podoba mi się starsza kobieta - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-03-10 14:23:31

dorszu
Dobry Duszek Forum

podoba mi się starsza kobieta

na sam początek... sory dziewczyny, wiem że to Wasze forum, ale potrzebuje rady ;( od Was... kobiet...

mam 18 lat i bardzo podoba mi się kobieta starsza ode mnie... (nie o jakieś 1,2 lata tylko myśle że o 6,7) sad
i ona mieszka w moim bloku... czasami jeździmy autobusem razem ale nie rozmawiamy, ze sobą boooo nie wiem jak do niej zagadać. I z natury bywam nieśmiały w stosunku do takich kobiet sad

ALE

w poniedziałek podszedłem do niej, zapytałem sie pod jakim numerem mieszka (odpowiedziała mi) i powiedziałem że jak wróci to będzie miła niespodzianka. no i jak wróciła to dałem jej czerwoną różyczke i powiedziałem że to spóźniony prezent za dzień kobiet. i powiedziałem jeszcze że jest śliczna smile 
czyli udało mi sie przełamać pierwsze lody tongue

a teraz przejde do sedna sprawy...

obawiam sie że ona może kogoś mieć... sad   i wogóle jutro chyba będziemy razem jechać tym autobusem rano.
Jak myślicie, zagadać do niej? pogadać z nią? smile  i jak sie dyskretnie zapytać czy kogoś ma?

nie licze od niej na wiele, ale nie mam nic do stracenia sad  a jest taka śliczna że to jest silniejsze ode mnie sad

Licze na Wasze opinie i rady drogie panie. Prosze o pomoc bo mam dylemat.

#2 2009-03-10 14:32:23

dan1982
Net-facet

Re: podoba mi się starsza kobieta

smile Postaraj się umówić na Randkę smile i będziesz wiedział wszystko

#3 2009-03-10 14:39:50

dorszu
Dobry Duszek Forum

tak po prostu?  od razu?  jeśli kogoś ma to od razu mnie zleje... tongue sad    i wogóle potraktuje mnie jak gówniarza sad

i zapytam sie jeszcze raz... zagadać do niej jutro w tym głupim autobusie?

#4 2009-03-10 14:44:45

wczesajka
Przyjaciółka Forum

kobiety lubią bezpośredniość smile
zapros na kawe. moze nie wypowiadaj slowa randka. smile pogadacie. a jesli sie nie zgodzi- nie bedziesz sie ludzil. a jesli sie zgodzi to po 30 minutach powienienes wyczuc jaki ona ma stosunek do tego. kawa, zwykla kawa, czy moze randka.
powoodzenia,.

RZECZ JASNA ,ZE ZAGADAC! powiedziales A, powiedz B. zeby tez nie pomyslala,ze to byl gowniarski wybryk i joke. smile

NIE MA RYZYKA NIE MA ZABAWY! big_smile

Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-03-10 14:46:08)

#5 2009-03-10 14:46:47

stokrotka28
Przyjaciółka Forum

Przyznam szczerze,że zdobyłeś się na niesamowitą odwagę,jestem pełna podziwu  :)Uważam,że powinieneś do niej zagadać,ale delikatnie(nie napisałeś jaka była jej reakcja na różę) z pewnością odradzam ci pytanie w stylu czy ma faceta,powinieneś poczekać z tym,aż zaczniecie normalnie rozmawiać czyli o wszystkim i o niczym,a może w którymś momencie ona sama coś ci powie.Nie wiadomo też czy ona będzie chciała kontynuować znajomość,czy różnica wieku jej nie będzie przeszkadzać.Mam jednak nadzieję,że wasza znajomość rozkwitnie,życzę powodzenia smile

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

#6 2009-03-10 14:48:48

dorszu
Dobry Duszek Forum

a to wogóle jest możliwe?  18 latek i mniej więcej 25 latka?   sad
no chyba zagadam do niej jutro... aaaale mam stresa tongue i wogóle boje sie zlewki itd. sad

#7 2009-03-10 14:51:24

dan1982
Net-facet

Jutro  Napisz Jak Tam rozmowa smile Powodzenia tongue

#8 2009-03-10 14:51:31

diabeł_w_mini
Tajemnicza Lady

Młody, czytaj i się ucz jak postepować z kobietami!:)bo te wszystkie Panie na tym forum dobrze Ci radzą. Ja też doradzam delikatne podpytanie czy poszłaby z toba na kawę:> bo ja bym się skusiła oczywiście gdybym nikogo nie miala, a może nawet gdybym miała ale byłbyś nieziemsko przystojny:>Głowa do góry i probuj!

"...Bo liczy sie tylko tu i teraz..."

#9 2009-03-10 14:51:56

dorszu
Dobry Duszek Forum

ojjj dziękuje stokrotko smile

już Ci mówie jaka była reakcja smile bo bardzo dobrze to pamiętam smile   (tak jak każdą chwile kiedy na nią patrze)

dałem jej kwiatka a ona powiedziała :" ojej, nie trzeba było" smile i dostałem buziaka w policzek smile  i potem powiedziałem że: "naprawde, jest pani baaardzo śliczna"  a ona podziękowała i sie uśmiechnęła smile

no i na tym koniec smile bo ona późno wróciła do domku więc spotkanie trwało dosłownie chwile...

#10 2009-03-10 14:52:45

wczesajka
Przyjaciółka Forum

a tam zlewka. kobieta jesli jest adorowana czuje sie jak w niebie. wiec piesc ja slowami, uwodz spojrzeniem i zachowuj sie szarmancko-a roznica wieku zniknie smile

#11 2009-03-10 15:00:41

stokrotka28
Przyjaciółka Forum

No to super,że tak zareagowała czyli spodobało się jej zresztą mi się też by spodobało jak i większości kobiet.A więc jak wspomniałam zagadaj jutro do niej,i popieram poprzedników zaproś na kawę,ale wcześniej dobrze by było poznać jej imię,bo chyba będzie śmiesznie wyglądało jak będziesz mówił jej przy kawie"proszę pani",a wiek było tu tyle postów na ten temat i tylko napisze ci co zawsze powtarzam "miłość na wiek się nie ogląda"

#12 2009-03-10 15:07:35

dorszu
Dobry Duszek Forum

ahhhh, ja to sie nastresuje tongue 
no właśnie, mam zamiar przejść na "Ty"... smile 

i wogóle to chciałbym jej częściej podrzucać bukieciki, tylko nie wiem czy nie ma nic przeciwko smile 
( i nie wiem czy jej facet, o ile takowy jest, ma coś przeciwko tongue )

#13 2009-03-10 15:22:23

dorszu
Dobry Duszek Forum

aha i musze jeszcze dodać że nie wiem jakby to było z tą kawą, bo ona codziennie wraca koło 22 do domu tongue więc ewentualnie jakiś weekend wink

licze jeszcze na jakieś Wasze opinie smile  bo bardzo sie obawiam że może ona kogoś mieć... sad   (bo w sumie... czy taka kobieta mieszkała by sama? )       CHOCIAŻ nie widziałem na rączce żadnego pierścionka tongue  (przynajmniej na prawej, na lewą ręke nie spojrzałem tongue )

odezwe sie wieczorem smile pozdrawiam wink

#14 2009-03-10 15:24:24

wczesajka
Przyjaciółka Forum

nie nerwuj sie nad wyraz. smile

zaprosc w weekend, albo po porstu zapytaj kiedy ma czas. smile

pojdzie dobrze, gdyby jej nie pasowalo to nie dalaby buzi smile

#15 2009-03-10 16:12:11

master387
Zaglądam tu coraz częściej

podoba ci się ona?zagadałeś do niej...może chcesz żeby było z nią coś wiecej?hm...to powiedz mi co ci szkodzi?;>wal to!nie uda się trudno..."jak nie z tą to z tamtą" powiem ci co mi zawsze pomaga jak boje się że coś mi się nie uda..."niema porażek jest zdobywanie nowych doświadczeń!"co ci szkodzi podejść pogadać?wchodzisz do autobusu może natrafisz na nią na przystanku wiec zacznij już tam gadać z nią...podejdź i powiedz"hej" głupie słowo a jednak ma coś w sobie:)i zacznij gadać np.jaka dzisiaj pogoda obojetnie to co jest do okoła ciebie:)aaa i nie mów jej że jest piękna:D tzn raz na jakiś czas możesz ale po co masz jej to cały czas mówić skoro ona sama dobrze o tym wie?;>jak zaczniesz gadać to po jakimś czasie powiedz jej że znasz fajna knajpke,pub obojetnie gdzie daja pyszną kawe,herbate co kolwiek:Di że ją tam zapraszasz....reszta to bedzie już z górki:D aaa odrazu pisz jak było:D pzdr

#16 2009-03-10 17:56:23

Noelle
Przyjaciółka Forum

zagadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto nie ryzykuje-nie żyje smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#17 2009-03-10 20:14:24

dorszu
Dobry Duszek Forum

cholera tongue dzięki za te wszystkie rady smile chyba spróbuje smile  też wychodze z założenia że nie mam nic do stracenia, ale niestety jestem pesymistą w tej sprawie sad 

i wogóle musze wźiąć coś na uspokojenie tongue   nawet nie wiecie jak ona mnie onieśmiela yikes

najbardziej mnie gryzie to czy ona kogoś ma...  i nie mam pojęcia jak sie o to zapytać, tak żeby sie na mnie krzywo nie spojrzała sad
same wiecie że kobieta inaczej patrzy na młodszego od siebie sad

piszcie tu do mnie dalej big_smile  i trzymajcie kciuki smile

#18 2009-03-10 20:31:26

Noelle
Przyjaciółka Forum

zaproś ją na kawkę, jak sie zgodzi to git a jak odmówi to nie będziesz musiał główkować czy kogoś ma czy nie. poza tym to że jesteś młodszy to nic nie znaczy, przecież nie szukasz matki tylko dziewczyny, a jeśli nie widać między Wami różnicy, i przede wszystkim po spotkaniu zorientujesz się czy macie o czym gadać i mogłoby coś z tego być to zapomnisz o tych wszystkich wątpliwościach o których tu piszesz wink jeśli nie spróbujesz nie dowiesz się jak jest.. wink trzymam kciuki !!

#19 2009-03-10 20:38:12

dorszu
Dobry Duszek Forum

nigdy nie byłem w takiej sytuacji yikes  chociaż musze powiedzieć że już od dawna podobają mi się dziewczyny troche starsze ode mnie smile   wydaje mi sie że mam z nimi lepszy kontakt, bo jak na swój wiek to jestem już dosyć dojrzały emocjonalnie...
myśle, że różnica wieku mogłaby być troche widoczna i właśnie boje sie jej reakcji sad     
ale zdanie innych ludzi lub opinia sąsiadów za bardzo mnie nie zrazi smile

#20 2009-03-10 20:56:18

Noelle
Przyjaciółka Forum

i prawidłowo big_smile do boju chłopaku big_smile i daj nam znać jak poszło big_smile

#21 2009-03-10 20:57:54

wczesajka
Przyjaciółka Forum

WALCZ! :d

#22 2009-03-10 20:58:34

dorszu
Dobry Duszek Forum

no dam znać napewno wink  chyba że dostanę zawału tongue  nie wyobrażacie sobie jak mi serce wali! yikes

myśle że w tej pierwszej rozmowie nie będe pytał czy kogoś ma... ale może zaproponuje jakieś spotkanie, spacer czy coś smile mam taaaaaaaaką pustke w głowie sad

#23 2009-03-10 21:24:12

Noelle
Przyjaciółka Forum

bądź sobą, zauroczysz ją pewnie taką postawą na pewno. szczerość, otwartość i naturalność to klucz do kobiecego serca wink aaa i romantyzm oczywiście big_smile może pustka w głowie ale serce na swoim miejscu więc dasz radę!!!

#24 2009-03-10 21:28:36

dorszu
Dobry Duszek Forum

dam z siebie wszystko smile

mam nadzieje że nie przestraszą jej moje oczy... tongue bo tej nocy napewno nie będe spał spokojnie smile  poprzedniej nocy też z resztą miałem problemy z zaśnięciem tongue

może i naturalność to klucz do kobiecego serca, ale jeśli ktoś jest bardzo nieśmiały? sad  kobiety lubią pewnych siebie  sad
w sumie to tylko przy niej jestem jakiś taki onieśmielony smile ale skoro już 2 razy dałem rade, to chyba dłuższa rozmowa powinna jakoś pójść...

#25 2009-03-10 21:31:10

Agatka
100% Netkobieta

Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło. Będzie dobrze smile

#26 2009-03-10 21:35:27

kasiula810
Cioteczka Dobra Rada

Przylaczam sie do dziewczyn : WALCZ smile!
Fajny chlopak jestes, jakbys nie podal swojego wieku to bym pomyslala,ze starszy jestes:)
Powodzenia i trzymam kciuki smile
Napisz koniecznie jak poszlo.

#27 2009-03-10 21:39:47

stokrotka28
Przyjaciółka Forum

Oj to wzięło cię nie na żarty big_smile Nie jestem pewna czy kobiety lubią tylko śmiałych mężczyzn,są też takie które kręcą nieśmiali faceci znam z własnego doświadczenia mój mąż był bardzo nieśmiały i miał podobne pomysły do twoich na poderwanie mnie,a po jakimś czasie ta nieśmiałość minęła i  ma takie pomysły,że życiu by mi do głowy nie przyszło,że jest zdolny do takich rzeczy.Najważniejsze żebyś był sobą,z pewnością już myślisz jak z nią zagadać,co powiedzieć,o co zapytać,a czasu coraz mniej.Naprawdę życzę ci powodzenia big_smile

Ostatnio edytowany przez stokrotka28 (2009-03-10 21:40:37)

#28 2009-03-10 21:39:53

dorszu
Dobry Duszek Forum

ahhh kobietki Wy moje wspaniałe smile

nie mam wyjścia, musze spróbować, inaczej żałowałbym do końca życia smile chociaż pewnie jeszcze nie raz będziemy jechali słynnym autobusem 182 o 8:06 tongue  ale musze iść za ciosem smile

najwyżej zostaniemy dobrymi sąsiadami smile   chociaż nie do końca o to mi chodzi... sad

dziękuje Wam za wszystkie rady smile

#29 2009-03-10 21:41:04

dorszu
Dobry Duszek Forum

dosłownie jakbyś siedziała w mojej głowie stokrotko! yikes

#30 2009-03-10 21:49:23

Noelle
Przyjaciółka Forum

dorszu Ty lepiej idź spać zamiast tu kombinować, niech Ci się ona przyśni jak najpiekniej i przestań kombinować co będzie- będzie co ma być, nie zmarnuj swojej szansy, weź się w garść i pokaż na co się stać wink spraw żeby nasza wiara w Ciebie nie poszła na marne big_smile

#31 2009-03-10 21:49:43

tygryska_tg
Słodka Czarodziejka

Drogi dorszu. Zakochałam się w chłopaku, wobec którego mogę mieć tylko marzenia. Gdyby to o mnie chodziło, chciałabym żeby porozmawiał ze mną. Zacznij od rozmowy. Rozmowa zbliża ludzi. Następnie zaproś ją gdzieś, np. do kawiarni. Wtedy weź jakiś luźny temat, po czym stopniowo schodź na temat miłości. I tak całkiem z znienacka zapytaj ją , czy kogoś ma i jaki jest jej ideał faceta. Zawsze się z nią witaj, nigdy jej nie olewaj. Dzień dobry i do widzenia to podstawa.

Jeżeli jest dużo starsza od ciebie, możesz mieć nie lada kłopot. Z reguły mężczyzna powinien być starszy od kobiety, ale teraz to już wszystko jest możliwe. Kup jej kwiatka, najlepiej jakiś bukiet. Wyjdziesz na romantyka. Nie zapomnij być kulturalny, taki ma większe oko u kobiety, niż mężczyzna używający trzech słów, w dodatku wulgarnych.

Weź od niej numer telefonu, czasami napisz. Sądzę, ze powinieneś spędzać z nią dużo czasu.

#32 2009-03-10 21:51:56

dorszu
Dobry Duszek Forum

niemal wszystkie jesteście jednogłośne smile

ale... JA NIE ZASNE! sad   wczoraj sie wierciłem z 2 godziny...

#33 2009-03-10 21:56:45

stokrotka28
Przyjaciółka Forum

dorszu mam dwóch młodszych braci 23 i 15 lat więc wiem co nie co o waszych problemach bo często z nimi rozmawiam na takie tematy,bo w sumie do kogo maja się zwrócić jak nie do siostry,która im poradzi co zrobic a czego nie.

#34 2009-03-10 21:57:06

Noelle
Przyjaciółka Forum

ojoj chłopaku ale Cię wzięło!!!!! wypij sobie kakao albo samo ciepłe mleczko i zaśniesz jak dziecko tongue . bo wiesz dziś możesz jeszcze być dzieckiem bo jutro to powaga choć i odwaga muszą być wink he he tzn. nie traktuj tego dosłownie wink myślę że sobie poradzisz ale pamiętaj że ważne byś w siebie uwierzył!! my możemy pisać swoje ale to od Ciebie wszystko zależy!! ale uwierz mi jeśli się uda to ona to doceni, na pewno wink

#35 2009-03-10 21:59:30

dorszu
Dobry Duszek Forum

poważny jestem niemal zawsze smile
ale stres zabija moje poczucie humoru tongue sad

a wracając do jakiejś wypowiedzi... smile  owszem, jestem romantykiem ale niestety w tych czasach mili faceci mają gorzej... ;(  i może dodam że od 12 lat gram na gitarze...

Ostatnio edytowany przez dorszu (2009-03-10 22:04:32)

#36 2009-03-10 22:38:38

wczesajka
Przyjaciółka Forum

och. gitarra smile to jak w razie co odmowi spotkania, z powodu pracy szkoly czy innych zajec, mozesz jej zagierzyć od oknem smile i juz na pewno ja masz. smile

#37 2009-03-11 10:48:39

Amelia*
Zbanowany

Drogi Dorszu,tak jak napisala wczesajka,powinienes sie umowic z nia na kawe,porozmawiac
i do razu bedziesz wiedzial,co  sie swieci.

#38 2009-03-11 16:54:46

dorszu
Dobry Duszek Forum

Moje Drogie Panie! smile

a więc, opowiadam smile 
Miałem strasznego stresa ale początek poszedł tak gładko, że nawet sie tego nie spodziewałem smile

Czekam sobie na przystanku i widzę że nadchodzi... smile  I zanim zdążyłem cokolwiek powiedzieć to ona pierwsza powiedziała do mnie "Hej smile"   
I usiedliśmy na przystanku czekając na autobus smile  powiedziała że podobał jej sie kwiatek, i że sie przeźiębiła gdy wracała z basenu sad  I zanim jeszcze przyjechał autobus, ona pierwsza wyciągnęła ręke i przeszliśmy na Ty smile
ma na imie Monika.

po prostu początek całkowicie mnie zaszokował smile i od razu stres minął!

no i potem rozmawialiśmy o mojej szkole, o jej pracy, jakie kino lubi, co robi w wolnym czasie itd. itp smile
Potem przeszliśmy do tematu jak nam sie mieszka na tej dzielnicy (bo w sumie nie dawno sie tu wprowadziliśmy bo budynek jest nowy) smile  i ona zapytała mnie z kim mieszkam, czy mam rodzeństwo itd.  a potem ja sie zapytałem czy mieszka sama...
Niestety, powiedziała że nie mieszka sama (ale nie powiedziała że z chłopakiem!) więc zastanawiam sie kto to może być smile i wogóle nic nie wspominała że kogoś ma (np. na siłownie chodzi z koleżanką, wyjazdy na narty ze znajomymi itd.)    POWIEDZCIE MI CO O TYM SĄDZICIE?   Bo troszke mnie to niepokoi... sad

i dowiedziałem sie że ona teraz idzie na zwolnienie lekarskie więc pewnie przez jakiś czas nie pojeździmy autobusem sad
myśle że następne spotkanie będzie dopiero we wtorek...

NIESTETY... nie zdążyłem zaprosić jej na kawę sad bo jakoś tak sie zagadaliśmy. ale myśle że jest szansa że sie ze mną umówi bo rozmowa szła naprawde dobrze i luźno smile   
i wogóle kiedy gadaliśmy o kinie to powiedziałem że ide z klasą na "Slumdoga"  i nie pamiętam jak to dokładnie było ale powiedziała że też chce to obejrzeć,i wyczułem z tonu jej głosu (dlaczego idziesz z klasą a nie ze mną? smile )
mam cichą nadzieje że da sie zaprosić w przyszły weekend do kina... smile

Niesamowita Kobieta <333   Nawet gdy jest przeźiębiona, wygląda nieziemsko...

Piszcie i doradzajcie mi moje Drogie Panie smile bardzo mi pomogłyście i jestem bardzo wdzięczny!  smile bez Was nie poszłoby mi tak dobrze :*

Ostatnio edytowany przez dorszu (2009-03-11 16:55:43)

Stopka forum