Berlin - tropikalna wyspa:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Berlin - tropikalna wyspa:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Berlin - tropikalna wyspa:)

Witam!

Ostatnio znajomi powiedzieli mi o niezwykłym miejscu....

  plaże, las tropikalny,
  laguna jak na wyspie Bali, jacuzzi, zjeżdżalnie, wodospady,
  morze południowe, wioska tropikalna - wszystko pod ogromna
  kopułą, a od nowego roku - nowe atrakcje - m.in. rozbudowany
  świat zabaw dla dzieci, najwyższa wieża ze zjeżdżalnią
  wodną w Niemczech....

A to wszystko właśnie w Berlinie, nie ważne, że jest środek zimy...
Tropikalna wyspa jest blisko;)
Wymiary tej hali są gigantyczne: hala Tropical Islands ma 360 metrów długości, 210 metrów szerokości i niewyobrażalne 107 metrów wysokości.

A tak już seriooo....mam jakiś jednak niedosyt.....
Bo jednak prawdziwa tropikalna wyspa to nie to samo:)Brakuje tutaj przede wszystkim przyjemnego słoneczka i co za tym idzie opalania, powiewu morskiej bryzy...i wielu innych aspektów....
Na myśl nasuwa się - SZTUCZNOŚĆ....bo natura to NATURA:)
Ceny też troche jak z kosmosu...:D no ale zawsze coś innego;))

A co Wy na ten temat sądzicie, może tam byliście?

http://img107.imageshack.us/img107/4474/berlinkb5.jpg http://img164.imageshack.us/img164/9734/berlin2pr2.jpg

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

znajomi kiedyś tam byli - zawsze jest to jakaś namiastka wyspy gdy nie stać cię na daleki wyjazd smile ogólnie byli bardzo zadowoleni, wyskok do Berlina na weekend szczególnie gdy ma się blisko...fantastyczny pomysł !

3

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

No no nie wiedziałam o tym:) na pewno warto sprawdzić;) Mam tylko nadzieję, że nie ma tam tłumu ludzi...

4

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

Znam ludzi którzy tam byli, wrocili zachwyceni smile,mieszkam w lubuskim więc mam bliżej niż do naszej stolicy.

5

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

No to właśnie fajnie tak sobie mieszkać nieopodal- parę godzin i jesteśmy w tropikach big_smile Świat mnie zadziwia. Ciekawe co jeszcze wymyślą wink

6

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

dosc czesto jestem w Berlinie, ale tam nigdy nie bylam, nawet nie wiedzialam o istnieniu takiego miejsca, a po zdjecuach widze, że jest super!! Trzeba bedzie sie wybrac.

7

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

też niedawno się o tym dowiedziałam , koleżanka mi opowiedziała o planowanym wypadzie w Tropiki:P w dodatku nieopodal nas:P a wiecie na jakiej zasadzie tam to wszystko sie odbywa?? jak sie placi? za dobre?czy godzine? i czy jest mozliwosc hotelu?? chetnie bym sie tam wybrała z moim Ł. wink;)

8

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

a jaka cena.. ?

9

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

Ceny biletów wstępu na dowolny czas przebywania w krainie tropików:      
Dorośli     25,00 EUR
Dzieci (4?14 lat)     19,50 EUR
Małe dzieci (do 3 lat)     wstęp wolny
Ze zniżką (studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne od 70%)     22,50 EUR
Od 01.02.2009 obowiązuje dopłata za noc w wysokości 10,00 EUR (pobierana o 3:00 godzinie w nocy) za osobę, za noc.     

Ceny wszystkich biletów zawierają:
Możliwość wejścia na teren Tropical Islands i dowolny czas przebywania w krainie tropików w Tropical Islands z lasem tropikalnym, pasażem, wioską tropikalną, laguną i Morzem Południowym jak i wszystkie shows.
Prosimy zwrócić uwagę na dopłatę za noc!
Ceny biletów wstępu do kompleksu wellness:     
Dorośli     25,00 EUR
Dzieci (4?14 lat)     19,50 EUR
Małe dzieci (do 3 lat)     wstęp wolny
Ze zniżką (studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne od 70%)     22,50 EUR
Od 01.02.2009 obowiązuje dopłata za noc w wysokości 10,00 EUR (pobierana o 3:00 godzinie w nocy) za osobę, za noc.     

Ceny wszystkich biletów zawierają:
Jednorazowy wstęp do tropikalnego kompleksu wellness z różnymi sunami, bogatą ofertą spa oraz restauracją Sea Shell Beach Café.
Prosimy zwrócić uwagę na dopłatę za noc!

Poza tym:
Miejsce parkingowe, dojazd autobusem z dworca kolejowego, szafka na garderobę.
Korzystny bilet łączony

Wraz z biletem łączonym oszczędzacie Państwo część opłaty za przejście do Strefy Saun lub do Strefy Tropikalnej. Obowiązuje więc on w obu Strefach.
Ceny za bilet łączony (za osobę)     
Dorośli     28,50 EUR
Dzieci (4-14 lat)     19,50 EUR
Ze zniżką (studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne od 70%)     25,50 EUR
Ceny dla grup (od 20 osób)     25,50 EUR
Od 01.02.2009 obowiązuje dopłata za noc w wysokości 10,00 EUR (pobierana o 3:00 godzinie w nocy) za osobę, za noc.     
Opłaty dodatkowe: Jednorazowa dopłata na 1 dzień     
Wieża ze zjeżdżalnią wodną     + 3,00 EUR
Klub dziecięcy Tropino     + 3,50 EUR
Przejście z krainy tropików do kompleksu wellness lub na odwrót     + 6,50 EUR

Stan: 2009, Źródło - strona internetowa Tropical Island W Berlinie.

10

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

Hmm...dość skomplikowany cennik ale chyba nie jest tak źle.....to chyba dobry pomysł podóży do tropików za stosunkowo niską cenę i niedaleką podróż tongue

11

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

jak sie nie mysle wstęp wynosi dla osoby dorosłej na Polskie pieniadze 112zl.Nie wiem po ile stoi teraz euro..:)

12

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

O, ciekawe miejsce. W tym roku wybieram się na wakacje do Niemiec, więc informacja się przyda:) Może wstąpię i do niemieckich tropików, w Niemczech parków wodnych jest całkiem całkiem sporo.

13

Odp: Berlin - tropikalna wyspa:)

Wynajem busa wraz z kierowcą VW T5 Caravelle.
8 osób + kierowca.

Samochód posiada na wyposażeniu 2- strefową klimatyzację,
przyciemniane szyby, indywidualne oświetlenie dla każdego miejsca,
rolety.

Każdą ofertę ustalamy indywidualnie.
Wystawiamy faktury Vat.

Więcej informacji na stronie viptrans.pl

Kontakt:

531 091 091

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Berlin - tropikalna wyspa:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024