Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

Proszę o jakąś rade nie wiem co mam robić mój chłopak twierdzi że go cały czas okłamuje. Fakt mieszkamy od siebie dość daleko ale staramy sie widywać co weekend i bardzo dużo rozmawiamy ze sobą przez telefon opowiadam mu co robiłam jakie mam plany na dany dzien ale gdy wyjdę gdzieś np. spotkać się z koleżankami i powiem mu np że byłam u koleżanki J.... i że tylko se pogadałyśmy on od razu z góry zakłada że go oszukuje że jego zdaniem robiłam coś innego i gdzieś indziej byłam przekonuje go że on się myli ale wiem że on mi nadal nie wieży co robić????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

No jest zazdrosny i nie ma pewności co do Ciebie. Może w przeszłości go zawiodłaś? może ma przykre doświadczenia z poprzednimi partnerkami i dmucha na zimne.
Choć fakt faktem zaufanie to podstawa więc mu to wbij do głowy:)

3

Odp: Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

Fakt masz racje zaufanie to podstawa ale jak można mu to wbić do głowy?? mi już brakuje na to pomysłów

4

Odp: Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

nie raczej nie zawiodłam go w niczym bo ja nie lubię kłamać i za bardzo mi na nim zależy żeby coś zrobić świadomie... zawodzić go

5

Odp: Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

To może jak będzie chwile ok, to zacznij o tym rozmowę na spokojnie, powiedz mu że siedzi Ci to w głowie, porozmawiaj tak mega szczerze. Zapytaj wprost co on czuje jak Ty mu piszesz że idziesz do koleżanki, zapytaj czemu Ci nie ufa... patrz mu w oczy i nie obracaj tego w żart jeśli on się uśmiechnie powiedz że to nie jest śmieszne bo to Cie przeraża. Musisz być mega poważna i to da mu do myślenia na pewno na długo.

6

Odp: Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

ok spróbuje tak zrobić jak będę teraz z nim się widziała bo to raczej to nie rozmowa na telefon

7

Odp: Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

jesli go nie oszukujesz to po co sie denerwujesz i sie jemu tlumaczysz a jemu z czasem przejdzie

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Chłopak mysli ze go oszukuje a to jest nie prawda

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024