Jak to sobie wytłumaczyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak to sobie wytłumaczyć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Jak to sobie wytłumaczyć?

Jak wytłumaczyć sobie brak sensu zwiazku, w którym druga osoba ma Cię gdzieś, mimo to kochasz, masz nadzieje...?
Jak poradzić sobie w związku, w którym Twój partner nie okazuje zainteresowania?
Nie pyta?
Nie mówi?
Nie okazuje?
Nie daje się dotknąć?
Jest.
Bo jest.
Czy to już minęło?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

nie łudzić się i dać sobie spokój,przecież miłość jest gdy dwie osoby są dla siebie wszystkim,wyniszczy Cie tylko to,na pewno  nie jesteś szczęśliwy ,wiem jakie to uczucie ale uwolnij się od tego,sam doskonale o tym wiesz i widzisz co się dzieję...poradzisz sobie,będzie ciężko ale czy warto byc z kims kto nie kocha i komu nie zależy?

3

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Przestać się oszukiwać i myśleć, że w życiu nie czeka nas już nic lepszego niż obojętny i nieczuły ON. smile

4

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Spotykalismy sie rok.Ona swiezo po rozstaniu, po kilku latach zwiazku. Byla 7 lat młodsza. Wyjazdy, zafascynowanie,codzienne spotykanie, mimo 100km odległości. Było idealnie, do momentu gdy wyszedł na jaw jej romans. Tłumaczony ze to tylko slowa, ze do niczego nie doszlo. Oczywiscie przyszedl zal, byla awantura... Nie dałem sobie rady. Rozstalismy sie, musialem przemyslec. Oczywiscie zero kontaktu z jej strony. Przerwa trwala kilka dni, do momentu gdy pojechalem do niej bez zapowiedzic, pogadac. Zastalem ja u niej pod domkiem jak przytulala sie ze swoim bylym. Powiedzialem dość. Po kilku dniach zaczela sie odzywac, nalegac. Obiecalem ze dam szanse. Jednak nadal cos we mnie siedzialo, stracilem zaufanie. Ona tez zmienila nastawienie. Nie odbierala telefonów, oddzwaniala po czasie. Miala coraz mniej czasu na spotkania. Nasze awantury zawsze konczyly sie jej nieodzywaniem sie. Draznilo ja ze pytam co u niej, co porabia. Czy ma kontakt ze swoim poprzednim partnerem. Zaczela być oschła. Widac bylo ze nie ma ochoty na przytulanie itp. Seks byl raz na miesiac, dwa. Nigdy nie pytala co robie, z kim. Nie okazywala uczuc, zazdrosci. Nic. Kompletnie. Meczylem sie w tym strasznie, nie czulem ze mam kogos. Po szczerych rozmowach przyznawala racje, ale zmiana trwala tylko chwile, pozniej bylo znow to samo. Peklo w koncu we mnie to wszystko, gdy uslyszalem ze ona nie ma potrzeby sie przytulac, calowac itp. ma inne priorytety w zyciu. Odszedlem. Czuje sie z tym fatalnie.

5

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Jak zrozumiec slowa, kocham, ale nie bedziemy razem?

6

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

teraz nie ma co Ci tłumaczyć, jesteś zbyt rozkojarzony całą sytuacją ,widzę jak Cię to boli i jak nie możesz pojąc tego wszystkiego.
wszystko to w pierwszym poście ja zadawała sobie u siebie i teraz wiem, ze są ludzie lepsi, konkretniejsi którzy "nie świrują". bo tak jak mnie zraniono, cudnymi słowami : kocham ale nie tak jak kiedyś, to ja do tej pory pojąc nie mogę jak tak można,
może Ty zobaczysz że związek się rozpadł, ale Ty masz przysługę, wyszło na plus. Cierpieć trzeba, jeśli si,ę szczerze kochało, ale to nie koniec świata, najgorzej się ograniczać.

7

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Moze to poporstu roznica wieku. Nie wiem. Nie spotykalem sie jeszcze z nikim, kogo nic nie interesuje.

8

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

męczysz się. wiem, że moja rada jest stara, ale trafna-potrzeba czasu.
i nie zamykaj się na inne kobiety.

9

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Nie chce, nie kocham, mam kogos, mowie i odchodze. A nie zachowuje sie tak jak ona...

10

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Jej zachowanie nie zasługuje na pochwałę. Nie będe ukrywać, że sie Tobą bawiła, bynajmniej na to wygląda.
Może i lepiej, że to sie kończyło, wiesz na czym stoisz, zamknij ten rodział swojego życia.
Pozdrawiam

11

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Wiem co czujesz bylam w takim zwiazku choc trwal on 2,5 roku poczatek byl piekna ale ostatni rok to koszmar, wszedzie wychodzlismy osobno nie chcial sie ze mna bawic nigdzie w gronie znajomych ja mialam siedziec w domu a on najlepiej jak by z kolegami na piwo wyszedl oczywiscie ja wszystko tolerowalam bo kochakam pewngo dnia on odszedl twierdzac ze mnie nie kocha ja rozpaczalam...... Ale patrzac z perspektywy dzisiejszego dnia nie zaluje niczego on chce wrocic ale ja juz nie droche zmadrzalam i stwierdzilam, ze bylo mi zle w tym zwiazku nie warto dusic sie na sile w takim toksycznym otoczeniu, wiec przemysl to i zrob ten krok by zakonczyc pewien rozdzial w zyciu a rozpoczac nowy, trzeba sie cieszyc zyciem mimo tego, ze teraz czujesz, ze wali Ci sie caly swiat. Nie warto...

12

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Słuchaj, kobiety czasem nie wiedzą, co mają zrobić, ale ja skłaniam się ku temu, co mówią przedmówczynie - ona nic nie czuje, bo czuje to wszystko w stosunku do byłego. Kobiety też Ci piszą to samo, bo lepiej znają psychikę kobiet, choć i ja coś wiem i zgadzam się z nimi całkowicie. Jeszcze ktoś doceni Ciebie - wyjdź z tego emocjonalnie, a po jakimś czasie wejdź w coś nowego.

13

Odp: Jak to sobie wytłumaczyć?

Powoli tez zaczynam miec takie zdanie. Przemyslalem to wszystko i doszedlem do wniosku ze nigdy nie mialem w niej zainteresowania, troski, oparcia. Zaczelismy sie spotykac zaraz po jej rozstaniu z ex, pewnie bylem zapelniaczem czasu. Bylo dobrze, bylo git. Jak doszly uczucia zaczela sie odsuwac. Zagrala tak, zebym ja odpuscil. Nikt nigdy nie rzucil mi tekstu "nie spedze z toba urlopu bo bedziesz chcial sie przytulac itp itd". To mnie zabilo, zerwalem, choc nie chcialem i nie bylem na to gotowy. Teraz milczy, bo wlasnie o to chodzilo, zebym odpuscil. Macie racje, potrzeba czasu...

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak to sobie wytłumaczyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024