podejrzenia zdrady - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-04-20 13:28:17

monul
Niewinne początki

podejrzenia zdrady

Witam. Mieszkam z moim facetem i mam podejrzenia zdrady. On ma takiego dobrego kolege , ktory jezdzi na panienki a moj facet non stop sie widuje z nim i zawsze gdzies jada nie ma ich czesto mimimum 4 h jak przychodzi do domu raz sie nie odzywa a raz ma bardzo dobry humor. Nawet na seks nie ma ochoty . Moze raz albo dwa na miesiac . A zawsze jak chce z nim na ten temat pogadac to nie odzywa sie wogule. A jak sie zapytam czy byl z nim na dziewczynach (oczywisbie biore to w zart) on sie obrazi , zdenerwoje mowi ze nie byl albo takze cytuje ,,gowno tam wiesz'' i nie wiem co w tym momenie myslec

#2 2012-04-20 13:36:31

babie lato
Przyjaciółka Forum

Re: podejrzenia zdrady

Czy zawsze współżyliście tak rzadko? Czy zauważyłaś jakieś ślady na ciele partnera bądź na jego ubraniu, świadczące o bardzo bliskim kontakcie z kobietami? Czy partner odzywa się do Ciebie będąc z tym kolegą?
Zachowanie Twojego chłopaka jest dziwne, ja na pewno zainteresowałabym się mocniej dokąd oni jeżdżą. Mogłabym nawet posunąć się do tego, że pojechałabym za nimi.

1.01.2013 - 50 cm, 2500 g

#3 2012-04-20 14:11:48

monul
Niewinne początki

Dawniej kochalismy sie raz na tydzien czasami dwa on ma 29 lat i duzo ,czesto pije . Sladow zadnych nietbylo bo zawsze patrze a z  nim w tym momenie nie rozmawiam bo moj facet wejdzie do auta i znikaja od razu gdy zadzwonie to roymawiamy raz byla sytuacja co przy tym koledze rozmawialismy ale ten kolega zawsze sie musial wtracic we wszystko co ja powidzialm.

#4 2012-04-20 19:27:52

Dobra40
Dobry Duszek Forum

monul napisał:

Witam. Mieszkam z moim facetem i mam podejrzenia zdrady. On ma takiego dobrego kolege , ktory jezdzi na panienki a moj facet non stop sie widuje z nim i zawsze gdzies jada nie ma ich czesto mimimum 4 h jak przychodzi do domu raz sie nie odzywa a raz ma bardzo dobry humor. Nawet na seks nie ma ochoty . Moze raz albo dwa na miesiac . A zawsze jak chce z nim na ten temat pogadac to nie odzywa sie wogule. A jak sie zapytam czy byl z nim na dziewczynach (oczywisbie biore to w zart) on sie obrazi , zdenerwoje mowi ze nie byl albo takze cytuje ,,gowno tam wiesz'' i nie wiem co w tym momenie myslec

Ty sie lepiej szybko z tematem ogarniaj bo jeszcze Cie czyms zarazi.
Masz czym za nimi pojechac i sprawdzic dokad sie wybrali?

#5 2012-04-20 20:35:14

nalesniki125
Na razie czysta sympatia

Z tego co piszesz wynika, że jeździ na panienki. Widocznie nie jesteś w jego typie. Seks tak rzadko? Przecież to młody mężczyzna! Do tego pije... Blee... Uciekaj od niego szybko i daleko. Nawet go nie śledź bo po co masz się poniżać? Uważam, że wszystko jasne!

"Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono" W. Szymborska

#6 2012-04-20 21:24:16

monul
Niewinne początki

Wlasnie w tym problem wypije i nici z tego wszystkiego. Do tego pracuje 16 godzin dziennie a z tego jego byla( ma meza i corke) mowi ze on taki nie jest zeby zdradzal swoja kobiete tak nawet twierdzi rodzensto i dobrzy znajomi. Zona od jego kolegi ma dowody ale nie na mojego faceta tylko na swojego. I teraz nie wiem komu ufac tym wszystkim ludziom czy samej sobie nie znajadz faktow . A co do picia to sie tak rozpil bo niedawno zmarl mu Tata.

#7 2012-04-20 21:30:57

cisowianka
Przyjaciółka Forum

kazdy powod jest dobry zeby zajrzec w kieliszek, eh.
moj ma 32 lata i stracil tate jak mial 30 i jakos nie wpadl w depresje, zycie toczy sie dalej. moj tata mial zaledwie nie cale 30 jak tata mu zmarl, mojej mamy tata zmarl gdy mama miala 34 lata i co? pic? to nie jest lekarstwem.
mysle ze mozliwe ze Ci zdradza, 2 razy w ciagu miesiaca sie kochac ? malo.
gowno wiesz - jak to powiedzial twoj facet tez mily tekst powiedzial, szok.
pogadaj z nim albo sledz go smile nie ma innego wyjscia. Ty i tak przestalas mu ufac wiec nic zlego nie zrobisz jak go raz albo 2 posledzisz, bedziesz wiedziec na czym stoisz.

#8 2012-04-20 21:45:42

Dobra40
Dobry Duszek Forum

cisowianka napisał:

kazdy powod jest dobry zeby zajrzec w kieliszek, eh.
moj ma 32 lata i stracil tate jak mial 30 i jakos nie wpadl w depresje, zycie toczy sie dalej. moj tata mial zaledwie nie cale 30 jak tata mu zmarl, mojej mamy tata zmarl gdy mama miala 34 lata i co? pic? to nie jest lekarstwem.
mysle ze mozliwe ze Ci zdradza, 2 razy w ciagu miesiaca sie kochac ? malo.
gowno wiesz - jak to powiedzial twoj facet tez mily tekst powiedzial, szok.
pogadaj z nim albo sledz go smile nie ma innego wyjscia. Ty i tak przestalas mu ufac wiec nic zlego nie zrobisz jak go raz albo 2 posledzisz, bedziesz wiedziec na czym stoisz.

No wlasnie to "gowno wiesz"-gowno to mowil moj synek w zlobku kiedy sie nauczyl na nocnik siadac,
Twoj facet to chyba taki typ,
baba won do domu a ja mam swoje sprawy i zycie.Chcesz tak?

#9 2012-04-20 21:49:02

cisowianka
Przyjaciółka Forum

zgadzam sie powyzej.

#10 2012-04-20 21:53:04

Doonna
Przyjaciółka Forum

Twöj facet jest okropny, dlaczego pozwalasz zeby cie tak lekcewazyl?

#11 2012-04-20 22:09:57

monul
Niewinne początki

posledze go pare razy . A ja z nim nie porozmawiam bo on albo ucieka od tematu . Raz z nim gadalam obrazil sie i zdenerwowal taki wkurzony zaprowadzil mnh.e do swojego brata (mieszkam z jego cala rodzina)  oczywiscie u tego brata znajomy byl i pytal sie wszystkich czy przyprowadzil kogos i czy byl gdzies . No i mial lzy wtedy w oczach  ze mu nie ufam. Co o tym sadzicie?

#12 2012-04-26 10:06:10

Doonna
Przyjaciółka Forum

Sadze ze ten twoj facet ma nakakane pod deklem.
Jesli nawet nie potrafisz sie z nim porozumiec, to nie wyobrazam sobie ze da sie z nim zycie ulozyc.

#13 2012-05-25 08:36:57

kamilus2012
Niewinne początki

WITAM WSZYSKICH SERDECZNIE. Potrzebuje pomocy;(

mm 23 lata i mieszkam z chłopakiem. Od tygodnia do jego jednostki wojskowej przyszła kobieta , która z nim pracuje i od tego momentu wszytsko sie zaczeło.

Wponiedzialek przyszed ze słuzby rano kolo 10 a o 17 juz jego kolezanka DOROTA ZADZWONILA ZEBY PRZYSZED NA JEDNOSTKE JEJ COS POMOGŁ PODŁACZYĆ...poszedł bez wiekszych oporów.
WE wtorek przychodzi z pracy o 15.30 i mowi jak to mu sie nie zajebis,... pracowało z ta dziewczyną, pytam sie go czy ładna na co on...ZE NIE EBDZIE UKRYWAŁ ZE TAK. zAPYTALAM CZY POWIENAM BYC ZAZDROSNA ...PO CHWILI MILCZENIE ODP ZE NIE BO MA 2 DZIECI I MEZA. Na co ja ze ....i co z tego?? jak to czysty układ i tak odskocznia mały flirt ...na co on nic nie odpwoedział. Siedzimy a on do mnie, ze musi isc do jednoski na 18.. Zdziwilam sie bo przeciez przyszed niedwnmo z pracy i dlaczego znowu musi isc. ODPOWIEDZIAL ZE DOROTA JEST DOJEZDZAJACA I ONA MIALA PRZYJECHAC ALE ZE NIE CHCE ZEBY TAK JEZDZIAL TO SIE ZGODZIŁ PRZYJSC ZA NIĄ...

nie robilam zadnych akcji , ale mnie skrecało w srodku.

W srode przyszed z pracy kolo 19 godz bo maja cwiczenia zwiazane z poligonem wiec on ma zmiany od 7 do 19 a DOROTA OD 19 DO 7 . tAK WIEC WROCIL DO DOMU KOLO GODZ 22 POSZED DO KOLEGOW A POZNIJ NA IMPREZE Z NIMI, WROCIL OKOLO 3.14 DO DOMU. JA PATRZE JEGO TEL A JEGO kolezanka z PRACY DOROTKA ESEMESOWAŁA Z NIM koło godz 23.30, WIADOMOSCI TYPU....JAK ci dzisj minal dzien , ja nie moge spac , itp a na koniec do do zobaczenia rano pozdr wink.........." i do tego poloczaenie do niej o 23.40.

Nic mu o tym nie mowialm , nie robilam akcji.

w czwartek przychodzi znowu z pracy kolo 19 i oznajmia mi ze dzisj w pietk musi zostac dluzej booo DOROTKA IDZIE Z SYNEM DO SPOWIEDZI I SIE SPOZNI...WIEC ON SIE CHCETNIE ZGODZIŁ ;/;/;/;/;

JAK MU POWIEDZIALM ZE JK zostanie godzina za nia dluzej to niech ona za niego zostanie tez i akurat pojdzie jutro do pracy na 8 . to nie zgodził sie na takei cos ....

Pomozcie mi, co ja mam robić.....???? popadam juz powoli w skrajnosci...boje sie ze miedzy nimi cos zaiskrzy. jak mi nic nie mowi o tym ze po nocach z nia esemesuje....
Boje sie ze mnie zdradzi..

w wczesniejszym zwiazku niby nie zdradzil swojej dziewczyny ale z inf kolegow jego to sprowadzail panienki do domu i je zaliczal jak z nia był...............i komu tu wierzyc ;(    co o tym myslicie??? czy ja przesadzam???

#14 2012-05-25 09:20:48

Doonna
Przyjaciółka Forum

Przykro mi ale nie przesadzasz.
Jego kolezenstwo przekracza niebezpieczna granice.
Jest pewne ze ja polubil, widac tez ze chce jej sie przypodobac i zyskac jej sympatie.
Musisz dzialac..postaw sie, ze ci nie odpowiada ze poswieca czas ktory moglby spedzic z Toba dla jakiejs obcej kobiety.
Lepiej teraz cos z tym zrobic bo moze byc za pozno.

A taka mysl, moze masz mozliwosc te Dorotke zapytac co tak sobie mysli, ze sie Twoim chlopem wysluguje i niech te prywatne dobranocki zostawi dla swojego meza.

#15 2012-06-07 21:18:42

Meldee
Niewinne początki

Nie narzekaj na niego, nie kłóć się z nim- ponieważ jeśli to zrobić, on wyżali się swojej nowej koleżance.
A przecież tego nie chcesz.
Bądź dla niego miła, uprzejma, i nie narzekaj na Dorotę i nie bądź o nią zazdrosna itp. przecież to ty jesteś najlepsza, najładniejsza od niej.
Nie pokazuj swojemu facetowi, że jest inaczej.
Oraz ostatnia porada, ale najważniejsza.
Wybzykaj swojego faceta jak nigdy wcześniej, a będzie myślał o tobie i o sexie tylko z Tobą smile

Stopka forum