Pierwszy seks - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Pierwszy seks

Witam, mam 22 lata, moja dziewczyna 19. Nigdy wcześniej nie uprawialiśmy seksu, ale obydwoje jesteśmy zdecydowani to zrobić. Powiedzcie mi jak mam się do tego przygotować, ogolić dół? Jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji? Jak to robić z dziewicą, żeby nie sprawiać jej bólu... itd.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwszy seks

Czy się golić, czy nie, to kwestia preferencji Twoich i Twojej dziewczyny. Jeśli chodzi o zminimalizowanie bólu (bo wykluczyć się go chyba całkowicie nie da), to proponuję długą grę wstępną, dużo czułości, wszystko na spokojnie i bez pośpiechu. I delikatnie. Odnośnie antykoncepcji: znowu zależy co kto woli. Ja stosuję tabletki i jestem zadowolona, w ciążę nie zaszłam. I nie miałam przy pierwszym razie stresu, że się prezerwatywa obsunie albo pęknie.

3 Ostatnio edytowany przez młody-stary (2011-10-31 01:52:58)

Odp: Pierwszy seks

Z tego co wiem metodę antykoncepcji powinno się uzgodnić z lekarzem, nie każda metoda jest zdrowa dla każdego.
Warto też się dowiedzieć czy w razie czego lekarz przepisze receptę na "pigułkę po", gdybyście zapomnieli antykoncepcji.
Lecz to jest ostateczność jakby antykoncepcja ne wypalła a nie jest to jeszcze aborcja - więc wszelkie dylematy moralne i religijne out.
Wiem, że działa, gdyż bliska osoba już to przetestowała jak zapomniała się zabezpieczyć z partnerem.
Jeśli to nie będzie oral to golenie zbyteczne i tak jak wyżej - zależy od preferencji.
Proponuję klasyczne golenie, gdyż w razie zmiany preferencji można włosy na nowo zapuścić.
Aby nie bolało można o ile wiem smarować swój instrument olejkami.
Myślę, że warto przeszukać internet w tym celu.
Pozdrawiam i udanego seksu.

4

Odp: Pierwszy seks

Nie smarować instrumentu olejkami, bo jeśli użyjecie prezerwatywy, to może ją szlag trafić! Tylko żele nawilżające na bazie wody, wtedy rzeczywiście poślizg będzie lepszy, a tym samym ból zminimalizowany.

Moim zdaniem powinniście zadbać o miejsce- intymne, gdzie będziecie pewni, że nikt w trakcie Was nie zaskoczy. A poza tym dużo czułości i będzie dopsz.

5

Odp: Pierwszy seks

Miłość o nic nie pyta. Kochaj ją, po prostu serce samo Ci podpowie, co i kiedy zrobić. Nikt z forum nie da Ci przepisu na szczęście, bo każdy w inny sposób do niego dochodzi, czy do fizycznego, czy do psychicznego. Bądź najbardziej czuły jak potrafisz, patrz na nią, słuchaj jej, wpatruj się w każdy gest, serce podpowie Ci kiedy i co zrobić. To nie techniki i pozycje sprawią, że będziecie szczęśliwi, ona będzie pamiętać Twoje oczy, nie jakiś ból czy inne nieprzyjemności, których i tak nie unikniesz. Zadbaj o właściwą atmosferę i na tym skup swoje starania, bądź spokojny i dbaj o nią jakby była to jedyna osoba na świecie. Będzie świetnie, powodzenia!

6 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-10-31 23:54:29)

Odp: Pierwszy seks

Kwestia golenia to kwestia indywidualna. Zrób tak, by było Ci dobrze i byś czuł się komfortowo.
Aby mniej bolało najlepiej pozycja klasyczna, warto podobno podłożyć poduszkę pod pupę ukochanej.
Przede wszystkim rozluźnij się, zdaj się na intuicję, musicie wyczuć, że to odpowiedni moment i być pewni, że tego pragniecie właśnie, w tym momencie, aby wspomnienie tego pierwszego razu było dla Was piękne i niezapomniane.
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza metoda antykoncepcji. A czemu? Gdyż każdemu może pasować inna. Każda metoda ma jakieś tam wady i zalety. Generalnie jednak antykoncepcja hormonalna, prezerwatywy są bardzo skuteczne. Skuteczność jest bardzo zbliżona, tylko wiadomo, przy pigułkach, trzeba pamiętać o systematyczności, a przy prezerwatywach o tym, by dobrze nakładać i wybierać oczywiście odpowiednie rozmiarowo-no ale jeżeli wielkość Twojego mieści się w polskiej średniej, to nie ma żadnego problemu. Przed załóżeniem gumki nie nalwizaj jej niczym, bo może pęknąć, taka jest zasada. Niech nie nakłada Ci też jej dziewczyna, jeśli będzie miała długie paznokcie big_smile. Jeżeli zdecydujecie się na gumki, to jeżeli to zwiększy Wasz komfort może kupić Extra Safe lub te ze środkiem plemnikobójczym- jak powiesz w aptece, to farmaceuta będzie wiedzieć.
Jeżeli jakieś wątpliwości, to może też Ona pójść do ginekologa, wtedy też może doradzić formę antykoncepcji dla Was, jeżeli np zdecydowałaby się na pigułki, to zrobi odpowiednie badania itp.
Grutn, że sie kochacie, to podczas pierwszego razu [i nie tylko] na pewno będzie dla Was dwojga najważniejsze.

7 Ostatnio edytowany przez Czekoladkaa (2011-11-01 10:14:58)

Odp: Pierwszy seks

Najważniejsza wtedy jest chyba długa i przyjemna gra wstępna. Pamiętaj też, żeby się nie spinać i nie myśl tylko o tym, żeby jej było dobrze. Bo wtedy dla Ciebie nie będzie żadnej przyjemności smile
Tak jak wcześniej się wypowiadali - depilacja to sprawa indywidualna. Ja np wolę jak mój facet jest ogolony, ale nie wszystkie kobiety tak lubią. Zrób tak, żebyś Ty czul się komfortowo.
Co do antykoncepcji to ja stosuję prezerwatywę. Czuję się wtedy najbezpieczniej. Sądzę, że najlepszym połączeniem jest prezerwatywa i tabletki antykoncepcyjne. Ale to tylko moje zdanie smile

8

Odp: Pierwszy seks
winoipifo napisał/a:

Witam, mam 22 lata, moja dziewczyna 19. Nigdy wcześniej nie uprawialiśmy seksu, ale oby dwoje jesteśmy zdecydowani to zrobić. Powiedzcie mi jak mam się do tego przygotować, ogolić dół? Jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji? Jak to robić z dziewicą, żeby nie sprawiać jej bólu... itd.

Nie wolicie poczekać do ślubu? Wtedy jest idealny czas na sex.

9

Odp: Pierwszy seks

Znawca84 - POCZEKAĆ? Czemu czekać na coś, czego się w życiu widzieć nie chce na oczy? smile (nie twierdzę, że akurat pan autor nie chce, ale wiele osób nie chce. Też im radzisz czekać? tongue)

I dlaczego wtedy jest czas najlepszy?

10

Odp: Pierwszy seks

Każdy doskonale wie, kiedy ten czas jest dla niego idealny. To się po prostu czuje. Niezależnie od ślubów etc.

11

Odp: Pierwszy seks

kaisa_malene - duża część gimnazjalistek czuje, że to już. Jesteś pewna, że czuć (czyli chcieć) to to samo, co wiedzieć (i nie żałować)?

12

Odp: Pierwszy seks

witam w pełni popieram wypowiedz undique porozmawiajcie tylko o antykoncepcji które z was za to odpowiada ty czy twoja partnerka, ja z mężem (wtedy jeszcze nie był mężem) też planowaliśmy ten pierwszy raz to był totalny niewypał ale za to drugi i kolejne które nie były planowane były cudowne i są wciąż.Więc z doświadczenia ci powiem daj się ponieść chwili a nic nie planuj z zegarkiem czy notesem w ręku powodzenia

13

Odp: Pierwszy seks
Undique napisał/a:

Miłość o nic nie pyta. Kochaj ją, po prostu serce samo Ci podpowie, co i kiedy zrobić. Nikt z forum nie da Ci przepisu na szczęście, bo każdy w inny sposób do niego dochodzi, czy do fizycznego, czy do psychicznego. Bądź najbardziej czuły jak potrafisz, patrz na nią, słuchaj jej, wpatruj się w każdy gest, serce podpowie Ci kiedy i co zrobić. To nie techniki i pozycje sprawią, że będziecie szczęśliwi, ona będzie pamiętać Twoje oczy, nie jakiś ból czy inne nieprzyjemności, których i tak nie unikniesz. Zadbaj o właściwą atmosferę i na tym skup swoje starania, bądź spokojny i dbaj o nią jakby była to jedyna osoba na świecie. Będzie świetnie, powodzenia!

Podpisuję się pod tą wypowiedzią jak pod swoją smile. Oczywiście, że pewne wskazówki są ważne, bo poczujesz się z nimi pewniej, jeśli jednak obydwoje będziecie tego chcieli i będziecie pewni, że to właśnie teraz powinno nastąpić, po prostu poddajcie się tej magicznej chwili. Rzeczywiście kobiety głównie pamiętają emocje, które im w wówczas towarzyszyły, dlatego zadbaj o oprawę, o komfort psychiczny, dajcie sobie sporo czasu, otocz ją troską i czułością. Wszystko inne zostawcie z boku - bądźcie tylko Ty i ona.

A co do antykoncepcji - myślę, że Twoja dziewczyna powinna po prostu pójść po poradę do swojego ginekologa. To jest sprawa bardzo indywidualna i zależna od wielu czynników, jak choćby stanu zdrowia czy wewnętrznych oporów i przekonań.

14

Odp: Pierwszy seks
heathcliff napisał/a:

kaisa_malene - duża część gimnazjalistek czuje, że to już. Jesteś pewna, że czuć (czyli chcieć) to to samo, co wiedzieć (i nie żałować)?

Nie sądzę, by czuły, że są gotowe na seks, raczej chcą się w ten sposób dowartościować lub zapewnić sobie uczucie swojego faceta (bo to zwykle on naciska).

15

Odp: Pierwszy seks

Kwestia depilacji dotyczy nas samych, bo to my decydujemy o tym jak nam wygodnie (dla mnie facet ogolony jest po prostu niemęski smile)
Co do antykoncepcji wiekszosc jednak dlugo ociaga sie z ta wizyta u lekarza ginekologa i jak dla mnie mozna to zapoczatkowac zwykla prezerwatywa.
Jesli chodzi o sprawienie bólu... Kiedys bardzo sie tego bałam, a tuż w trakcie nic nie czułam smile
Może to i lepiej ale partner musi byc bardzo delikatny i głównie bardziej brać pod uwagę partnerkę a nie samego siebie smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024