kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

1

Temat: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Mój mąż ma szerokie kontakty, gdyż jest właścicielem firmy. Wcześniej był zapisany na portale randkowe i tam poznał wiele kobiet. Ma wiele kontaktów. Nie mam mu to za złe.
Moja intuicja podpowiada mi, że nie jest szczery wobec mnie. Przeglądam czasem jego pocztę, telefon. Natomiast natrafiłam tam, że jego dawna koleżanka ze studiów wypisuje do niego maile, które ona chowa przede mną. Zafiltrował je na poczcie i trafiają do innego foldera. Pomimo to odkryłam je. W wysłanych wiadomościach nie było odpowiedzi. Maile te były różnej treści: "Mareczku to...., Mareczku tamto..." Mój mąż ma dwa telefony. Jeden używa na co dzień, a drugi jest zapasowo-służbowy. Jednego dnia bardzo chciał wyjść sam wieczorem z domu. Było to dla mnie podejrzane. Zabrał oba telefony ze sobą, co już stało się dalej podejrzane... Sprawdziłam ten telefon. W czasie, kiedy nie było go w domu dzwonił pod jakiś nieznany nr, ale tamta osoba nie odebrała. Na drugi dzień oddzwoniła, ale on nie odebrał. Zadzwoniłam okazało się, że odebrała kobieta.
Kilka dni później sprawdziłam jego pocztę i okazało się, że ta koleżanka-o której wspominałam wcześniej-podesłała mu swoją koleżankę, aby ich razem wyswatać. Niepokoi mnie to, że mój mąż nie reaguje na to i nie informuje, że ma żonę i dziecko. Boli mnie też to, że dzwonił do tej podesłanej kobiety i zapisał jej nr w kontaktach, w telefonie. Teraz, po kilku tygodniach, odkryłam, że ma jej nr wpisany w notatniku w komputerze. Zapytany o to mówi, że jest zbieraczem kontaktów. Mówi, że nie pisze z nikim, nie spotyka się.
Poza tym mówi, że mnie kocha i nie może beze mnie żyć. Jego plan dnia wskazuje na to, że rzeczywiście nie spotyka się z nikim.
Zastanawiam się dlaczego to robi?? Jeśli mnie kocha to nie powinien stosować takiej gry. Boli mnie i przykro mi jest z tego powodu. Wciąż pytam się dlaczego?? Może ktoś z Was mi odpowie. Dlaczego stosuje taką grę??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

moze po prostu czuje sie niedowartosciowany? jakis kryzys wieku sredniego itp. a dzieki takim flirtom podbudowuje swoje ego?

3

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Piszesz, że niepokoi Cię ,że mąż nie informuje tych kobiet, ze ma żonę i dziecko. Wierz mi, że taką informację przekazuje niewielu facetów. Zresztą nawet gdyby poinformował, to co by to zmieniło? Myślisz, że tamta by odpuściła? Zapomnij!!!! A że nie informuje, że pisze i się ukrywa i nie liczy się z Twoim zdaniem, to znaczy, że jest d... . Po prostu.
Mój ma podobnie. Najpierw mnie to bolało. Teraz mi to wisi. Ale obserwuj go i daj mu do zrozumienia, że Ci się to nie podoba. Może zrozumie.. Powodzenia.

4

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
ikaa01 napisał/a:

Mój mąż ma szerokie kontakty, gdyż jest właścicielem firmy. Wcześniej był zapisany na portale randkowe i tam poznał wiele kobiet. Ma wiele kontaktów. Nie mam mu to za złe.

Moja intuicja podpowiada mi, że nie jest szczery wobec mnie.

Niepokoi mnie to, że mój mąż nie reaguje na to i nie informuje, że ma żonę i dziecko. Boli mnie też to, że dzwonił do tej podesłanej kobiety i zapisał jej nr w kontaktach, w telefonie. Teraz, po kilku tygodniach, odkryłam, że ma jej nr wpisany w notatniku w komputerze. Zapytany o to mówi, że jest zbieraczem kontaktów. Mówi, że nie pisze z nikim, nie spotyka się.

Może ktoś z Was mi odpowie. Dlaczego stosuje taką grę??

Już ci odpowiadam. Według mnie, faceta, czegoś mu brakuje w związku. Nie mówię że od razu sexu. Może po prostu rozmowy.  Może po prostu przyjaciela. Z tego co piszesz moim zdaniem poszukuje kogoś do tego aby się wygadać. Kogoś kto go wysłucha a może po prostu pogłaszcze po głowie i przytuli do piersi. Nie wierzcie, że faceci nawet ci samce alfa są takimi przez całe swoje życie. Nadchodzi czas kiedy nawet oni maja chwilę słabości. I właśnie te chwile wykorzystują kobiety "łowczynie mężów". Staja się tym czego facet potrzebuje. Nie na darmo piszą że kobieta powinna być kiedy potrzeba żoną, przyjaciółką i kochanką, a co was pewnie zdziwi czasami matką ale nie dla dzieci ale dla męża. A w tedy każdy facet położy wam świat pod stopami.
Poobserwuj go, spróbuj raz być każdą nich tylko ostrożnie, delikatnie i wyczuciem aby nie zaczął podejrzewając cie o zdradę. Bo każde odchylenie od normy jest podejrzane. Najprościej było by zapytać, ale facet to taki zwierz który nie przyzna się że czegoś mu brakuje. Bo taka mamy kulturę i tak jesteśmy wychowywani. "Faceci nie płaczą" tylko zaciskają zęby i wio do przodu aż żyłka pęknie.
Taka jest moja rada.
Na koniec tylko dodam że jak znajdzie kobietę, która odgadnie czego mu brakuje przed tobą, to wynik znajdziesz w innych tematach tego forum.
Pozdrawiam

5

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

A ja myślę, że facet szuka odmiany, czystego seksu z inną, nie wierzę w to, że mężczyźni są skorzy do rozmów, zwierzeń obcym babom, może to robią, ale w konkretnym celu. Do związku wkradła się rutyna, więc zamiast z nią walczyć, łatwiej jest się przestawić na inny obiekt, Tak łatwiej, prościej.

6

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

A że nie informuje, że pisze

Mój mąż nie pisze, gdyż nie ma tam wysłanych maili.

Dziękuję za podpowiedzi. Jednak stwierdzam, że on po prostu lubi jak kobiety go kokietują, adorują, piszą. Teraz jeszcze bardziej się ukrywa. Niestety taką ma naturę. Lubi podtrzymywać kontakty z tymi kobietami, żeby później je olać. Ot taki zachłanny komplementów na swoim punkcie.
Jak napisał BlackGost obserwuję go z ograniczonym zaufaniem. Jednak on jest osobą, która nie umie zbyt długo ukrywać i prędzej czy później wpada z tymi kontaktami. Bardzo często jest w domu i nie ma sposobności umawiania się, ani nie dzwoni żadna kobieta.

Obrałam inną strategię doprowadzać go co jakiś czas do zazdrości, aby jego myśli były skierowane na inne tory i na moją osobę, a nie na jego koleżanki.

7

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Nie martw się... Moja żona też nakryła mnie na kontaktach z innymi kobietami i tłumaczyłem się tak samo jak twój mąż. Prawda jest taka że emocjonalnie zdradzałem swoją żonę. I tylko emocjonalnie bo nie zdążyłem inaczej...

8

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

"Dziękuję za podpowiedzi. Jednak stwierdzam, że on po prostu lubi jak kobiety go kokietują, adorują, piszą. Teraz jeszcze bardziej się ukrywa. Niestety taką ma naturę. Lubi podtrzymywać kontakty z tymi kobietami, żeby później je olać. Ot taki zachłanny komplementów na swoim punkcie.
Jak napisał BlackGost obserwuję go z ograniczonym zaufaniem. Jednak on jest osobą, która nie umie zbyt długo ukrywać i prędzej czy później wpada z tymi kontaktami. Bardzo często jest w domu i nie ma sposobności umawiania się, ani nie dzwoni żadna kobieta."


Uśmiałam się z Twojej naiwności:))) I ze swojej również:)Opisałaś mojego M

Mojemu wystarczył króciutki  wyjazd służbowy(no jakiś powiedzmy 7 godzinny)gdzie musiał dojechać jakieś 150km,załatwić sprawę służbową,bzyknąc panią od sms i wrócić.Można???można:):):) Dla chcącego nic trudnego:)

9

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
dalekiktos napisał/a:

"Dziękuję za podpowiedzi. Jednak stwierdzam, że on po prostu lubi jak kobiety go kokietują, adorują, piszą. Teraz jeszcze bardziej się ukrywa. Niestety taką ma naturę. Lubi podtrzymywać kontakty z tymi kobietami, żeby później je olać. Ot taki zachłanny komplementów na swoim punkcie.
Jak napisał BlackGost obserwuję go z ograniczonym zaufaniem. Jednak on jest osobą, która nie umie zbyt długo ukrywać i prędzej czy później wpada z tymi kontaktami. Bardzo często jest w domu i nie ma sposobności umawiania się, ani nie dzwoni żadna kobieta."


Uśmiałam się z Twojej naiwności:))) I ze swojej również:)Opisałaś mojego M

Mojemu wystarczył króciutki  wyjazd służbowy(no jakiś powiedzmy 7 godzinny)gdzie musiał dojechać jakieś 150km,załatwić sprawę służbową,bzyknąc panią od sms i wrócić.Można???można:):):) Dla chcącego nic trudnego:)

No to na prawdę szybki ten twój mąż. Zakładając że średnia prędkość w granicach 50-60km/h - 3 godziny tam, 3 godziny powrót, zaparkować, dojść, wrócić, znowu zaparkować to 0,5h, załatwienie sprawy no dajmy 0,5h to ta pani musiała chyba leżeć z nogami rozłożonymi i otwartymi drzwiami do domu. Bo nie sądzę że w samochodzie.
Sorki myślę trochę za bardzo analitycznie. Wiem o co biega.
A na poważnie. Bierz pod uwagę motyw, że specjalnie daje się podejść z kontaktami które są luźne. Tak dla zmyłki i rozmycia obrazu rzeczywistego. Ludzie na prawdę są przebiegli a pomysłowość nie zna granic. Ten na którym bardzo zależy może być ukryty bardzo głęboko lub przeciwnie, wymieszany z tymi które maja tylko cię zwieść.

10

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Mój maż nie piszę gdyż nie ma tam wysłanych maili"....

czy znasz się choć troszkę na komputerach i wiesz do czego służy opcja kasuj???

11

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

No to na prawdę szybki ten twój mąż. Zakładając że średnia prędkość w granicach 50-60km/h - 3 godziny tam, 3 godziny powrót, zaparkować, dojść, wrócić, znowu zaparkować to 0,5h, załatwienie sprawy no dajmy 0,5h to ta pani musiała chyba leżeć z nogami rozłożonymi i otwartymi drzwiami do domu. Bo nie sądzę że w samochodzie.


Zapewne już leżała w takiej pozycji jaką opisujesz:):)::)Chciałam tylko autorce wątku uzmysłowić do czego są zdolni ludzie dążący do celu.

"Mój maż nie piszę gdyż nie ma tam wysłanych maili"...."

W telefonie miał tylko wiadomości  "pań" i to nieliczne ,nic nie znaczące.ikaa01 cała ta sytuacja jest grubymi nićmi szyta,przyjrzyj się dogłębniej poczynaniom męża.Pozdrawiam

12

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Dokładnie tak. Może polecieć nawet na koniec świata do swojej kochaneczki i w ramach wytłumaczenia się wkręcić Ci takiego wała, że w to uwierzysz... Albo wyjść rano po chleb bzyknąć jakąś panią i wrócić po 5min.

13

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
macocha napisał/a:

Mój maż nie piszę gdyż nie ma tam wysłanych maili"....

czy znasz się choć troszkę na komputerach i wiesz do czego służy opcja kasuj???

Wtedy kiedy nakryłam maile od tych kobiet, on nie wiedział że wejdę na jego pocztę. Nie przypuszczał, że to zrobię. Zobaczyłam ukryte maile, ale nie bylo odpowiedzi.
Może jestem naiwna, może ostrożna w ocenie mojego męża. On jest zbyt szczery i naiwny w kontaktach, a na dłuższą metę nie potrafi kłamać i maskować się. On jest podobny do dziecka, które nie potrafi utrzymac języka za zębami, tylko wszystko wypaple.


Nie po to opisałam moją sytuację, abyście wszyscy analizowali mnie czy mojego męża. Po prostu chciałabym wiedzieć w co on gra i dlaczego?? Jak temu zaradzic i jak z nim postępowac.

Będę wdzięczna za pewne rady bądź sugestie. O wszystkim, co dotąd napisane, to już wiem. Wiele czasu spędziłam na analizie tej sytuacji i brałam pod uwagę jeszcze wiele innych opcji, które tutaj jeszcze nie padły. Dlatego chciałabym przede wszystkim wiedzieć co dalej.

14

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

A skąd mu mamy wiedzieć w co on gra??? Przecież to Twój mąż a nie nasz smile
Zalecam jednak spokój i obserwację.

15

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
wolverine26 napisał/a:

Nie martw się... Moja żona też nakryła mnie na kontaktach z innymi kobietami i tłumaczyłem się tak samo jak twój mąż. Prawda jest taka że emocjonalnie zdradzałem swoją żonę. I tylko emocjonalnie bo nie zdążyłem inaczej...

No nieźle. To w sumie w tej kwestii masz najwięcej do powiedzenia. smile Na czym polegała ta zdrada emocjonalna? O ile można zapytać?

16

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
brazen napisał/a:

No nieźle. To w sumie w tej kwestii masz najwięcej do powiedzenia. smile Na czym polegała ta zdrada emocjonalna? O ile można zapytać?

Na czym ona polegała? Jest to opisane w temacie: "Może brzmi to żałośnie ale rzuciła mnie mężatka z dzieckiem"

17

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
brazen napisał/a:

A skąd mu mamy wiedzieć w co on gra??? Przecież to Twój mąż a nie nasz smile
Zalecam jednak spokój i obserwację.

Myślałam, że znajdę tu osoby o podobnych doświadczeniach, które zrozumieją, pomogą, może poradzą....Tego oczekiwałam od tego forum i tej dyskusji. Rzeczywiście jest to mój mąż i to ja mieszkam z nim pod jednym dachem. Jestem otwarta na Wasze porady, ale to ja muszę się z tym wszystkim zmierzyć. Oczekuję wsparcia.

18

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
ikaa01 napisał/a:
brazen napisał/a:

A skąd mu mamy wiedzieć w co on gra??? Przecież to Twój mąż a nie nasz smile
Zalecam jednak spokój i obserwację.

Myślałam, że znajdę tu osoby o podobnych doświadczeniach, które zrozumieją, pomogą, może poradzą....Tego oczekiwałam od tego forum i tej dyskusji. Rzeczywiście jest to mój mąż i to ja mieszkam z nim pod jednym dachem. Jestem otwarta na Wasze porady, ale to ja muszę się z tym wszystkim zmierzyć. Oczekuję wsparcia.

Nikt Ci nie powie co masz konkretnie zrobić... Decyzję musisz podjąć sama. Moja znajoma chyba rok czasu czekała na konkretne dowody na to że mąż ją zdradza. Tylko że ona nie chciała ratować małżeństwa. Jeśli próbowałaś rozmawiać i nadal nie jesteś pewna.... musisz czekać, starać się być jak najlepszą żoną. Jeśli to nie pomoże to znaczy że jemu już nie zależy na tobie. Nic nie wskórasz. Dwie osoby muszą chcieć naprawić relacje. Moim zdaniem on szuka sobie jakiejś panienki na boku. Ma alternatywę i już się nie musi za bardzo starać. Oszukuje cię tylko dlatego że jak coś nie wypali to będzie mógł jeszcze z Tobą zostać....

19

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Twoj maz zachowuje sie jak zbuntowany nastolatek.Syndrom faceta,ktory jest za kare w zwiazku...A wokol tyle fajnych kobiet...Mysle,ze takich panow powinien spotkac taki los jak bohatera Miasta kobiet Felliniego-powinny wszystkie te kobiety jezdzic na wrotkach tworzac okrag,a on w srodu ,niemogacy wydostac sie...Pzdr.

20

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
brazen napisał/a:

Piszesz, że niepokoi Cię ,że mąż nie informuje tych kobiet, ze ma żonę i dziecko. Wierz mi, że taką informację przekazuje niewielu facetów. Zresztą nawet gdyby poinformował, to co by to zmieniło? Myślisz, że tamta by odpuściła? Zapomnij!!!! A że nie informuje, że pisze i się ukrywa i nie liczy się z Twoim zdaniem, to znaczy, że jest d... . Po prostu.
Mój ma podobnie. Najpierw mnie to bolało. Teraz mi to wisi. Ale obserwuj go i daj mu do zrozumienia, że Ci się to nie podoba. Może zrozumie.. Powodzenia.

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Nie można mówić 'teraz mi to wisi'. Każdy jest inny. Mi by też przeszkadzało gdyby mój mężczyzna kontaktował się z innymi kobietami, a te kobiety by nie wiedziały, że ma rodzinkę, na pewno bym dążyła do rozmowy, do jakiegoś kontaktu z Nim i szukaniu przyczyny dlaczego tak robi. Na pewno bym nie odpuscila i bym nie poweidziala, ze mi to wisi , bo takie myslenie jest chore jesli mi na kimś zalezy. Kompletna bzdura jeśli twierdzisz cytuję ' myslisz, ze tamta by odpuscila? zapomnij!!!'  - jesli tamta kobieta jest mądra na pewno by nie pakowala się  w związek rozdzielając rodzinę z dziećmi itp. a inna, która by tego chciała to nawet nie warto o takich kobietach gadać wink

21

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet
betheone napisał/a:
brazen napisał/a:

Piszesz, że niepokoi Cię ,że mąż nie informuje tych kobiet, ze ma żonę i dziecko. Wierz mi, że taką informację przekazuje niewielu facetów. Zresztą nawet gdyby poinformował, to co by to zmieniło? Myślisz, że tamta by odpuściła? Zapomnij!!!! A że nie informuje, że pisze i się ukrywa i nie liczy się z Twoim zdaniem, to znaczy, że jest d... . Po prostu.
Mój ma podobnie. Najpierw mnie to bolało. Teraz mi to wisi. Ale obserwuj go i daj mu do zrozumienia, że Ci się to nie podoba. Może zrozumie.. Powodzenia.

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Nie można mówić 'teraz mi to wisi'. Każdy jest inny. Mi by też przeszkadzało gdyby mój mężczyzna kontaktował się z innymi kobietami, a te kobiety by nie wiedziały, że ma rodzinkę, na pewno bym dążyła do rozmowy, do jakiegoś kontaktu z Nim i szukaniu przyczyny dlaczego tak robi. Na pewno bym nie odpuscila i bym nie poweidziala, ze mi to wisi , bo takie myslenie jest chore jesli mi na kimś zalezy. Kompletna bzdura jeśli twierdzisz cytuję ' myslisz, ze tamta by odpuscila? zapomnij!!!'  - jesli tamta kobieta jest mądra na pewno by nie pakowala się  w związek rozdzielając rodzinę z dziećmi itp. a inna, która by tego chciała to nawet nie warto o takich kobietach gadać wink

co do Twojego faceta moim zdaniem coś kombinuje, rzeczywiscie zabieranie tych dwóch komórek było dziwne, te emaile również..bardzo bym była podejrzliwa. Jeszcze to swatanie i zapisywani numeru. Normalny facet tak nie postępuje.

22

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Pozwolę sobie odpowiedzieć na Twojego posta. Niestety, kochanki tak jak żony pragną być kochane i wierz mi, że nie przeszkadza im czy facet jest żonaty czy też nie, co jednocześnie nie pozbawia ich mądrości. I nie wiem, czy są to kobiety lekkich obyczajów. Na pewno nie. A co do "zwisa mi", to chodzi tu bardziej o podejście do sprawy i o to, żeby sobie pierdołami d.. nie zawracać się nie zadręczać tym , co do czego nie mamy pewności.

23

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Jestem Kasia. rozstałam sie z chlopakiem po 4 latach i 8 miesiacach. Nie jestesmy razem trzy tygodnie. Moja historia jest taka: nie ufałam mu, poniewaz wiele razy mnie zawiodl. Znajdowalam jakiejs wiadomosci z innymi dziewczynami na nk (jak jeszcze wtedy było to modne) gg czy innych portalach. Pewnego dnia w pazdzierniku 2011 zalozylam sobie konto na pewnym profilu ze zdejciami jakiejsc super laski z inernetu  (na ktorym on tez mial konto, on nie mial na tym profilu zadnych info o sobie) w maju 2012 postanowilam do niego napisac z tego portalu jako rzekoma "Ala", odpisal dopiero po kilku dniach. Pozniej wymienilismy sie numerami gg. Nie domyslal sie ze pisze ze swoja dziewczyna. Do Ali pisał teksty po pierwszym dniu "ciagnie mnie do Ciebie", "jestes juz w pizamce?" "wskoczyl bym Ci pod kolderke, szeptał do ucha: jestes cudowna" . Po dwoch dniach wysłał "Ali" zdjecie (prawdziwe swoje niestety) bylismy z tego samego miasta wiec napisalam ze go kojarze i, ze przeciez on ma dziewczyne, wiec, dlaczego ja rani piszac ze mna (z Ala). on na to, ze : "zwiazek mu sie wali z dnia na dzien", ze jest prosty schemat " na poczatku jest zauroczenie, pozniej   milosc, a na koncu przyzwyczajenie" (strasznie mnie Kasie  bolaly te slowa jak czytalam to, bo nie bylo zle miedzy nami, spotykalam sie z nim i mowilam; kochanie dobrze Ci ze mna? a on odpowiadal; "tak, dobrze, jest lepiej niz kiedys" a ty znowu sue czepiasz i wypytujesz". ) Jak ja do niego dzwoniłam (kasia) podczas gdy on pisal z Ala to on mowil: kochanie jaki jestem zajety, nie wiem w co rece wlozyc, pozniej zadzwonie. A po sekundzie pisał nadal z Ala.  Po kilku dniach pisania on chcial sie spotkac z Ala, mowil ze ma jakies podejrzenia w to czy ona istnieje., prosil o numer tel.  Opowiedzialam moja historie kolezance. Dala sie namowic na podanie swojego numeru i przez tel. udawala Ale, aby go potwierdzic, ze nie jest podstawiona. On przez tel. jej powiedzial, ze czuje ulge, ze nie jest podstawiona, ze Ala wogole istnieje.  Ja Kasia pewnego dnia Spotkałam sie z nim u niego i w tym momencie napisalam do mojej kolezanki (ktora sie podstawiala za Ale) ze z nim jestem aby ona zadzwonila do niego w tym momencie bo on jest ze mna teraz i napewno nie odbierze. Telefon zaczal dzwonic (jakis drugi inny mial telefon i numer o ktorym ja Kasia nie wiedzialam) nie odebral tego telefonu, powiedzial ze to ktos z firmy pewnie i nie ma czasu teraz. Ja na to powiedzialam ze nie  ladnie postapil bo jezeli to sprawa pilna to powinien odebrac. zapytalam dlaczego ma jakis tel o ktorym nie wiedziaalm, on na to ze mowil mi kiedys ze musi kupic sobie starter, aby nie dzwonili ludzie do niego na prywatny (i tak tez było, mówił mi że zamierza kupić starter, ale nigdy nie powiedział że już go ma) W tym momencie moj chłopak chyba sie domyslił tej calej akcji bo powiedział do mnie abym pokazała mu telefon., Nie byłam pewna czy skasowałam smsa do kolezanki, aby do niego zadzwoniła i nie pokazałam mu. On w tym momencie mi powiedział: wiesz, myslałem o nas, chyba musimy się rozstać, nie mam czasu na dziewczyne. Po czym znowu chciał mój tel. kolejny raz odmówiłam. ON otworzył drzwi od domu i kazał mi wypier*****. Wybiegłam z domu, on za mną, powiedział że napewno z kimś piszę skoro nie chciałam pokazać mu swojego telefonu i że jestem zdzir*. Na drugi dzień napisał mi na moje gg: przyjade do swoje rzeczy a zabawę też kończymy.... Nie chciałam już dłużej tego ciągnąć, bo strasznie się zawiodłam. Powiedziałam mu że ta Ala to ja Kasia. On powiedział, że nie chce mnie znać. że wiedział od początku że to była podstawiona osoba. Teraz twierdzi, że on nie widzi swojej winy, że winna jestem tylko ja. że chciałam go stracić skoro tak zrobiłam, że on był tydzień oszukiwany (akcja ta trwała tydzień). Z jednej strony on ma racje bo spotykałam się z nim a wieczorem pisałam jako ta inna, Ania. Z drugiej strony miałam podstawy, aby go sprawdzic. Zawsze pisał z innymi, był nie ucziwy. Zawsze dawałam mu szansę a on ją marnował. wogole naszym rozstaniem sie nie przejal, pewnie jest eraz na imprezei, jak sie z nim spotkalam gdy bylam zalamana rozstaniem i zapytalam; jak Ty sobie z rozstaniem radzisz? on odpowiedzial: zawsze mowilem, ze masz problemy emocjonalne i powinnas isc do prychologa, ja nie ejstem typem faceta ze przez babe bede plakal czy sie martfil. Co o tym myślicie, kto jest winny? prosze o opinie....

24

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Kasiu,winny rozpadu zwiazku jest on i jego nieuczciwosc wobec Ciebie.Pzdr.

25

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

kazdy to widzi tylko nie on.. Barszo bym chciała aby zalowal tego wszystkiego.

26

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Ale po co ma tego żałować? Nie będzie tego żałował, bo doopek jest i tyle. Co Ty świat chcesz zbawić??? Chcesz, żeby coś zrozumiał? Nie da się tak. Musisz to zrozumieć. że zakończył się pewien etap. Dość brutalnie, ale jednak.Może jednak lepiej ,że było aż tak drastycznie, bo masz jasną sytuację. Nie ufałaś mu, to po co z nim byłaś? Aż tak długo? Nie ma miłości bez zaufania.
Przykro mi tylko,że cierpisz przez takiego kogoś.
Wakacje się zbliżają. Zapomnisz szybciej niż Ci się wydaje. Tylko się nad nim nie rozczulaj i nie próbuj zrozumieć, dlaczego tak się zachował i czy to przypadkiem nie Twoja wina.

27

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

inka121  to jest idiota. Tez sprawdzilam moejgo bylego w taki sposob  tylko pododawalam jego znajomych z pracy a oni mieli tam powstawiane fotki z nim jak sie bawi na jakichs imprezach z inna laska.

Debil, nie zawracaj sobie nim glowy i nawet z nim nie rozmawiaj, pokaz, ze jestes szczesliwa.

28

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Najgorsze jest to ze to wszystko tak Latwo powiedziec. Dzis zadzwonił... Mowil ze moze mi pożyczyć grę (której wcześniej mi zalowal) przyjechał pod pracę moja jak kończyłam gdy podeszlam do niego zapytał czy moze mnie powieść do domu.a ze padało strasznie i nie miałam praski to sie zgłosiłam, nie odwiózł mnie do ddomu a odrazu tylko krazylismy.po mieście. On mowil ze jest w kropce...

29

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Ooo to jest różnie. A jaki był początek gdy zaczął zaglądać do internetu. 2. Sama założyłaś konto, by korzystać a potem wpadłaś na pomysł jego skusić. Twoja wina też była bo faceta i to swojego się nie wabi gdy nie ma się powodów. 3. Znam to z własnego doświadczenia. Z tym, że ja umiem kojarzyć a takie proste to do wyłapania. Postawiała jakieś smsami ale ja zawsze ją informowałem że jakaś do mnie pisze. Najlepsze było jak jakaś chciała się spotkać a ja mówie nie bo jade sam nad morze i co-spytała czy kochałbym się z nią na plaży-o dziwo tak jak ta moja. 4. Kiedyś niby sprawdzała coś erotycznego w necie. Zastanowiło mnie co bo nigdy nie oglądałem czegoś takiego. Widziałem fotki kobiet i po jakimś czasie dostałem dwie takie jak widziałem . Ona upiera się to są jej fotki pytam dlaczego są w necie i nigdy nie dostałem odpowiedzi. 5. Podstawiając kogoś lub nawet pisząc samemu podając się za kogoś zawsze nic dobrego nie wyniknie. Ja mógłbym księgę napisać o tym jak byłem traktowany a zawsze sprawdzany lub tak bym tak myślał. 6. Jestem sam i chcę zostać sam.

30

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

PiotrrtoiP
a kto powiedzial ze nie mialam powodow? jakbym nie miala to bym tak nie robila, co jakis czas znajdowalam to na gg jak pisal z innymi to na nk czy fejsie. Wiec nie mow mi teraz ze to ja jestem ta najgorsza.!!!!

31

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Tak ale dlaczego tam zaglądał? Ten powód bo albo przestałaś być dla niego atrakcyjna albo albo..i dlatego szukał innej. Uwierz mi łatwo nawiązać kontakt z inną np gdy mieliście spięcie to odreagował w necie. Widzę nowy temat sprawdzenie chłopaka. Poczytam.

32

Odp: kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

no to po co ze mną był skoro źle mu było ze mną? Powtarzał, że mnie kocha i jest szczęśliwy. Jak tylko pytałam: kochanie, dobrze Ci ze mną? bo ja myślę, że keidyś było lepiej. On odpowiadał: jest lepiej niż kiedyś, czepiasz się. Więc pytam: gdzie szczerość w związku?????????????? Nie wiem dlaczego tam zaglądał. Jakby mi by czegoś brakowało w związku i byłoby mi źle bym ten związek zakończyła.

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kontakty mojego męża z innymi kobietami przez internet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024