Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

słuchajcie mam taki problemik, mam nieregularny okres, poszłam do lekarza bo nie miałam go 2 miesiące.. przepisał mi luteine na wywołanie, dostalam okres i zaczelam brac normalnie tabletki antykoncepcyjne, nie krytykujcie mnie od razu.. ale z pewnych powodów nie zawsze zaleznych ode mnie.. zdarzyłlo mi sie nie wziąc najpierw 3 tabletek i po 2 wziętych znowu nie wziełam 2.. , chciałabym mieć dzidzie, ale lekarz mówi ze trzeba uregulować okres.. jak wsomniałam, tabletek nie wziełam ze względów niezaleznych ode mnie, i stad mam kika pytan czy branie ich bylo bez sensu? czy po wywołanym okrsie am normalny cykl taki jak przy swoim okresie? i czy mogłam zajsc w ciaze przy takim braniu tabletek ? bardzo prosze o odpowiedzi !!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

zajsc w ciaze moglas,nie wiem czemu lekarz nie uprzedzil cie ze jesli zapomnisz choc jednej tabletki to przez tydzien powinnas dodatkowo uzywac prezerwatyw.moj lekarz powtarzal mi to przy kazdej wizycie poniewaz ja ciagle zapominalam o jakiejs tabletce. wkoncu poprosilam o jakas inna antykoncepcje bo to bez sensu,prezerwatyw nie lubie a tabletek zapominam,dostalam plastry. sa swietne,mam bardzo regularny okres i musze o nich pamietac tylko raz w tygodniu.po pigulkach przytylam i to sporo a po plastrach ani grama.polecam naprawde goraco.wiem ze jest napewno jeden minus w polsce trzeba placic za plasterki i to chyba duzo,ja mieszkam za granica i tu antykoncepcja jest za darmo.

3

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

jeśli opóźnienie w zażyciu tabletki jest dłuzsze niz 12 godzin, przez 7 dni musisz dodatkowo sie zabezpieczac.

4

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

nie poinformował bo pewnie jest kretynem ;/ jak juz sie dowiedziałam, szkoda ze nie wiedziałam wczesniej.. oczywiście jeżeli będe w ciąży to będe przeszczęśliwa, aczkolwiek wolałam zapytac, bo o antykoncepcji niewiele wiem, wcześniej nie było mi to potrzebne, a teraz jakoś specjalnie nie musze sie zabezpieczać, tabletki mi przepisał tylko po to zeby uregulować moj okres.. a tak to juz bywa z moim zapominalstwem

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

przede wszystkim przeczytaj dokładnie ulotkę wtedy bedziesz wiedziala wszystko

6

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Oczywiscie ze moglas zajsc w ciaze, skoro zapomnialas wziac tabletek.
teraz, jak skonczysz cale opakowanie, to w ciagu 7 dni powinnas dostac okres. Jezeli go dostaniesz, to bedzie znaczylo, ze raczej nie jestes w ciazy. Bo jezeli okaze sie, ze jestes w ciazy, to nie mozesz zaczac brac kolejnego opakowania

7

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Kochane.prosze poleccie mi jakies dobre tabletki antykoncepcyjne,po ktorych sie nie tyje np.Raz bralam tabletki po ktorych bylam oziebla bardzo.

8

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Ja po tabletkach to jeszcze schudlam;/ a chcialam przytyc wlasnie. Bralam Diane 35, Regulon- i zadne nei spowodowaly zebym przytyla

ale to kazdy organizm inaczej reaguje na tabletki, ja schudlam, a ktos inny moze przytyc

9

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Wilczyca, po dobór tabletek to do ginekologa. Każdy organizm jest inny, każdy inaczej reaguje, jednemu pomagają takie tabletki, a innemu szkodzą. My Ci raczej nie doradzimy.

10

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

wilczyca11 wyprobuj nuvaring(tez tak mialam jak Ty dopoki nie zaczelam stosowac nuvaring-libido po nich nie jest tak obnizone jak po tabletkach ktore bralam wczesniej czyli diane 35 i harmonet)

11

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

zwariowalyscie?!
przeciez to nie kolezanki,znajome ani forumowiczki powiinny polecac tabletki! tylko lekarz.
matko...

12

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie
wilczyca11 napisał/a:

Kochane.prosze poleccie mi jakies dobre tabletki antykoncepcyjne,po ktorych sie nie tyje np.Raz bralam tabletki po ktorych bylam oziebla bardzo.

zapytaj swojego ginekologa o krążek Nuvaring, ja mogę polecić... Stosuję go i jestem bardzo zadowolona, to moja pierwsza hormonalna antykoncepcja... Poczytaj sobie o nim a forach,dużo kobiet sobie go chwali, i zapytaj gina, zawsze można spróbować... JeSli chodzi o libido, to na krążku zdecydowanie w górę... bużka...

13

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

do Wczesajki-przeciez moze sie spytac ginekologa o nuvaring(jest na recepte!!zreszta jaka antykoncepcja nie jest).skoro tyje i ma obnizone libido tzn ze powinna zmienic antykoncepcje na inna.pozatym zawsze bedzie lepiej przygotowana do rozmowy z ginekologiem.

14

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Mam pytanie.. wiem ze tu nie na temat ale nie wiem gdzie napisac.. kochałam sie z chlopakiem w ostatni dzien dni plodnych i mozliwe jest ze cos sie do mnie dostalo. czy jest mozliwe zebym byla w ciązy skoro to byl ostatni dzien plodny?prosze o pomoc!!

15 Ostatnio edytowany przez ikaa (2009-03-16 12:19:13)

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Czesc, no niestety szansa jest, a to z 2 powodow.
1- skad wiesz ze to byl napewno Twoj dzien plodny?masz pewnosc? wiesz, to trudno ocenic, trzeba miec bardzi regularny cykl, i do tego dodatkowo to spr mierzac np codziennie temperature- wtedy mozna miec pewnosc jak przebiega cykl. Wiec nie wiadomo czy to byl dzien plodny ostatni czy moze przedostatni, czy to byl w  ogole dzien plodny czy nie.
2- jesli nawet uwazasz ze to byl ostatni dzien plodny- no to jednak dzien plodny,to nic ze ostatni.  wiec w ciaze zajsc moglas

16 Ostatnio edytowany przez margarett (2009-05-17 13:51:13)

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie
wczesajka napisał/a:

zwariowalyscie?!
przeciez to nie kolezanki,znajome ani forumowiczki powiinny polecac tabletki! tylko lekarz.
matko...

Uuuuu...chyba po to jest forum zeby sie zapoznac z roznymi metodami wysondowac jak co komu podchodzi. Przeciez zadna z dziewczyn nie wypisze jej tej recepty ani nie zrobi badan, wiec nie ma obawy...

Ja tez smialo moge Ci polecic NR.
Schudlam jak tylko troche sie poruszalam, a na yasminelle nie moglam. No i libido rewelacja, ak na poczatku to mialam poped gigantyczny wink teraz juz jakos normalniej, ale tak jest chyba lepiej.

17

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Uwielbiam takie pytania smile

jak wiesz co to znaczy płodny to wiesz co to może oznaczać:)

Także powolutku można się nastawiać na szykowanie wyprawki smile
bo jeśli nie teraz to pewnie w przyszyszłości tak zaliczysz:)

18

Odp: Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Ostro pojechalas nokia... choc moze troche prawdy w tym jest. Ale kazdemu moze zdarzyc sie chwila zapomnienia ..

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy po wywołanym okresie mam normalny cykl taki jak przy swoim okresie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024