Warszawa - ciekawe miejsca na randke - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-09-13 23:30:48

Marzyciel
Net-facet

Warszawa - ciekawe miejsca na randke

Prosba o pomysly smile
Niedawno sie przeprowadziłem i w tej chwili jako ze totalnie nie znam jeszcze Wawy moim jedynym pomyslem jest Arkadia, ale wolałbym cos oryginalniejszego wink
Poprosilbym o jakies fajne knajpki, restauracje, miejsce do spacerów smile

Pursuit of happyness...

#2 2011-09-13 23:59:46

vinnga
Moderator

Re: Warszawa - ciekawe miejsca na randke

O rety, samo słowo "Arkadia" działa na mnie alergicznie smile Chyba, że połazisz tam najpierw sam i znajdziesz jakieś konkretne, fajne miejsce w tym okropnym molochu smile

Oczywiście najpopularniejsza jest Starówka i okolice. Tam można pospacerować (co zresztą robią tysiące ludzi każdego dnia) i jest mnóstwo fajnych lokali. Ponieważ w przypadku randek mile widziana jest nieszablonowość, więc proponuję spacerek Nowym Światem. Wychodząc ze Starego Miasta idziesz Krakowskim Przedmieściem i dalej Nowym Światem. A na Nowym Świecie, po swojej prawej stronie będziesz miał wtedy...bramy. Należy wejść w którąś i odkryć fenomenalne, nieco spokojniejsze uliczki, z różnymi fajnymi knajpkami, pubami i różnymi takimi. Wieczorem i nocą po prostu super doświadczenie smile

W kwestii wypadu do kina również odradzam te w centrach handlowych. Mniejsze kina mają fajniejszy klimat, zazwyczaj są też tam jakieś kawiarenki i inne miejsca na spokojną rozmowę po udanym seansie.

Na spacerek fajne są parki (chyba w każdym można znaleźć coś urokliwego) oraz wały nad Wisłą. Nad Wisłą można też iść na piwo w piwnym ogródku nad wodą lub na barce.

I zasadniczo pomysłów na randkę w Warszawie jest milion. Ważne w tym jednak jest to, żeby miejsce dopasować do Ciebie i do wybranki. A do tego za mało szczegółów podałeś smile

#3 2011-09-14 00:12:01

truskaweczka19
100% Netkobieta

Ja, gdy mam czas z chłopakiem, choć ostatnio niestety rzadko, to siedzimy często nad Wisłą, chodzimy po Starówce, z braku laku chodzimy po galeriach handlowych, co do kin, to faktycznie to małe mają swój klimat, bo w tkaich jak np Cinema City czuję się przytłoczona, nie cierpię takich tłumów, a byliśmy np raz dotychczas w kinie Femina i bardzo fajny klimat, mniej ludzi, nawet panią Foremniak widziałam big_smile.
Poza tym polecam Królikarnię, Park Morskie Oko, warszawskie Łazienki, Las Kabacki (na Ursynowie), park przy placu Wilsona, jak wychodzisz z metra, bardzo ładny wink.
Jeżeli chodzi o knajpki, to ja nie chodzę do żadnych oryginalnych, jak już to jakiś McDonald, KFC, zdarzyło nam się też na zwykły obiad w Wawie, ale raczej nie polecam, mało fajnych lokali z tanim swojskim jedzeniem, ponoć fajny jest też Subway z kanapkami, ale jeszcze nie byłam, czasem odwiedzam chińczyka, bo nawet mi smakuje kurczak w cieście, z takich co wiem, że są, ale nie bywam, to np Coffee Heaven, może wybrać się na kawę, ja nie lubię to nie chodzę, Hard Rock Cafe, możecie pójść na kręgle np na ulicę Dobrą (Powiśle), na basen np Warszawianka.
Polecam ! smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#4 2011-09-24 23:24:10

Marzyciel
Net-facet

Dzięki za odpowiedzi smile
Dziś trochę połaziłem z nową znajomą po starówce i knajpach i całkiem fajnie tu jest:)
Tylko jakbym poszedł sam pewnie bym sie zgubił wink

Pursuit of happyness...

#5 2011-09-25 13:25:21

Lysyfacet
Net-Facet

Na mnie dobrze działa centrum Warszawy. Ten zgiełk i ruch to dla mnie taka swoista siła napędowa. Ale gdy chcę odpocząć to jadę do Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie. Dobrze zjeść - pierogarnia Zapiecek koło tego ronda z palmą (nazwa mi umknęła wink ).

Heh...

#6 2011-09-25 13:56:06

Marzyciel
Net-facet

No wlasnie bylismy w zapiecku tylko na starym miescie, calkiem fajnie smile

Pursuit of happyness...

#7 2011-09-27 20:42:51

minia5
Zbanowany

Tylko nie arkadia!wink Fajnym miejscem na randki są małe, przytulne knajpki z pysznym jedzeniem. Mnie ostatnio chłopak zabrał na kolację do Orchidei – byłam zachwycona i zrobił na mnie duże wrażenie wyborem tak ciekawego lokalu;) Restauracja jest na ul. Zgody, urocze wnetrze z klasą, do tego rzadko spotykane potrawy kuchni fusion, i bardzo miła obsługa. Maja też ciekawe napoje – koktajl jabłkowy z kolendrą, albo z owoców leśnych z bazylią. Do tego wszędzie w jedzeniu i napojach kolorowe płatki jadalnych kwiatow… Polecam się wybrać:)

#8 2011-11-18 11:45:32

brzoskwinia
Tajemnicza Lady

Moderator przekierował mnie tutaj z tego wątku http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php? … 40#p815740
Co do miejsc - super, myśle że znajdę tutaj wiele pomysłów.
Ale co z noclegiem ? polecicie coś?

#9 2011-11-19 17:24:09

Agness
Słodka Czarodziejka

A w jakiej cenie interesuje Cię ten nocleg ?

#10 2011-11-20 18:51:17

brzoskwinia
Tajemnicza Lady

Agness napisał:

A w jakiej cenie interesuje Cię ten nocleg ?

tak myslałam, że około 100 zł ?

#11 2011-11-21 09:16:39

Agness
Słodka Czarodziejka

W takiej cenie to ciężko będzie. Chyba, że hostel. Bo na hotel nie ma raczej co liczyć.

#12 2011-11-21 10:00:24

nutka85
Zaglądam tu coraz częściej

ja spałam kiedyś na ul Chmielnej 2 w Warszawie, warszawapokoje
wygoogluj sobie, bo i ceny w okolicach które Cię interesują i do tego w centrum wink

#13 2012-11-14 17:24:51

gala34
Zbanowany

fajna opcja na randkę to kręgle, przynajmniej bardziej orginalne niż kino czy kawiarnia, można pograć, pogadać, pośmiać się no i np. nauczyć dziewczynę gry w kręgle. polecam spam, tam jest dużo torów, miła obsługa i fajna atmosfera, a później można potańczyć lub iść na spacer.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-15 19:13:51)

#14 2012-11-14 22:14:42

yoghurt007
net-facet

Ja myślę, że ten wątek jest mocno nieaktualny i nie ma sensu się w nim wypowiadać...tym bardziej, ze wystarczyłoby posłuchać własnej kobiety, aby wiedzieć gdzie z nią iść...

wink

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#15 2013-06-21 09:30:48

katrina_waw
Na razie czysta sympatia

Na randkowanie to zdecydowanie Starówka i to tak najlepiej wieczorkiem. Najpierw jakiś spacer a później jakaś niespodziewana kolacyjka czy nawet piwko w takim zapiecku czy innymi miejscu. Później oczywiście Łazienki - tez można pospacerować i miło spędzić czas:)

#16 2013-06-21 13:05:58

incaseofemergency
Na razie czysta sympatia

moim zdaniem fajny pomysł to wziąć kocyk i pójść do Łazienek w niedzielę na koncert chopinowski smile

#17 2013-06-21 21:22:20

SzaraMyszka20
Przyjaciółka Forum

A ja osobiscie uwielbiam Park Szczęśliwicki. Nie jest tak oblegany jak inne, ma sporo alejek, ławeczek, staw. Z tego co mi się kojarzy to chyba dwie fajne knajpki i swoisty urok "Starej Ochoty".

Możesz podciąć mi skrzydła. Nie są mi potrzebne by latać

#18 2013-06-22 18:48:03

elfiona
Zbanowany

Księgarnio-kawiarnia "Czuły barbarzyńca". Koniecznie! smile

#19 2013-11-26 15:25:22

cisola
Niewinne początki

mnie moj facet czesto zabiera do Orient Corner na sushi smile maja tanie i swieze smile no i przede wszystkim jest klimat smile

#20 2014-01-17 10:30:04

emilkka1990
Zbanowany

cisola napisał:

mnie moj facet czesto zabiera do Orient Corner na sushi smile maja tanie i swieze smile no i przede wszystkim jest klimat smile

jesli chodzi o Orient Corner - co do klimatu sie zgodze, co do cen - nie, co do jakosci - tak, ale czasem brakuje mi np. troche wiecej imbiru wink

#21 2014-01-30 22:48:02

inblue
Niewinne początki

Bezapelacyjnie - Taras widokowy kościoła św. Anny
Najlepiej w ogóle nie mówić co się zamierza, można wspomnieć tylko, że będzie to nietuzinkowe;
albo powiedzieć coś w stylu "zamierzam zrobić z Tobą coś, czego nikt jeszcze z Tobą nie robił" - no i niech obmyśla scenariusze smile
Po doprowadzeniu "wybranej" do wieży tarasu widokowego - wejść, zakupić dwa bilety i... spróbować wnieść ją na rękach po tych schodach na górę.
Gwarantuję, że mina wybranki będzie bezcenna smile
Ja moją LP wniosłem sam do 2/3 wysokości, potem weszliśmy już wspólnie razem.
Tam powiedziałem jej ile dla mnie znaczy, a schodząc kilka minut później (było zimno, że łojojoj - koniec stycznia 2014) zatrzymaliśmy się na dłużej przy ciepłym kaloryferze i porozmawaliśmy sobie o Nas.
Mamy dwa bilety, wspomnienie czegoś szalonego co Nas jeszcze bardziej zbliżyło - czy trzeba czegoś więcej ?

Ostatnio edytowany przez inblue (2014-01-30 22:58:15)

#22 2014-01-31 00:05:56

vacoss
Wkręcam się coraz bardziej

spacer nocą ulicą Bednarską, coś niesamowitego!

#23 2014-01-31 00:10:51

Teo
Przyjaciółka Forum

vacoss napisał:

spacer nocą ulicą Bednarską, coś niesamowitego!

Tak, zwłaszcza jak jest śnieg, lód i ślisko XD To NA PEWNO będzie niezapomniane przeżycie XD

Nie jestem nerwowa. Ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot.
                                              ~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."

#24 2014-01-31 14:25:00

vacoss
Wkręcam się coraz bardziej

Haha, rzeczywiście nie wzięłam tego pod uwagę big_smile Bednarska była pierwsza z moich odkryć magicznych miejsc w Warszawie, w ciepłą październikową noc z kimś dla mnie ważnym, może dlatego taki poczułam tam czar smile

#25 2014-01-31 18:36:20

Teo
Przyjaciółka Forum

vacoss napisał:

Haha, rzeczywiście nie wzięłam tego pod uwagę big_smile Bednarska była pierwsza z moich odkryć magicznych miejsc w Warszawie, w ciepłą październikową noc z kimś dla mnie ważnym, może dlatego taki poczułam tam czar smile

Ja czar Bednarskiej poznałam we wszystkich porach roku i stanach upojenia oraz w przeróżnych godzinach. NIE polecam tej ulicy zimą tongue Można sobie wieczoram stanąć na szczycie, albo u dołu i popatrzeć, ale chodzić po niej, to na własne ryzyko XD

Nie jestem nerwowa. Ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot.
                                              ~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."

#26 2014-02-18 17:22:55

karo4321
Niewinne początki

ja byłam ostatnio na świetnej randce z moim facetem w restauracji Porto Praga. Kurcze jedzenie było przefantastyczne, klimat bardzo romantyczny, chętnie wróciłabym tam znowu smile W walentynki mieli menu za 99 złotych co na ich ceny to też całkiem nie dużo.. No na elegancką randkę we dwoje klasa smile

#27 2014-08-04 13:36:06

Nostalgia86
Zaglądam tu coraz częściej

Witam Forumowiczki/Forumowiczów. Chciałabym zaprosić swojego narzeczonego do jakiejś fajnej restauracji, ale z racji tego że w Warszawie mieszkam od niedawna - kompletnie nic nie przychodzi mi do głowy... Chciałabym coś sprawdzonego, z klimatem dla dwojga, gdzie chociaż na chwilę zapomnimy o problemach dnia codziennego, aby mozna było spokojnie porozmawiać. Dużo pracujemy, niezbyt często mamy okazje aby wyjść gdzieś we dwoje, zaczyna brakować mi takiej spontaniczności jak to było na początku. Lubimy owoce morza, dobrą rybką rownież nie pogardzimy. Wie ktoś coś? :-)

Stopka forum