Co was kręci w facetach :) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-06-07 11:56:47

michuś
Niewinne początki

Co was kręci w facetach :)

Hej,
poczytałem nieco forum i wpadłem na ciekawy pomysł. Jako, że pewnie 95% (lub więcej) użytkowników tego forum to kobiety, oznacza to, że nie będę miał lepszej odpowiedzi na to pytanie. Wiem doskonale, że każdy z nas jest inny, ale może uda się znaleźć jakieś ogólne wzorce, które będą się powtarzały w Waszych wypowiedziach. Dla mnie, jako faceta, tego typu odpowiedzi będą niezwykle cenne, ponieważ bardzo często zdarza się, że nie potrafimy zrozumieć Was - kobiet i z tego powodu jest dużo nieporozumień.

Drogie Panie zapraszam do wpisów smile

#2 2012-06-07 13:54:45

Anaa21
Do zakochania jeden krok

Re: Co was kręci w facetach :)

Poczucie humoru, inteligencja, dobroć i czułość:) A z cech zewnętrznych to napewno piękne oczy oraz wzrost. Im wyższy tym lepszy big_smile

Myślałam, że życie to kabaret. A Ty mi mówisz, ze jeden wielki orgazm.

#3 2012-06-07 16:44:36

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

Bycie sobą, mądrość, zrównoważenie smile

#4 2012-06-07 17:05:26

sweil
Przyjaciółka Forum

Przede wszystkim poczucie humoru, inteligencja (facet musi mieć na tyle poukładane w głowie, żebym mogła z nim porozmawiać na każdy temat), no i pewność siebie (ale taka umiarkowana i nie mylić z cwaniactwem).

#5 2012-06-07 17:07:11

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

tak, zgadzam sie: poczucie humoru-koniecznie i pewność siebie:)

#6 2012-06-07 19:48:49

Mercedeska
Netbabeczka

Facet musi byc facetem, nie trawie zniewieściałych gości, nie lubie tez koksów, jak wczesniej dziewczyny pisały, poczucie humoru, musi byc meski i nie strzelac fochów jak baba...

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....

#7 2012-06-07 20:39:23

mrófka
O krok od uzależnienia

Dla mnie musi miec to cos to cos chodzi ogolnie o styl bycie. Musi poruszac sie pewnie i lekko nie moze byc "zamulony" musi reagowac szybko nie moze byc flegmatyczny i musi byc atrakcyjny / zadbany

#8 2012-06-07 20:43:06

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

mrófka napisał:

Dla mnie musi miec to cos to cos chodzi ogolnie o styl bycie. Musi poruszac sie pewnie i lekko nie moze byc "zamulony" musi reagowac szybko nie moze byc flegmatyczny i musi byc atrakcyjny / zadbany

jesteś w stałym związku? big_smilebig_smile

#9 2012-06-07 20:50:37

Averyl
100% Netkobieta

...ups prawie wszystkie dziewczyny lubią inteligentnych facetów, tylko skąd ich brać ;-)

Nie wiem jak napisać to, ale większość facetów ma duże ego - ja bym powiedziała przekłamany obraz siebie samego.
Mój facet ma dużo wyobrażeń o sobie, ale ja jestem tolerancyjna ;-)

Orientacja w terenie - mój facet ma "kompas w głowie", ale w domu zaburzenia pola są tak duże, że nie jest w stanie znaleźć żadnej rzeczy, nawet jeśli podam "współrzędne". Jeśli on mówi coś w sąsiednim pokoju, w którym gra telewizor, to dla niego jest to oczywiste, że ja musiała usłyszeć jego pytanie, a czasem nawet słyszy wygodną dla siebie odpowiedź, w drugą stronę ten model nie działa. Jak ja mówię do niego stojąc omalże nad jego głową, to czasem jest tak zamyślony, że nie słyszy pytania.

Ja lubię takich, co nie popadają od skrajności w skrajność - potrafią dostrzec własne wady i z nimi żyć, bez kompleksów, bez obwiniania innych, po prostu potrafią zaakceptować, że nie we wszystkim są mistrzami.

Ostatnio edytowany przez Averyl (2012-06-07 20:52:38)

#10 2012-06-08 11:37:21

monia_3103
Przyjaciółka Forum

Na pewno musi mieć:
- poczucie humoru
- dystans do samego siebie
- pewność siebie
- pomysłowość (w sensie musi wiedzieć co chce od życia, co chce w życiu robić itp)
- do tego cechy zewnętrzne (wysoki wzrost, ładne oczy i szczery uśmiech)

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

#11 2012-06-08 12:06:51

Leila01
Przyjaciółka Forum

- powinien mieć swoje zdanie,
- żaden"aktorzyna" bo to się czuje kiedy udaje; Po prostu "naturalny".
- powinien mieć pasje,
- nie może uciekać od problemów, musi"umieć"rozmawiać, ewentualnie mieć chęci do"współpracy",
- "ciekawy świata, żeby nie stał w miejscu" bo to jest nudne,
- poczucie humoru i reszta standardów,

Co do wyglądu zewnętrznego...smile
Był pewien preferowany typ, lecz "pokazał"się ktoś całkiem inny i porwał moje serce:)

Pozdrawiam

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

#12 2012-06-08 21:50:28

smoki
Wkręcam się coraz bardziej

Jesteś facetem, więc powinieneś wiedzieć, co kobiety kręci. Nie należy uogólniać. Każdej kobiecie podoba się, coś innego. A może czujesz się niepewnie, jako facet i chcesz uzyskać potwierdzenie?

#13 2012-06-09 15:33:36

flores18261
Przyjaciółka Forum

Musi mieć to coś i na pewno musi byc inteligetny , zaradny i jak pisze Leila01 wpełni się z Tobą zgadzam smile a i musi być męski smile

-Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem. ♥ -♥ -♥ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

#14 2012-06-09 21:14:00

betka2000
Zbanowany

kreci mnie ich beznadziejna glupota dziecinnosc brak samokontroli...komleksy...malego bmw.itp.itd.

#15 2012-06-09 21:17:24

Saya
Wkręcam się coraz bardziej

Leila01 dokładnie wszystko napisałaś wink Może dodałabym, że głos... Mrał tongue

betka2000 można i tak xDDD

Ostatnio edytowany przez Saya (2012-06-09 21:17:58)

"Bądz Sobą, nie udawaj nikogo Innego."

#16 2012-06-10 15:55:12

marios34
Net-facet

wszystko pięknie ale czy naprawdę tak myślicie i sądzicie że takie cechy powinien posiadać facet? bo w moim mniemaniu rzadko można spotkać kobietę która potwierdza to w życiu smile tak przynajmniej ja sądzę:) bo większość z tych cech posiadam i dodatkowo jestem szarmancki, traktuje kobietę z szacunkiem, doceniam ją i jestem dla niej oparciem. I co już tabun dziewczyn leci do mnie? otóż nie:) czasy się zmieniają i niestety tacy faceci z takimi cechami i zachowaniami są uważani za takich na których nie warto zwracać uwagi oczywiście jestem facetem z jajami ale powiedzcie mi która z was praktykuje to w życiu?
I od razu zaznaczam nie jestem załamany bo nie mam dziewczyny czy cuś:) po prostu jestem ciekaw:)

Ostatnio edytowany przez marios34 (2012-06-10 15:55:45)

#17 2012-06-10 17:08:07

gabi<3
Niewinne początki

Ja jestem dość młoda, ale praktykuje w tych gustach wymienionych u góry:)) i uważam, że mężczyźni teraz często porównują kobiety do tej części dam, które nie wymagają od swojego partnera szacunku, odwzajemnionej miłości itd. źle trafiali przez dłuższy czas i uznają iż tylko takie kobitki istnieją co albo nie doceniają swojego faceta, albo siebie nie doceniają, albo są jakieś neurotyczne... a każdy musi poprostu szukać, na równi meżczyźni wśrud kobiet tak kobiety wśrud meżczyźn:)) oczywiście można szukać gdzie indziej ale nie bedę się wgłebiać w fetysze:)

#18 2012-06-10 17:14:40

marios34
Net-facet

gabi<3 napisał:

Ja jestem dość młoda, ale praktykuje w tych gustach wymienionych u góry:)) i uważam, że mężczyźni teraz często porównują kobiety do tej części dam, które nie wymagają od swojego partnera szacunku, odwzajemnionej miłości itd. źle trafiali przez dłuższy czas i uznają iż tylko takie kobitki istnieją co albo nie doceniają swojego faceta, albo siebie nie doceniają, albo są jakieś neurotyczne... a każdy musi poprostu szukać, na równi meżczyźni wśrud kobiet tak kobiety wśrud meżczyźn:)) oczywiście można szukać gdzie indziej ale nie bedę się wgłebiać w fetysze:)

naturalnie że nie tylko takie istnieją wypowiadam jedynie po tym co moge sam zaobserwować w swoich poprzednich związkach, z obserwacji par czy to to np znajomych którzy są w stalych związkach. Nie mówie żeby facet non stop tak okazywał bo w tym momencie to troche za dużo by tego było smile i na pewno wpłynęłoby negatywnie na aktualny związek:)

#19 2012-06-10 17:40:38

gabi<3
Niewinne początki

marios34 "Nie mówie żeby facet non stop tak okazywał bo w tym momencie to troche za dużo by tego było smile" nie potrafię znaleźć odpowiedzi na to zdanie:) ale i tak się wypowiem;p Twoja wypowiedź jest tak sformułowana jakbyś nigdy nie spotkał normalnej, ułożonej kobiety. Jakbyś mówił katolikowi "ależ oczywiście, że nie wątpię iż Bóg istnieje tyle że nie miałem przyjemności Go poznać".smile) trzeba szukać chociażby całe życie:)

#20 2012-06-10 18:03:10

pati31
Przyjaciółka Forum

pewnosc siebie

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

#21 2012-06-10 20:17:48

marios34
Net-facet

gabi<3 napisał:

marios34 "Nie mówie żeby facet non stop tak okazywał bo w tym momencie to troche za dużo by tego było smile" nie potrafię znaleźć odpowiedzi na to zdanie:) ale i tak się wypowiem;p Twoja wypowiedź jest tak sformułowana jakbyś nigdy nie spotkał normalnej, ułożonej kobiety. Jakbyś mówił katolikowi "ależ oczywiście, że nie wątpię iż Bóg istnieje tyle że nie miałem przyjemności Go poznać".smile) trzeba szukać chociażby całe życie:)

hahhahaha:D naturalnie na początku zawsze wszystko jest piękne, chwile spędzane razem, wspólne poznawanie się oraz potwierdzanie czynami swoich cech oraz charakteru ale potem dopiero się zaczynają schody bo w dalszych miesiącach oczywiście w niektórych przypadkach osoba z która byłem zmieniała się diametralnie mimo iż udawała że tak nie jest:) Pierwsze twoje sformułowanie odnosi się do tego aby nie przedobrzyć w tym że jest się takim jakim się jest:) w sensie nie próbować grać takiego ideała że np codziennie non stop jest się szarmanckim itd:) bo na dłuższą metę to staje się nudne dla drugiej połówki smile i jest postrzegane jako próba przypodobania się kobiecie a nie tędy droga:) Zresztą tak naprawdę nie słowa a czyny są najważniejsze nie non stop gadka Kocham Cię itd a raczej świadomość tego że możemy polegać na drugiej osobie, świadomość że możemy jej wszystko powiedzieć i świadomość że ta druga osoba w równym stopniu walczy o to uczucie, związek:)

#22 2012-06-10 20:28:54

paulla777
Przyjaciółka Forum

Powinien miec to cos. Wtedy nawet nazwijmy to niezbyt przystojniacha zaczyna mnie kręcić. To cos,cos co jest stylem bycia,spojrzenie,cos,nie wiem co to jest,ale niektórzy to maja.
A procz tego,to na pewno dystans do siebie,ale i taka pewność siebie. Wszystko w granicach.
Poczucie humoru.
Pasje . Zainteresowania. Zeby mial cos do powiedzenia,zeby zaskoczył mnie czymś nieraz badz czegoś nauczył:)
Byl męski,czyli nie bal sie niczego i potrafił obronić mnie przed wszystkim co zle. Opiekował sie mna. Little macho:)
A fizyczności,wygląd- wlosy,głównie zwracam uwagę na wlosy. Lubie Krotkie,nawet bardzo. Usmiech . Usta. Lubie ponetne usta u facetów. Faceci tez maja ponetne usta :d
Oczy,przenikliwe,przeszywające Cie ,tajemnicze. 
Oczywiscie uwielbiam męską szyję i barki. Musi byc potężna,barki potężne. I drugie oczywiscie,to dłonie,muszą byc meskie:) czyli również potężne:)
I chyba tyle:)

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

#23 2012-06-10 20:35:13

ola_15
Wróżka Bajuszka

poczecie humoru, inteligencja, troche pewności siebie (byle nie za dużo)! i coś takiego, co sprawia, że chce mu zaufać...
a z wyglądu: troche dłuższe włosy i piękne oczy smile

#24 2012-06-10 20:47:35

Magdazzz
Dobry Duszek Forum

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Kobiety mogą tworzyć w swojej wyobraźni ideał - z wyglądu jak i charakteru. Natomiast gdy w grę wchodzą uczucia zazwyczaj realny facet całkowicie odbiega od tych wymagań jakie wytworzyłyśmy sobie w naszej głowie:) Ja np zawsze mówiłam, ze podobają mi się bruneci z ciemna karnacja i ciemnymi oczami, w rzeczywistości nigdy takiego nie miałam smile. Z charakteru najpopularniejsze cechy to: inteligencja, poczucie humoru, zaradność, opiekuńczość itd, itd.... (tak naprawdę na początku zwraca się uwagę na wygląd nie na intelekt wink) ale nawet i nie oto w tym chodzi. Zależy kto ma jakie priorytety. W dzisiejszych czasach  takim priorytetem jest kasa i nie ma co się oszukiwać, młodsze pokolenie inaczej podchodzi do życia wink. Załóżmy jednak, ze mówimy o prawdziwym, czystym zakochaniu:) wtedy nie ma żadnych reguł. Facet może nie grzeszyć uroda a całkowicie zauroczyć  charakterem. powiem na własnym przykładzie: zakochałam się w wieku 19 lat, oczywiście na początku wpadł mi w oko z wyglądu. Potem zauroczył mnie "tym czymś" czego nie sposób nazwać. Uśmiech, głos, sposób bycia, barwa głosu, zapach... cechy charakteru poznaje się z czasem i często odbiegają one od tego jakie wymieniałyśmy  w swoich regułkach. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi,każda kobieta jest inna, ma inne oczekiwania a mężczyznom najlepiej radze być po prostu sobą smile)

#25 2012-06-10 20:52:49

paulla777
Przyjaciółka Forum

Ach tak! Glos,oczywiscie Glos. Moj obecny facet,najpierw Zakochalam sie w jego głosie:)

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

#26 2012-06-10 21:35:20

gabi<3
Niewinne początki

marios34 napisał:

hahhahaha:D naturalnie na początku zawsze wszystko jest piękne, chwile spędzane razem, wspólne poznawanie się oraz potwierdzanie czynami swoich cech oraz charakteru ale potem dopiero się zaczynają schody bo w dalszych miesiącach oczywiście w niektórych przypadkach osoba z która byłem zmieniała się diametralnie mimo iż udawała że tak nie jest:) Pierwsze twoje sformułowanie odnosi się do tego aby nie przedobrzyć w tym że jest się takim jakim się jest:) w sensie nie próbować grać takiego ideała że np codziennie non stop jest się szarmanckim itd:) bo na dłuższą metę to staje się nudne dla drugiej połówki smile i jest postrzegane jako próba przypodobania się kobiecie a nie tędy droga:) Zresztą tak naprawdę nie słowa a czyny są najważniejsze nie non stop gadka Kocham Cię itd a raczej świadomość tego że możemy polegać na drugiej osobie, świadomość że możemy jej wszystko powiedzieć i świadomość że ta druga osoba w równym stopniu walczy o to uczucie, związek:)

mnie osobiście to wszystko nudzi... Właśnie to co napisałeś powtarzanie bez przerwy komuś, że się go kocha, w tym związku którym teraz jestem słyszę to jako odpowiedz na każde pytanie czy zaczęcie tematu, nawet nie myślałam, aby mogły mnie takie gesty frustrować. Może mam takie odczucia, bo lubię pofilozofować, pogdybać, ale z moim aktualnych chłopakiem chyba nie dam rady. wiem, że z dłuższym okresem nie jest tak kolorowo;) aż tak młoda i głupia nie jestem, żeby się okłamywać w tak okrutny i brutalny sposób:) dlatego ja osobiście na samym początku nie udaję nigdy nie udawałam i nigdy nie będę, bo to by się gryzło z moim narcyzowym charakterem;) i właśnie nie potrafię moimi chłopakowi wyjaśnić, że bardziej doceniam czyny...

#27 2012-06-10 22:09:20

martii18
Powoli się zadomawiam

Powinien być kulturalny, czuły, delikatny, z szacunkiem do kobiety, WIERNY, uczciwy, szczery, zdystansowany. Wygląd: wysoki brunet, z lekkim zarostem i zadbanymi dłoniami. MARZENIE!smile

#28 2012-06-12 15:34:32

pati31
Przyjaciółka Forum

gabi<3 napisał:

marios34 napisał:

mnie osobiście to wszystko nudzi... Właśnie to co napisałeś powtarzanie bez przerwy komuś, że się go kocha, w tym związku którym teraz jestem słyszę to jako odpowiedz na każde pytanie czy zaczęcie tematu, nawet nie myślałam, aby mogły mnie takie gesty frustrować. Może mam takie odczucia, bo lubię pofilozofować, pogdybać, ale z moim aktualnych chłopakiem chyba nie dam rady. wiem, że z dłuższym okresem nie jest tak kolorowo;) aż tak młoda i głupia nie jestem, żeby się okłamywać w tak okrutny i brutalny sposób:) dlatego ja osobiście na samym początku nie udaję nigdy nie udawałam i nigdy nie będę, bo to by się gryzło z moim narcyzowym charakterem;) i właśnie nie potrafię moimi chłopakowi wyjaśnić, że bardziej doceniam czyny...

MARIOS34
Naturalnie to facet na poczatku jest zafascynowany dupa,czeka ,az ja dostanie potem jest cacy
Kiedy przychodza pierwsze problemy zazwyczaj wychodzi cala prawda ot cala filozofiA
Trzeba byc soba ,i siebie cenic to wszystko ,cala reszta dojdzie

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

#29 2012-06-13 04:17:41

motylek79
Przyjaciółka Forum

...chyba coraz mniej mnie cokolwiek kręci...bo napewno nie jak sie gapią na mecze pilki noznej sad, pija piwsko i szpanują bmw...;-P
...a ja bym chciała poznać w końcu jakiegos co pogada np. o ciekawej ksiażce sad

Ostatnio edytowany przez motylek79 (2012-06-13 04:19:15)

Niech ten bajzel niech płonie, niech płonie, niech płonie....

#30 2012-06-13 08:29:26

pogubioona...
Dobry Duszek Forum

smile Przede  wszystkim : - INTELIGENTNY CHAM smile pewny siebie, dominujący itp smile

#31 2012-06-13 14:43:00

MagdaEM.
100% Netkobieta

Dla mnie bardzo ważne jest poczucie humoru, nie zniosłabym faceta - gbura. Podoba mi się w facetach także to, że mają dystans do siebie (w przeciwieństwie do większości kobiet). Poza tym mężczyzna musi być inteligenty - tzn. musi mieć poukładane w głowie i wiedzieć co-nie-co o otaczającym go świecie.

Podoba mi się także to, że facet który na co dzień jest męski i twardy, potrafi być dla mnie czuły i opiekuńczy. Takie zestawienie cech daje mi poczucie bezpieczeństwa. Takie połączenie siły i delikatności.

"Gdyby u mnie na oknie stały kwiaty paproci i niebieskie migdały..."

#32 2012-06-14 13:48:52

Lusija
Netbabeczka

poczucie humoru, otwartość, spontaniczność, radosne oczka! big_smile

"Podoba mi się także to, że facet który na co dzień jest męski i twardy, potrafi być dla mnie czuły i opiekuńczy. Takie zestawienie cech daje mi poczucie bezpieczeństwa. Takie połączenie siły i delikatności."

POPIERAM 100% smile świetnie ujęte!

Ostatnio edytowany przez Lusija (2012-06-14 13:49:52)

#33 2012-06-14 19:35:25

mominka1
Przyjaciółka Forum

styl, honorowość, wspieranie innych, a z wyglądu to dłonie i barki:D

Najlepiej jest milczeć

#34 2012-06-14 22:29:37

FireInYourEyes
Niewinne początki

- barwa głosu
- niesamowite poczucie humoru (nie jednostronne, który potrafi drwić tylko z innych, a broń boże pośmiać się z niego...)
- błyskotliwość umysłu, erudycja, wykształcenie
- gdy trzeba, pełny żaru - w innej sytuacji skupiony, empatyczny i zrównoważony
- niedostępność (staje się dla mnie wyzwaniem, które chętnie podejmuję)

Ostatnio edytowany przez FireInYourEyes (2012-06-14 22:37:08)

sleeping beauty woke up

#35 2012-06-14 22:33:59

Leila01
Przyjaciółka Forum

marios34 napisał:

wszystko pięknie ale czy naprawdę tak myślicie i sądzicie że takie cechy powinien posiadać facet? bo w moim mniemaniu rzadko można spotkać kobietę która potwierdza to w życiu smile tak przynajmniej ja sądzę:) bo większość z tych cech posiadam i dodatkowo jestem szarmancki, traktuje kobietę z szacunkiem, doceniam ją i jestem dla niej oparciem. I co już tabun dziewczyn leci do mnie? otóż nie:) czasy się zmieniają i niestety tacy faceci z takimi cechami i zachowaniami są uważani za takich na których nie warto zwracać uwagi oczywiście jestem facetem z jajami ale powiedzcie mi która z was praktykuje to w życiu?
I od razu zaznaczam nie jestem załamany bo nie mam dziewczyny czy cuś:) po prostu jestem ciekaw:)

Ja wszystkie cechy opisałam "na podstawie" tego co posiada mój partner.

P.S. No i głos:) Oczywiscie!smile Aż mnie ciarki przeszły... Głos odegral tez swoa role:)

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

#36 2012-06-14 22:53:48

alfaalfa
Przyjaciółka Forum

jednodniowy zarost smile zdecydowanie jestem wzrokowcem..
naturalność, zaradność (wie czego chce i to realizuje), kultura, ale też od czasu do czasu spontan i fantazja

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

#37 2012-06-14 23:15:11

mineral water
Mój jest ten kawałek podłogi

Od zawsze imponowali mi faceci posiadający dużą wiedzę. Nie potrafiłabym związać się z kimś kto nie byłby w jakiejś dziedzinie dla mnie autorytetem.
Ogółem lubię ludzi od których mogę się uczyć (i nie chodzi tu o wykształcenie).

Błyskotliwość i umiejętność szybkiej reakcji.
Pewność siebie tak, ale nie na granicy arogancji.

Lubię czuć, że jestem kobietą więc lubię facetów, którzy tak mnie traktują  (z wyjątkiem kumpli, którzy czasem potrafią z zaskoczenia walnąć z bara z pytaniem "eeeejjjyyy co tam?" - albo słynne "orientuj się" - i poduchą w łeb big_smile ) - lubię czasem dostać kwiaty et cetera et cetera...

Cenię też mężczyzn zdecydowanych, umiejących podejmować ważne decyzje i będących pewnymi swego wyboru.

Nie cierpię facetów nie przejawiających żadnej aktywności umysłowej/społecznej/towarzyskiej. Lubię działaczy żyjących swoją pracą, organizujących jakieś akcje, wspierających organizacje - jakiekolwiek zaangażowanie mile widziane.

Opiekuńczość - w granicach rozsądku, wolę określenie troskliwy - czyli dbający o to bym czuła się bezpiecznie, interesujący się stanem mojego zdrowia i samopoczucia. Opiekuńczość kojarzy mi się z pewnego rodzaju kuratelą.

No i musi być śmiały smile Żeby być pewną, że komuś na mnie zależy musi mi to powiedzieć, bo sama na podstawie "jakichśtam" sygnałów się nie domyślę. Moja komunikacja pozawerbalna jest chyba lekko zdeformowana bo za cholerę nie wiem kiedy ktoś mnie podrywa big_smile

Fizycznie - na podstawie moich partnerów (byłego i obecnego): bardzo krótkie ciemne włosy, niebieskie oczy z ciemną oprawą, twarz pociągła.
Najważniejsze - dłonie, dłuuugie palce i zadbane paznokcie :]

Edit.

I zarost, taki 2-3 dniowy tongue

Ostatnio edytowany przez mineral water (2012-06-14 23:15:51)

#38 2012-07-14 17:52:35

michuś
Niewinne początki

Witam ponownie smile
Widzę, ze temat się przyjął. Cieszy mnie, że (przynajmniej tak deklarujecie), że nie liczą się dla Was pieniądze i inne materialne kwestie. Wiem, ze co osoba to inny pogląd, ale dochodzę do wniosku, że na to forum zagląda mądrzejsza część płci pięknej smile
Odwrócę pytanie i powiem, że kręcą mnie mocne kobiety. Te które potrafią się postawić i walczyć o swoje. Wojowniczki smile Aleeeeeeeeee jednocześnie skrycie słabe i kruche, które potrzebują aby je przytulić i powiedzieć miłe słowo. Jak widzicie drogie panie, nie podałem tu żadnych cen zewnętrznych, bo tak naprawdę każdy ma w głowie jakiś ideał a tak na prawdę jak spotkamy tą charakterologicznie dobraną osobę, to ideał piękna zaczyna się przesuwać właśnie w tą stronę smile

Niemniej piszcie dalej. Z wielką chęcią czytam Wasze posty smile

Stopka forum