nie mogę przestać myśleć o bylym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie mogę przestać myśleć o bylym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Kama_utra (2011-11-14 17:52:07)

Temat: nie mogę przestać myśleć o bylym

Hej.
od dluzszego czasu podpatruje co raz to nowe watki, zdecydowalam sie sama zalozyc konto

Tak jak w temacie... moj byly zostawil mnie pod koniec tamtego roku...
Cierpialam strasznie!... do momentu kiedy kogos nie poznalam!! kolezanki mnie z nim zeswataly 3 miesiace temu... Fajny mezczyzna! bardzo sie stara... wie, że strasznie przezylam rozstanie i stara sie mi pomoc... jest taki kochany!!! niesamowity!
Sama stram sie jak tylko moge...zeby zapomniec o tamtym!! i co? jaki rezultat??? on mnie całuje... a całuje jak nikt inny!! rozplywam sie w jego ramionach... i co? on mnie całuje a mi lzy leca... on mnie caluje... a ja w trakcie mysle o bylym... (bylismy razem 3,5 roku)
Mój chłopak jest taki wspanialy... jest cieply, uroczy a zarazem taki męski!! zawsze mi imponowalo jak facet umie wszystko naprawic, zna sie na elektronice i komputerach... a przy tym taki szarmancki!! zawsze odprowadza mnie do domu, troszczy się, boi o mnie smile robi mi rozne niespodzianki, kolacje... to takie wspaniale!!!!nie kazdy facet w tych czasach tak potrafi!!! ale ja nie potrafię być szczęsliwa... czy nadal nie odchorowalam tamtej sprawy? wydawalo mi sie ze odchorowalam... ale nadal zdaza mi sie ogladac nasze foty... i ryczec! przerazajace... czy ja sie juz nogdy nie zakocham? jak nie w takim wspanialym, dobry mezczyznie... to w kim???????????????????????????? on mnie tak szanuje...

(porownanie- kiedys chodzilam z takim chlopakiem ktory mial w nosie jak wracalam od niego o 23-24 czy pozniej... nawet mnie nie odprowadzal... ale to byla pomylka!! ogromna!! facet swoj brak kultury podciagal pod rownouprawnienie (haha big_smile ) i jakies swoje wieczne madrosci!!  wytrzymalam z nim pol roku... to nawet zlamanego kwiatka nie dostalam! tylko wszystkiego ode mnie wymagal i szukal kobiety idealnej...ale mielismy wtedy po 20 lat big_smile jest mu to wybaczone wink a ten teraz... jest FANTASTYCZNY!!!! mysli o zalozeniu rodziny... kocha dzieci! wiem, że kocha sie nimi opiekowac... ideal )

cos jest ze mna nie tak???
nie chce go oklamywac... zalezy mi na nim, ale nie potrafie sie zakochac... zapomniec o bylym!
tak mi chodzi po glowie czy np. nie zostane skrzywdzona przez nowego... tak jak to zrobil poprzedni.... boje sie zaufac?

Boje sie ze juz nigdy nikogo tak nie pokocham

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie mogę przestać myśleć o bylym

Zawsze istnieje ryzyko, że zostaniesz zraniona:(
Ale na tą chwile powinnaś zostawić przeszłość i żyć teraźniejszością.
Jeśli dalej będziesz myślała o byłym chłopaku, polecam psychoterapie, bo to raczej nie jest normalne, może jesteś współuzależniona od byłego partnera:(
Powodzenia

3

Odp: nie mogę przestać myśleć o bylym

Nie pisz "to nie jest normalne"...to chyba troszkę za mocny tekst...

chociaz co do psychoterapi to się zgadzam...

4

Odp: nie mogę przestać myśleć o bylym

doskonale Cie rozumiem całujesz sie przytulasz itp a myślisz że to twój ex też przechodziłam przez to .nadal kochasz ex i ciagle siedzi w twojej głowie trudno jest wymazać tak długi związek ale z czasem bedziesz zapominać..Fakt faktem trafiłaś jak mówisz na ideał ale boisz się znowu zranienia, odrzucenia to oczywiste ale potwierdzam poprzedniczki moze powinnaś skorzystać z psychoterapi

5

Odp: nie mogę przestać myśleć o bylym

Psychoterapia....hmmm   a może by tak samemu trochę powalczyć ??? A nie od razu psychoterapia. Co druga osoba tutaj pisze o tym sposobie "walki" z demonami...Chyba najlepszym lekarstwem jest czas, na pewno nigdy nie zapomnisz swojego byłego - nie ma takiej możliwości - no chyba,że dopdnie Cię amnezja,czego oczywiście nie życzę. Upływ czasu zaciera wspomnienia, potem są one tylko mgłą w oddali- emocje mijają,wszystko wygląda inaczej, odcienie stają się jakby bledsze...Ale też Ty musisz się postarać ! Fajną metodą jest ucinanie swoich myśli ( tych które nam szkodzą ) już na samym początku.Ktoś może zarzucić,że im bardziej nie chcemy o czymś mysleć tym bardziej myślimy...hm nie do końca tak jest - może po prostu pozwalamy i chcemy żeby pewne myśli nas zniewalały ? Chcieć to móc, więc chciej coś z tym zrobić.Wyzwać siebie na pojedynek :)Powodzenia!

6

Odp: nie mogę przestać myśleć o bylym

Fajnie, że masz takie wsparcie i troskę! Na pewno jest to ważne i potrzebne dla Ciebie w tej chwili...
Myślę, że miłość sama przyjdzie...tylko musisz zacząć myśleć o sobie i swoim nowym związku,, bez patrzenia w  przeszłość, bez jakiegos porównywania... zacznij żyć własnym życiem...
Nie nastawiaj się, że kolejna osoba może Cię skrzywdzić!!! tą postawę musisz zmienić jako pierwszą!!!
Wiadomo, że każdy ma jakiś strach przed możliwością kolejnego odrzucenia...

7

Odp: nie mogę przestać myśleć o bylym

Miałem kiedys tak samo smile
Myślałem o tym identycznie jak Ty, te same uczucia..
Powinno Ci przejść za jakiś czas i bedziesz mysleć tylko o tym nowym wink
Aczkolwiek wyrzucenie/schowanie wszystkich pamiątek i przypominanie sobie na pewno nie zaszkodzi wink

8

Odp: nie mogę przestać myśleć o bylym

To bardzo trudno zrozumieć facetowi.
Całuje jak nikt inny, rozpływasz sie w jego ramionach, szarmancki wszystko potrafi ....WSPANIAŁY!!
a jednak nie zaskoczyło
zaskoczy?
a co on na to naprawdę musi być dobry, akceptuje to ze nie mozesz zapomnieć o byłym.
Ze, przepraszam, płaczesz kiedy...

Nie rozumiem kobiet, życzę Ci jak najlepiej

9

Odp: nie mogę przestać myśleć o bylym
Kama_utra napisał/a:

Hej.
od dluzszego czasu podpatruje co raz to nowe watki, zdecydowalam sie sama zalozyc konto

Tak jak w temacie... moj byly zostawil mnie pod koniec tamtego roku...
Cierpialam strasznie!... do momentu kiedy kogos nie poznalam!! kolezanki mnie z nim zeswataly 3 miesiace temu... Fajny mezczyzna! bardzo sie stara... wie, że strasznie przezylam rozstanie i stara sie mi pomoc... jest taki kochany!!! niesamowity!
Sama stram sie jak tylko moge...zeby zapomniec o tamtym!! i co? jaki rezultat??? on mnie całuje... a całuje jak nikt inny!! rozplywam sie w jego ramionach... i co? on mnie całuje a mi lzy leca... on mnie caluje... a ja w trakcie mysle o bylym... (bylismy razem 3,5 roku)
Mój chłopak jest taki wspanialy... jest cieply, uroczy a zarazem taki męski!! zawsze mi imponowalo jak facet umie wszystko naprawic, zna sie na elektronice i komputerach... a przy tym taki szarmancki!! zawsze odprowadza mnie do domu, troszczy się, boi o mnie smile robi mi rozne niespodzianki, kolacje... to takie wspaniale!!!!nie kazdy facet w tych czasach tak potrafi!!! ale ja nie potrafię być szczęsliwa... czy nadal nie odchorowalam tamtej sprawy? wydawalo mi sie ze odchorowalam... ale nadal zdaza mi sie ogladac nasze foty... i ryczec! przerazajace... czy ja sie juz nogdy nie zakocham? jak nie w takim wspanialym, dobry mezczyznie... to w kim???????????????????????????? on mnie tak szanuje

moja przyjaciolka miala taka sama sytuacje. za wszelka cene ciala o nim zapomniec a to wszystko na marne, chodzila na imprezy spotykala sie  bo chciala zapomniec. ale stwierdzila ze tak sie nieda uświadomiła sobie ze to przeciez ON ją zostawil to dlaczego ona czuje skrzywdzona? caly czas mi to powtarza ze on napewno zaluje tego co zrobil itd. wydaje mi sieze to jest dobry patent na to zeby zapomniec trzeba za wszelka cene postawic tego czlowieka na czarnej liscie przeciez toon cie zostawil niemasz sie co uzalac tylko zyj pełnią zycia tym bardziej ze u twego bogu jest taki dŻenTelmenn smile a mało takich. 3maj sie

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie mogę przestać myśleć o bylym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024