos uzywal??? co mozecie o nim powiedziec? chodzi mi o normalna odzywke i szampon.. bo ostatnio sie na nie skusilam bo byly w biedronce po 10,50...   hehe  smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

w ogole jakies sposoby na rozdwajające się końcówki ?????

3

Odp: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

Ja używam właśnie szamponu z Gliss Kura i jak dla moich włosów to najlepszy szampon jak do tej pory miałam , włosy są takie lśniące i gładkie  po nim , ale jakoś nie zauważyłam czy końcówki są rozdwojone na moich włosach . W każdym razie polecam mnie odpowiada ten szampon.

4

Odp: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

ja używam serum w sprayu z tej serii właśnie, ale niestety nie zauważyłam żadnej różnicy na moich końcówkach... ale używam tylko serum, szampon i odżywkę mam z Fructisa

5

Odp: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

Ja używałam ale dla moich włosów jakos mi nie pasował i przeszłam na Pantin provi do włosów suchych i zniszczonych. Dla rozdwajających koncówek polecam podcinanie.

6

Odp: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

Ja od bardzo dawna używam tego szamponu. Kupiłam za pierwszym razem ze względu na zapach i dopiero potem doczytałam, ze jest na rozdwajające się końcówki ;P

Czy jest skuteczny... ciężko powiedzieć, bo nikt nie liczy ile było rozdwojonych końcówek przed użyciem, a ile jest w trakcie wink Ale przed pójściem do fryzjera miałam już straszne końcówki, więc szampon nie bardzo pomagał. Ale przynajmniej nie narzekałam na włosy i skóra głowy mnie po nim nie swędziała.

7

Odp: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

Ogólnie to ja nie zauważyłam różnicy po tej odżywce. Lepsza jest l'oreala elseve.

8

Odp: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

Też nie wiem, czy jest jakiś skuteczny sposób na to, żeby się końcówki nie rozdwajały. Może i sera, czy maki na rozdwajające się końcówki w jakiś sposób zmniejszają ten problem, ale myślę, że skutecznym sposobem na to, żeby końcówki się nie rozdwajały jest ich regularne podcinanie.
Dzięki temu włosy będą wyglądały zdrowej i piękniej.

9

Odp: schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

Bardzo dawno (aż do wczoraj) nie podcinałam końcówek, bo jestem na etapie zapuszczania włosów, które rosną mi naprawdę szybko. Wczoraj fryzjerka nie chciała wierzyć, że włoski tak długo nie były obcinane (prawie osiem miesięcy). Wyrównała mi je tylko, bo końcówki były w porządku. Po każdym myciu wcieram różnego rodzaju fluidy. Obecnie jest to Fluid na końcówki- przeciw rozdwajaniu się marki Gliss Kur. Jeszcze lepszy wydaje mi się jedwab Biosilk.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » schwarzkopf Gliss Kur Do długich włosów o rozdwajających się końcówka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024