czemu nie moge odpuscic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czemu nie moge odpuscic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: czemu nie moge odpuscic

Witam,
Pisze bo nie wiem juz co mam ze soba zrobic, tzn zaczne od poczatku pol roku temu poznalam chlopaka na portalu randkowym, od samego poczatku dobrze sie dogadywalismy,dzwonil do mnie pisal, rozmawialismy godzinami.Spotkalismy sie i btlo jeszcze fajniej, on od samego poczatku mowil, ze nie chce sie wiazac itp ale zachowywal sie tak jakby mu na mnie zalezalo a ja glupia wkrecilam sie i zaczelam miec nadzieje ze moze on sie zakocha.Ale on nawet nie ukrywal ze interesuja go inne dziewczyny, ale ja tlumaczylam tpo sobie ze to normalne bo to przeciez facet.Od dwoch miesiecy nasze stosunki zmienily sie tzn dzwonil do mnie lub pisal jak mial ochote na seks.Wiem ze to glupie ale ja cieszylam sie nawet z tego bo poprostu on mi sie bardzo podoba.Ostatnio widzialam jego nowa sexy na znajoma na facebooku i od tamtego czasu tez przestal sie juz wogole odzywac co znaczy ze teraz zajmuje sie nia,czuje sie okropnie w tej chwili,porzucona niechciana,wiem ze niczego innego nie mozna sie bylo spodziewac ale jest mi teraz bardzo przykro ze tak mnie olal.Najgorsze jest to ze non stop o nim mysle, o tym co bylo, co mowil,co robilismy, i nawet o nim i o jego nowej "zabawce".Co mam zrobic zeby szybko zapomniec i zyc dalej bez lez i smutku??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czemu nie moge odpuscic

Teraz tak nie myślisz, ale w końcu wyleczysz się z tej miłości i zakochasz się znowu. Teraz pozostaje wyciągnąć wnioski. Jeżeli facet będzie wpadał do Ciebie na sex kiedy tylko ma ochotę, nie dziw się, ze nie będzie traktował Cie poważnie. Najpierw pokaz jaka jesteś, swój charakter, ze masz coś więcej do zaoferowania niż tylko sex...coś,  po czym facet stwierdzi, ze  warto z Toba być... ten o którym piszesz jakby nie patrzeć był szczery wobec Ciebie od początku, a Ty oszukiwałaś sama siebie. Powiedz mi jednak choć jeden powód dla którego ona miał zmienić zdanie?? dobry sex?? nawet dla faceta to nie wszystko. A jak zapomnieć... masz tu bardzo duzo wątków z takimi pytaniami odpowiedzi jest milion. Poczytaj sobie, może coś Ci pomoże. Jak dziś pisałam jednej dziewczynie przeczytaj sobie watek "Śmierć męża - jak sobie poradzić" pozwoli Ci to docenić, ze tak naprawdę nie masz problemów.... a na wyleczenie tego "stanu" nie ma uniwersalnej rady.... trzeba czasu, niestety. Nie nakręcaj się, staraj się nie myśleć, nie wspominać. Zajmij cały swój czas, praca, hobby, przebywaj wśród ludzi, nie zamykaj się na nowe znajomości z facetami, bo ani się obejrzysz a pojawi  się ktoś inny na Twojej drodze a wtedy wzbogacona doświadczeniem, może postąpisz inaczej....

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czemu nie moge odpuscic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018